ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-07-08, 16:00   #61
guyzys
חבר פעיל

לא ברור לי איך אפשר כל כך מהר להחזיר את כל המסה. נכון, יש זיכרון שרירים, אבל עוד בצורה טבעית ובפרט אחרי שראיתי אותך במכון כחוש ורזה לפני מספר חודשים בודדים בלבד.

מדהים.
guyzys מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-08, 17:15   #62
Cortex
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי guyzys צפה בהודעה
לא ברור לי איך אפשר כל כך מהר להחזיר את כל המסה. נכון, יש זיכרון שרירים, אבל עוד בצורה טבעית ובפרט אחרי שראיתי אותך במכון כחוש ורזה לפני מספר חודשים בודדים בלבד.

מדהים.
זה לא ..
Cortex מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-08, 17:37   #63
הארדקור
חבר פעיל

תפסיקו כבר עם הטבעית הזאת לקחת חומרים זה לא קסם קורעים תוכעס פי מיליון הבנאדם ניכנס למישטר ולקח כמה פושים הוא לא יגיד לכם בידיוק מה אבל אפילו מישהו שבונה סייקלים הכי פצצה לא יכול להחזיר לו הכול בכמה חודשים אין דבר כבזה בנאדם פירק לעצמו את הצורה שנה שלמה בזמן שאחרים קרעו את עצמם כמו מאניוקים עכשיו הוא ניראה סבבה אבל יבואו אנשים בשייפ טוב יותר אני כמעט בטוח בזה הקטוריה של ה 75 תמיד היתה קשה זה מסורתצ של שנים אנשים באים שם גזורים לעצם
הארדקור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-08, 17:43   #64
guyzys
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גדי 21 צפה בהודעה
אהבתי... ח"ח על הפירגון.

עכשיו ככה, קודם כל תודה ענקית לקובי חיים - צלם ענק עם הרבה סבלנות, ידע וכישרון..
עבדנו כשעה על הרבה תמונות (שרובן עוד בתהליך פיתוח) והבן אדם ידע להוציא את המיטב מכל זווית ומכל פוזה שהיא. אז תודה רבה לקובי..

שנית, תודה למי שמפרגן ולמי שמבקר..
כמו שכבר נאמר, תשעה חודשים לא התאמנתי ולא שמרתי על תזונה - הגעתי לשפל מבחינת מראה הגוף בייחוד מבחינה מקצועית. החלטתי לחזור ולעלות לאותה קטגוריה ורציתי לעשות את זה בצורה טבעית (או במילים אחרות: בלתי אפשרית), ההתקדמות הייתה אדירה, עליתי כמעט 7 קילוגרם בחודש וחצי ללא גיינרים וללא חומרים והאימונים היו מטורפים.. אני עדיין חושב שיש ביכולתי לעלות השנה לאותה קטגוריה ולהיות בין השלישייה, אבל השאיפה שלי גבוהה יותר ולכן החלטתי לעזוב את המשחקים ואת הנסיונות המטומטמים שאפשר גם אחרת.. ביום שני האחרון התחלתי עם קצת עזרה חיצונית - מה שלדעתי יוביל אותי למקום אליו אני שואף - עד 82 ק"ג.

אני מאמין ביכולות שלי, אבל יכול להיות שאני טועה.. אני מוצא לנכון להתאמץ מאוד ואולי גם אצליח.
כרגע אני עוד עולה משקל.. כן, אני יודע שאין זמן - אבל שוב: It's my way or no way
אני לא עובד לפי הספר..
מכאן הבנתי שהוא עשה זאת טבעית. ייתכן ולא והוא אחרי חודש החליט לקחת שוב חומרים. גם אם כן, עדיין מדובר בשינוי לא הגיוני. לא ראיתם את הבן אדם לפני מספר חודשים.

אגב, יסלח לי גדי(איני מתכוון לזלזל), אבל אבוי לרמת הענף (ולספורט בכלל) בארץ אם אדם יכול להגיע לטופ הארצי לאחר הכנה של 3 חודשים בלבד, ובפרט לאחר הפוגה של 9 חודשים. יש כאן נקודות זכות רבות לגדי, לגנטיקה שלו, ולעבודה הקשה שלו, אך עדיין מדובר בתעודת עניות לענף בארץ.

נערך לאחרונה על ידי guyzys, 17-07-08 בשעה 17:46.
ישן 17-07-08, 17:46   #65
הארדקור
חבר פעיל

פפפפפפפפפפפפפפפפפ לא ראיתי את ההודעה הזאת אז גדי עולה קטגוריה? זה לא ידעתי כל הכבוד בחור עכשיו אתה מדבר!
בהצלחה תהייה תחרות אכזרית ב 82...
ישן 17-07-08, 22:22   #66
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

בהצלחה לגדי. יהיה קשה בקטגוריה יותר גבוהה, אבל באמת הבן אדם עושה את הבלתי אפשרי, וצריך לתת לו הרבה קרדיט. גם אם לא יהיה מקום ראשון השנה, הרבה אנשים כאן כולל אני, צופים לו דברים גדולים בשנה הבאה והבאות אחריה...
יחד עם זאת, אם הבחור בסופו של דבר כן יקח מקום ראשון גם השנה, זו לא תהיה הפתעה גדולה מדי, תקנו אותי אם אני טועה. פשוט יש לו את זה.
בהצלחה וכל הכבוד. תמשיך עם העבודה הקשה, זה ישתם בסוף!
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-08, 22:30   #67
Cortex
חבר פעיל

ציטוט:
מכאן הבנתי שהוא עשה זאת טבעית. ייתכן ולא והוא אחרי חודש החליט לקחת שוב חומרים. גם אם כן, עדיין מדובר בשינוי לא הגיוני. לא ראיתם את הבן אדם לפני מספר חודשים.

אגב, יסלח לי גדי(איני מתכוון לזלזל), אבל אבוי לרמת הענף (ולספורט בכלל) בארץ אם אדם יכול להגיע לטופ הארצי לאחר הכנה של 3 חודשים בלבד, ובפרט לאחר הפוגה של 9 חודשים. יש כאן נקודות זכות רבות לגדי, לגנטיקה שלו, ולעבודה הקשה שלו, אך עדיין מדובר בתעודת עניות לענף בארץ.
אז הבנת לא נכון . !
ואם הוא היה עושה זה אז הייתי חושב שהוא משוגע ..
ב-3 חודשים להתחיל שוב מ-0 ולהגיע למה שהיית פעם טבעי ?!
זה לא הגיוני וגם אם כן הוא בחיים לא היה מגיע באותו שייפ ...
Cortex מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-08, 22:55   #68
guyzys
חבר פעיל

אתה עושה מחומרים קסם. שוב מבלי כוונה להעליב את גדי, ההגדרה ש-hell נתן שהיה נראה כאילו הוא לא נגע במשקולת מעולם - מדוייקת.

זה עדיין בלתי נתפס
ישן 17-07-08, 23:55   #69
אביב מאילת
חבר מתחיל

חדר כושר: קלבוטל אילת

גדי בהצלחה אחי !!!
ישן 18-07-08, 01:54   #70
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

נראה אחלה.
אז אתה ב 82 בסוף, זה יהיה מעניין...
בהצלחה לשנינו ידידי...

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-08, 08:05   #71
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

אני לא מכיר את הפוליטיקה של כל האיגודים האלה, אבל אני חושש (ותקנו אותי עם השיקול שלי מוטעה) מדבר כזה - שגם אם גדי טרוני עולה הכי הכי טוב בקטגוריה שלו, עלולים אולי השופטים מהאיגוד לא לרצות לתת לו את המקום הראשון כדי לשלוח מסר של "אנחנו לא ניתן מקום ראשון למי שהתאמן רק כמה חודשים בעוד שאחרים קרעו את התחת במשך שנה, גם אם הם פחות טובים". זה עלול להיות מאוד מאוד לא מקצועי, אבל מצד שני, זה ישראל אז לא יפתיע... לאלה מכם שמיכירים את התחום קצת יותר מבפנים - זה עלול לקרות?...
ישן 18-07-08, 10:49   #72
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי philip1123 צפה בהודעה
אני לא מכיר את הפוליטיקה של כל האיגודים האלה, אבל אני חושש (ותקנו אותי עם השיקול שלי מוטעה) מדבר כזה - שגם אם גדי טרוני עולה הכי הכי טוב בקטגוריה שלו, עלולים אולי השופטים מהאיגוד לא לרצות לתת לו את המקום הראשון כדי לשלוח מסר של "אנחנו לא ניתן מקום ראשון למי שהתאמן רק כמה חודשים בעוד שאחרים קרעו את התחת במשך שנה, גם אם הם פחות טובים". זה עלול להיות מאוד מאוד לא מקצועי, אבל מצד שני, זה ישראל אז לא יפתיע... לאלה מכם שמיכירים את התחום קצת יותר מבפנים - זה עלול לקרות?...
כן זה עלול לקרות, במידה ואתה רץ לאמנון ולאלי עכשיו ומתחיל להתלונן ......
למה זה צריך לעניין אותם בכלל ? מה שחשוב בסופו של דבר זה איך אתה נראה, ולא כמה זמן עבדת על זה..
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-08, 10:56   #73
הארדקור
חבר פעיל

עוד פעם אתם עושים את זה.
אף אחד מכם לא היה בתחרות אפילו בקהל שלא לדבר על להיתחרות בחיים לא ראיתם את אמנון או אשר או חס וחלילה דיברתם איתם אבל להמציא תירוריות דביליות זה כן בכיף למה לא לא עולה כסף.
גדי טרוני לא יקבל שום פרוטקציה ואת השופטים לא מעניין מיצד שני שהוא לא היתאמן שנה ושחודש וחצי ליפני התחרות היא ניראה כככה וככה מה שמעניין זה איך הוא באותו יום
ישן 18-07-08, 11:21   #74
*DAVID*
חבר פעיל

כללי:: שחיף

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הארדקור צפה בהודעה
פפפפפפפפפפפפפפפפפ לא ראיתי את ההודעה הזאת אז גדי עולה קטגוריה? זה לא ידעתי כל הכבוד בחור עכשיו אתה מדבר!
בהצלחה תהייה תחרות אכזרית ב 82...
"תקרא הודעות לפני שאתה קופץ"
אם אתה שואל למה הציטוט כי אני שאלתה שאלה שהתשובה שלה הייתה באחת מההודעות וזה מה שכתבת לי
אז שוב אני מבקש ממך תפסיק לחשוב שאתה יותר טוב מאחרים

BARCELONA
*DAVID* מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-08, 11:30   #75
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

ציטוט:
עוד פעם אתם עושים את זה.
אף אחד מכם לא היה בתחרות אפילו בקהל שלא לדבר על להיתחרות בחיים לא ראיתם את אמנון או אשר או חס וחלילה דיברתם איתם אבל להמציא תירוריות דביליות זה כן בכיף למה לא לא עולה כסף.
גדי טרוני לא יקבל שום פרוטקציה ואת השופטים לא מעניין מיצד שני שהוא לא היתאמן שנה ושחודש וחצי ליפני התחרות היא ניראה כככה וככה מה שמעניין זה איך הוא באותו יום
לא הבנת את הכוונה שלי. לא ניסיתי להתחכם או למצוא תירוצים חס וחלילה. תקרא טוב בפעם הבאה. להיפך, אני מאוד מאוד בעד גדי טרוני וכל מה שהוא עושה ואני פשוט חושש שלאור אי הצדק שהיה במר דרום, יש מגמה של שיקול דעת לא ענייני אצל השופטים, זה הכול.
ישן 18-07-08, 11:32   #76
גדי 21
מר ישראל עד 75 ק"ג 2007 ו2008

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
אתה עושה מחומרים קסם. שוב מבלי כוונה להעליב את גדי, ההגדרה ש-hell נתן שהיה נראה כאילו הוא לא נגע במשקולת מעולם - מדוייקת.

זה עדיין בלתי נתפס
בזמן האחרון אני מת להגיב אבל לא יוצא לי כ"כ..
בכל אופן זה מצחיק אותי מה ש -Hell כתב וזה נכון. צדק פה אחד החבר'ה שאמר שאנשים פה מתעסקים בתפל ולא בעיקר..
דבר נוסף, נורא מאכזב אותי שאנשים כביכול כועסים עליי שפרשתי ועכשיו אני חוזר כמה חודשים לפני ורוצה לזכות - חברים, יש לי חיים מעבר לאימונים ושנה שעברה קרעתי את התחת והוצאתי סכומים אסטרונומיים שבדיעבד לא השתלם לי כל העסק. אני לא יכול להרשות לעצמי להתאמן בצורה מקצועית באופן קבוע, כל שכן שאני גם בן אדם שמאוד אוהב לחיות.
לא החלטתי: הנה, עכשיו אני חוזר ואני רוצה להתחרות, חזרתי סתם להתאמן וראיתי שהגוף מגיב מאוד יפה לאימונים אז החלטתי ללכת על זה.. שוב פעם, יכול מאוד להיות שגם לא אצליח. אבל ממתי לנסות הפך להיות אסור?

בכל אופן תודה ענקית לכל החבר'ה פה..
ישן 18-07-08, 11:33   #77
גדי 21
מר ישראל עד 75 ק"ג 2007 ו2008

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
פורסם במקור על ידי philip1123 צפה בהודעה
לא הבנת את הכוונה שלי. לא ניסיתי להתחכם או למצוא תירוצים חס וחלילה. תקרא טוב בפעם הבאה. להיפך, אני מאוד מאוד בעד גדי טרוני וכל מה שהוא עושה ואני פשוט חושש שלאור אי הצדק שהיה במר דרום, יש מגמה של שיקול דעת לא ענייני אצל השופטים, זה הכול.
לא בנאבבא.. זאת אומרת לא יותר.. שנה שעברה הם הוכיחו את זה בגדול. היו חילוקי דעות לגבי הניצחון של חוסאם על עאדל חאג' אבל חוץ מזה השיפוט היה מקצועי נטו לכל הדעות.
ישן 18-07-08, 12:50   #78
MagneZium
חבר פעיל

ציטוט:
עוד פעם אתם עושים את זה.
טוב הבנו אתה הייתה בכול תחרות ובכול סמינר ,אולי מספיק עם השחצנות הזאת?
-דרך אגב כול הקטגוריה של ה80 + שיהיה בהצלחה אבל אתם הולכים לקבל בראש מבחור בשם אלון מראשון הוא גם הפרטנר שלי באימונים יאיר מרמת גן מכין אותו לתחרות הזאת, אבל מי שבאמת גידל אותו כול השנים האלו זה שי הררי:carry86w:.
ישן 18-07-08, 15:15   #79
donone
חבר פעיל

נירא טוב מאוד ! חייב לההזכיר הצילומים שלך ברמה גבוה מאוד
donone מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-08, 15:16   #80
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי magnezium צפה בהודעה
טוב הבנו אתה הייתה בכול תחרות ובכול סמינר ,אולי מספיק עם השחצנות הזאת?
-דרך אגב כול הקטגוריה של ה80 + שיהיה בהצלחה אבל אתם הולכים לקבל בראש מבחור בשם אלון מראשון הוא גם הפרטנר שלי באימונים יאיר מרמת גן מכין אותו לתחרות הזאת, אבל מי שבאמת גידל אותו כול השנים האלו זה שי הררי:carry86w:.
אני נורא אוהב את הדיבורים האלו "הקטגוריה של x ,או y ,בסוף תמיד יש הפתעות ביום התחרות "

בתור אחד שראה את גדי היום,הוא משתפר לא מיום ליום ,אלא משעה לשעה ,וכמו שהוכיח נסיון עבר ,גדי יכול להכנס לחיטוב של תחרות ב3 שבועות ,משהו מפחיד לגמרי.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה