ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-11-06, 13:07   #1
shahaflol
חבר פעיל

איזה פוסט מטומטם זה.
בכל מקרה, זו זכותם לצעוד איפה שבא להם, גם אם אנחנו לא מסכימים איתם. אני באמת לא מסכים איתם ולדעתי זה מיותר לצעוד שם כי הרי הם אנשים רגילים, אז מה הקטע בלצעוד ולעשות דווקא? אבל תתפלאו, אני רוצה שהם יצעדו שם כמו גדולים.
אני רצה שהם יצעדו שם רק בגלל התגובה של החרדים, בשביל אנשים שלא הולכים לצבא ולא מועילים למדינה בכלום, יש להם חוצפה לאיים להרוג אנשים במצעד הגאווה. הרוב הגדול של החרדים נחשב לטפיל במדינה, לא תורם לה כלום אבל חי על חשבונה, אבל פה יש להם ופה גדול, לא סתם. לדעתי מגיע שיעשו דווקא לחרדים כי אני ממש לא יכול להעריך אותם, הם מגיבים פה ממש לא כמו שצריך והאיומים לפגוע באנשים רק מוכיחים איזה סוג אנשים הם.

בודיבילדר, אתה פשוט אחד המפגרים שקיימים פה, תלמד לכתוב בלי שגיאות!!! זה פשוט הורג אותי לקרוא הודעות עם כל כך הרבה שגיאות כתיב, ועוד של מישהו טיפש וגזען. אני במקומך לא הייתי ממשיך להגיב פה רק כדי להסתיר את הטיפשות שבהודעות.

ד"א הויכוח עם Fff ממש דבילי כי גם אם זה מישהו רציני מהפורום, זה שהוא מסתתר מאחורי משתמש אחר כדי שלא יזהו אותו זה כבר מוריד מהכבוד שלו, לדעתי. אני מציע לכם לא להמשיך להתווכח איתו כי זה סתם מיותר ויגרר לשטויות.
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 13:22   #2
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
quote=shahaflol]איזה פוסט מטומטם זה.
הפוסט מטומטם?
כניראה שאתה לא מעורב במה שקורה היום בארץ אם אתה חושב שהנושא הזה לא מספיק חשוב בשביל דיון.

ציטוט:
בכל מקרה, זו זכותם לצעוד איפה שבא להם, גם אם אנחנו לא מסכימים איתם. אני באמת לא מסכים איתם ולדעתי זה מיותר לצעוד שם כי הרי הם אנשים רגילים, אז מה הקטע בלצעוד ולעשות דווקא? אבל תתפלאו, אני רוצה שהם יצעדו שם כמו גדולים.
זכותם לפי החוק,כרגע.
זה לא אומר שאנחנו צריכים לשבת ולא להתייחס בזמן שאנחנו רואים את הדבר הזה קורה,הזכות שלי להתנגד לזה שווה לזכות של אותו בן אדם לצעוד בתחתונים ברחבי העיר.
ציטוט:
אני רצה שהם יצעדו שם רק בגלל התגובה של החרדים,
למה? למה אנשים עושים את זה. למה אתם לא מבינים שאפשר גם לשנוא את החרדים וגם להתנגד לביזיון ולירידת ערכים בחברה!
מי אמר שבשביל להיות חילוני צריך לקבל כל דבר שזורקים עליך?
או שצריך להתנגד ל-100 אחוז מהדברים שהציבור הדתי תומך בהם?
זה פשוט ילדותי.
אתה יודע מה, תשנא 99 אחוז מהדברים שהציבור החרדי עומד מאחוריהם סבבה? נישאר לך עדיין דבר אחד שאתה יכול להסכים איתם וזה העניין שאנחנו מדברים עליו עכשיו.

ציטוט:
בודיבילדר, אתה פשוט אחד המפגרים שקיימים פה, תלמד לכתוב בלי שגיאות!!! זה פשוט הורג אותי לקרוא הודעות עם כל כך הרבה שגיאות כתיב, ועוד של מישהו טיפש וגזען. אני במקומך לא הייתי ממשיך להגיב פה רק כדי להסתיר את הטיפשות שבהודעות.
אני מבקש שלא תדבר ככה לחברי הפורום, זה שיש לבן אדם דעה שונה משלך זה לא אומר שהוא טיפש.

ציטוט:
ד"א הויכוח עם Fff ממש דבילי כי גם אם זה מישהו רציני מהפורום, זה שהוא מסתתר מאחורי משתמש אחר כדי שלא יזהו אותו זה כבר מוריד מהכבוד שלו, לדעתי. אני מציע לכם לא להמשיך להתווכח איתו כי זה סתם מיותר ויגרר לשטויות.
גם נכון.
ישן 04-11-06, 13:09   #3
shahaflol
חבר פעיל

דר' מסל ממש הודעה לעניין! לא קראתי הכל אבל לפי ההתחלה אתה יודע על מה אתה מדבר!

יש פה הרבה מאוד אנשים שאו שהם הומואים בהכחשה, או שהם הומופובים. בשני המקרים הם לא חכמים במיוחד ( כן אני מדבר אליך בודיבילדר וגם קצת אלייך קרייזי הוק)

עריכה: דר' מסל אני מסכים איתך במאה אחוז! יפה שיש מישהו נורמלי פה
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 13:13   #4
shahaflol
חבר פעיל

בודיבילדר, גם עילג גם טיפש וגם גזען! ההורים שלך בטח גאים בך!
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 13:18   #5
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
בודיבילדר, גם עילג גם טיפש וגם גזען! ההורים שלך בטח גאים בך!
לא ! ההורים שלי לא גאים <<< אבא שלי אוהב בנות
באיקר אמא שלי לא גאי !
והם לא גאים בי הם אוהבים אותי ! יש לי את ההורים אכי טובים תודה ל 'ה !!!

אה ולפי מה שאני הבנתי גם אתה מזוין בתחת ! לא רוצה לבזבז יותר מדי מילים על הומו ! לא שווה את זה
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 13:20   #6
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

כל המשפחה שלי נגד המצעד הזה ! יש לי חבר במג''ב בירושלים הוא מזה מקווה שיסימו אותו בתור שוטר במצעד הזה וההומואים יעשו בלאגן ישר עלה בתוך הראש בלי לחשוב פעמיים !!
Night_Wolf מנותק  
ישן 04-11-06, 13:26   #7
Bodybuilder
Banned

עוד משהו שרציתי להוסיף : למה הילדים שלנו,האחים וההחיות ההקטנים שלנו צריכים ליראות את כול זה ? למה הם צריחים לקחת דוגמא מהאנשים שלא שווים יריקה אפילו ?
איזה דוגמא זה נותן להם ? מה זה מלמד אותם ?
Dr Muscle אחשיו ראינו את הפרצוף האמיתי שלך .
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 13:30   #8
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
באיקר אמא שלי לא גאי !

אה ולפי מה שאני הבנתי גם אתה מזוין בתחת ! לא רוצה לבזבז יותר מדי מילים על הומו ! לא שווה את זה
הנה הומופוב מושבע. לא התכוונתי גאים בצורה הזו אתה מפגר או משהו? "גאים בך" באמת רימז לך איכשהו על זה?? רק שתדע, יש לפחד שלך מהומואים כנראה סיבה... וזה לא דבר טוב בשבילך. באמת שלבזבז עליך מילים זה מיותר, כי לפי התגובות שלך אתה ההומו שביננו, והומו בהכחשה!
אתה עבריין מקלדת אההה? כי במציאות לא היית מדבר אליי ככה בחיים, מהסיבה הפשוטה שלא היית נשאר שלם ובריא אחרי כן, אבל אל תדאג אני לא מתכוון לריב עם הומו באינטרנט.

אז עכשיו כל מי שחושב שונה ממך הומו?? אז לפי מה שאני רואה רוב העולם פה הומואים, והסטרייטים היחידים הם אתה והחרדים.
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 13:34   #9
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
הנה הומופוב מושבע. לא התכוונתי גאים בצורה הזו אתה מפגר או משהו? "גאים בך" באמת רימז לך איכשהו על זה?? רק שתדע, יש לפחד שלך מהומואים כנראה סיבה... וזה לא דבר טוב בשבילך. באמת שלבזבז עליך מילים זה מיותר, כי לפי התגובות שלך אתה ההומו שביננו, והומו בהכחשה!
אתה עבריין מקלדת אההה? כי במציאות לא היית מדבר אליי ככה בחיים, מהסיבה הפשוטה שלא היית נשאר שלם ובריא אחרי כן, אבל אל תדאג אני לא מתכוון לריב עם הומו באינטרנט.

אז עכשיו כל מי שחושב שונה ממך הומו?? אז לפי מה שאני רואה רוב העולם פה הומואים, והסטרייטים היחידים הם אתה והחרדים.
אני לא יגיד לך " בן :):):):) איפה אתה גר אני יבוא לפרק לך תצורה וכ"ד "
כי אני לא אתה לא שווה את זה ! עבריין מקלדת ? חחחחחחח
טוב בעצם עם אתה רוצה מקות אפשר לארגן
דרך הגב הומו אתה יכול להגיד לי בן כמה אתה ? אולי אתה ילד בן 13 שמנסה להראות את עצמו הומו גבר ? חחחחח
אזוב לך לישון !
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 13:41   #10
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
באיקר אמא שלי לא גאי !

אתה לא רוצה לבזבז מילים על הומואים נכון?
אז למה פתחת את הנושא הזה...

למרות שאני גם לא מסכים עם הנטחנים בתחת(הומואים)
ran7 מנותק  
ישן 04-11-06, 13:21   #11
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

כל הכבוד דר מאסל.
אני איתך

ולכל השאר, מותר לכם להתנגד למצעד כי זו מדינה חופשית, אבל בין זה ובין להגיד את כל השטויות שנכתבו פה יש הבדל גדול....

יופי, עכשיו אחרי שכתבתי את זה לא עוברות 10 דקות ובאדיבילדר כותב שאני הומו. איזה כיף.

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק  
ישן 04-11-06, 13:23   #12
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

טוב מה אני כותב בדיון המפגר הזה אני בניגוד פה לכמה אנשים שחשוב להם לדבר על הומואים ועל חייהם...אני הולך להיתאמן ! אז בקיצור הדיעה האחרונה שלי היא
הומואים=אנשים חולי נפש אם בעיות שלא צריך לתת להם להישתלט יותר מדי על המדינה לא אמרתי לגרש אותם שיחיו פה אבל שישבו בשקט! לא מענין אף אחד למי הם דוחפים בתחת בחדר המיטות הדוחה והוורוד שלהם

יאלה יום טוב
Night_Wolf מנותק  
ישן 04-11-06, 13:23   #13
shahaflol
חבר פעיל

הוא לא אמר שהוא תומך במצעד, הוא אמר שזו זכותם. בכל מקרה, גם אם הם לא אמורים לצעוד שם, לחרדים אין זכות ביטוי בעניין. הם לא הרוויחו את הזכות להביע את דעתם, הם רק מזיקים למדינה, בעוד שהרבה מאוד ממי שצועד במצעד הזה לא השתמט מהצבא ולא חי על חשבון תקציב המדינה. שוב, אף אחד לא אמרתי שאני תומך במצעד, אבל זה לא כזה משנה לי אם הוא יתקיי או לא. הדבר שמפריע לי בעניין זה החרדים עם התגובות שלהם, וזה שהם חושבים שהמדינה חייבת להם משהו. הם גזענים, וזה מעצבן. הם לא יכולים אף אחד ששונה, בין אם זה דת, זהות מינית כמו במקרה הזה, ולפעמים גם גזע. אני חושב שחובה ללמד את החרדים שאנחנו לא כפופים למילתם, ושכדי שנקשיב להם הם יצטרכו לפעול קצת יותר למען המדינה ופחות לחיות על חשובננו.
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 13:23   #14
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

עומרי , הם בסה"כ עושים שמח. כן גם אותי לא הכי מדליק בעולם חברה שרוקדים בבגדי גוף, אבל הם נהנים מזה וזה הדרך שלהם להתפרק, להתגאות, או מה שזה לא יהיה. אנשים כמוני וכמוך לא ניפגע אם נראה את זה, אולי לא נתחבר, לא נמשך לזה, אבל היחידים שזה פוגע בהם ולכן הם היחידים שעושים כזה רעש הם החרדים המזויינים.
אז מה אם ירושלים היא עיר היסטורית חשובה? מה אם המצעד היה ברומא, שהיסטורית חשובה הרבה יותר? זה פאקינג בולשיט, זה מה שזה. לא נלחמים פה על האופי של ירושלים, נלחמים פה על כיף של כמה שעות לאנשים.

תסתכל עם מי אתה בפינה. על איזה ערכים ישנים אתה מדבר? אני מבין את ההתנגדות שמקורה ב"למה דווקא בירושלים", ואני אומר פאק ירושלים וכל הקופים הדתיים, תן להם לסבול מזה על אפם ועל חמתם.

ובאדיבילדר הוא לא טיפש, הוא פאקין טיפששששש. אם הוא צריך שילך עם מילון צמוד, כי נמאס לי לשבת ולנסות לפענח מה הוא מנסה לומר.

עומרי, מה שאני מנסה להבין הוא על איזה ערכים "לא דתיים" אתה מדבר? לשמור על צניעות? אם שומרים על צניעות ומתנגדים לכזה דבר, שזה לגנטימי, אז מתנגדים לזה גם בתלאביב וגם בירושלים ואין קשר למיקום גיאוגרפי של כזה מצעד. השאלה היא לא האם המצעד צריך להתקיים, אלא האם נכון שלא יתקיים בירושלים אלא במקומות אחרים ?
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 04-11-06, 13:40   #15
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
עומרי , הם בסה"כ עושים שמח. כן גם אותי לא הכי מדליק בעולם חברה שרוקדים בבגדי גוף, אבל הם נהנים מזה וזה הדרך שלהם להתפרק, להתגאות, או מה שזה לא יהיה. אנשים כמוני וכמוך לא ניפגע אם נראה את זה, אולי לא נתחבר, לא נמשך לזה, אבל היחידים שזה פוגע בהם ולכן הם היחידים שעושים כזה רעש הם החרדים המזויינים.
אז מה אם ירושלים היא עיר היסטורית חשובה? מה אם המצעד היה ברומא, שהיסטורית חשובה הרבה יותר? זה פאקינג בולשיט, זה מה שזה. לא נלחמים פה על האופי של ירושלים, נלחמים פה על כיף של כמה שעות לאנשים.

תסתכל עם מי אתה בפינה. על איזה ערכים ישנים אתה מדבר? אני מבין את ההתנגדות שמקורה ב"למה דווקא בירושלים", ואני אומר פאק ירושלים וכל הקופים הדתיים, תן להם לסבול מזה על אפם ועל חמתם.
אלון, "עושים שמח"????? איזה שמחה אתה רואה פה? מלחמה הולכת להתרחש בעקבות זה! איפה השמחה???? תגיד לי אנחנו חברה של כלבים שעולים אחד על השני בכל הזדמנות וברחוב? להוציא סטיות החוצה זה לא לעשות שמח זה לזלזל בכבוד שלנו כבני אדם ולהדביק את החברה בסטיות ובזוהמה! תשאל אותי אם אני בעד מצעד האהבה(שהוא כביכול "סטיירטי") בטח שלא! ובטח שלא בירושלים, אז כמו שאתה רואה זה לא רק בגלל שמדובר בהומואים. בקצב הזה עם הליברלזים שרק מחמיר מפעם לפעם עוד 50 שנה אנשים יעשו אורגיות ברחוב, זה יהיה חוקי לזיין חיות, וכל סטייה אפשרית תהיה מקובלת, כי הרי זה זכות של כל בן אדם לחשוב/ לעשות כל מה שהוא רוצה.
אלון, ליברלזים גורם להרס של החברה מבפנים, ואם לא שמת לב לזה, כדי שתראה איך אירפה קורסת לאט לאט, אירופה המערבית.
הליברלזים הקיצוני הזה הביא להרס של מדינות חזקות מאוד, גם מבחינת צבא וגם מבחינת כלכלה, לקריסה מבפנים!!!!! אירופה לא במצב של מלחמה היום, ומה שהורס אותה זה הליברלזים, שאחד מהביטויים שלו זה המצעדים והגייז. חברים, אירופה מתרסת רק בגלל שהיא נותנת חופש ביטוי וליברלזים, המוסמלמים מציפים את אירופה,מהגרים מכל מקום,אפריקה,אסיה,מדינות ערב. בצרפת 7 מיליון מוסלמים!!! יותר מאשר כל האנשים במדינה שלנו, והמספרים האלה רק גודלים מיום ליום! לפי הערכות אפילו אם אירופה סוגרת את השערים שלה ועוברת מליברלזים ללאומנות או פאשיזם, עדיין הריבוי הטבעי של המהגרים והומוסלמים מנצח , ואירפה מתרסקת , הכל שאלה של מתי ועוד כמה זמן , זאת השאלה היחידה.
ליברליזם כמו שמר"צ תומכים בו אומר הרבה יותר מלאפשר את המצעד הזה, הם מאכילים אותכם בכפית כל פעם קצת. היום זה המצעד, מחר זה דברים אחרים, עד שירסקו כל זכר ללאומנות ומוסרת בארץ.
אני לא רואה את זה ככל המלחמה, את הנושא הזה של המצעד, זה רק חלק קטן מאוד מהבעיה האמיתית.
מר"צ הם האוייב העקרי, ההומוסקסואלים הם רק כלים של מר"צ! אל תטעו אפילו לשניה, מר"צ לא עושה את כל זה בגלל האיכפתיות שלה מההומואים, היא עושה את זה בשביל לכפות עלינו את האידיאולוגיה הליברלית שלה שיש לה הרבה ביטויים חוץ מהמצעד.
ישן 04-11-06, 13:55   #16
Tnavon
חבר פעיל

הסמל האישי שלTnavon

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle

ובאדיבילדר הוא לא טיפש, הוא פאקין טיפששששש. אם הוא צריך שילך עם מילון צמוד, כי נמאס לי לשבת ולנסות לפענח מה הוא מנסה לומר.

עומרי, מה שאני מנסה להבין הוא על איזה ערכים "לא דתיים" אתה מדבר? לשמור על צניעות? אם שומרים על צניעות ומתנגדים לכזה דבר, שזה לגנטימי, אז מתנגדים לזה גם בתלאביב וגם בירושלים ואין קשר למיקום גיאוגרפי של כזה מצעד. השאלה היא לא האם המצעד צריך להתקיים, אלא האם נכון שלא יתקיים בירושלים אלא במקומות אחרים ?
הקטע פה הוא לא היסטוריה של העיר
זה מקום שיש בו ממש הרבה דתיים
ולמי שלא יודע משכב זכר (הומואים) זה בניגוד למצוות בתורה
זה כמו פשוט לעשות דווקא נגד הדתיים
זה יצור מלחמה והרבה כאס
תחשוב שזה כמו שכל ערביי ישראל יעשו מצעד שהם תומכים בהשמדת ישראל ובתוך ישראל
אם הם יעשו את זה בערב הסעודית או באנארף לאף אחד לא יהיה איכפת, הקטע שבתוך קהילה מסויימת של אנשים רוצים לעשות מצעד שסותר את העקרונות של אותה קהילה, זה ממש מגוחך זה יצור פשוט מלחמה

Tnavon מנותק  
ישן 04-11-06, 14:01   #17
Real
חבר פעיל

הסמל האישי שלReal

עוסק ב:: צייד אוצרות
חדר כושר: מריוט
שלח הודעה דרך MSN אל Real

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Tnavon
הקטע פה הוא לא היסטוריה של העיר
זה מקום שיש בו ממש הרבה דתיים
ולמי שלא יודע משכב זכר (הומואים) זה בניגוד למצוות בתורה
זה כמו פשוט לעשות דווקא נגד הדתיים
זה יצור מלחמה והרבה כאס
תחשוב שזה כמו שכל ערביי ישראל יעשו מצעד שהם תומכים בהשמדת ישראל ובתוך ישראל
אם הם יעשו את זה בערב הסעודית או באנארף לאף אחד לא יהיה איכפת, הקטע שבתוך קהילה מסויימת של אנשים רוצים לעשות מצעד שסותר את העקרונות של אותה קהילה, זה ממש מגוחך זה יצור פשוט מלחמה

זה מה שאמרתי זה בעצם כול הקטע.
ישן 04-11-06, 13:31   #18
shahaflol
חבר פעיל

בודיבילדר, עכשיו*!!!

למה לעזאזל שמישהו יראה את זה?? או שאולי אתה מתכוון ללכת לצעוד??
shahaflol מנותק  
ישן 04-11-06, 13:37   #19
Bodybuilder
Banned

ציטוט:
בודיבילדר, עכשיו*!!!

למה לעזאזל שמישהו יראה את זה?? או שאולי אתה מתכוון ללכת לצעוד??
אז זהו זה מה שעומרי ניסה להגיד : שיעשו את כול זה בבתים שלהם בשקת ! מישהו לא נותן להם ? אבל הם דפקא בחרו את ירושליים זאת אומרת הם פשוט מראים לנו שהם שמים אלינו זין !
ועוד פעם למה האחים הקטנים שלנו צריכים ליראות את זה ולקחת מזבל דוגמא ?
Bodybuilder מנותק  
ישן 04-11-06, 13:43   #20
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
אז זהו זה מה שעומרי ניסה להגיד : שיעשו את כול זה בבתים שלהם בשקת ! מישהו לא נותן להם ? אבל הם דפקא בחרו את ירושליים זאת אומרת הם פשוט מראים לנו שהם שמים אלינו זין !
ועוד פעם למה האחים הקטנים שלנו צריכים ליראות את זה ולקחת מזבל דוגמא ?
חחחחחחח אחי אתה שונא הומואים בדיוק כמו שהנאצים שנאו יהודים, אחי הם נולדו ככה הם לא אשמים גם ככה עוברים עליהם חיים לא פשוטים.
המצעד לא צריך להתקיים בירושלים כי זה עיר קודש עיר בירה עיר שיש בא הרבה דתיים (וזה נוגד את הדת שחבל על הזמן) לדעתי שיעשו את זה בתל אביב אם כבר - למרות שחבל בכלל לעשות מצעד כזה צריך מלא שוטרים וביטחון ובשביל מה ? שיהיו גאים בבית...
אתה לא צריך לשנוא אותם כל כך - אבל אני מבין את הכעס שלך זה לא הכי כיף לראות בירושלים 10000000 הומואים מאושרים...
אליאב מנותק  
נושא נעול