ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-11-07, 17:58   #1
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan
ברירת מחדל מכחיש השואה דייויד ארווינג

ינאם באוניברסיטת אוקספורד היום וזה ממש מרתיח אותי שנותנים לבן זונה הזה במה,אלוהים יקח אותו ימח שמו וזכרו בן זונה מזדיין.
http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-1...l?tag=18-11-04
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/912296.html
ישן 26-11-07, 18:42   #2
Danielllo
חבר פעיל

אני עד עכשיו לא מבין מה הקטע להכחיש את השואה הרי זה עובדה יש הוכחות יש עדויות מה הקטע?
Danielllo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 18:47   #3
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
אני עד עכשיו לא מבין מה הקטע להכחיש את השואה הרי זה עובדה יש הוכחות יש עדויות מה הקטע?
אנטישמיות,פשוט שונאים אותנו אז ממציאים דברים בשביל למשוך תשומת לב
ישן 26-11-07, 19:05   #4
IsraNoob
חבר פעיל

השואה קרתה 100% , אך יש המון פרטים שהעלימו עם הזמן או שאף פעם לא יצאו לאור מאותה התקופה .
אחת מהן היא איפה ומה קרה עם היטלר , חלק סבורים שהתאבד חלק סבורים שנלקח לשבי בידי הרוסים , חלק סבורים שנשרף , אי אפשר לדעת.
דבר שני הוא כנראה או לפחות אני מאמין שהיו סיבות הרבה יותר טובות להיטלר לנקום או בעצם להרוג את כל היהודים האלה ממה שמלמדים (או לימדו) אותנו בשיעורי ההיסטוריה.
העניין נראה דיי מטוייח ודי בענננים..
IsraNoob מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 19:25   #5
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי IsraNoob
השואה קרתה 100% , אך יש המון פרטים שהעלימו עם הזמן או שאף פעם לא יצאו לאור מאותה התקופה .
אחת מהן היא איפה ומה קרה עם היטלר , חלק סבורים שהתאבד חלק סבורים שנלקח לשבי בידי הרוסים , חלק סבורים שנשרף , אי אפשר לדעת.
דבר שני הוא כנראה או לפחות אני מאמין שהיו סיבות הרבה יותר טובות להיטלר לנקום או בעצם להרוג את כל היהודים האלה ממה שמלמדים (או לימדו) אותנו בשיעורי ההיסטוריה.
העניין נראה דיי מטוייח ודי בענננים..
איטלר ואישתו התאבדו במרתף וכבר הפריכו את הקונספירציות המטומטות האלה,כמו שעושים עם אסון התאומים שהמוסד אשם ועוד חרטות,כל מיני הנפצות זה רק בשביל לעשות רעש תקשורתי ולמשוך תשומת לב,ולא הבנתי ת'דבר השני שלך
ישן 26-11-07, 19:34   #6
Nicolas
חבר פעיל

הסמל האישי שלNicolas

שלח הודעה דרך MSN אל Nicolas

בן :):):):) אין לי מה עוד להוסיף
ישן 26-11-07, 19:48   #7
rrkk
חבר VIP - חבר יהלום

אני קורא בפורום הרבה שנים ולא מגיב. אבל מכיוון שזה נושא מאד קרוב ללבי אתן פה תגובה קצרה. אני מורה להיסטוריה (שובת עכשיו...) וחלק גם מכיר אותי. ולעניין
הבעיה של רוב הישראלים היא שהתגובה שלהם לאנשים כמו אירווינג זה "שיזדיין..." "לרצוח אותו..." "להכניס אותו לכלא...." וכו.. אבל אם ישימו אותם מולו רובנו לא נצליח להתמודד עם השאלות שלו. לנו, בתור ישראלים, ברור שהשואה התרחשה אבל לא נעים להגיד זה שרובנו לא יודעים להוכיח את זה. אז במקום לקלל אותו וכו כדאי ללמוד עובדות כדי שנוכל גם אנחנו לשכנע אנשים אחרים, ניטרלים, שהשואה קרתה. זה אינטרס שלנו שכולם יאמינו בזה ולא רק אנחנו, אבל בשביל זה צריך לדעת איך להוכיח שנרצחו שישה מליון ולדעת להוכיח שהיתה כוונה לרצוח את כולם וכו... ולא להגיד שמעתי עד שהיה שם או הייתי בפולין- זה לא מספיק
rrkk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 20:00   #8
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rrkk
אני קורא בפורום הרבה שנים ולא מגיב. אבל מכיוון שזה נושא מאד קרוב ללבי אתן פה תגובה קצרה. אני מורה להיסטוריה (שובת עכשיו...) וחלק גם מכיר אותי. ולעניין
הבעיה של רוב הישראלים היא שהתגובה שלהם לאנשים כמו אירווינג זה "שיזדיין..." "לרצוח אותו..." "להכניס אותו לכלא...." וכו.. אבל אם ישימו אותם מולו רובנו לא נצליח להתמודד עם השאלות שלו. לנו, בתור ישראלים, ברור שהשואה התרחשה אבל לא נעים להגיד זה שרובנו לא יודעים להוכיח את זה. אז במקום לקלל אותו וכו כדאי ללמוד עובדות כדי שנוכל גם אנחנו לשכנע אנשים אחרים, ניטרלים, שהשואה קרתה. זה אינטרס שלנו שכולם יאמינו בזה ולא רק אנחנו, אבל בשביל זה צריך לדעת איך להוכיח שנרצחו שישה מליון ולדעת להוכיח שהיתה כוונה לרצוח את כולם וכו... ולא להגיד שמעתי עד שהיה שם או הייתי בפולין- זה לא מספיק
הוכחות לא חסר ודרכים להוכיח לא חסר וכולם נוצלו עד תום מאז מלחמת העולם השניה אז איזה דרך אתה מציע?! כי להוכיח שלא הייתה זה קשה פי 2
ישן 26-11-07, 20:05   #9
rrkk
חבר VIP - חבר יהלום

אם לא חסר הוכחות (לצערי חסר אבל יש ואני מדגיש שיש) אז איך זה שאני נפגש עם תלמידים בתיכון לפני שהם מתחילים ללמוד על הנושא והם לא יודעים. ואיך זה שאני ניתקל באנשים יותר מבוגרים וגם הם לא יודעים? וגם פה בפורום אין הרבה שיכולים להוכיח . הם רק יודעים להגיד את הסיסמא (הנכונה אבל שצריך להוכיח אותה) שנרצחו 6 מיליון
ישן 26-11-07, 20:05   #10
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rrkk
אתה צודק,העניין הוא שרוב האנשים לא יכולים לדון באובייקטיביות בנושאים ובטח שלא בנושא כזה שמעלה רגשות ונחשב לטאבו הכי גדול אולי בעולם המערבי. עשיתי קורס שנקרא היסטוריה דיפלומטית 1900-1945 לאחרונה כחלק מהתואר במדע המדינה והיסטוריה, ואני זוכר שהפרופסור שלנו אמרה שמבחינה משפטית,לא היה ניתן להעמיד את היטלר לדין על רצח מיליונים של יהודים כיון שהוא אישית לא חתום על שום מסמך שנותן הוראה כזאת,מסמך שקביל בבית משפט, ואין מקור ראשוני שעל ידו היה ניתן להפליל אותו. הוא גם נתן לבעלי הסמכות ב-SS "הגדלת ראש" ובכך האציל סמכויות בנושא. אני חושב שאחת הבעיות שעליהן אירווינג מנגן היא חוסר ההוכחה של המספר 6,000,000 , תתקן אותי אם אני טועה אבל למשל במחנות עצמם מדובר על 3 מיליון לא? ולכן אפילו ש-3 מיליון זה הרבה, זה כבר נותן לא פירצה שדרכה הוא יכול לטעון שהדברים לא מוצגים כפי שהם.
והטענה היא לא שיהודים לא נרצחו,מכחישי השואה לא טוענים את זה, הם אומרים שבין היתר נירצחו יהודים כחלק מעשרות מיליונים של קורבנות המלחמה, הם טוענים שהמספר לא מדוייק וגם השיטות.
ישן 26-11-07, 20:21   #11
rrkk
חבר VIP - חבר יהלום

הבעיה עם מכחישי שואה "אינטילגנטיים" היא שהם לא אומרים שלא נרצחו יהודים הם מתווכחים על המספר ועל הכוונה לרצוח את כל העם היהודי. לצערי רוב הישראלים לא יודעים להתמודד עם טענות אלו. אני מדגיש: יש הוכחות שבאמצעותן אפשר להתמודד עם מכחישי הושאה הללו (אני לא אתן פה שיעור היסטוריה זה יעיק עליכם)
נכון במחנות נרצחו כ3 מיליון יהודים. כנראה שבשואה נרצחו יותר מ6 מיליון (על פי המחקרים החדשים) אבל המספר 6 מיליון הפך למעין "מותג"
ונכון שהיטלר היה מתוחכם. הוא בהחלט לא היה טיפש .....
ישן 26-11-07, 20:24   #12
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rrkk
הבעיה עם מכחישי שואה "אינטילגנטיים" היא שהם לא אומרים שלא נרצחו יהודים הם מתווכחים על המספר ועל הכוונה לרצוח את כל העם היהודי. לצערי רוב הישראלים לא יודעים להתמודד עם טענות אלו. אני מדגיש: יש הוכחות שבאמצעותן אפשר להתמודד עם מכחישי הושאה הללו (אני לא אתן פה שיעור היסטוריה זה יעיק עליכם)
נכון במחנות נרצחו כ3 מיליון יהודים. כנראה שבשואה נרצחו יותר מ6 מיליון (על פי המחקרים החדשים) אבל המספר 6 מיליון הפך למעין "מותג"
ונכון שהיטלר היה מתוחכם. הוא בהחלט לא היה טיפש .....
אני אוסיף עוד משהו, הם גם משתמשים במניעת חופש הביטוי שקיימת בנושא במדינות אירופה כטענה של "אם זה קרה, אז מה החיפזון לאסור דיון על זה" זאת אומרת שאם הכל קרה כפי שטוענים, לא צריך לאסור דיון על זה כי ההוכחות ברורות, ועצם זה שמונעים את הדיון בזה רוב הפעמים, גורמים לאנשים להטיל ספק, ככה בכל הנושאים בלי קשר לשואה, זה אוטומטית מעלה אפשרויות רויזיוניסטיות וכל מיני פרשנויות.
אגב איזה תואר יש לך בהיסטוריה?
ישן 26-11-07, 20:29   #13
rrkk
חבר VIP - חבר יהלום

אני אהיה קיצוני ואגיד משהו: למרות שהייתי רוצה שלא יהיו מכחישי שואה אני מעדיף להתעמת איתם ולא לסגור להם את הפה מהסיבה שאתה אמרת. אני מאמין ביכולת של מי שיודע היסטוריה להלחם בהם בצורה הנכונה: עובדות, דיבורים, הפעלת המוח וכו.... ולא הפעלת כח- כי זה לא משרת אותנו ואת האינטרסים שלנו
אני למדתי לתואר ראשון באוניברסיטה העברית, ומלמד בביס תיכון
ישן 26-11-07, 20:34   #14
פינגווין
אזהרה אחרונה-קללות ושפה לא נאותה

הסמל האישי שלפינגווין

אז למה לא מתמודדים איתו?
למה אני לא רואה כותרת בחדשות?

"מר. ** יעלה לנאום באניברסיטה כזו וכזו להוכחת השואה"

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

פינגווין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 20:55   #15
rrkk
חבר VIP - חבר יהלום

למה? אין לי תשובה . אולי בגלל שזה לא נושא שתופס "ריטינג"
אולי בגלל שלא רוצים לתת לזה ביטוי רחב מידי. יכולות להיות הרבה סיבות
ישן 26-11-07, 21:03   #16
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגווין
אז למה לא מתמודדים איתו?
למה אני לא רואה כותרת בחדשות?

"מר. ** יעלה לנאום באניברסיטה כזו וכזו להוכחת השואה"
זה גם אני חושב העניין, הו הריי מתנהג פה מו שפן, הא מצד אחד לוקח במה אבל בשביל לנאום את נאומו אב מצד שי לא עושה שום דבר בלקיחת במה בשביל עימות נגד השואה, הוא לוקח במה כדיי לקחת במהה כמסיט ולא כמויח, זה כמעיין צורר שא היה לו כח הוא היה רוצה לעשות סיבוב שני על מה שהוא דוגל בו שלא קרה.. זה לפחות בהסתכלות שלי.

הוכחות לשואה? חסר?? יש הר שלם של עפר בפולין ההר הזה אתם יודעי ם מו? עפר גופות של יהודים ששרפו במשרפות, היום יש Dna, זה בעיה לקחת דגימות ולבדוק אם זה נכון?
רוה עוד? יש יערות שלמים שפתאום באמצע היע יש מאות קברים, איך מזהים קבר? לכל קבר יש אבן, פשוט כך כמעין מצבונת שעו שם, ולא חסר.. שמע סיפור, משהוא שאני מכיר היה בפולי עם חברים שלו, דרך הבי"ס. הם הלכו ביערות איפשהוא, חלק מהטיול כנראה או משהוא כזה א זוכר, אתה יודע מה הם מצאו? עצמות. אף אחד לא מבטיח שזה עצמות אדם כן.. אבל אם בטיול לא שגרתי בפולין (אין לי מושג כמה חיות יש שם אבל לטייל ביער ולמצוא גם עצם של בעל חיים זה לא שגרתי) יש ספק קל שיכול להיות שלו עצמות אדם ואנחנו כבר יודעים במה כנראה מדובר.. עם בדיקת Dna קטנה אפשר לעשות חושבים גדול..
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-07, 21:07   #17
rrkk
חבר VIP - חבר יהלום

אני מאד מקווה שאתה מבין שמה שכתבת כרגע זו עדות שאנשים נהרו . המטרה שלנו להוכיח שנרצחו יהודים במטרה לחסל את כל העם היהודי. עם כל הכבוד לקברי האחים ולהר האפר במידאנק (תאמין לי שהייתי בכמה וכמה מסעות לפולין) זו לא הוכחה שאיתה אתה יכל להתמודד עם אירווינג. הוא לא טוען שלא נהרגו יהודים. הרי במלחמה הזו הנרגו עשרות מיליונים של אנשים. רוסים נהרגו הרבה יותר מיהודים ובכל זאת המטרה להוכיח שהיה רצון להשמיד אותנו לגמרי. לזה אין הרבה הוכחות למרות שיש. ואני חוזר כמו כל מורה : את זה צריך ללמוד ולדעת
ישן 26-11-07, 21:10   #18
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

Rrkk יש לך מסנג'ר?
ישן 26-11-07, 21:14   #19
rrkk
חבר VIP - חבר יהלום

כתוב את שלך ואני אתחבר
או שתשאל את יואב טל. אני מעדיף לא להשאיר פה
ישן 26-11-07, 21:17   #20
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rrkk
כתוב את שלך ואני אתחבר
אם זאת אותה כתובת שאתה רשום איתה כאן אני אוכל לבדוק כבר לבד, אם לא אז תשלח לי אותה לאימייל(זה לא המסנגר שלי פשוט אני לא מפרסם אותו) omri-turbo@israelbody.org
תגובה