ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-10-08, 21:34   #1
לוגסי
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל לוגסי
ברירת מחדל אבקת חלבון,ותוספי עליי במסה

טוב חברים שלום לכולם באמת התגעגעתי למקום,לא הייתי פה לפחוט שנה,
במשך השנה בעיקר הרבה עבודה ואין ממש זמן להתאמן פשוט ככה,ירדתי 15 קילו וירדתי בטירוף
במסת שריר בתקופה של 3 4 חודשים של אי אימונים,התאכזבתי לגלות שכל השמעות כיוויכול על הסריוס מס באמת צודקות,אבל על זה אני לא ירחיב כעט,בכל מקרה אני חוזר עוד מעט לאימונים שוב,אני דיי מבין בכל התחום של האבקות אבל עדין אני תמיד אוהב לשמוע דעות אחרות,ופה מתחיל בערך מה שאני בדילמה פחוט אוו יותר.

אני רוצה להתחיל להתאמן אבלל שהייתי מתאמן העלתי אומנם 15 קילו היה לי גוף מאוד מעוצב,אבל באזור הבטן היה לי דיי אחוז שומן גבוהה,הייתי יותר מנופח מאשר מוצק,הפיעו לי תפצעים שכולם מכירים מהסריוס,והשמנתי בפנים,לא רוצה שיקרה לי את זה שוב אז אני בדילמה אם בכלל לקחת אבקה עלייה במסה,אולי זה הסריוס מס,אין לי מושג באמת שלא,התשובה ההגיונית שאני עונה לעצמי שפשוט לא הקפדתי כמו שצריך על תזונה,מצד שני עולה בי השאלה האם באמת הסריוס מס סתם חרטא אחרי הכל,שאני חושב על היתרונות שלו לא ממש מצאתי.
*גרם לי סתם להשמין בפנים
*פצעים
*אחוז שומן גבוהה בפנים ובאזורים אחרים,.
*אחרי 3 חודשים בלי לאכול תאבקה ובלי להתאמן תחוזר לאותו מצב פחוט אוו יותר לפני שהתאמנתה
יתרון
*מעלה אותך בטיל משקל,ומנפח,.

באמת שאני נימצא עכשיו במצב שאני צריך אני בעצמי לחקור את המרכיבים של הסריוס אחד אחד,כי מה שרשום למעלה זה סך הכל מנסיון שלי,אז אני מבקש אנשים לא לתקוף חח,ובדרך אגב יש לי חבר שקרה לו בדיוק את אותו הדבר.

אז לבסוף מה לעשות להתאמן לאכול נכון ולאכול רק חלבון.

אוו להתאמן לאכול אבקה עלייה במסה אולי של חברה אחרת.

דעות,מסקנות,מחקרים,מחשבות,כל דבר יתקבל על הדעת אני מחכה לתשובה שלכם
ושוב פעם כיף לי לחזור לפה אחלה מקום.

ההשראה שלי
לוגסי מנותק   הגב עם ציטוט