ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-05-13, 15:48   #101
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

זה שהבאת תמונה של בחור יותר מוכשר , לא גורם לאף אחד לתפוס אותו כפחות טוב . והרוב פה תופסים אותו כמפתח גוף מוכשר די והותר , בטח בארץ , ובטח בפיטנס . זה נראה כמו אנטגוניזם לא מוסבר .
ישן 28-05-13, 15:54   #102
nadavmoore
חבר פעיל

גם כמו שמישהו אמר פה, עוד לא ראינו את אלון מוזרק (הוא טוען שהוא טבעי) ולא מיובש ולא צבוע בצבע חום, כמו כן לא ראינו אותו על הבמה מתמודד מול שיפוט ומתחרים אחרים. אבל עדיין לפי תמונה (ונתונים כנראה כי אף אחד לא הביא לי ) הוא עומד ראש בראש עם הרבה בילדרים מוזרקים ומתחרים בארץ.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-13, 16:40   #103
FeMeNeN
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
גם כמו שמישהו אמר פה, עוד לא ראינו את אלון מוזרק (הוא טוען שהוא טבעי) ולא מיובש ולא צבוע בצבע חום, כמו כן לא ראינו אותו על הבמה מתמודד מול שיפוט ומתחרים אחרים. אבל עדיין לפי תמונה (ונתונים כנראה כי אף אחד לא הביא לי ) הוא עומד ראש בראש עם הרבה בילדרים מוזרקים ומתחרים בארץ.
מי אמר שאלון לא מזריק, רוב הבילדרים טוענים שהם טבעיים;
FeMeNeN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-13, 18:20   #104
alpha
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי FeMeNeN צפה בהודעה
מי אמר שאלון לא מזריק, רוב הבילדרים טוענים שהם טבעיים;
הנה היה חייב להיות אחד שיפתח פה את הוויכוח הזה כפיים
alpha מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-13, 23:03   #105
alonl6
חבר פעיל

קראתי פעם אחת בפורום השני מאחד המנהלים (הוא כתב את זה בפומבי ככה שאני לא חושב שיש לו בעיה אם המידע הזה "נחשף") שאלון בוודאות השתמש בפרו הורמונים.

לא יודע מה לגבי היום.
alonl6 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-13, 01:04   #106
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אני מתפלא עליך אופיר
בתור מישהו שעוקב ובקי בספורט הזה, אתה כותב "גנטיקה של אחד לאלף", על בחור שנראה מעולה למתאמן חובב - ואין לו שום דבר מיוחד מעבר לכך
בכלל, אתה ואחרים - אתם עושים לאלון עוול עם כל ההשוואות האלה
הוא עצמו מעולם לא התיימר להיות בודיבילדר תחרותי וגם אין לו יומרות כאלה לעתיד, אם אני מבין נכון
מה אתם מכניסים אותו לקלחת שהוא כלל לא מעוניין בה?
להגיד "הוא יותר טוב מ 90 אחוז מהמתחרים", אני אפילו לא יודע להגדיר לך עד כמה זה קשקוש עלוב
ותפסיקו כבר עם כל ה"אם" קיבינימט
אם משה כחלון היה ראש ממשלה היה טוב במדינה הזאת
כרגע יש לנו את נהנתניהו
אם ואם
אגב, בעניין "גנטיקה של אחד לאלף", זו גנטיקה של אחד לאלף:

פה אתה רואה באמת סימטריה מולדת מדהימה וכישרון יוצא דופן

תעשו כבר את ההפרדה
אתה שוכח שחלק מהקטע של בילדינג זה להביא את הגוף שלך לפיק של פעם בשנה. זהו. אלון כמעט כל השנה בפיק, וגם שהוא "שמן" הוא מתחת ל8%, אם לא הייתה לו גנטיקה של אחד לאלף, היית רואה אותו ב20 שנה האחרונות עם איזה קפל קטן אבל אתה לא. לגבי דניק אתה צריך לעשות חושבים אם הגנטיקה הביאה אותו למצב הזה או הדרך. תסתכל על דניק באוף סיזן, לא שהוא נראה רע אבל לך תשווה. יש לגוף "סט פוינט" שהוא שואף אליו, הסט פוינט של אלון הוא מאוד חטוב ומאוד שרירי. לדניק יש גם חסרונות בולטים, לאלון לא ממש מצאתי, חוץ מהעובדה שהוא לא בילדר ולא מנסה להתחשב בזה.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-13, 01:06   #107
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

משהו נוסף - אני לא אוהב את השימוש במילה כשרון. כשרון זה יכולת מולדת לבצע משהו בצורה יוצאת דופן, מראה של הגוף / שריר זה לא פעולה, זה לא ביצוע, זה לא טכני וזה לא קשור לכשרון.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-13, 08:11   #108
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
אתה שוכח שחלק מהקטע של בילדינג זה להביא את הגוף שלך לפיק של פעם בשנה. זהו. אלון כמעט כל השנה בפיק, וגם שהוא "שמן" הוא מתחת ל8%, אם לא הייתה לו גנטיקה של אחד לאלף, היית רואה אותו ב20 שנה האחרונות עם איזה קפל קטן אבל אתה לא. לגבי דניק אתה צריך לעשות חושבים אם הגנטיקה הביאה אותו למצב הזה או הדרך. תסתכל על דניק באוף סיזן, לא שהוא נראה רע אבל לך תשווה. יש לגוף "סט פוינט" שהוא שואף אליו, הסט פוינט של אלון הוא מאוד חטוב ומאוד שרירי. לדניק יש גם חסרונות בולטים, לאלון לא ממש מצאתי, חוץ מהעובדה שהוא לא בילדר ולא מנסה להתחשב בזה.

תשמע, אני חייב להודות שעם כל יכולתיי הוורבאליות המפורסמות - כבר די נגמרו לי המילים כשאני בא להתייחס לשטויות שאתה כותב פה
הבאתי תמונה של דניק רק כדי להמחיש לך מה זה מיוחד
לא בשביל שתעשה את ההשוואה המופרכת הזאת
אתה משווה בין אלוף בתחרות בינלאומית לבין אדם שלא קשור לפיתוח גוף תחרותי בכלל
אתה פשוט צריך להתבייש בהשוואה הזאת
לא רק שהם לא באותה רמה, הם לא באותו עולם בכלל
אנשים כמוך מוכיחים כמה חסרה במדינה הזאת תרבות ספורט

עוד דבר, עצם זה שאתה מעלה שוב ושוב את העניין הזה של "חטוב כל השנה", זה שוב מראה שאין לך מושג ירוק
לא בעיה להיות חטוב כל השנה ולא לגדול בגרם
אנשים יוצאים לאוף סיזן כדי להעלות משקל
זה המשמעות של אוף סיזן
ככה אני לדוגמא עליתי 3 קטגוריות במהלך כמה שנים
בבודיבילדינג זה דבר בסיסי כמו שצריך כדור כדי לשחק כדורסל
וגם אותו אתה לא מבין, אחרי כל כך הרבה זמן שאתה מתעניין בספורט הזה
מביך

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-13, 09:02   #109
nadavmoore
חבר פעיל

ניגרי תפסיק עם "תתבייש לך" הזה שלך כל פוסט שני שלך, אנשים נותנים את הדעה שלהם וההשוואות שלהם - אתה לא חייב להסכים אבל מה זה הסדרת חינוך הלא מועילה הזאת.

בכל מקרה , אני לא מסכים איתך שלהעלות מסת שריר זה דבר בעייתי אצל בודיבילדר, בניינו זה פשוט להעלות מאסה ושריר עם כל החומרים והאוכל שדוחפים במהלך תקופת האוף סיזן הבעיה היותר גדולה היא לשמור על המאסת שריר הזאת שאתה מכין את עצמך לתחרות ולאבד כמה שפחות שריר בחיטוב. עצם העובדה שאתה נשאר על א.ש נמוך זמן ארוך ולא מאבד מהשריר שלך ואפילו מצליח להעלות קצת זה ראוי להערכה זה משהו שלא ראיתי אף בילדר בארץ או מתחרה פיטנס מצליח לעשות ולכן הערכה והשוואה לאלון. אם "זה לא בעיה להיות חטוב כל השנה" כמו אלון, אז איך אני לא רואה אנשים ברמה של אלון (אפילו בילדר או מתאמני פיטנס) מתהלכים להם חטובים בארץ? בניינו אם אלון עולה נגד דני חן במר מרכז יש מצב שהוא לוקח ואם לא אז הוא בטוח לוקח מקום שני. אתה מצד אחד אומר שצריך להתבייש בהשוואות בין אלון לבילדרים בארץ מצד שני אם אלון עולה על הבמה הוא לוקח מקום מכובד ברמתו היום ואפילו נותן פייט ללב. (להכירך "חדש" עלה בנאק שנה שעברה שהרמה הייתה הרבה יותר גבוהה ולקח מקום שלישי בקטגוריה שלו) אז מי צריך להתבייש פה , הרמה של הבילדינג בארץ או ההשוואה עם אלון? תחשוב פעמיים...
אני יודע שאתה אוהב את התחום הזה והוא מאד נוגע לליבך ופוגע בך הנושא הזה אבל אתה רושם פה דברים שיוצאים מאמוציות ועצבים ולא משכל והבנה אמיתית של הדברים. ולא הבנתי איך אנשים כמו אופיר מוכיחים את חוסר תרבות הספורט בישראל, שאופיר עושה ספורט (לא תחרות יופי, אלא ספורט אמיתי עם תוצאות ומנצחים שנשפטים ע"י הישגים בתחרות ולא בצורה סובייקטיבית) שהוא לא שכיח בכלל בארץ , אפילו די נדיר.
ישן 29-05-13, 11:04   #110
DaSpider
חבר פעיל

איפה הימים שמפלצות כמו אלון צוקרמן וליאור גולדשטיין היו לוקחים אלוף האלופים...
ישן 29-05-13, 12:08   #111
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

אנטון היום מספיק להגיע ל10% שומן ואתה מתחרה בארץ.
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-13, 12:16   #112
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי homie צפה בהודעה
אנטון היום מספיק להגיע ל10% שומן ואתה מתחרה בארץ.
פחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תסתכל במר דרום, הגיעו לשם חביות שיצאו מהמפעל של קרלסברג.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 01:29   #113
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

Exclamation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
ניגרי תפסיק עם "תתבייש לך" הזה שלך כל פוסט שני שלך, אנשים נותנים את הדעה שלהם וההשוואות שלהם - אתה לא חייב להסכים אבל מה זה הסדרת חינוך הלא מועילה הזאת.

בכל מקרה , אני לא מסכים איתך שלהעלות מסת שריר זה דבר בעייתי אצל בודיבילדר, בניינו זה פשוט להעלות מאסה ושריר עם כל החומרים והאוכל שדוחפים במהלך תקופת האוף סיזן הבעיה היותר גדולה היא לשמור על המאסת שריר הזאת שאתה מכין את עצמך לתחרות ולאבד כמה שפחות שריר בחיטוב. עצם העובדה שאתה נשאר על א.ש נמוך זמן ארוך ולא מאבד מהשריר שלך ואפילו מצליח להעלות קצת זה ראוי להערכה זה משהו שלא ראיתי אף בילדר בארץ או מתחרה פיטנס מצליח לעשות ולכן הערכה והשוואה לאלון. אם "זה לא בעיה להיות חטוב כל השנה" כמו אלון, אז איך אני לא רואה אנשים ברמה של אלון (אפילו בילדר או מתאמני פיטנס) מתהלכים להם חטובים בארץ? בניינו אם אלון עולה נגד דני חן במר מרכז יש מצב שהוא לוקח ואם לא אז הוא בטוח לוקח מקום שני. אתה מצד אחד אומר שצריך להתבייש בהשוואות בין אלון לבילדרים בארץ מצד שני אם אלון עולה על הבמה הוא לוקח מקום מכובד ברמתו היום ואפילו נותן פייט ללב. (להכירך "חדש" עלה בנאק שנה שעברה שהרמה הייתה הרבה יותר גבוהה ולקח מקום שלישי בקטגוריה שלו) אז מי צריך להתבייש פה , הרמה של הבילדינג בארץ או ההשוואה עם אלון? תחשוב פעמיים...
אני יודע שאתה אוהב את התחום הזה והוא מאד נוגע לליבך ופוגע בך הנושא הזה אבל אתה רושם פה דברים שיוצאים מאמוציות ועצבים ולא משכל והבנה אמיתית של הדברים. ולא הבנתי איך אנשים כמו אופיר מוכיחים את חוסר תרבות הספורט בישראל, שאופיר עושה ספורט (לא תחרות יופי, אלא ספורט אמיתי עם תוצאות ומנצחים שנשפטים ע"י הישגים בתחרות ולא בצורה סובייקטיבית) שהוא לא שכיח בכלל בארץ , אפילו די נדיר.

מבלי להעליב או לפגוע, אבל אם אלון עולה לבמה בלי הכנה, ייבוש וצבע אפילו, הוא לוקח את דני.
דני כמובן כבודו במקומו מונח, אבל אי אפשר להשוות אותו לאלון.

אלון ברמה גבוה מרוב המתחרים בארץ בטגוריות משקל הנמוכות.

zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 05:49   #114
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

באמת שרציתי להמנע מלהגיב, מה שבדרך כלל אני עושה בדיונים כאלו, אבל זה פורום "שגדלתי עליו" וחשוב לי לציין כמה עובדות. ניגרי, כמה שאני מעריך או יותר נכון הערכתי אותך אני דיי מופלא מהראיה הצרה שלך ורמת האינפנטיליות שאתה מפגין.

יש הרבה מעבר למה שאתה קורא לו מפתח גוף מתחרה, ואם יש מישהו שחיי את הספורט 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה זה אני. אתה אומר פה לחבר'ה שיתביישו להם בגלל ההשוואות שהם עושים, אך אתה זה שמזלזל ופוסל, בראשית אני חושב שהסרטון עצמו הוא חסר תועלת ואף מבייש, אבל הוא בטח ובטח במקום הנכון מכיוון ששלושת החברה שם הם מתחרים.

שנית, פיתוח גוף זה לא ספורט, זה דרך חיים. זה שאחד עולה על במה והשני לא, לא עושה אותו יותר טוב מהשני, ואם אתה חושב שכן, אז התפיסה שלך היא מעוותת. חוץ מזה שהספורט הוא כבר מזמן לא מה שהוא הייה ודברים השתנו לטובת פיתוח הגוף הטבעי והאסטתיקה כי זה מה שנוגע לרוב, זה יעד נגיש ואנשים מזדהים עם זה.

90% מהאנשים שעוסקים ואוהבים את הספורט הזה לא מתחרים, לא עולים על במה עם חוטיני וצבע, ולא עושים דייטות קטלנייות, מה שאומר שהם לא בחרו בדרך הקונבנציונאלית שאתה מנסה להציב כדרך הנכונה והיחידה, אלא הם עושים את זה בשביל האהבה אל הספורט. זה שאתה עלית על במה ועלית כמה קטגוריות לא עושה אותך ליותר. רמת הכבוד, האהדה, התגמול והתמורה שהספורט התחרותי (בארץ בכלל ואף בעולם) נותן היא מינימלית לחלוטין.

בסופו של דבר הגישה הקיצונית שלך לא מוסיפה לך, אלא גורעת ממך כספורטאי מתחרה. רוב האהדה שאתה מקבל היא בגלל הידע שלך והעיסוק בספורט, התרומה שלך בפורום והעזרה שלך לאנשים, אך כספורטי אתה לא מעליי בשום רמה ובשום קטגורייה, הדבר היחיד שיש לך מעליי היא הגישה המתנאשת שלך ואוליי על הנייר אתה יותר טוב כי עלית על במה, אבל בסוף יום אתה ואני לא שונים ומה שקובע זה מה שאתה עושה מעצמך.

אני מבין את אלו שעולים על במה כי גם אני עובר סוג דומה של החנות, אני יודע מה זה לעבור דייטת שחיטות ואז לעלות לאירוע 8 שעות רצוף שלוש ימים ברציפות, אבל אני חיי את הספורט ולא מקטר על מה קשה אלא פוסע קדימה ולא מוריד מרמתם של אחרים רק בגלל שהם לא בחרו בדרך שלי.

זה כל מה שיש לי להגיד, תודה לכל המגיבים והתומכים.

אלון

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 09:16   #115
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה
באמת שרציתי להמנע מלהגיב, מה שבדרך כלל אני עושה בדיונים כאלו, אבל זה פורום "שגדלתי עליו" וחשוב לי לציין כמה עובדות. ניגרי, כמה שאני מעריך או יותר נכון הערכתי אותך אני דיי מופלא מהראיה הצרה שלך ורמת האינפנטיליות שאתה מפגין.

יש הרבה מעבר למה שאתה קורא לו מפתח גוף מתחרה, ואם יש מישהו שחיי את הספורט 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה זה אני. אתה אומר פה לחבר'ה שיתביישו להם בגלל ההשוואות שהם עושים, אך אתה זה שמזלזל ופוסל, בראשית אני חושב שהסרטון עצמו הוא חסר תועלת ואף מבייש, אבל הוא בטח ובטח במקום הנכון מכיוון ששלושת החברה שם הם מתחרים.

שנית, פיתוח גוף זה לא ספורט, זה דרך חיים. זה שאחד עולה על במה והשני לא, לא עושה אותו יותר טוב מהשני, ואם אתה חושב שכן, אז התפיסה שלך היא מעוותת. חוץ מזה שהספורט הוא כבר מזמן לא מה שהוא הייה ודברים השתנו לטובת פיתוח הגוף הטבעי והאסטתיקה כי זה מה שנוגע לרוב, זה יעד נגיש ואנשים מזדהים עם זה.

90% מהאנשים שעוסקים ואוהבים את הספורט הזה לא מתחרים, לא עולים על במה עם חוטיני וצבע, ולא עושים דייטות קטלנייות, מה שאומר שהם לא בחרו בדרך הקונבנציונאלית שאתה מנסה להציב כדרך הנכונה והיחידה, אלא הם עושים את זה בשביל האהבה אל הספורט. זה שאתה עלית על במה ועלית כמה קטגוריות לא עושה אותך ליותר. רמת הכבוד, האהדה, התגמול והתמורה שהספורט התחרותי (בארץ בכלל ואף בעולם) נותן היא מינימלית לחלוטין.

בסופו של דבר הגישה הקיצונית שלך לא מוסיפה לך, אלא גורעת ממך כספורטאי מתחרה. רוב האהדה שאתה מקבל היא בגלל הידע שלך והעיסוק בספורט, התרומה שלך בפורום והעזרה שלך לאנשים, אך כספורטי אתה לא מעליי בשום רמה ובשום קטגורייה, הדבר היחיד שיש לך מעליי היא הגישה המתנאשת שלך ואוליי על הנייר אתה יותר טוב כי עלית על במה, אבל בסוף יום אתה ואני לא שונים ומה שקובע זה מה שאתה עושה מעצמך.

אני מבין את אלו שעולים על במה כי גם אני עובר סוג דומה של החנות, אני יודע מה זה לעבור דייטת שחיטות ואז לעלות לאירוע 8 שעות רצוף שלוש ימים ברציפות, אבל אני חיי את הספורט ולא מקטר על מה קשה אלא פוסע קדימה ולא מוריד מרמתם של אחרים רק בגלל שהם לא בחרו בדרך שלי.

אלון
צודק, 90 אחוז מהמתחרים בארץ לא ראויים לעלות על במה, עצם זה שהם עושים את זה הופך אותם ליותר גרועים ממה שהם באמת.

עוד לא הבנתי אבל מה הנישה שלך כרגע בתחום ומה אתה עושה?
ישן 30-05-13, 09:16   #116
nadavmoore
חבר פעיל

אלון, אמרת יפה. אני דווקא בהתחלה חשבתי שאתה סתם דביל\נער חוף. אבל שים לב שלאורך הפוסט הזה דווקא תמכתי בפוסט ובך בגלל שלאורך הזמן ראיתי שאתה לקחת את העניין ברצינות משמע אתה הpro במה שאתה עושה (ואפילו מתפרנס מזה) אז אולי אני לא מסכים עם השיטת אימונים שלך ולא בטוח ב100 אחוז שאתה טבעי וכל החרא הזה אבל בדדבר אחד אני בטוח- בזה שהגעת רחוק, יותר רחוק מהרבה מדברים באויר או באדיבילדרים מבזים שיש פה בארץ. כל הכבוד!

לטעמי אדם כמוך יותר ראוי להערכה מ90 אחוז מהמתחרים בארץ, שעולים פעם אחת ונשכחים\עולים ברמה מבזה...

נערך לאחרונה על ידי nadavmoore, 30-05-13 בשעה 09:22.
ישן 30-05-13, 09:20   #117
אלברט ברכה
חבר פעיל

נדב, היה פה מישהו שלא טען שהוא טבעי?
מורגן, דני, דני השני, חדש, וכו'.
ישן 30-05-13, 09:32   #118
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
נדב, היה פה מישהו שלא טען שהוא טבעי?
מורגן, דני, דני השני, חדש, וכו'.

בכל ספורט בעולם אם תרצה להגיע לרמת העלית, תוכל לקרוא לעצמך "טבעי" כמה שאתה רוצה אבל אין כזה דבר. אני חושב שזה לא issue בכלל. התוצאות הסופיות זה מה שמשנה.
אם אלון הגדיר לעצמו שהוא רוצה להרוויח כסף מהגוף שלו (בדרכים לגיטימיות, לא כשחקן גיי פורנו) והוא עושה זאת- אז כל הכבוד לו. לא משנה איך הוא התאמן או מה הוא לקח כדי להגיע לשם(אפילו אם הוא טוען שכלום)
ישן 30-05-13, 11:07   #119
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה

אלון

קודם כל, שאפו על תגובה אינטילגנטית ומעניינת

כמה דברים

אחד - הויכוח כולו נולד כי לא ידעתי שהאחרים שהיו איתך שם מתחרים
כבר אמרתי, שאם יש שם מתחרים - אין לי בעיה עם מיקומו של הפוסט

שניים - לא זלזלתי בך בשום רמה. אמרתי שאתה לא מתחרה. אני ממש לא מציב את דרך החיים של פיתוח הגוף התחרותי כדרך היחידה שקיימת - רק אני מציע לא לערבב

שלוש - אתה עצמך לא עושה את ההשוואות המטומטמות האלה עם מתחרים, כך אני מתרשם. לכן אמרתי שמי שעושה אותן עבורך עושה לך עוול. להשוות אותך לבחור שלקח מר יוניברס זה פשוט לא לעניין.

אני מכבד את הדרך שלך, ואני מציע שתכבד את הדרך שלי - ושאנשים לא יבלבלו ביניהן, כיוון שהדרכים שונות

בכל אופן, מאחל לך שתמשיך להצליח במה שאתה עושה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 14:00   #120
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

כללי:: nothing its unparsebale
עוסק ב:: טבח, מדריך כושר, ומאמן אישי
חדר כושר: ג'ירף

תשמע אלון, כל התגובה שלך באמת לעניין, אני חושב שהגוף שלך באמת ברמה גבוהה, בכל הפרמטרים, רק בחייאת תוריד תקטע של הטבעי, חוץ צכמה ילדים קטנים, אנשים פה לא טמבלים, אה, וקצת פחות סרטוני גייז יהיה נחמד, בכל מקרה בהצלחה בהמשך...