ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-10-11, 20:03   #121
GMT+
Banned

סלח לי ישראל,

ליאור לא בנוי כמו אחד שלוחץ 220 בנץ'.

ד"א אין מה להשוות בינו לבין לוליק, אלכסיי לחץ 300 בשיא, הסקוואט שלו מעל 400 וכנ"ל הדדליפט.

אביב צודק תכלס ליאור לא פה בשביל לומר לנו שאנו לא רואים טוב והפלטות אמיתיות לחלוטין, אז רק לשם השוואה, הנה קונסטנטינוב אחד הליפטרים החזקים בעולם כיום (יש לו קוביות הייתם מאמינים?!?!) לוחץ 250 לחזרה אחת עם סלינג שוט -

http://www.youtube.com/watch?v=_FKwT9si1xo

220X7=250X1 ???

גבולי מאוד אבל אני חושב שזה אפשרי.
ואם אנחנו נשווה את ליאור לקונסטנטין אז נהיה באמת בבעיה (אחרי הכל הבנאדם מחזיק בשיא של דדליפט בלי חגורה של כל הזמנים - 939 פאונד).

אני מקוווה שאת המסר הבנו.

ד"א שימו לב למוט שמתעקם טיפה אצל קונס', אצל ליאור זה נשאר ישר כמו פלס, לא אפשרי, לא אמיתי.
GMT+ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-11, 20:24   #122
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

הבנו את המסר, תעזבו את גיניש. אפשר להמשיך את הדיון בלי לדבר עליו.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-11, 21:27   #123
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אני לא פאוורליפטר אחי ולא התיימרתי להיות אני עושה אימוני כוח כרגע אני בכלל משחק פוטבול ואין לי שום אפשרות גם לעלות במשקלים (אגב השיא שי בלחיצה זה 117.5 3x5 שזה גם מאד חלש יחסית לחבר'ה שאני מכיר) וגם לא טענתי בשום מקום שאני חזק או יותר חזק ממישהו להיפך לעומת החבר'ה שמתאמנים כוח שאני מסתובב איתם אני ילדה בגן.

ההבדל הוא לא 20 קילו אין שום בילדר בעולם שייתקרב ל450 (נראה לי שזה השיא) קילו סקוואט רק עם רצועות ברכיים וסקוואט שובר מקביל על דד ליפט אני לא מדבר בכלל.
ואם לא נדבר על רמהעולמית אין אף בילדר בארץ שהוא "נקי" שייתקרב לסקוואט 252 קילו- שובר מקביל! תוריד מזה 20 קילו? אז 232 אין כאלו
מהמתאמני כוח הרציניים והנקיים בארץ אלו המשקלים בערב סקוואט240+ שובר מקביל

סתם השוואה אל תתעצבן אבל, קח את עידן גולני (יש סרטונים ולוג בפורום כוח) הוא שוקל 3 קילו יותר ממך\נקי\הרבה יותר חטוב והוא עשה סקוואט 200 שובר מקביל ונכון על האחוז שומן שלו שאני מעריך שבסביבות ה13-14 אתה לא מגיע ל180 ל1 שובר מקביל (לדעתי) וגם אל תשכח שבין 180-200 ובין 430-450 יש הבדל ענק ענק ענק שאתה מגיע למשקלים מטורפים 20 קילו זה הבדל של אולי שנתיים אצל מתאמני כוח רצינים

באמת תודה רבה על המחמאה
אבל בבקשה אל תשווה אותי לאף אחד
אני לא מתחרה פה נגד מישהו אלא אך ורק נגד עצמי
אז אין צורך בכל ההשוואות האלו

נערך לאחרונה על ידי Idan Golani, 26-10-11 בשעה 21:31.
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-11, 21:52   #124
nadavmoore
חבר פעיל

מצטער גולני , אבל עצם ההודעה שלך והשטות של הגניש הזה מוכיחות את מה שאנחנו מנסים להגיד
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-11, 22:30   #125
GMT+
Banned

נראה לי שמיצינו את הדיון הנפלא הזה.
עד הפעם הבאה.
ישן 26-10-11, 23:45   #126
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

חברה עוד מעט אני יוכיח את הטענה שלי על עצמי!!! עוד חצי שעה, שעה

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 00:17   #127
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

קודם כל חשוב לצייין שזאת פעם ראשונה שאני יורד דיפ
דבר שני אני ישמח לקבל הערות כל עוד אתם מדברים יפה

http://www.youtube.com/watch?v=jrFv7Kd-vZc

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 27-10-11, 00:25   #128
עמרי מרג
חבר פעיל

כל הכבוד אמרון. לא ברורה לי משמעות ה 'דיפ' אבל יופי של תרגיל.
ואתה באמת שלא זקוק לשומר הראש שם, יש לך שם מוטות בטחון
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 00:36   #129
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

חברה זה נחשב לדיפ? כי פה כבר ההמסטרינג שלי נמעך על התאומים כמה אפשר כבר לרדת!!

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 27-10-11, 00:51   #130
GMT+
Banned

סקוואט מלא מוגדר כשקצה ה- Patella וה- Hip Joint יוצרים מישור אשר מתחתיו יורדת המותן.

יש לך מושגים בסיסיים באימונים אז אני מאמין שהבנת מה זה אומר.

ממה שזה נראה אתה יורד ל 90 מעלות כי מנח הרגליים שלך לא מאפשר לרדת יותר מזה, וכי יש שם משקל גדול מדיי מכדיי שתשבור איתו קו מקביל, העניין הוא שסקוואט שלא שובר מקביל אפילו אם הוא ממש קרוב הוא תיאורטית וגם מעשית יותר קל לביצוע מסקוואט מלא המבוצע כהלכה.

ישראל אתה בחור רציני בעל עתיד גדול לפניך איפה שלא תשים את היד אתה תצליח כי יש לך כוח רצון, מארק ריפטו חוזר ואומר תמיד כי הרגלים גרועים קשה לשבור וזה גם תקף כאן.

אני אומר לך מה הייתי עושה אם הייתי במקומך, הייתי יושב על התחת כמה ימים, משיג את כל החומר שאני יכול על סקוואט מלא ועל הפיזיולוגיה של התרגיל - איזה שרירים מעורבים בו מי נגד מי וכמה לומד אותו לעומק ומתרגל עם משקל נמוך ולא נותן לרצון להעמיס משקלים גבוהים לשבור אותי בדרכי להשיג את הטכניקה השלמה.

אחרי שתעבוד על תוכנית שמערבת סקוואט לחזרות נמוכות ועצימות גבוה למשך תקופה (אני מאמין שהלינארית תתאים לך) תוכל להגיע לעוד תחרות ולקבוע שיא אישי חדש - הבאדיבילדר הישראלי הראשון עם רגליים הכי מרשימות בקטגוריית הצעירים שגובר על קטגוריית הבוגרים בכמה רמות.
בהצלחה.

נערך לאחרונה על ידי GMT+, 27-10-11 בשעה 00:59.
ישן 27-10-11, 06:51   #131
harder
חבר פעיל

אחלה סקוואט ציפיתי ליותר גרוע מה רואים אבל שהרגליים גלשות לבפנים במקום לנסות לדחוףאותם לצדדים
עם תדחוף לצדדים ככה אתה לא אמור להתרסק על התאומים ולא תגלוש עם הברכיים

ד"א בנץ קטלני 140 קילו

ציטוט:
אחרי שתעבוד על תוכנית שמערבת סקוואט לחזרות נמוכות ועצימות גבוה למשך תקופה (אני מאמין שהלינארית תתאים לך) תוכל להגיע לעוד תחרות ולקבוע שיא אישי חדש - הבאדיבילדר הישראלי הראשון עם רגליים הכי מרשימות בקטגוריית הצעירים שגובר על קטגוריית הבוגרים בכמה רמות.
בהצלחה.
דני כבר עשה את זה אבל זה כי הסקוואט שלו 200 210 חזרות מלאות 150 ל20 חזרות כך שזה רק מחזק את הטענה שלך

נערך לאחרונה על ידי harder, 27-10-11 בשעה 07:00.
harder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 10:00   #132
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

נדב\איגור\gmt+, אני חושב שמיצינו את הדיון.
נדב, להגיד שבודיבילדר זה פרארי שנוסעת על 60 קמ"ש זה מגוחך.
אל תיהיה מושפע. כי אנשים מהתחום נהנים "לרדת" על בודיבילדרים וזה ניהיה באופנה.
משום מה זה נראה כאילו בזמן האחרון אנשים מעבדים דעות אישיות וניגררים אחרי so calad פאוורליפטרים שאת שמם אני לא אציין, הם צוחקים על בודיבילדרים, אז אתם צוחקים על בודיבילדרים, הם הולכים לשחק פוטבול, אז אתם משחקים פוטבול, הם צוחקים על זה שבידלר יורד ל90 מעלות סקוואט ולא 89 מעלות סקוואט, אתם כמובן ניגררים... אין לכם דעות אישיות? באמת אני שואל...

ישראל בן פאקינג 19!! הוא מרים 40% יותר ממך בבנץ'!!!! איפה הכוח שאתה מתהדר בוא כל כך?!
100 קילו בבנץ'? זה משקל של בחורות!! זה עלוב!! אני לא בילדר ולא פאוורליפטר, והחזה זה החלק הכי גרוע והכי חלש אצלי ואני מגיע ל100 ק"ג.
ואני עוד בוכה על זה שזה משקל של בנות!! וכמה שזה משפיל להרים רק 100 קילו.
אז אחרי דיון של ימים שבהם אתה מדבר על כוח, וכמה שבילדרים חלשים וכמה שפאוורליפטרים חזקים אתה נותן לי 100 קילו כדוגמא?????
אני מגיב בצורה מאוד מאוד מאופקת רק בגלל שהשם שלי כחול ואני קשור למערכת של ישראלבודי ולכן אני צריך להתנהג בהתאם.
אם לא הייתי בהנהלה, כבר מזמן הייתי סותם לכולכם את הפיות(בלשון המעטה).

להגיד שאתה הכי חלש מה"ליפטרים" שאתה מכיר, זה מגוחך... אתה מכיר עוד 5 ליפטרים אולי...
זה כמו שאני יגיד לך שישראל הוא הבודיבילדר הכי חלש שאני מכיר(כרגע), אביב\אנטון\מישל\בושרי אני בטוח שכל אלה מרימים יותר מהפאורליפטרים שאתה מכיר.

מעבר לזה, אתה מביא לי שיאי גינס של אנשים שעבדו כל החיים שלהם על כוח ואומר לי: "נראה בודיבילדר מתקרב לזה"
מי ישמע כל פאורליפטר מתקרב לשיא גינס...

ושוב, מה אתה משווה פאוורליפטר(שהמטרה שלו היא להיות חזק) לבודיבילדר(שהמטרה שלו היא להיות אסטטי\גדול וחטוב) להרמות משקל? ברור שזה לא יהיה אותו דבר.
זה כמו שאני ישווה את מר אולימפיה לאיזה פאוורליפטר ויגיד שאף אחד לא מתקרב לרמות חיטוב\יובש\מאסה\אסטטיקה וכו וכו וכו... מן הסתם אני לא ישווה בינהם נכון? כי פאוורליפטר לא מתאמן להיות כזה.
כמו שבודיבילדר לא מתאמן להיות הכי חזק..
זה השוואה מפגרת!!

אבל השורה התחתונה היא, שעם כל הרעש והצלצולים שאתם עושים פה, ההפרש במשלקי העבודה הוא לא כזה גבוה.
לצופה אובייקטיבי שקורא מהצד זה היה נראה כאילו בודיבילדרים לוחצים 100 ק"ג, בזמן שפאוורליפטרים לוחצים 1000 ק"ג...
בסופו של דבר, מדובר בהפרשים קטנים (יחסית) בהנחה ואתה לא מתרברב בשיא עולם...

בוא נעשה ככה, כל פעם שאתה תתן לי דוגמא(מפגרת) של פאוורליפטר לבודיבילדר, אתה תקבל דוגמא מקבילה רק הפוכה.
אם תבוא ותגיד לי: "תראה לי בודיבילדר שמרים 400 ק"ג כמו בשיא עולם"
אני יבקש ממך להראות לי פאוור ליפטר שיורד מתחת ל3% שומן כמו באולימפיה.
תגובה מפגרת שלך, תגרור תגובה מפגרת שלי, ומעכשיו ככה זה יהיה, כי הטענות שלכם כל כך מפגרות... שאני לא מאמין למה שאני קורא לפעמים.
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 10:01   #133
DaSpider
חבר פעיל

תאמינו לי שיש מבחינה גופנית דברים יותר חשובים גם מסקוואט 250 וגם מ100 קילו של גבורת חדר כושר טהורה בשר ודם אם כבר מתבקש לשים איזה מסמר אחרון בקבר של האשכול הזה. הערצה עאלק...
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 11:44   #134
GMT+
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zivgin צפה בהודעה
נדב\איגור\gmt+, אני חושב שמיצינו את הדיון.
נדב, להגיד שבודיבילדר זה פרארי שנוסעת על 60 קמ"ש זה מגוחך.
אל תיהיה מושפע. כי אנשים מהתחום נהנים "לרדת" על בודיבילדרים וזה ניהיה באופנה.
משום מה זה נראה כאילו בזמן האחרון אנשים מעבדים דעות אישיות וניגררים אחרי so calad פאוורליפטרים שאת שמם אני לא אציין, הם צוחקים על בודיבילדרים, אז אתם צוחקים על בודיבילדרים, הם הולכים לשחק פוטבול, אז אתם משחקים פוטבול, הם צוחקים על זה שבידלר יורד ל90 מעלות סקוואט ולא 89 מעלות סקוואט, אתם כמובן ניגררים... אין לכם דעות אישיות? באמת אני שואל...

ישראל בן פאקינג 19!! הוא מרים 40% יותר ממך בבנץ'!!!! איפה הכוח שאתה מתהדר בוא כל כך?!
100 קילו בבנץ'? זה משקל של בחורות!! זה עלוב!! אני לא בילדר ולא פאוורליפטר, והחזה זה החלק הכי גרוע והכי חלש אצלי ואני מגיע ל100 ק"ג.
ואני עוד בוכה על זה שזה משקל של בנות!! וכמה שזה משפיל להרים רק 100 קילו.
אז אחרי דיון של ימים שבהם אתה מדבר על כוח, וכמה שבילדרים חלשים וכמה שפאוורליפטרים חזקים אתה נותן לי 100 קילו כדוגמא?????
אני מגיב בצורה מאוד מאוד מאופקת רק בגלל שהשם שלי כחול ואני קשור למערכת של ישראלבודי ולכן אני צריך להתנהג בהתאם.
אם לא הייתי בהנהלה, כבר מזמן הייתי סותם לכולכם את הפיות(בלשון המעטה).

להגיד שאתה הכי חלש מה"ליפטרים" שאתה מכיר, זה מגוחך... אתה מכיר עוד 5 ליפטרים אולי...
זה כמו שאני יגיד לך שישראל הוא הבודיבילדר הכי חלש שאני מכיר(כרגע), אביב\אנטון\מישל\בושרי אני בטוח שכל אלה מרימים יותר מהפאורליפטרים שאתה מכיר.

מעבר לזה, אתה מביא לי שיאי גינס של אנשים שעבדו כל החיים שלהם על כוח ואומר לי: "נראה בודיבילדר מתקרב לזה"
מי ישמע כל פאורליפטר מתקרב לשיא גינס...

ושוב, מה אתה משווה פאוורליפטר(שהמטרה שלו היא להיות חזק) לבודיבילדר(שהמטרה שלו היא להיות אסטטי\גדול וחטוב) להרמות משקל? ברור שזה לא יהיה אותו דבר.
זה כמו שאני ישווה את מר אולימפיה לאיזה פאוורליפטר ויגיד שאף אחד לא מתקרב לרמות חיטוב\יובש\מאסה\אסטטיקה וכו וכו וכו... מן הסתם אני לא ישווה בינהם נכון? כי פאוורליפטר לא מתאמן להיות כזה.
כמו שבודיבילדר לא מתאמן להיות הכי חזק..
זה השוואה מפגרת!!

אבל השורה התחתונה היא, שעם כל הרעש והצלצולים שאתם עושים פה, ההפרש במשלקי העבודה הוא לא כזה גבוה.
לצופה אובייקטיבי שקורא מהצד זה היה נראה כאילו בודיבילדרים לוחצים 100 ק"ג, בזמן שפאוורליפטרים לוחצים 1000 ק"ג...
בסופו של דבר, מדובר בהפרשים קטנים (יחסית) בהנחה ואתה לא מתרברב בשיא עולם...

בוא נעשה ככה, כל פעם שאתה תתן לי דוגמא(מפגרת) של פאוורליפטר לבודיבילדר, אתה תקבל דוגמא מקבילה רק הפוכה.
אם תבוא ותגיד לי: "תראה לי בודיבילדר שמרים 400 ק"ג כמו בשיא עולם"
אני יבקש ממך להראות לי פאוור ליפטר שיורד מתחת ל3% שומן כמו באולימפיה.
תגובה מפגרת שלך, תגרור תגובה מפגרת שלי, ומעכשיו ככה זה יהיה, כי הטענות שלכם כל כך מפגרות... שאני לא מאמין למה שאני קורא לפעמים.
אני אמרתי את השורה של "פרארי ו 60 קמ"ש" לא נדב.

לגבי השורה המודגשת - אני חושב שזה מיותר ולו רק בגלל הסיבה שכל הטענות שהועלו כנגד באות מאנשים שיש להם קצת יותר ידע באימונים (בלשון המעטה) ממך ומאביב/אנטון/מישל/בושרי, ומהם אנחנו שואבים את הידע שלנו, אני בטוח שמארק ריפטו בכבודו ובעצמו פנים מול פנים איתך/עם כל מי שהזכרת היה יכול להוכיח עד כמה אין לכם מושג באימונים כי אם הוא כן היה לא הייתם מתנגדים לאימוני כוח כי הם היו מועילים לאימוני building שלכם.

לסתום לנו את הפה בגלל הטענות שאנו מעלים לגבי אופן ביצוע התרגילים ותרומתם לפיתוח מסת שריר לא היית יכול, בדיוק כמו שלא היית יכול לסתום את הפה לריפטו/סטאר/קואן/קאנט וכו'.
ישן 27-10-11, 12:25   #135
nadavmoore
חבר פעיל

זיו מצטער אבל יצאת אדיוט גדול, בחיים לא הכרזתי על עצמי ליפטר רק אמרתי שאני עושה אמוני כוח, אני משחק פוטבול בתפקיד שגם בן אדם 70 קילו יכול לשחק וזה קוואטרבק זהו התפקיד שהכי פחות קשור לכוח במשחק בלי קשר לזה אתה עוד יותר סתום שלא הבנת את הדוגמא שהבאתי לא "התדהדרתי ב100 קילו" אמרתי שזה מגוחך שמתלהבים מבן אדם שעושה 100 קילו בנץ במכון ועוד יותר מטומטם שאם יבוא בילדר ויגיד שלא עשיתי נכון יקשיבו לו.
לשאר הויכוח אני לא אגרר כי באמת שאתה מגיב כמו ילד קטן שמתעצבן ולא כמו נציג של ישראל בודי

אני רק אסיים בזה: http://www.youtube.com/watch?v=EQIHR...eature=related
ןאגיד שתראה סרטונים שלו, הוא "רק" ישראלי "רק" נקי ועדיין יותר חזק מ99 מהמוזרקים תהנה
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 13:39   #136
DaSpider
חבר פעיל

בתאכלס אם תראו באתר את מדור "הספורטאים של ישראלבודי", למרות שאני מאמין שחלקם קצת התקדמו מאז - יש שם לא מעט חברה' עם משקלי עבודה פשוט מגוחכים, בטח יחסית לאיך שהם נראים. למען השם, יש שם מתחרים שעושים 120-145 קילו סקוואט ו180 דדליפט
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 17:57   #137
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
זיו מצטער אבל יצאת אדיוט גדול, בחיים לא הכרזתי על עצמי ליפטר רק אמרתי שאני עושה אמוני כוח, אני משחק פוטבול בתפקיד שגם בן אדם 70 קילו יכול לשחק וזה קוואטרבק זהו התפקיד שהכי פחות קשור לכוח במשחק בלי קשר לזה אתה עוד יותר סתום שלא הבנת את הדוגמא שהבאתי לא "התדהדרתי ב100 קילו" אמרתי שזה מגוחך שמתלהבים מבן אדם שעושה 100 קילו בנץ במכון ועוד יותר מטומטם שאם יבוא בילדר ויגיד שלא עשיתי נכון יקשיבו לו.
לשאר הויכוח אני לא אגרר כי באמת שאתה מגיב כמו ילד קטן שמתעצבן ולא כמו נציג של ישראל בודי

אני רק אסיים בזה: http://www.youtube.com/watch?v=EQIHR...eature=related
ןאגיד שתראה סרטונים שלו, הוא "רק" ישראלי "רק" נקי ועדיין יותר חזק מ99 מהמוזרקים תהנה
נדב, אתה מזכיר לי בנאדם משוגע, אתה סגור על עצמך?
אתה כבר לא יודע לאן לפנות ומה להגיד?
מצד אחד אתה מסביר כמה שאימוני כוח מחזקים, ואתה עושה אימוני כוח לא? ואיזה משקלים אתה מרים בידיוק? כבר סגרנו שילד בן 19 שבכלל עוסק בבודיבילדינג מרים יותר ממך נכון? יופי, בוא נתקדם.

אח"כ אתה טוען שלא החרזת על עצמך כפאוורליפטר ויצאתי טיפש גדול, נכון?
אז רגע, רק לראות שהבנתי, אתה עושה אימוני כוח כמו פאוור ליפטר נכון?
אתה מכריז שאימוני כוח מחזקים נכון?
אבל אתה לא פאוורליפטר? מה זה בכלל פאוורליפטר? זה לא הגדרה כולה? אתה אוכל כמוהם, מתאמן כמוהם, אבל לא חלק מהם? למה? כי אתה לא מצליח לעלות משקלים ואתה לא עומד בסטנדרטים?

שלישית, אתה המשכת והבאת עצמך כדוגמא לאחד שחזק אבל לא נראה כזה, והתהדרת ב100 ק"ג בנץ'(משקל של בנות כן?) שסתם לכולם את הפיות...
אבל עכשיו שזה לא נראה לך דוגמא טובה, אז פתאום זה כבר לא דוגמא? אז מה זה? התנחתה קומית?
סיפור קצרצר על החיים של נדב מור?
או ששוב יצאתי טיפש ופשוט לא הבנתי למה הבאת את עצמך כדוגמא וטענת שזה לא דוגמא?

דבר אחרון, אתה מביא שוב, בנאדם אחד!!!(ניזרום איתך... שתיים!!!!) כדוגמא?
אתה באמת חושב שהבחור בסרטונים הגיע ל180 ק"ג סקוואט בכיף כי הוא הקשיב לריפטו?
ואם הוא היה עובד עם טווח חזרות גבוה יותר כמו בילדר... הוא לא היה מגיע לזה בסופו של דבר?
זה לא גנטיקה? זה פשוט עבודה קשה בלבד אה?
הרי כל אחד שיקשיב להוד רוממותו ריפטו(או שזה פרופסור ריפטו?) יגיע ל180 ק"ג סקוואט ל10 חזרות בכיף לא?
אולי בכלל אימוני כוח הם אימונים בכתה ולא בחדר כושר...

דבר אחרון, אתה חופר פה דפים על גבי דפים על זה שבילדרים לא צריכים להסביר למתאמני כוח איך להתאמן
אבל להתייעץ איתי כמה וכמה פעמים על איך לעשות חיטוב ולהתייעץ על התפריט שלך זה לא מפריע לך כן?

לא שאני מאשים אותך... הרי בסה"כ אתה מושפע מקומץ קטן של אנשים שעשו לך שטיפת מוח, אין לך באמת דעות משל עצמך ואני לא אתפלא אם מכתיבים לך מה לכתוב בפורום.

בכל אופן, שכל אחד יהנה עם הדרך שבא הוא בחר!
בהצלחה!
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 22:36   #138
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

זיו,ריספקט!
ישן 27-10-11, 23:18   #139
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

זיו,הרגע עשית לו את המקבילה האינטרנטית לאונס בכלא.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 00:21   #140
GMT+
Banned

חחחחחחחחחחח
תגובה