ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-08-11, 13:48   #1
Breathingset
חבר פעיל

ברירת מחדל Dc והתאוששות

טוב אז התחלתי עוד פעם עם dc (בקיצור למי שלא מכיר : הרבה סטים מעבר לכשלון עם אותו משקל תוך כדי הספקות קצרות ממש כדי לדחוס עוד חזרה ואז עוד וכו' , חשיבות להתקדמות כל אימון או שינוי האימון , הפסקות יזומות , מתיחות ופיצול ab בלי בידוד ) אני מתקדם יפה.... הן בהיקפים ועם מיני חיטובונים הבטן לאט לאט נוסגת והמשקל לאט לאט עולה .

הבעייה היא שלמרות שהאימונים שלי קצרי םותכלסיים עוד יותר ממה שבדרך כלל עושים בתוכניות מהסוג הזה אני לא ממש מצליח להתאושש בזמן (דומז שנמשך ליותר מיומיים עייפות וכו' בדרך כלל אני מדלג על אימונים או שהולך להתאמן על תוספי פרה-אימון מהסוג עם הממריצים)

דוגמה לאימון:
Ohp - חימומון , 10 חזרות עם משקל קל מתחת לכשלון , הפסקונת , 10-8 חזרות עם 5-6rm "משקל כבד" עם הפסקות ולפעמים כשלונות , מקסימום חזרות עם הפסקות עם המוט בלבד (בדרך כלל 20-30)
מתח , אותו דבר
מקבילים , אותו דבר בדרך כלל יותר דומה לסט רגיל כי רק התחלתי לקשור פלטות
חתירה בכפיפה - אותו דבר
מתיחות

אחרי זה הולך הבייתה מחכה שהתאבון חוזר בערך שעה ואוכל pwo ארוחה ענקית של כ1500-2500 קלוריות שזה בעצם חצי או הרוב של היום שייקים קציצות כל מה שבא לי ליד להכין בדרך כלל ביחס 12 פחמימה שומן חלבון או מסביב לזה לא בבת אחת אלא בערך בשעה של אכילה כי עדיין אין תאבון גדול , אחרי זה או שנופלים לישון או שיש עוד ארוחה קטנה , שייק קזאין ואיזה טוסט עם ירקות.

בדרך כלל האימון ישר אחרי העבודה או ביום שישי באמצע היום בלי יותר מדי סידורים ככה שצריך לתפוס מוטיבציה וקצת אנדרנלין בדרך לאימון כי כבר יש עייפות אבל זה לא בעייה גדולה .

השינה פחות או יותר בסדר , עוד פעם , הייתי שמח להתאושש מאימונים מהר יותר שבשבוע אני ממקם 3 אימונים כל שבוע לפחות מספיק זמן עד שאני אוכל לעשות הפסקה יזומה עם אימונים פחות עצימים ואירובי לאיזה שבוע

מה האפשרויות ?
פחות סטים , לפספ אימונים , כל מיני סודות אין לי מושג ?

תודה למי שקרא את הבלוק
Breathingset מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה