ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-12-06, 23:17   #41
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
כן אני 666 + עוד 6.
זה סופר שטן או מה?
הAVATAR אומר הכל
ישן 09-12-06, 23:18   #42
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

האמת במקרה החלפתי לפני כמה דקות לא שמתי לב למספר!!
מגניב.
ישן 09-12-06, 23:20   #43
erezg
חבר פעיל

הסמל האישי שלerezg

ציטוט:
לאסייתים יש רמת טסטוסטרון נמוכה יותר, אל תעלב כאסייתי/חצי אסייתי או לא יודע מה, תקבל את העובדה, אתה מוזמן להסתכל על כל ביליוני הסינים יפנים קוראינים כדגומא.
כולם חסרי שיער גוף,קטנים במבנה גוף ובמאסת שריר שלהם הטבעית, זה לא אומר שהם פחות חזקים, אבל יש להם פחות מאסת גוף.
זה לא אומר שלא יכול להיות אחד מתוך ביליון שהוא ענק וסוס(למרות שלא ראיתי כזה עדיין) זה רק אומר שאפשר במקרה הזה לעשות הכללה שתהיה תקפה ל-99אחוז מהאסייתים.
בלי להכנס לעוד פוסט של גזע, יש להם את המוח הכי גדול פיזית,אני מניח שזה נחמה טובה מאוד.
אם הכל קם ונופל סביב הטסטוסטרון, איך תסביר שעירקים שעירים וקטנים ??

(ארופאמריקאים גם חלקים יחסית ד"א..)
erezg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:22   #44
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי erezg
שיערות לא תמיד מעידות על טסטוסטרון גבוה...

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:22   #45
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי erezg
כן הכל תלוי בטסטוסטרון, לערבים אין גנטיקה גרועה בכלל בקשר למאסת שריר!
וענית לעצמך על השאלה עם הטסטוסטרון ברגע שאמרת שעירים.
ישן 09-12-06, 23:24   #46
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
שיערות לא תמיד מעידות על טסטוסטרון גבוה...
דווקא כן , אבל תזכור שטסטוסטרון בגוף הוא יותר אנדרוגני וקשור לפעולות אנדרוגניות.. זה לא אומר שמישהו שעיר חייב להיות גדול מבחינת מאסת שריר.. טסטוסטרון אצל כל אחד משפיע בצורה אחרת בגוף. זה כבר קשור לגנטיקה..
ישן 09-12-06, 23:27   #47
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

איבר קטן ,
אותו גובה ממוצע כמו בנות
שוקלים קצת מאוד
לא אגרסיביים
אין שיערות כמעט
מסת שריר נמוכה במקרה ולא מתאמנים
רובם אוכלים דיאטה עתירת חלבון ועשירה בדגים במיוחד היפנים
כמעט אין בודיבילדרים אסייתיים והקים הזה לא עושה הבדל , יש לא קצת בודיבילדרים שמה ברמה המקומית , אבל יש להם קטגוריות של 60 קילו שאני יכול להתחרות שמה אחרי חיטוב גרוע
רובם מתאמנים יותר גרוע מהארץ

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:28   #48
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
דווקא כן , אבל תזכור שטסטוסטרון בגוף הוא יותר אנדרוגני וקשור לפעולות אנדרוגניות.. זה לא אומר שמישהו שעיר חייב להיות גדול מבחינת מאסת שריר.. טסטוסטרון אצל כל אחד משפיע בצורה אחרת בגוף. זה כבר קשור לגנטיקה..
הייתי צריך להדגיש את התמיד...
בכל מקרה, חלק מהאנשים שמזריקים סטרואידים (על בסיס טסטוסטרון כמובן) צומחות להם שיערות במקומות שלא צמחו להם בעבר, אז כנראה שזה בהחלט מעיד על שעירות.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:30   #49
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
איבר קטן ,
אותו גובה ממוצע כמו בנות
שוקלים קצת מאוד
לא אגרסיביים
אין שיערות כמעט
מסת שריר נמוכה במקרה ולא מתאמנים
רובם אוכלים דיאטה עתירת חלבון ועשירה בדגים במיוחד היפנים
כמעט אין בודיבילדרים אסייתיים והקים הזה לא עושה הבדל , יש לא קצת בודיבילדרים שמה ברמה המקומית , אבל יש להם קטגוריות של 60 קילו שאני יכול להתחרות שמה אחרי חיטוב גרוע
רובם מתאמנים יותר גרוע מהארץ
כן הא?
ובכל זאת הם המציאו את הPS2, וכל מיני המצאות אחרות.
מה המציאו הערבים והשחורים?

בקשר לשערות: שיער רב לא מעיד על טסט'. מה שכן מעיד זה קצב הצמיחה של השיער.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:32   #50
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
כן הא?
ובכל זאת הם המציאו את הPS2, וכל מיני המצאות אחרות.
מה המציאו הערבים והשחורים?

בקשר לשערות: שיער רב לא מעיד על טסט'. מה שכן מעיד זה קצב הצמיחה של השיער.
אלגברה ?
ישן 09-12-06, 23:35   #51
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PoweRull
אלגברה ?
מה ז"א? אלגברה הייתה ידועה לתרבויות קדומות יותר.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 09-12-06, 23:36   #52
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
כן אני 666 + עוד 6.
זה סופר שטן או מה?
מספר הבהמה
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:36   #53
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
מה ז"א? אלגברה הייתה ידועה לתרבויות קדומות יותר.
תוכיח
"בח'וראסאן צמחו ופעלו גדולי המדענים והיוצרים המוסלמיים, כמו איבן סינא, עומר ח'יאם, רודקי, בירוני, פירדוסי והמתמטיקאי והאסטרונום אל-חוריזמי, שמיוחסת לו המצאת האלגברה"
ישן 09-12-06, 23:40   #54
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

ההשערה הכי נכונה ואני חושב שהיא נכונה פשוט לפי ההיגיון הפשוט
שהאפריקאים נלקחו לעבדות בארה'ב אז האמריקאים בחרו רק את האפריקאים הכי חזקים והכי חסונים ואז הם הגיעו לארהב' ויצרו גזע על וחזק,
סתכלו על כושי אמריקאי ותסתכלו על אתיופי רעב מאפריקה
HHHEELLBBOOYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:40   #55
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PoweRull
תוכיח
"בח'וראסאן צמחו ופעלו גדולי המדענים והיוצרים המוסלמיים, כמו איבן סינא, עומר ח'יאם, רודקי, בירוני, פירדוסי והמתמטיקאי והאסטרונום אל-חוריזמי, שמיוחסת לו המצאת האלגברה"
http://www-history.mcs.st-andrews.ac...iophantus.html
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 10-12-06, 00:02   #56
Takima
חבר פעיל

ציטוט:
לאסייתים יש רמת טסטוסטרון נמוכה יותר, אל תעלב כאסייתי/חצי אסייתי או לא יודע מה, תקבל את העובדה, אתה מוזמן להסתכל על כל ביליוני הסינים יפנים קוראינים כדגומא.
כולם חסרי שיער גוף,קטנים במבנה גוף ובמאסת שריר שלהם הטבעית, זה לא אומר שהם פחות חזקים, אבל יש להם פחות מאסת גוף.
זה לא אומר שלא יכול להיות אחד מתוך ביליון שהוא ענק וסוס(למרות שלא ראיתי כזה עדיין) זה רק אומר שאפשר במקרה הזה לעשות הכללה שתהיה תקפה ל-99אחוז מהאסייתים.
בלי להכנס לעוד פוסט של גזע, יש להם את המוח הכי גדול פיזית,אני מניח שזה נחמה טובה מאוד.
ניסיתי לא לערב את עצמי בנושא אבל כן, אני פחות או יותר 3/4 אסייאתי ו-1/4 אשכנזי. אני מחשב רק לפי סבא וסבתא, לכן זה לא מדוייק עד הסוף כי לדוגמא אימא של אבא שלי אסייאתית אבל יהודיה. בכל מקרה, מההודעה שלך אני מסיק שראית תמונות שלי והאם אתה יכול להגיד שאני קטן ו/או עם מסת שריר קטנה? הרבה אסייאתים הם קטנים עקב תזונה לקויה. יש גם כושים באפריקה שנראים כמו "עור ועצמות" בגלל תזונה לקויה. בדבר השיערות, אני לא ממש שעיר אבל זה לאו דווקא מעיד על תכונות גבריות.

אני אתייחס פה גם להודעה של Leo. רוצה לדבר על אגרסביות? על זה אתה לא יכול לדעת. את עצמי, לא הייתי מגדיר את עצמי כאדם אגרסיבי. עם זאת, פעם הבאתי מכות לאחד על סטרואידים, מה זה אומר? שלא אהבתי את היחס שלו כלפיי ובוא זמנית הייתי אגרסיבי.

בעניין איברי המין, אתם בטח מדברים על פורנו. הרבה מהשחקני פורנו עושים ניתוחים להגדלת איבר, או מגדילים את האיבר בשיטות אחר. נשים עושות הגדלת שדיים. אצל אסייאתים זה נפוץ פחות.

הכללה של 99% היא מוגזמת גם כן. אמנם, אולי אתה יכול להגיד "רוב" וכבר אמרתי שיש אמת מסויימת במחקר הזה. אבל היא לא משמעותית מאד. זה נדמה כאילו אתה איכשהו משווה בין אסייאתים לנשים. זה טפשי מאד כי גם אני יכול להשוות שחורים (לא רק כושים) לקופים מגודלים. האם זה מציאותי?? יש קווי דמיון קטנים והבדלים גדולים הרבה יותר.
Takima מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 00:06   #57
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Takima
ניסיתי לא לערב את עצמי בנושא אבל כן, אני פחות או יותר 3/4 אסייאתי ו-1/4 אשכנזי. אני מחשב רק לפי סבא וסבתא, לכן זה לא מדוייק עד הסוף כי לדוגמא אימא של אבא שלי אסייאתית אבל יהודיה. בכל מקרה, מההודעה שלך אני מסיק שראית תמונות שלי והאם אתה יכול להגיד שאני קטן ו/או עם מסת שריר קטנה? הרבה אסייאתים הם קטנים עקב תזונה לקויה. יש גם כושים באפריקה שנראים כמו "עור ועצמות" בגלל תזונה לקויה. בדבר השיערות, אני לא ממש שעיר אבל זה לאו דווקא מעיד על תכונות גבריות.

אני אתייחס פה גם להודעה של Leo. רוצה לדבר על אגרסביות? על זה אתה לא יכול לדעת. את עצמי, לא הייתי מגדיר את עצמי כאדם אגרסיבי. עם זאת, פעם הבאתי מכות לאחד על סטרואידים, מה זה אומר? שלא אהבתי את היחס שלו כלפיי ובוא זמנית הייתי אגרסיבי.

בעניין איברי המין, אתם בטח מדברים על פורנו. הרבה מהשחקני פורנו עושים ניתוחים להגדלת איבר, או מגדילים את האיבר בשיטות אחר. נשים עושות הגדלת שדיים. אצל אסייאתים זה נפוץ פחות.

הכללה של 99% היא מוגזמת גם כן. אמנם, אולי אתה יכול להגיד "רוב" וכבר אמרתי שיש אמת מסויימת במחקר הזה. אבל היא לא משמעותית מאד. זה נדמה כאילו אתה איכשהו משווה בין אסייאתים לנשים. זה טפשי מאד כי גם אני יכול להשוות שחורים (לא רק כושים) לקופים מגודלים. האם זה מציאותי?? יש קווי דמיון קטנים והבדלים גדולים הרבה יותר.
אין דבר כזה להגדיל איבר מין, זה בלתי אפשרי, הניתוח הוא קיצוץ של העור של שק האשכים בס"מ אחד, ובכך אתה חושף עוד קצת מהאיבר
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 00:09   #58
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
אין דבר כזה להגדיל איבר מין, זה בלתי אפשרי, הניתוח הוא קיצוץ של העור של שק האשכים בס"מ אחד, ובכך אתה חושף עוד קצת מהאיבר
גיימר אמרתי לך שתעזוב את זה כבר! זה לא יעזור לך!
ישן 10-12-06, 00:10   #59
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
ישן 10-12-06, 00:11   #60
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Takima

אני לא אמרתי שרוב הכושים הם סוסים, אמרתי שרוב האסייתים קטנים. ואני צודק כאן.
בקשר לכושים אמרתי שמבחינת חתך אוכלוסיה אם תקח 1000 כושים אפרו אמריקאים ו-1000 לבנים או אסייתים, אתה תראה יתרון, אפילו אם הוא לא יהיה משמעותי עד כדי כך(במקרה של הכושים מול הלבנים) וזה הגיוני בגלל הבדלים הורמונליים..
שוב בכשר ללבנים ולכושים לא עשיתי הכללה, רק בקשר לאסייתים.

בקשר לאסייתים נשיים, לא אמרתי את זה, אבל יש להם פחות הורמון גברי מה שמוביל לגוף נטול שיער, פנים נטולות שיער כמעט בכלל..מאסת גוף קטנה.. איברי מין קטנים יותר.
תגובה