ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-10-07, 23:51   #1
Danielllo
חבר פעיל

ברירת מחדל אנשים אתם חייבים להציל אותי!! משהו ממש מציל חיים! Bug תכנס בבקשה!!

תקשיבו, שתבינו טוב ב2 בצהריים הורדתי חלק שלישי של Rar המשחק פיפא 2008 דרך האתר "id link הזה שאתה נכנס שם מספר שזה האיידי וזה מראה לך 4 רשימה של חלקים של המשחק ואתה מוריד, הקטע המעצבן שזה מוריד במצב כאילו לא של "שמירה בשם" אלא של "פתח קובץ" לא מבחירה כמובן בקיצור ושזה הגיע ל80 אחוז (לפני חצי שעה) בטעות לחצתי על Power במקלדת שמורה למחשב לכבות את המערכת זה התחיל לצאת מכל התוכניות לפני הכיבוי ובקטע של הIexplorer זה נטען ומביא לי אישור לסיים תוכנית "סיים כעת" "ביטול" מכיוון שחיכיתי כל היום להורדה ואם אתה לא לוחץ על שום דבר מהכפתורים עדיין המחשב נשאר דלוק חיכיתי עד עכשיו שירד הקובץ עכשיו שירד הקובץ סוף סוןף קיבלתי הודעה מהוינראר (שכן זה ישר פותח את הקובץ) "אתחול הישום נכשל מאחר שתחנת החלון כבתה" הסקתי מזה כמובן שזה בגלל שהמערכת כיבתה את כל התוכניות עכשיו נדפקתי כי אני יודע שעושים פתח הורדה במקום לשמור הורדה זה שומר זמנית בקבצים הזמניים עד אתה יוצא זה נמחק אוטומטית

בקיצור זיינתי ת'שכל יותר מדי!! יש איזה דרך למצוא את הקובץ האבוד על המחשב ?? כי ברגע שזה הראה לי ת'שגיאה זה יצא והקובץ אני לא יודע איפה הוא עשיתי חיפוש של השם שלו בכל כונן C זה עדיין לא מצא!! בטוח זה נמחק ובטוח אפשר להגיע לזה איך שהוא שמעתי שיש תוכנה שמשחזרת קבצים אני חייב להנצל פהה חייב יום שלם אני מחכה לזה והכל נדפק לי בן הידיים כוסאמא של המחשב הזה
ישן 20-10-07, 23:53   #2
Danielllo
חבר פעיל

ומה אתם אומרים שווה לי בנתיים לתת למחשב להתכבות ואז להדליק כי המחשב ממש עומד על חוט השערה איך שאני לוחץ "סיים כעת" הוא נכבה ואני יפעיל מחדש שיהיה בריא או שאני חייב להשאיר דלוק כדי למצוא ת'קובץ האבוד
ישן 20-10-07, 23:53   #3
NEATEYE
חבר פעיל

הסמל האישי שלNEATEYE

מה הלחץ אחי, שלח להורדה עד הבוקר זה יגמור.
NEATEYE מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-07, 23:54   #4
BIGROY
חבר פעיל

הסמל האישי שלBIGROY

עוסק ב:: חייל

תעשה שחזור מערכת..

זה בא עם הווינדוס , בStart .

או שפשוט תוריד שוב .
BIGROY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-07, 23:54   #5
Danielllo
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NEATEYE
מה הלחץ אחי, שלח להורדה עד הבוקר זה יגמור.
אין לי כוח 3 פעמים נדפקתי כבר 3 ימים אני פאקינג על ההורדה של המשחק הזה חייב להיות דרך חייב
ישן 21-10-07, 00:02   #6
NEATEYE
חבר פעיל

הסמל האישי שלNEATEYE

בכל מקרה חרא משחק, לא הפסד גדול [:
או שפשוט תחכה שדימי יתן לך הזמנה לtl ותוריד בכלום זמן.
NEATEYE מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-10-07, 00:46   #7
Danielllo
חבר פעיל

ניצלתיי ישש ניצלתייי אני לא מאמין ואאאיייי אני מלך!! הורדתי תוכנה "File recovery" מאז שפתחתי ת'פוסט עד עכשיו אני יושב עליה מחפש ת'קובץ לא מוצא לא מוצא כמעט התיאשתי ראיתי פתאום יש אפשרות לחפש קבצי ראר אני לוחץ אוקיי ואז חיפוש מהיר מחפש מחפש פתאום אני מוצא אותו שם מחייך אליי ואומר לי בלב "הכל בסדר אני פה!!" חחחחחחחחחחחחחחחחח איזה מאושר אני