ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-06-09, 07:12   #21
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

כללי:: מקס
חדר כושר: מתנ"ס עוזיאל
שלח הודעה דרך ICQ אל Max90kg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amir717 צפה בהודעה
פשששששש the oen לפני יומים ירדו עליך ועכשיו תפסתה תחת

מקס מה אתה לעזזל עושה ער בשעה 6:35
אני בעצמי לא יודע...
Max90kg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 11:08   #22
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי max75kg צפה בהודעה
מה שמצחיק שאתה עד כדי כך פטתי כדי לבקש עצות ממתחרים.
כן, קראתי ספר ואני חש. יש לך בעיה עם זה? זהו שמה שכתוב בספר הוא החשוב לא ההתנהגות שלי ומה שכתוב שם זה שמתאמנים ברמה של מתחרים אלה מתאמנים בעלי פוטנציאל גנטי שונה! אנשים בעלי פוטנציאל גנטי כזה יתפתחו מתוכניות שיהיו מורכבות מהרבה מכונות, תוכניות בנפח גבוה ולא לשכוח שרובם יהיו על סטרואידים.
ואנשים, אני לא רציתי לעבור את הקורס הזה בשביל הכסף, אני רציתי לעבור אותו לידע כללי כמו ניגרי ענק. אין לי רצון לעבוד בתור מאמן בעתיד אבל הקורס יכול לעזור לי ללמוד דברים חדשים

להיפרטרופי, אין לי מושג מה הבעיה שלך איתי, ומה הבעיה שלך עם תוכניות בנפח נמוך אבל אם הן לא עבדו עליך כנראה שלא ניסית את התוכניות הנכונות
הבעיה שלי איתך היא ההתנשאות שלך[וכן אני מרגיש חופשי להתנשא מעלייך כמו שאתה מרגיש חופשי לעשות את זה מעל כולם]
בעיה נוספת היא תפיסת עולם מוטעית שאתה מנסה להנחיל אצל כולם
תכניס כבר לראש-תכניות עם נפח נמוך לא עובדות למטרת מאסה!!!!! אלא אם כן יש לך יכולת ממש גרועה להתאושש [ואני מתכוון ממש ממש גרועה]
אתה מדבר כאילו אתה מומחה למשהו ובינתיים אתה מדבר רק שטויות פה

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 11:59   #23
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
הבעיה שלי איתך היא ההתנשאות שלך[וכן אני מרגיש חופשי להתנשא מעלייך כמו שאתה מרגיש חופשי לעשות את זה מעל כולם]
תכניס כבר לראש-תכניות עם נפח נמוך לא עובדות למטרת מאסה!!!!! אלא אם כן יש לך יכולת ממש גרועה להתאושש [ואני מתכוון ממש ממש גרועה]
טוב, אני אעלה במסה מתוכניות הנפח הנמוך שלי, ואתה תעלה במסה בתוכניות הab שלך עם 12 סטים לשריר גדול ו-9 לשריר קטן.
בהצלחה
ישן 12-06-09, 12:49   #24
manshush
חבר פעיל

ציטוט:
אני מסכים עם max

אני שעבדתי עם תוכניות בנפח נמוך ראיתי שיפור יפה מאוד
לעומת חבר שמאתמן פי 2 יותר זמן ממני, משתתמש בתוכנית שהמאמן בנה לו
ולא רואים אצלו שיפור בשיט

When You Have To Squat,Squat,Dont Talk
manshush מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 13:13   #25
lironsD
חבר פעיל

עוסק ב:: במשמש..גויבות..
חדר כושר: קאנטרי גלי גיל

תראו עליי אישית תוכנית בווליום נמוך ועצימות גבוה בתרגלים לא מבודדים עובדת טוב ויש לי תגנטיקה הכי גררועה שיכולה להיות..אני מדבר מניסיון התאמנתי חצי שנה במכונות ולא גדלתי 0.5 היקף..

אבל שוב זה מאוד אינדיוידואלי

ותגידו מישהו יודע למה מאמנים עם הכשרה מווינגייט תוענים שסקוואט דופק תברכיים וכאלו?מה כאילו מלמדים אותם את זה בקורס.?
lironsD מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 13:26   #26
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

על מה הויכוח ?
לכל תוכנית מטרה שונה
5x5 שונה במהות מ abc...

מה אתם רבים ?
השאלה מה אתה מחפש לחזק אצל המתאמן ? מה יכולת ההשגחה שלך עליו ? (בתרגילים מורכבים אין מנוס ממאמן צמוד או שותף לאימונים שמבין עניין)

לפעמים יש מתאמנים שהמוט כבד להם ולא ניתן לבצע 5x5
הכל תלוי בנסיבות, במטרות ובעוד הרבה גורמים
אין נכון לא נכון

לדעתי חשוב לעשות סקווט,דד ליפט, בנט אובר, מתח, בנץ' פרס, פרס
כל השאר השלמות לתרגילים האלה
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 13:52   #27
ששון
Banned

ציטוט:
מה ההבדל אם יהיה עוד 2 סטים יותר או 2 סטים פחות?
ששון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 14:04   #28
Eyeseen
חבר פעיל

כללי:: דור
חדר כושר: Gym Club
שלח הודעה דרך MSN אל Eyeseen Send a message via Skype™ to Eyeseen

לא האמנתי שבאמת אנשים מנוסים כאן עדיין עם הראש של תכניות וינגייט למיניהן..חשבתי שהתפיסה הזאת נעלמה מזמן.
Eyeseen מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 14:18   #29
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moo צפה בהודעה
על מה הויכוח ?
לכל תוכנית מטרה שונה
5x5 שונה במהות מ abc...

מה אתם רבים ?
השאלה מה אתה מחפש לחזק אצל המתאמן ? מה יכולת ההשגחה שלך עליו ? (בתרגילים מורכבים אין מנוס ממאמן צמוד או שותף לאימונים שמבין עניין)

לפעמים יש מתאמנים שהמוט כבד להם ולא ניתן לבצע 5x5
הכל תלוי בנסיבות, במטרות ובעוד הרבה גורמים
אין נכון לא נכון

לדעתי חשוב לעשות סקווט,דד ליפט, בנט אובר, מתח, בנץ' פרס, פרס
כל השאר השלמות לתרגילים האלה
מהסיבה הזאת שלמתאמנים מסויימים המוט הריק יהיה כבד בהתחלה הם קודם צריכים לעלות בכוח ולהגיע למשקלים סבירים בתוכניות בסגנון ss ורק אחר כך לעבוד בתוכניות למטרת מסה. מתאמנים עם גנטיקה טובה יקחו משקלים סבירים על האימון הראשון, ולא פעם באתי והתבאסתי כי ראיתי מתאמנים שנרשמו רק ועל האימון הראשון לוקחים 50 קילו בנץ' פרס כשלי לקח שנה להגיע לזה (זה בגלל תוכניות הוינגייט שהמאמנים שלי כתבו לי...)
אז אני חושב שמתאמנים צריכים לעבוד בהתחלה על כוח ולהגיע למשקלי עבודה סבירים ואז לעבור לתוכניות שנועדו יותר למסה (6-12 חזרות). ושוב יש כאלה שאומרים שאני לא מסנן את טוב את מקורות המידע שמהם אני קורא, אבל בכל זאת לדעתי גם תוכנית מסה כמו תוכנית הכוח אמורה להיות בנפח נמוך לכלל המתאמנים ולא 12 סטים לשריר גדול ו-9 לקטן בתוכנית ab ושאימון יקח שעה וחצי - שעתיים. אני עברתי את השלב הזה, התווכחתי ואני ממש מודה לשראגה ולthe sun על כך שפתחו לי ת'עיניים ולימדו אותי איך להתאמן בשביל לגדול.
ישן 12-06-09, 14:33   #30
ששון
Banned

תכלס גם אני התאמנתי עד לפני חודש עם 12 סטים לשריר גדול ו-9 לקטן שהמאמנים כתבו לי

ועכשיו אחרי חודש של אימונים עם נפח נמוך ההיקף יד שלי גדל בסנטימטר וחצי
ששון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 14:37   #31
bored2death
חבר פעיל

כללי:: תלמיד

Wtf?!?!?!
עזבו את כל האשכול
שרגא חזר????
מזה, מלא זמן לא ראיתי אותך מגיב... מה איתך?
ישן 12-06-09, 14:48   #32
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lironsd צפה בהודעה
תראו עליי אישית תוכנית בווליום נמוך ועצימות גבוה בתרגלים לא מבודדים עובדת טוב ויש לי תגנטיקה הכי גררועה שיכולה להיות..אני מדבר מניסיון התאמנתי חצי שנה במכונות ולא גדלתי 0.5 היקף..

אבל שוב זה מאוד אינדיוידואלי

ותגידו מישהו יודע למה מאמנים עם הכשרה מווינגייט תוענים שסקוואט דופק תברכיים וכאלו?מה כאילו מלמדים אותם את זה בקורס.?
אצלי מאמנים מוינגייט רק אומרים לך תעשה סקוואט אף אחד לא אומר שזה דופק תברכיים דווקא ההפך.
נתקלת בחרא של מאמנים כנראה זה לא בגלל וינגייט זה בגלל חוסר ידע וטמטום וחוסר ניסיון וכו.

ציטוט:
מהסיבה הזאת שלמתאמנים מסויימים המוט הריק יהיה כבד בהתחלה הם קודם צריכים לעלות בכוח ולהגיע למשקלים סבירים בתוכניות בסגנון ss ורק אחר כך לעבוד בתוכניות למטרת מסה. מתאמנים עם גנטיקה טובה יקחו משקלים סבירים על האימון הראשון, ולא פעם באתי והתבאסתי כי ראיתי מתאמנים שנרשמו רק ועל האימון הראשון לוקחים 50 קילו בנץ' פרס כשלי לקח שנה להגיע לזה (זה בגלל תוכניות הוינגייט שהמאמנים שלי כתבו לי...)
אז אני חושב שמתאמנים צריכים לעבוד בהתחלה על כוח ולהגיע למשקלי עבודה סבירים ואז לעבור לתוכניות שנועדו יותר למסה (6-12 חזרות). ושוב יש כאלה שאומרים שאני לא מסנן את טוב את מקורות המידע שמהם אני קורא, אבל בכל זאת לדעתי גם תוכנית מסה כמו תוכנית הכוח אמורה להיות בנפח נמוך לכלל המתאמנים ולא 12 סטים לשריר גדול ו-9 לקטן בתוכנית ab ושאימון יקח שעה וחצי - שעתיים. אני עברתי את השלב הזה, התווכחתי ואני ממש מודה לשראגה ולthe sun על כך שפתחו לי ת'עיניים ולימדו אותי איך להתאמן בשביל לגדול.
בנצ 50 קילו על האימון הראשון?
טוב....

מילא ראיתי מפלצת שתוך חודשיים הגיע ממשקולות של 10 כל יד בלחיצת חזה למשקולות של 35 אבל הוא היה מתאמן בעבר והגיע לרמה גבוה והגוף שלו כנראה זוכר.
אבל להתחיל עם כזה משקל לא ולא, אולי אחרי כמה חודשים עם תזונה.
ושוב כנראה שיש לך מאמנים חרא במכון כמו שאמרתי לא ראיתי מישהו מגיב רע אם הוא אוכל נכון.
2 סטים יהיו טובים לרק למישהו עם בעית התאוששות אבל בכיף שיהיה.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 16:30   #33
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

מקס....אתה חושב לזלזל בי ובמאסה שצברתי ?
ילד...יש לך המון לעבוד עד שתגיע אליי סבבה? ואני בד"כ לא מתנשא ומתרברב אבל אתה פשוט סוחט את זה ממני

אתה באמת חושב שלמתאמן מתחיל כדאי לעבוד על rm 5????????
אז תסלח לי אין לך שום מושג וחצי מושג באימון והדרכה בסיסיים
אתה מדבר שטויות
בוא תסביר לי מה רע בתכנית הזאת למתאמן מתחיל פעם ראשונה בחד"כ:
4 סטים בנצ'
4 חתירה
4 לחיצת גליים/סקוואט
3 לחיצת כתפיים
2 יד קידמית
2 יד אחורית
טווח חזרות 10-12

אתה חושב שלמטרת מאסה התכנית הזאת פחות אפקטיבית מss?
מחכה לתשובה

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 12-06-09, 16:41   #34
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

ציטוט:
מקס....אתה חושב לזלזל בי ובמאסה שצברתי ?
ילד...יש לך המון לעבוד עד שתגיע אליי סבבה? ואני בד"כ לא מתנשא ומתרברב אבל אתה פשוט סוחט את זה ממני

אתה באמת חושב שלמתאמן מתחיל כדאי לעבוד על rm 5????????
אז תסלח לי אין לך שום מושג וחצי מושג באימון והדרכה בסיסיים
אתה מדבר שטויות
בוא תסביר לי מה רע בתכנית הזאת למתאמן מתחיל פעם ראשונה בחד"כ:
4 סטים בנצ'
4 חתירה
4 לחיצת גליים/סקוואט
3 לחיצת כתפיים
2 יד קידמית
2 יד אחורית
טווח חזרות 10-12

אתה חושב שלמטרת מאסה התכנית הזאת פחות אפקטיבית מss?
מחכה לתשובה
מי אמר שאני מזלזל בך. אמרתי לך ללכת בדרכך ואני אלך בדרכי, אני לא הולך לפסול אותך או להתווכח איתך. אני פשוט הולך לעשות את מה שאני עושה כי זה מפתח אותי ואם אתה רוצה לעשות תוכנוית מרובות סטים תעשה אותן.
והתוכנית שכתבת פה היא תוכנית טובה למתחיל, לחודש הראשון שבו הוא ילמד את הטכניקה. אחר כך שיעבור לSS ויפתח כוח. הבעיה היא עם תוכניות כאלה:
http://israelbody.org/Index.asp?Arti...yID=204&Page=1
אני יודע שאתה בן אדם עם ידע, ככה שאתה אפילו תגיד שאין הצדקה לתוכניות כאלה...
ישן 12-06-09, 18:14   #35
shraga
חבר פעיל

כללי:: שרגא, כהן שרגא
עוסק ב:: מנקה בחדר כושר...
חדר כושר: אקסטרה ג'ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Max75kg צפה בהודעה
מי אמר שאני מזלזל בך. אמרתי לך ללכת בדרכך ואני אלך בדרכי, אני לא הולך לפסול אותך או להתווכח איתך. אני פשוט הולך לעשות את מה שאני עושה כי זה מפתח אותי ואם אתה רוצה לעשות תוכנוית מרובות סטים תעשה אותן.
והתוכנית שכתבת פה היא תוכנית טובה למתחיל, לחודש הראשון שבו הוא ילמד את הטכניקה. אחר כך שיעבור לSS ויפתח כוח. הבעיה היא עם תוכניות כאלה:
http://israelbody.org/Index.asp?Arti...yID=204&Page=1

נראה לי שאתה מתבלבל מעט.
Starting strength היא התכנית ללמידת הטכניקה אצל מתחילים ופיתוח כח. הביקורות עליה הן אחרות מאשר חוסר התאמה לצבירת מאסה ונפח נמוך מדי, אלא יותר לכיוון קשיים בהתאוששות, כך שאם בא אדם בטענה שהתכנית קלה מדי, אני ישר מסמן עליו איקס ועובר הלאה.

לי אישית אין דבר נגד וינגייט. זהו מוסד ראוי לשמו, שרק משפר את רמת הספורט בישראל ומאפשר התמקצעות של אנשים רבים. הקורסים שמועברים שם להדרכת כושר הם בסיסיים ביותר, וחלקם אף נגועים בפרימיטיביות קלה, אך לצפות ליותר מזה זה קצת מוגזם, בייחוד בהתחשב בעובדה שהמדינה שלנו היא חלשה בכל הקשור לספורט.
הבעיה שלי היא עם העובדה שחלק ניכר מיוצאי וינגייט, ומוסדות ספורט אחרים בארץ, ניחנים במין צרות מחשבה שמקשה מאד על ההתקדמות בתחום הזה, שרק הולך ומתפתח עם הזמן. הדבר מועבר למתאמנים, והתוצאה היא בורות גדולה בנוגע לכל השינויים וההתפתחויות שמאפיינים את התחום.
זוהי אחת הסיבות שהאינטרנט, למרות היותו לעיתים מטעה ובלתי אמין, מאפשר התעדכנות בתפישות נוספות ובהשקפות עולם נוספות מלבד אלו המוקצות בארצנו הקטנה.
שתהיה לכולנו שבת שלום.
deadlift: 76.4g RM5

*חצי ירידה

משקל בבוקר: 106 ק"ג
משקל לאחר פיפי: 103.4 ק"ג
משקל לאחר קקי: 92.7 ק"ג
משקל לאחר ארוחת בוקר: 112 ק"ג

*מתעדכן לאחר כל ביקור בשירותים.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן
shraga מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 18:31   #36
manshush
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shraga צפה בהודעה
נראה לי שאתה מתבלבל מעט.
Starting strength היא התכנית ללמידת הטכניקה אצל מתחילים ופיתוח כח. הביקורות עליה הן אחרות מאשר חוסר התאמה לצבירת מאסה ונפח נמוך מדי, אלא יותר לכיוון קשיים בהתאוששות, כך שאם בא אדם בטענה שהתכנית קלה מדי, אני ישר מסמן עליו איקס ועובר הלאה.

לי אישית אין דבר נגד וינגייט. זהו מוסד ראוי לשמו, שרק משפר את רמת הספורט בישראל ומאפשר התמקצעות של אנשים רבים. הקורסים שמועברים שם להדרכת כושר הם בסיסיים ביותר, וחלקם אף נגועים בפרימיטיביות קלה, אך לצפות ליותר מזה זה קצת מוגזם, בייחוד בהתחשב בעובדה שהמדינה שלנו היא חלשה בכל הקשור לספורט.
הבעיה שלי היא עם העובדה שחלק ניכר מיוצאי וינגייט, ומוסדות ספורט אחרים בארץ, ניחנים במין צרות מחשבה שמקשה מאד על ההתקדמות בתחום הזה, שרק הולך ומתפתח עם הזמן. הדבר מועבר למתאמנים, והתוצאה היא בורות גדולה בנוגע לכל השינויים וההתפתחויות שמאפיינים את התחום.
זוהי אחת הסיבות שהאינטרנט, למרות היותו לעיתים מטעה ובלתי אמין, מאפשר התעדכנות בתפישות נוספות ובהשקפות עולם נוספות מלבד אלו המוקצות בארצנו הקטנה.
שתהיה לכולנו שבת שלום.

אז רגע
אתה אומר ש ss לא יעילה למאסה?

When You Have To Squat,Squat,Dont Talk
manshush מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-06-09, 18:42   #37
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shraga צפה בהודעה
נראה לי שאתה מתבלבל מעט.

שתהיה לכולנו שבת שלום.
בכל זאת, מה דעתך על לתת תוכנית SS למתאמן חדש כדי שהוא יצבור כוח וילמד את הטכניקה של התרגילים המורכבים ולאחר מכן לתת לו תוכנית עם נפח קצת יותר גדול ובידוד לחלק מהשרירים הקטנים?
זה הרבה יותר עדיף מלתת למתאמן ב-3 החודשים הראשונים לעבוד עם מכונות כמו תוכנית הFBW של ישראלבודי לא? מה לדעתך צריך לתת למתאמן חדש בתור התחלה והמשך?
וגם קראתי בכמה מקומות שעדיף כבר בשלבים הראשונים להתחיל לעבוד בשיטת הפריודיזציה. מה דעתך על זה?
ישן 12-06-09, 18:42   #38
shraga
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי manshush צפה בהודעה
אז רגע
אתה אומר ש ss לא יעילה למאסה?

הטענה שהתכנית אינה מתאימה למאסה היא אינה אחת מהביקורות הממשיות, כלומר היא אכן מתאימה לצבירת מאסת שריר. בכל מקרה, לכל מי שעוד לא התנסה בה היא מומלצת.

*חצי ירידה

ישן 12-06-09, 18:50   #39
shraga
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Max75kg צפה בהודעה
בכל זאת, מה דעתך על לתת תוכנית SS למתאמן חדש כדי שהוא יצבור כוח וילמד את הטכניקה של התרגילים המורכבים ולאחר מכן לתת לו תוכנית עם נפח קצת יותר גדול ובידוד לחלק מהשרירים הקטנים?
זה הרבה יותר עדיף מלתת למתאמן ב-3 החודשים הראשונים לעבוד עם מכונות כמו תוכנית הFBW של ישראלבודי לא? מה לדעתך צריך לתת למתאמן חדש בתור התחלה והמשך?
וגם קראתי בכמה מקומות שעדיף כבר בשלבים הראשונים להתחיל לעבוד בשיטת הפריודיזציה. מה דעתך על זה?

דבר ראשון, יהיה חבל מאד להתחיל עם פריודיזציה כאשר המתאמן עדיין מסוגל לעלות במשקלי העבודה ולהתחזק מאימון לאימון. תכנית קצת יותר מורכבת תהיה הלינארית של סטאר, כשמומלץ להמשיך איתה לאחר מיצויי starting strength, אך כשהאפקט הלינארי עדיין קיים.

וכן, ככל שרמת הותק עולה יוכל לעלות נפח האימון בהתאם. אך כמובן שלהתחיל עם תכנית בעלת נפח גבוה תהיה טעות ברוב המקרים, כשהתמקדות בבידוד התנועה יוסיף חטא על פשע.

*חצי ירידה

ישן 12-06-09, 20:22   #40
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
והתוכנית שכתבת פה היא תוכנית טובה למתחיל, לחודש הראשון שבו הוא ילמד את הטכניקה. אחר כך שיעבור לss ויפתח כוח. הבעיה היא עם תוכניות כאלה:
http://israelbody.org/index.asp?arti...yid=204&page=1
תן לי סיבה גיונית אחת שאחרי התכנית שנתתי פה אתה תוריד את נפח האימון למתאמן?מה הוא יפיק מזה?

אתה רוצה כוח נטו בכיף תתחיל עם ss
אתה רוצה מאסה התכנית שהצעתי פה תתאים יותר למתאמן מתחיל

אני לא רואה למה מתאמן מתחיל צריך לעבוד על rm 5......זה מיותר לגמרי
בחודש הראשון אני מאמין שצריך לעבוד על טווח חזרות של 10 [ולא...לא בגלל שזה מה שמלמדים בקורס שם בכלל מלמדים לעבוד בהתחלה על 15 חזרות]
אני פשוט חושב שזה העומס המתאים ביותר למתאמן מתחיל ובינתיים מול העיניים שלי זה מוכיח את עצמו פעם אחר פעם

תגובה