ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-04-07, 11:04   #1
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
ברירת מחדל אם הכל יורד לטמיון - למה להמשיך?

בימים האחרונים יצא לי לחשוב על כמה דברים בנוגע לצבא ואימונים בחדר כושר.
חשבתי על זה ותכלאס לאנשים שהולכים לקרבי [ואני מדבר על אנשים שמתכוונים להתגייס לקרבי ולא כאלה שמשתמטים\השתמטו\סיימו צבא\הולכים להיות ג'ובניקים וכו'] מאבדים המון מאסה.
אני כרגע נלחם על כל גרם שריר והעיקר לעלות ולעלות, אבל אז אני חושב - בואנה גם ככה הכל ילך לפח אז למה אני משקיע כמו מניאק??
בחתימה של וין דיזל לדוגמא היו תמונות שלו לפני הצבא ותמונה אחרי - בואנה זה בנאדם שונה לגמרי! בלי להעליב אותך דיזל ואני מקווה שאתה לוקח את זה בקלילות, אבל תכלאס בתמונה ההיא אתה נראה כאילו איבדת המון שריר!

נכון שאחרי סיום קורס\מסלול אפשר יהיה לחזור להתאמן, אבל תכלאס האוכל בצבא לא משהו בלשון המעטה למפתח גוף + אי אפשר כ"כ להתמיד באימונים אינטנסיבים בחד"כ ושלא נדבר על שעות שינה.

אז וואלה בשביל מה כל זה? אני מתגייס עוד 7-11 חודשים [תלוי במצב הרפואי שלי] ואני באמת בדילמה ודי מבואס מזה שהשקעה מטורפת כנראה תלך לפח [טוב תכלאס לא לפח כי האימונים תרמו לי הרבה, אבל כל היזע והדמעות שהשקעתי בזה ירדו לטמיון? אני יודע שיש זיכרון שריר, אבל תכלאס זה לא אותו דבר].

מה יש לכם להגיד בנידון?
:cry_1:
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט