ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-01-08, 14:42   #1
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tima999
אני לא מאמין בשום דבר! שום דבר לא קיים הכל המצאות של אנשים ועד שאני לא אראה הוכחות אז שום דבר לא ישנה את הדעה שלי.
ובכלל בגלל כל האמונות המטופשות האלה יש שנאה כ"כ גדולה והמלחמות בין בני האדם.
יש מחקר שמוכיח את קיום נפש האדם. היה איזה מדען ששקל אנשים ליפני ומיד אחרי המוות שלהם והתוצאה הייתה 20 גרם פחות אחרי שהאדם מת. הוא עשה אותו דבר אם חתולים, כלבים, עכברים, קופים, ואצל כל החיות השקילה אחרי המוות לא הראתה שום שינוי במישקל, מיזה נובע שנפש האדם= 20 גר'.
בקשר לה', לא שמעתי על מחקר שהוכיח אותו...

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 15:54   #2
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi///
יש מחקר שמוכיח את קיום נפש האדם. היה איזה מדען ששקל אנשים ליפני ומיד אחרי המוות שלהם והתוצאה הייתה 20 גרם פחות אחרי שהאדם מת. הוא עשה אותו דבר אם חתולים, כלבים, עכברים, קופים, ואצל כל החיות השקילה אחרי המוות לא הראתה שום שינוי במישקל, מיזה נובע שנפש האדם= 20 גר'.
+ 1 שמעתי על הניסוי הזה,מדובר כאן במוות קלינית,שקילה לפני ואחרי !
בכול אופן אני מאמין באלוהים,אבל בניסוי הזה אני לא מאמין,אפשר להסביר את ה 20 גר' האלה(אם זה באמת אמת)
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 15:58   #3
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi///
עצם זה שנפש זה מושג רוחני,אי אפשר לשקול אותה,למדוד אותה,להעריך איזה מצב צבירה היא.
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 13:31   #4
speed
חבר פעיל

אממ.. אני הגבתי פעם פה בפוסט הקודם.. (מה שכתבתי למעלה זה היה אמור להיערך)
למי ששאל ורוצה לדון אחד על אחד הנה האייסי שלי: 219847663
דבר שני זה מתחיל..:
1)מי אמר שהתור ה סותרת את האבולוציה? (אבל במידה מסויימת, לפי הריה"ל בעל ספר הכוזרי)
2) אם בן אדם מאמין במשהוא.. הוא לא ממש צריך להוכיח, כי ההפך הוא לא מעוניין להוכיח, אלא רוצה להיות הוא באמונה, אבל אם בא אדם ושואל אותו הוא מוכן להשיב לו ואילו יותר מזה, להפוך עולמות בשבילו.
אותו אדם מאמין צריך לבוא ולהפיל את ההוכחה שלו על הזה שלא מאמין? (לא נראה לי..) ובמקרה שבא האדם שרוצה, האדם המאמין חא צריך לבוא ולעזור לו?
(כבר כתבתי את כל זה פעם, אני ממש זוכר את הדיון הזה..)
3)האמונה היא לפי היהדות כשאומרים אמונה, זה לא מה שיום חושבים, אני מאמין שיקרה כך וכך וכך אבל יכול להיות שגם לא.., כי זה דומה ל-נראה לי ש..יקרה כך וכך וכך אבל יכול להיות שגם לא..
אלא לפי היהדות אמונה היא מעל הידיעה, אתה יודע כבר, עכשיו אתה מאמין באמונה שלמה <<משמע, יש לך את הידיעה עכשיו אתה בטוח בידיעה כי היא מוצקת!
3)עזבו רגע את התא.. איך האטומים עובדים בדיוק מושלם? ואיך התא עכשיו מתחבר בדיוק מושלם< איך יש קשרים כימיים <<ץולכל זה.. מי יצר את הקשרים הכימיים?

אנחנו למעשה דנים על שאלה אחרת, לא על אבולוציה ולא על מה הלך אחר כך אלא, לפניי כן, מי יצר א החומרים שאנחנו נמצאים עליהם, הריי צריך בשביל זה כח שהוא לא הגיוני, אחד יכול לומר כח בנקודה אפס והשני, כח שהוא מעל הטבע, כח בנקודה אפס זה לא כח טבעי? מי יצר את אותה נק'? גם כח אפס בנקודה אפס זה כח אפילו שהוא כח שלא התממש, זה כח, שהיה מיש יצר אותו(כל זה זה קשור כבר לתאורית המפץ הגדול), זה ההבדל, אין סתירה למפץ הגדול יכול להיות שהיה אלא יש כאלה שיאמרו שזה אלוקים ויש כאלה שיאמרו שאותו יצר אלוקים העובדה שהוא טבעי, איך יכול להיות משהוא שלפניוי לא נוצר והוא טבעי? זה סותר את הכל..
הרב קו"ק פעם אמר (שמעתי מחבר): אנשים חושבים שיש שניי דברים את אלוקים, ואותנו.. הם כנראה לא מבינים ש.. יש אלוקים (כמובן עם "ה") אבל זה לא אלוקים ו.. אנחנו אלא: יש אלוקיםן אבל גם כל היקום הוא..אלוקים זה לא נפרד.. (יש לציין שיש לזה המשך ואולי לא דייקתי, אני לא בקיא כל כך ברמה שאפשר לשאול, יש דברים אבל שכן)
הקושי להבין משהוא בלתי נתפס הוא הגיוני כי הוא אינו אפשרי..
ההכחשה למציאות היא הבעיה, אין בעיה לשאול ולענות, זאת המטרה אבל יש צורך להתאמת עם האמת אליה מגיעים

(אם אתם עונים אבל תתעמקו בבקשה ואח"כ תנסו, אל תגיבו סתם ותסובבו את הדיון כמו בפעם הקודמת)

עכשיו סיפור על עצמי אבל בלי הרבה פרטים: כשהייתי בן 13 אם אני לא טועה (זה הגיל שמתחילים לשאול בדר"כ), התחלתי לשאול אם יש אלוקיםף, פשוט היו ימים שלמים שהראש שלי היה עסוק בפילוסופיה הזאת, התחלתי לשאול, הייתי הולך עם הדרך שבה הגעתי, תמיד הייתי דתי אבל לזה לא הספיק לי, הייתי חייב לעצמי לדעת לעומק את זה, שיענו לי על כל השאלות, שאני יענה לעצמי.
לומר עברתי גם את השאלות האלו ועברתי אני חושב בדרך הקשה כי פשוט נפלתי לבור תחתיות אבל משם יצאתי.. ובעז"ה נתעלה, אני לא מעוניין לפרט מה קרה לי בדרך, גם כל אחד בדרכו אבל מי שמתעלם וחושב שאם הוא מתעלם הוא מונע מעצמנו קשיים, הוא פשוט פחדן, מי שמכחיש, לפחות שכשהוא מנסה לענות.. ולעומתו בא אדם שמאמין, שיעמוד מולו וינסה לתת את הוכחותיו ולא יהיה שפן, יעשה רעש ויברח למערה
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 13:40   #5
Flash
חבר פעיל

הסמל האישי שלFlash

קודם כל צריך להגדיר מה זה אלוהים ואחרי זה רק לשאול אם יש או אין.
Flash מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 13:56   #6
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

אי אפשר להוכיח את זה. הרי זה מין לוגיקה כזאת: כל עוד לא הוכך אחרת ישנה אפשרות של 50 אחוז שהוא קיים. אבל אני מאמין.
ישן 10-01-08, 14:04   #7
speed
חבר פעיל

אממ.. איך אפשר להגדיר משהוא שהוא לא מוחשי ושהוא לא יכול לעלות על הדמיון? (גם קשה לתפוס את האניספוף שבהגדרה שלו קשה להגדיר אותו אפיילו ככזה..)
יש דרשה ששמעתי מהרב שלי בכיתה, יעקב אבינו זימן את בניו אל המיטה שלו לפניי מתתו, רצה לגלות להם הקץ, נסתלקה ממנו השכינה (לא איפשר לו הגילוי), שאל, שמה יש פסול בבניי? אמרו לו "שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד", כמו שאלוקים (כשאומרים הלוקים הכוונה לעם "ה) שלך הוא אחד כך אף אנחנו
(אני מקווה שאני מדייק), עכשיו שואלים, למה אומרים את ה"ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד" בשקט?
משל למה הדבר דומה, לסיר מאכל (לדוג:אורז) שהיית בת המלך אוכלת, ורצתה קצת מהשרוף של האורז, הדבר לא ראוי לבת מלך שתגרד את הסיר.. מה עשו השרים, הביאו לה לחדר שלה אח"כ לאכול את אותו השרוף,
למה נמשל הדבר: אנחנו תופסים בקב"ה משהוא, המשהוא הזה הוא השרוף אבל אנחנו רוצים את השרוף הזה, מה אומרים תיקח אותו השרוף אבל בשקט, תואמר אותו בשקט זהו ה"ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד" שאומרים בשקטע, זוהי התפיסה.
(י המשך שלא קשור לדיון אבל כדיי שלא יפריע למי שרוצה לדעת ובו אני לא בקיא כל כך אבל בכל זאת:יש שישאל למה אומרים ביום הכיפורים בקול, אלא שביום הכיפורים אנחנו דומים למלאכים זו דרגה קבוע ואחרת..)
ישן 10-01-08, 14:12   #8
speed
חבר פעיל

לגביי מה שכתבתי למעלה הכוונה, שאיך אפשר לתפוס משהוא שהוא לא מוחשי ולא עולה על הדמיון, דבר מוגדר הוא דבר שיש לא התחלה וסוף אבל כשאין לו, איך אפשר לתפוס אותו?
משמע, אןי סוף לשאיפה האלוקית, יבוא ויאמר אבל מה היא השלמות, אלא.. נכון ין סוף אבל השלמות היא השאיפה לשלמות עצמה.. זוהי השלמות.
ישן 10-01-08, 16:17   #9
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

בימי קדם כשלאדם לא היה את המדע, הסבירו תופעות בעזרת כוח עליונים.
היום כשאדם גדל למד והחכים הוא יכול להסביר תופעות בעזרת כלים מדעיים ולא בעזרת תאוריה על איזה אל שגורם לכל מיני דברים.
ההתעסקות בדת היא אובססית מיותרת ומטופשת, מה שכן חשוב זה אמונה.
ישן 10-01-08, 16:25   #10
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomerA
בימי קדם כשלאדם לא היה את המדע, הסבירו תופעות בעזרת כוח עליונים.
היום כשאדם גדל למד והחכים הוא יכול להסביר תופעות בעזרת כלים מדעיים ולא בעזרת תאוריה על איזה אל שגורם לכל מיני דברים.
ההתעסקות בדת היא אובססית מיותרת ומטופשת, מה שכן חשוב זה אמונה.
מסכים איתך,זאת תשובה הגיונית לגמרי
ישן 10-01-08, 16:35   #11
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

עוסק ב:: תלמיד
חדר כושר: מתאמן בבית

כדי לבדוק אם יש אלוקים או לא אתה צריך להבין מה זה אלוקים, וזה בלתי אפשרי לדמיין אותו במוח האנושי אי אפשר לנסות להגדיר אפילו מה זה..
קח את כל הרבנים הגדולים בעלי הכוחות כולם לומדים את אותו דבר וכולם יש להם כוחות מפחידים אז זה אומר שהם טועים?
קח את כל דורות היהודים את אבא שלך את אבא שלו וכו', כל האנשים האלה שמאמינים בה' ממציאים?

ה' קיים וזה בדוק...

שיאים אישיים:
דדליפט------->150 ק"ג RM1
בנץ'---------> 110 ק"ג RM1
סקוואט---------> 115 ק"ג RM1
משקל נוכחי : 72 וחצי ק"ג
Powerlifter מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 16:36   #12
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Powerlifter
כדי לבדוק אם יש אלוקים או לא אתה צריך להבין מה זה אלוקים, וזה בלתי אפשרי לדמיין אותו במוח האנושי אי אפשר לנסות להגדיר אפילו מה זה..
קח את כל הרבנים הגדולים בעלי הכוחות כולם לומדים את אותו דבר וכולם יש להם כוחות מפחידים אז זה אומר שהם טועים?
קח את כל דורות היהודים את אבא שלך את אבא שלו וכו', כל האנשים האלה שמאמינים בה' ממציאים?

ה' קיים וזה בדוק...
ובדיוק בגלל שזה כזה בדוק, לאף אחד אין הוכחה. וכן, לא חסרים כל מיני שבטים באפריקה שכבר אלפי שנים מאמינים שסבא של טרזן הוא אלוהים.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 16:41   #13
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dino Psaras
ובדיוק בגלל שזה כזה בדוק, לאף אחד אין הוכחה. וכן, לא חסרים כל מיני שבטים באפריקה שכבר אלפי שנים מאמינים שסבא של טרזן הוא אלוהים.
כי אתה לא יכול להוכיח אחי.. ה' הוא מעל המדע תנסה למשל לדמיין כוח, נגיד קרן לייזר שעוברת את מהירות האור, אתה תצליח לדמיין משהו כזה? או שתנסה לדמיין משהו אינסופי, בתפיסה האנושית של המוח שלך אתה פשוט לא תצליח.. זה למה אני חושב אי אפשר להבין מה זה אלוקים

שיאים אישיים:
ישן 10-01-08, 17:33   #14
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
כי אתה לא יכול להוכיח אחי.. ה' הוא מעל המדע תנסה למשל לדמיין כוח, נגיד קרן לייזר שעוברת את מהירות האור, אתה תצליח לדמיין משהו כזה? או שתנסה לדמיין משהו אינסופי, בתפיסה האנושית של המוח שלך אתה פשוט לא תצליח.. זה למה אני חושב אי אפשר להבין מה זה אלוקים
סבבה. אני מאמין באליקופטרים דמויי טיגריסים עם כנפיים מיוחדים שהם מעל המדע. אני מאמין שהם אחראיים על כל הנעשה בעולם. מה תגיד?
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 17:35   #15
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
סבבה. אני מאמין באליקופטרים דמויי טיגריסים עם כנפיים מיוחדים שהם מעל המדע. אני מאמין שהם אחראיים על כל הנעשה בעולם. מה תגיד?

מה באמת????ואי אז גם אני(בעיקר אם אני לא יודע קרו וכתוב ואני דפר 30)

כמה שזה פשוט...ככה זה יכל להתפשט סתם דוגמא
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 17:38   #16
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
תגיד מה שתגיד, ברגע שיפול עליך אסון אתה תיסתכל לשמיים כמו ילד טוב ותגיד ה' תעזור לי

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 16:40   #17
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:

ה' קיים וזה בדוק...
אין דבר כזה בדוק או לא אני שוב אומר לך..זה מה שנקרא אמונה שאתה לא יודע אם יש או לא אבל אתה מאמין שיש..
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-08, 16:46   #18
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon!
אין דבר כזה בדוק או לא אני שוב אומר לך..זה מה שנקרא אמונה שאתה לא יודע אם יש או לא אבל אתה מאמין שיש..
אתה צודק זה עניין של אמונה, אבל אני לא מאמין שכל היקום נוצר מסתם פיצוצים הרי היה צריך משהו שיתחיל את זה, אני לא מאמין שכל הרבנים טועים בדרך וקח את האר"י הקדוש שחיי בתקופה שלפני 150-200 שנה שזה קרוב יחסית ואיזה כוחות היו לו, כנ"ל כל הרבנים שמספרים עליהם שהם יודעים עליך הכל בלי שפתחת תפה.. על איזה כוח הם מתבססים? זה כוח שנוגד את הטבע..אז אני מאמין שהוא קיים =]

שיאים אישיים:
ישן 10-01-08, 16:50   #19
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
אתה צודק זה עניין של אמונה, אבל אני לא מאמין שכל היקום נוצר מסתם פיצוצים הרי היה צריך משהו שיתחיל את זה, אני לא מאמין שכל הרבנים טועים בדרך וקח את האר"י הקדוש שחיי בתקופה שלפני 150-200 שנה שזה קרוב יחסית ואיזה כוחות היו לו, כנ"ל כל הרבנים שמספרים עליהם שהם יודעים עליך הכל בלי שפתחת תפה.. על איזה כוח הם מתבססים? זה כוח שנוגד את הטבע..אז אני מאמין שהוא קיים =]
אם ההגיון שלך אומר שלמשהו צריך להיות התחלה,אז למה אתה לא תוהה ממה התחיל אלוהים?
ועל איזה כוחות אתה מדבר בדיוק?
ישן 10-01-08, 16:54   #20
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
אם ההגיון שלך אומר שלמשהו צריך להיות התחלה,אז למה אתה לא תוהה ממה התחיל אלוהים?
ועל איזה כוחות אתה מדבר בדיוק?
הזהו שהוא תמיד היה.. ככה לפי האמונה.. שוב אנשים מנסים לפרש את זה בדרך מדעית אבל הקב"ה הוא מעל המדע.., וכוחות למשל לדעת מה עבר על הבן אדם מהרגע שהוא נולד עד לרגע שהוא ימות, מה התיקון שלו בגלגול הזה, חלק מנשמה של מי הוא ועוד מלא מלא.. והכל הוא היה מקבל מלמעלה וככה עוד הרבה רבנים.., גם קחו את סיפור יציאת מצרים שמעתי איפושהוא שמצאו כתב חרוט על אבן במצריים של מצרי שתיאר את עשר המכות..

שיאים אישיים:
תגובה