ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-04-09, 18:04   #1
radio111
חבר פעיל

עוסק ב:: לימודים
ברירת מחדל סעמק, החרימו לי ת'קריאטין

הלכתי לרופא בגלל אמא :/ הוא עשה לי בדיקות וזה ואמא שלי הראתה לו את הקריאטין מונו-משהו חח 100% טהור שקניתי, אז בקיצור הוא אומר לי זה לא טבעי וזה מסוכן ויכול להיות לזה השפעות שליליות..אז אמרתי לו שזה תוסף תזונה וזה קיים בבשר אדום אז הוא אומר לי שאם אני אוכל את זה מבשר זה בסדר כי בבשר יש מינרלים וויטמנים שהגוף יודע מה לעשות איתם, ואם לוקחים את זה ככה יש בזה חומרים שהוסיפו וזה לא טוב..
אמרתי לו שקראתי באיזה 5 אתרים שונים מאמרים על קריאטין, והוא אומר לי שהעסק הזה של התוספים מגלגל מליונים אז הוא פשוט משלם לאתרים שיפרסמו כתבה על קריאטין כדי להגדיל את הרווח :/
וכמובן הוא התחיל לחפור לי על מיתוס החלבון כליות..אז במקום להתעצבן על כמה שהוא מפגר..אולי הוא כן צודק כי בכל זאת הוא למד את זה באוניברסיטה ואני למדתי את זה ממאמרים באינטרנט..

יש בעיה בצריכה של קריאטין אצל נערים מתבגרים? ואם אפשר מקור אמין שאני יוכל להראות לאמא שלי ולו על קריאטין ותוספים?
radio111 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 18:10   #2
Bar's
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

כללי:: ג'וני

אני יכול לתת לך תשובה מדוקטור לנוירולוגיה בבית חולים הדסה עין כרם..
הייתי מאושפז במחלקה שבוע מסיבה כלשהי, שאלתי אותו לגבי התוספים.. הוא אמר לי ככה:
"כל הרופאים או לפחות רובם יגידו שלא בגלל שהם לא באמת מכירים ולא למדו את הנושא... הם מפחדים שאם חס וחלילה במקרה יקרה משהו אז יאשימו אותם במה שקרה שהם איפשרו לקחת את זה..."
Bar's מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 18:54   #3
Krisg
חבר פעיל

ציטוט:
dietary creatine supplementation does not affect some haematological indices, or indices of muscle damage and hepatic and renal function
tristan m robinson, dean a sewell, anna casey, gery steenge and paul l greenhaff

school of biomedical sciences, university of nottingham medical school, queen's medical centre, nottingham ng7 2uh, united kingdom

correspondence to:
Correspondence to: Dr p greenhaff email: paul.greenhaff@nottingham.ac.uk

background—the use of creatine (cr) as a nutritional supplement to aid athletic performance has gained widespread popularity among athletes. However, concerns have recently been expressed over potentially harmful effects of short and long term cr supplementation on health.

Methods—forty eight young healthy subjects were randomly allocated to three experimental protocols aimed at elucidating any potential health risks associated with five days (20 g/day) to nine weeks (3 g/day) of cr supplementation. Venous blood samples were collected before and after periods of cr supplementation and were analysed for some haematological indices, and for indices of hepatic, muscular, and renal dysfunction.

Findings—all measured indices were well within their respective normal range at all times. Serum creatinine concentration tended to be increased the day after cr supplementation. However, values had returned to baseline six weeks after the cessation of supplementation. These increases were probably attributable to increased creatinine production rather than renal dysfunction. No indication of impairment to the haematological indices measured, hepatic function, or muscle damage was apparent after cr supplementation.

Interpretation—these data provide evidence that there are no obvious adverse effects of acute or more chronic cr supplementation on the haematological indices measured, nor on hepatic, muscle, and renal function. therefore there is no apparent health risk associated with cr supplementation to healthy people when it is ingested in quantities that have been scientifically proven to increase muscle cr stores.

British journal of sports medicine 2000;34:284-288; doi:10.1136/bjsm.34.4.284
copyright © 2000 bmj publishing group ltd & british association of sport and exercise medicine.
Br j sports med 2000; 34:284-288
© 2000 the british journal of sports medicine
ציטוט:
abstract creatine has been reported to be an effective ergogenic aid for athletes. However, concerns have been raised regarding the long-term safety of creatine supplementation. This study examined the effects of long-term creatine supplementation on a 69-item panel of serum, whole blood, and urinary markers of clinical health status in athletes. Over a 21-month period, 98 division ia college football players were administered in an open label manner creatine or non-creatine containing supplements following training sessions. Subjects who ingested creatine were administered 15.75 g/day of creatine monohydrate for 5 days and an average of 5 g/day thereafter in 5–10 g/day doses. Fasting blood and 24-h urine samples were collected at 0, 1, 1.5, 4, 6, 10, 12, 17, and 21 months of training. A comprehensive quantitative clinical chemistry panel was determined on serum and whole blood samples (metabolic markers, muscle and liver enzymes, electrolytes, lipid profiles, hematological markers, and lymphocytes). In addition, urine samples were quantitatively and qualitative analyzed to assess clinical status and renal function. At the end of the study, subjects were categorized into groups that did not take creatine (n = 44) and subjects who took creatine for 0–6 months (mean 4.4 ± 1.8 months, n = 12), 7–12 months (mean 9.3 ± 2.0 months, n = 25), and 12–21 months (mean 19.3 ± 2.4 months, n = 17). Baseline and the subjects' final blood and urine samples were analyzed by manova and 2 × 2 repeated measures anova univariate tests. Manova revealed no significant differences (p = 0.51) among groups in the 54-item panel of quantitative blood and urine markers assessed. Univariate analysis revealed no clinically significant interactions among groups in markers of clinical status. In addition, no apparent differences were observed among groups in the 15-item panel of qualitative urine markers. results indicate that long-term creatine supplementation (up to 21-months) does not appear to adversely effect markers of health status in athletes undergoing intense training in comparison to athletes who do not take creatine

1) exercise and sport nutrition laboratory, department of hmse, university of memphis, memphis, tn 38152-3480, usa
(2) exercise and sport nutrition laboratory, center for exercise, nutrition and preventive health research, department of health, human performance and recreation, baylor university, p.o. Box 97313, waco, tx 76798-7313, usa
(3) department of hpess, arkansas state university, p.o. Box 240, state university, ar 72467, usa
(4) the milnor clinic, 920 estate, suite 8, memphis, tn 38119, usa
(5) metaresponse sciences, inc., 30131 town center drive, #211, laguna niguel, ca 92677, usa
.
בבקשה, והרופא שהלכת אליו הוא כנראה רופא ילדים וההשכלה שלו היא בהתאם לרפואת ילדים.. לא חשבת על זה? לא שאני מזלזל בזה אבל זה כמו שתביא למוסך של תלת אופן ג'יפ ותבקש שיתקנו לך את המנוע ויחליפו גלגלים

נערך לאחרונה על ידי Krisg, 22-04-09 בשעה 18:59.
Krisg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 19:00   #4
elnorv
חבר פעיל

עוסק ב:: וינגייט
חדר כושר: עוזיאל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שניר אליוף צפה בהודעה
הלכתי לרופא בגלל אמא :/ הוא עשה לי בדיקות וזה ואמא שלי הראתה לו את הקריאטין מונו-משהו חח 100% טהור שקניתי, אז בקיצור הוא אומר לי זה לא טבעי וזה מסוכן ויכול להיות לזה השפעות שליליות..אז אמרתי לו שזה תוסף תזונה וזה קיים בבשר אדום אז הוא אומר לי שאם אני אוכל את זה מבשר זה בסדר כי בבשר יש מינרלים וויטמנים שהגוף יודע מה לעשות איתם, ואם לוקחים את זה ככה יש בזה חומרים שהוסיפו וזה לא טוב..
אמרתי לו שקראתי באיזה 5 אתרים שונים מאמרים על קריאטין, והוא אומר לי שהעסק הזה של התוספים מגלגל מליונים אז הוא פשוט משלם לאתרים שיפרסמו כתבה על קריאטין כדי להגדיל את הרווח :/
וכמובן הוא התחיל לחפור לי על מיתוס החלבון כליות..אז במקום להתעצבן על כמה שהוא מפגר..אולי הוא כן צודק כי בכל זאת הוא למד את זה באוניברסיטה ואני למדתי את זה ממאמרים באינטרנט..

יש בעיה בצריכה של קריאטין אצל נערים מתבגרים? ואם אפשר מקור אמין שאני יוכל להראות לאמא שלי ולו על קריאטין ותוספים?
סאבק זה לא מתיוס תבינו!!!!
האנשים משלמים!!! לחברות כדי שיפרסמו את זה!!!! מה אתם לא קולטים!!
כל חדרי כוש רעושים על זה כסף.. , הפרסום עושה על זה כסף!
elnorv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 19:02   #5
elnorv
חבר פעיל

וכל כבוד לא צריך את זה
לא אבקת חלבון ולא כל חרא מסביב..
תואכל כמו בן אדם.. הכי טוב..
"אמרתי לו שקראתי באיזה 5 אתרים שונים מאמרים על קריאטין, והוא אומר לי שהעסק הזה של התוספים מגלגל מליונים אז הוא פשוט משלם לאתרים שיפרסמו כתבה על קריאטין כדי להגדיל את הרווח :/"

משפט זהב!! מתי תבינו את זה אלוהים יודע...
ישן 22-04-09, 19:07   #6
Krisg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elnorv צפה בהודעה
טוב

תמשיכו לחשוב שדופקים אותכם בתחת, הסיבה היחידה שמאמינים שקריאטין הוא מזיק זה בגלל שלכל משהו חיצוני שנלקח בפיתוח גוף יש קונוטציה שלילית בגלל אנאבולים וכ'ו. חברות לא משלמות ויוזמות מחקרים, חברות משלמות לאתרים כמו bb שיפרסמו ויגרמו להייפ גדול סביב המוצרים שלהם וזה לגיטימי זה עסקים חביבי (מישהו אמר מאסלטק? :carry86w
Krisg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 19:17   #7
Glycolysis
Banned

עוסק ב:: סטונדט לחרטא כולשהו

ציטוט:
פורסם במקור על ידי krisg צפה בהודעה
טוב

תמשיכו לחשוב שדופקים אותכם בתחת, הסיבה היחידה שמאמינים שקריאטין הוא מזיק זה בגלל שלכל משהו חיצוני שנלקח בפיתוח גוף יש קונוטציה שלילית בגלל אנאבולים וכ'ו. חברות לא משלמות ויוזמות מחקרים, חברות משלמות לאתרים כמו bb שיפרסמו ויגרמו להייפ גדול סביב המוצרים שלהם וזה לגיטימי זה עסקים חביבי (מישהו אמר מאסלטק? :carry86w
יש הרבה מחקרים שחברות תוספים מממנות, צריך לדעת לקרוא בין השורות. (במקרה שהבאת לא)
Glycolysis מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 19:19   #8
hanna666

הסמל האישי שלhanna666

כללי:: אני
חדר כושר: LIFE&FITNESS
שלח הודעה דרך ICQ אל hanna666 שלח הודעה דרך MSN אל hanna666

ציטוט:
וכל כבוד לא צריך את זה
"אמרתי לו שקראתי באיזה 5 אתרים שונים מאמרים על קריאטין, והוא אומר לי שהעסק הזה של התוספים מגלגל מליונים אז הוא פשוט משלם לאתרים שיפרסמו כתבה על קריאטין כדי להגדיל את הרווח :/"

לא יודע מה להגיד לך
ישן 22-04-09, 19:57   #9
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
וכל כבוד לא צריך את זה

מסכים אם דבר אחד, לא צריך אבקת חלבונים כדי להתפתח יפה. משום מה כל השייקים האלה הפכו למין תחביב חברתי כזה, קצת מזכיר לטעמי עישון.
מצד אחד זה אכן מוצר טוב, תחלופי לאנשים בעלי אלרגיות \ צרכים שונים, או אנשים שלא יכולים לאכול ארוחה סדירה, ומצד שני זה בזבוז אדיר של כסף כשיש לך את הכסף לארוחה טובה של לחם, קוטג' וטונה
כל אחד ילך לפי הגישה שלו. מזל שאלוהים ברא דבר שנקרא "דעה".
pala מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 20:05   #10
elnorv
חבר פעיל

אני לא רוצה שתיצאו עלי או משהוא אמרתי דעה שלי..
כל אחד ודרך שלו^^
ישן 22-04-09, 20:38   #11
radio111
חבר פעיל

עוסק ב:: לימודים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pala צפה בהודעה
מסכים אם דבר אחד, לא צריך אבקת חלבונים כדי להתפתח יפה. משום מה כל השייקים האלה הפכו למין תחביב חברתי כזה, קצת מזכיר לטעמי עישון.
מצד אחד זה אכן מוצר טוב, תחלופי לאנשים בעלי אלרגיות \ צרכים שונים, או אנשים שלא יכולים לאכול ארוחה סדירה, ומצד שני זה בזבוז אדיר של כסף כשיש לך את הכסף לארוחה טובה של לחם, קוטג' וטונה
כל אחד ילך לפי הגישה שלו. מזל שאלוהים ברא דבר שנקרא "דעה".
אם כבר לאבקות חלבון יש יתרון ענק כי הם מכילות כמות גדולה של חלבון בקצת משקה, ומי שקשה לו להגיע לערכים זה עוזר מאד, ואני רציתי לקנות אחת רק בשביל שיהיה לי מה לשתות בבוקר ואחרי האימון(וגם כי זה טעים )
radio111 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 22:03   #12
לוזון
חבר פעיל

הסמל האישי שללוזון

ציטוט:
דיי לחיות בסרט!!!!
לוזון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 22:12   #13
the pharmacist

הסמל האישי שלthe pharmacist

כללי:: שרירי וצנוע
חדר כושר: ספרינט

עוד מקרה של אנשים שלא מביניםם כלום
פעם אחת היה לי כאבים בחזה , הלכתי לרופאה והיא אמרה שזה בגלל האבקת חלבון
ישן 22-04-09, 22:17   #14
WEST $ SIDE
חבר פעיל

הסמל האישי שלWEST $ SIDE

ציטוט:
מה לא מיתוס מה ? מה אתה אוכל? 100 גרם חלבון ביום? 120? ראבק חלאס לזיין בשכל כבר , מי שלא רוצה לקחת תוספי תזונה שלא יקח , רק אין צורך להגיד שזה חרא.

נ.ב תלמד להשתמש סימני פיסוק.

נערך לאחרונה על ידי WEST $ SIDE, 22-04-09 בשעה 22:21.
WEST $ SIDE מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 22:26   #15
bored2death
חבר פעיל

כללי:: תלמיד

ציטוט:
שמע מצד אחד אתה צודק
ib הם כמו כל חברה אחרת שמפרסמת את המוצרים שלה לצד הטוב ביותר
ואנשים באמת מתחילים לקנות גיינרים למרות שהם לא באמת זקוקים להם כי זה "ינפח" אותם

אבל מצד שני בן אדם שקשה לו להשלים את הערכים שלו בתפריט יכול להשתמש בזה בגלל שהוא באמת זקוק לזה
ישן 22-04-09, 22:44   #16
rosilio
אזהרה ראשונה - פרסום אתרים מתחרים על גבי הפורום

הסמל האישי שלrosilio

ציטוט:
וכל כבוד לא צריך את זה
אני מצטער זה פעעם ראשונה שאני באמת אומר דברים כאלה,אבל מה אתה יודע שאתה מדבר ככה?,מזה אבקת חלבון אתה מוכן להסביר לי?
אוכל זה הכי טוב?,סלח לי טונה שיושבת לך במדף 3 שנים ולא תתקלקל,טוב זה לא...
מי גבינה שעוברים תהליך איזולט,טובים פי כמה לדעתי,ועם תשאל אותי למה אני חושב ככה,אני יענה לך,ולא אגיד "זו דעתי"

ציטוט:
אני לא רוצה שתיצאו עלי או משהוא אמרתי דעה שלי..
כל אחד ודרך שלו^^

סלח לי אדוני,עכשיו אני יגיד את דעתי
לדעתי הבעיה במדינה הזאת ואחד הדברים הרעים שהדמוקרטיה גרמה (לא שאני שולל אותה,זה מצוין דמוקרטיה,להיפך אבל יש גם צד שלילי)זה שכל אחד יכול לבוא ולשלול דעה של אחר ולהגיד "זו דעתי" בלי לתת הסבר אפילו,תסביר את עצמך,תן לי להאמין לך,אני עם ראש פתוח...

what is your profession?:

נערך לאחרונה על ידי rosilio, 22-04-09 בשעה 22:51.
rosilio מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 22:57   #17
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the pharmacist צפה בהודעה
עוד מקרה של אנשים שלא מביניםם כלום
פעם אחת היה לי כאבים בחזה , הלכתי לרופאה והיא אמרה שזה בגלל האבקת חלבון
חחח הייתי יורק לה בפרצוף.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-09, 23:44   #18
elnorv
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rosilio צפה בהודעה
אני מצטער זה פעעם ראשונה שאני באמת אומר דברים כאלה,אבל מה אתה יודע שאתה מדבר ככה?,מזה אבקת חלבון אתה מוכן להסביר לי?
אוכל זה הכי טוב?,סלח לי טונה שיושבת לך במדף 3 שנים ולא תתקלקל,טוב זה לא...
מי גבינה שעוברים תהליך איזולט,טובים פי כמה לדעתי,ועם תשאל אותי למה אני חושב ככה,אני יענה לך,ולא אגיד "זו דעתי"

סלח לי אדוני,עכשיו אני יגיד את דעתי
לדעתי הבעיה במדינה הזאת ואחד הדברים הרעים שהדמוקרטיה גרמה (לא שאני שולל אותה,זה מצוין דמוקרטיה,להיפך אבל יש גם צד שלילי)זה שכל אחד יכול לבוא ולשלול דעה של אחר ולהגיד "זו דעתי" בלי לתת הסבר אפילו,תסביר את עצמך,תן לי להאמין לך,אני עם ראש פתוח...

חחחחחחח.. ידעתי שתיצאו עלי..
אחי אם אני יסיבר לך זה היה אותו דבר אם
אני יכנס לאתר של סינים וינסה להוכיח להם שסינים הם עם חרא.. (זה בצחוק כן..)
ישן 22-04-09, 23:53   #19
WEST $ SIDE
חבר פעיל

הסמל האישי שלWEST $ SIDE

כי אתה לא יכול להסביר , אין הסבר הגיוני לדברייך , אתה טוען שתוספים זה חרא ? תסביר למה , אולי תשנה גם את התפיסה שלי.
ישן 23-04-09, 00:14   #20
Biceps mAn
חבר פעיל

עצוב, פשוט עצוב.
רופא שמוציא שם רע לרופאים במדינה המחורבנת הזאת.
לא שהם צריכים את העזרה של האפס המושתן הזה.

תמסור לרופא הזה שהוא בזיון מהלך ואפס מאופס.
Biceps mAn מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה