ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-08-07, 21:45   #121
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גדי 21
חחח.. מה נסגר איתך, גברברון?
אם הייתי שוודי, הייתי מאמין בנישואין בין בני משפחה ומתחתן עם בת דודה שלי.
רציתי לעקוץ בנושא,אבל פחדתי שתכה אותי למוות עם הטרייספס המפלצתי (וחטוב עד הגרגירים של העצם ) שלך

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-07, 21:46   #122
גדי 21
מר ישראל עד 75 ק"ג 2007 ו2008

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב
גדי תמונות מאוד יפות ומרשימות גוף יפה ופרופרציונלי מאוד , לדעתי גב קצת ארוך זאות אומרת הכנפיים מתחילים מלמעלה מידי . חזה מצויין ורגליים חטובות במיוחד , ישנו את הפקטור של הגיל , ובשביל הגיל שלך אתה יותר מי מצוין . אני מאמין שעם השנים אתה תגיע לרמות גבוהות במיוחד . ללא ספק אתה פוטנציאלי למקום הראשון . שיהיה בהצלחה את הקול שלי יש לך כבר בקהל זה בטוח .
שבת שלום
תודה יואב, הערה נכונה - הרחב גבי מתחיל מאוד גבוה אצלי..
אשמח לראות אותך ואת שאר חברי הפורום בקהל, ולא לשכוח.. פשוט תצעקו חזק כשאני על הבמה.. זה מוסיף.
גדי 21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-07, 21:47   #123
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kachok
תכלס,כי פשוט יצאו כ"כ הרבה סטיגמות לכל העדות,ככה שאף עדה לא יצאה בלי שם רע כלשהו,כמו שמרוקאים פתאום הפכו לעבריינים,מנייאקים , רוסיות לזונות ורוסים לשתיינים,רומנים לגנבים והכל...אין מה לעשות...כי שופטים את הקבוצה על פי מעשיהם של יחידים...נפלאות הסטראוטיפים..

בכל מקרה זה חשוב לאהוב את העדה שלך,אני מסכים איתך,ומרוקאים הם עדה מאוד יפה לדעתי,עם ערכי כבוד,משפחה מאוד מפותחים...אבל בגלל מטומטמים שעושים עכל מני חרא אנשים לא מסתכלים על זה.

לא שלרוסים חסר חרא על הראש
הקטע אחי

שפעם אחת חיכתי בתור לבנק אתה יודע ופיתאום איזה זקנה פולניה יצאה עלי שלקחתי לה את התור ונישבע לך שלא
והיתחלתה ליצעוק שם חבל על הזמן מרוקאי חרא אתם ערבים אתם אבל הכי ניפגעתי שבא מנהל הבנק ולקח אותי לצד ואמר לי תישמע פה זה לא הבית שלך בו תיתנהג כמו בנאדם ולא עשיתי כלום באמת כל כך ניפגעתי
ששלחתי את אח שלי ונתתי לו את כל ההוראות דרך הטלפון משכחתי את כל החשבון מאז עדיי אין לי חשבון בנק
אבל זה היה אחד הרגעים שבאמת ניפגעתי
ודווקא אנ י רוב החברים שלי אשכנזים ורוסיים חח בזמן האחרון פעם היו לי חברים רק מיזרחיים
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-07, 21:48   #124
גדי 21

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
רציתי לעקוץ בנושא,אבל פחדתי שתכה אותי למוות עם הטרייספס המפלצתי (וחטוב עד הגרגירים של העצם ) שלך

תעשה מה שאתה רוצה רק אל תערוך את ההודעות שלי, אני לא רוצה ללבוש חוטיני אדום באמצע החיים..
לכל השאר - אל תשאלו מה ז"א.. העיקר שארבל יודע ונזהר.
ישן 03-08-07, 21:49   #125
SuzukiR
חבר פעיל

חברים לי וידוי

ההורים שלי בני דודים

שהם הכירו הם לא ידעו שהם בני דודים (משפחה מאוד גדולה)

ואפליו פעם אחת שאלתי אותם אמא לא פחדתדם שאני ורפאל)אח שלי)

ניצא אם בעיות וילדים מפגרים וזה
והיא אמרה לי שהם באמת בדקו את זה והלכו לרופא מומחה בתחום
והוא אמר להם שרק שיש הרבה מאוד נישאון במשפחה וחלק גם לא בין בני דודים
יש סיכוי רב שהילד יצאה מפגר

אבל ככה
אין שום סיכוי והינה עובדה אני ואח שלי נורמלים לחולטין !!!

זהו זה הוידוי שלי חחח
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-08-07, 21:51   #126
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

ציטוט:
Bitch slaps, anyone ?
ישן 03-08-07, 22:17   #127
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

עוסק ב:: פסיכולוג
חדר כושר: אני פרשתי מפיתוח גוף מזמן .

גוף חבל על הזמן בהצלחה בתחרות.
ישן 03-08-07, 23:09   #128
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
תעשה מה שאתה רוצה רק אל תערוך את ההודעות שלי, אני לא רוצה ללבוש חוטיני אדום באמצע החיים..
לכל השאר - אל תשאלו מה ז"א.. העיקר שארבל יודע ונזהר.

אל תדאג חביבי ,אתה עוד תבדוק את ההיסטורית הודעות שלך ותגלה על עצמך הרבה דברים שלא ידעת

*ארבל מדמיין את גדי יושב מול המחשב וחושב לעצמו " מתי כתבתי בפורום שאני נהנה אורגיות שכוללות 4 גמדים ,אלפקה וגמל ?!"*

ישן 03-08-07, 23:09   #129
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SuzukiR
חברים לי וידוי

ההורים שלי בני דודים

שהם הכירו הם לא ידעו שהם בני דודים (משפחה מאוד גדולה)

ואפליו פעם אחת שאלתי אותם אמא לא פחדתדם שאני ורפאל)אח שלי)

ניצא אם בעיות וילדים מפגרים וזה
והיא אמרה לי שהם באמת בדקו את זה והלכו לרופא מומחה בתחום
והוא אמר להם שרק שיש הרבה מאוד נישאון במשפחה וחלק גם לא בין בני דודים
יש סיכוי רב שהילד יצאה מפגר

אבל ככה
אין שום סיכוי והינה עובדה אני ואח שלי נורמלים לחולטין !!!

זהו זה הוידוי שלי חחח

נורמלי לחלוטין, אבל לאיית לא יודע

סתם סתם ,אתה יודע שאני אוהב אותך אחי

ישן 03-08-07, 23:52   #130
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
שקלתי זאת בכובד ראש, ולאחר לילות ייסורים ארוכים ללא שינה תוך תהיות עמוקות והתלבטויות בין טירוף החושים בהופעה המדהימה שבאולם כדורסל ללא תנאי מחיה בסיסיים לחולדות וליחס של "כבוד והערכה" למתמודדים וגביע פלסטיק כל כך סקסי לבין נאבא, החלטתי להטיל קוביה ובחרתי בנאבא..

אני בוודאי מפספס, אה?

אולי בכל זאת אפשר לשכנע אותך.
מה דעתך על יושב ראש שיצרח עליך שאסור ללכת להשתין, או יפגוש את המאמן שלך אחרי התחרות, יירק על המראה ויגיד שהוא לא מבין למה השופטים נתנו לך מקום טוב.
מה עוד לא השתכנעת?
ואם אותו יושב ראש גם ייגבה ממך 500 שקל מה, לא תהנה מזה?
ואם הוא יצרח על חברים שלך בקהל שאסור להם לצלם כי הוא מכר את הזכויות לערוץ 1 ( ), עדיין אתה לא רץ להירשם?
ואם היושב ראש מבטיח לא להחליף חולצה לעולם ולהופיע עם אותה חולצה משובצת שריחה יוצא למרחוק, עדיין לא נשמע לך?
למה לכל הרוחות, תראה איזה כיף אצל אשר פרי'ג ממש דיסנילנד.

ובנימה רצינית יותר: החלטה מעולה עשית שהחלטת ללכת לנאבא.
שאלה: האם גם את מישל נראה בנאבא (אני לא רואה סיבה שלא)?
ולגבי התמונות, אנשים אמרו פה את הכל, אני תומך בניתוח של ארבל לגבי עניין העובי זה מאוד מאוד נכון.
גם אני מרגיש לפעמים שחסר לי בשר, בעיקר בחיטוב, ועם כל הרוחב המכובד שלי בגב, במבט מהצד יש איזו בעיה.
מקווה שהאוף סיזן הבא יעשה את ההבדל.
לגבי הסיכויים שלך בתחרות, לא הבנתי מדוע לא בחרת ללכת על קטגוריית הצעירים.
קטגוריית העד 82 תהייה מאוד קשה השנה, אם נאור עולה אז כנראה שהמקום הראשון באמת לא רלוונטי לאף אחד.
אני לא הייתי מזלזל גם בלבנה, שהוא באדי בילדר מוכר ומעולה, וגם השיג לעצמו כבר תואר של אלוף.
לא יודע מי עוד יהיה, עם אעדל בא גם לו יהיה מה להגיד, ובטח יהיו עוד הפתעות, יש לך אנשים שלא נראים בברנ'זה ולא מופיעים בפורומים - ופתאום הם מפציצים (עיין ערך ליאור מרמלשטיין, שהבנתי שהוא לא מתחרה השנה).
בכל אופן תהייה קטגורייה איכותית ומעניינת, אני בהחלט אחזיק לך אצבעות אתה נשמע בחור נחמד ואינטלגנט. מקווה שתמשיך לכתוב פה גם אחרי התחרות.
אגב זה מעולה לשאוף לראשון ואם באמת יש לך רגלים כל כך טובות כמו שאתה טוען אז יש לך יתרון - אך תבין שבתחרות ראשונה יכולות להיות הפתעות, ובקונצטלציה מסוימת גם להיכנס לחמישיה יכול להיות הישג.
תבוא הכי טוב שאתה יכול וקח דברים בכיף.

נ.ב. אני ממליץ שתסדר לעצמך את הפרופיל עם תמונה וטייטל, חשוב שייראו כאן מה שיותר מקצוענים שמשתתפים בדיונים.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-08-07, 00:01   #131
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

נ.ב. אני ממליץ שתסדר לעצמך את הפרופיל עם תמונה וטייטל, חשוב שייראו כאן מה שיותר מקצוענים שמשתתפים בדיונים. [/quote]

אני בטוח שאחרי התחרויות יובטח AVATAR של מתחרה לכל המתחרים
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-08-07, 00:05   #132
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
מה דעתך על יושב ראש שיצרח עליך שאסור ללכת להשתין, או יפגוש את המאמן שלך אחרי התחרות, יירק על המראה ויגיד שהוא לא מבין למה השופטים נתנו לך מקום טוב.
מה עוד לא השתכנעת?
ואם הוא יצרח על חברים שלך בקהל שאסור להם לצלם כי הוא מכר את הזכויות לערוץ 1 ( ), עדיין אתה לא רץ להירשם?
ואם היושב ראש מבטיח לא להחליף חולצה לעולם ולהופיע עם אותה חולצה משובצת שריחה יוצא למרחוק, עדיין לא נשמע לך?

ולגבי התמונות, אנשים אמרו פה את הכל, אני תומך בניתוח של ארבל לגבי עניין העובי זה מאוד מאוד נכון.
גם אני מרגיש לפעמים שחסר לי בשר, בעיקר בחיטוב, ועם כל הרוחב המכובד שלי בגב, במבט מהצד יש איזו בעיה.
קטגוריית העד 82 תהייה מאוד קשה השנה, אם נאור עולה אז כנראה שהמקום הראשון באמת לא רלוונטי לאף אחד.
אני לא הייתי מזלזל גם בלבנה, שהוא באדי בילדר מוכר ומעולה, וגם השיג לעצמו כבר תואר של אלוף.
לא יודע מי עוד יהיה, עם אעדל בא גם לו יהיה מה להגיד, ובטח יהיו עוד הפתעות, יש לך אנשים שלא נראים בברנ'זה ולא מופיעים בפורומים - ופתאום הם מפציצים (עיין ערך ליאור מרמלשטיין, שהבנתי שהוא לא מתחרה השנה).
בכל אופן תהייה קטגורייה איכותית ומעניינת, אני בהחלט אחזיק לך אצבעות אתה נשמע בחור נחמד ואינטלגנט. מקווה שתמשיך לכתוב פה גם אחרי התחרות.
אגב זה מעולה לשאוף לראשון ואם באמת יש לך רגלים כל כך טובות כמו שאתה טוען אז יש לך יתרון - אך תבין שבתחרות ראשונה יכולות להיות הפתעות, ובקונצטלציה מסוימת גם להיכנס לחמישיה יכול להיות הישג.

נ.ב. אני ממליץ שתסדר לעצמך את הפרופיל עם תמונה וטייטל, חשוב שייראו כאן מה שיותר מקצוענים שמשתתפים בדיונים.

אם כמה שאני אוהב את גדי ,ואני מאוד אוהב אותו (אל תשכח בויה ,אימון חזה בטרגט יום ראשון ! )
אבל גדי כרגע עיין לא יכול לנצח את נאור ,הוא יכול לעמוד איתו בפוזות מסויימות ,אבל לא לנצח,מצד שני ,ראינו מנאור מעט מאוד תמונות ,יכול להיות שתהיה פאשלה בימים האחרונים של התחרות והוא יגיע לא טוב ,קרו כבר דברים מעולם שמתחרה פישל והרס לעצמו את התחרות .

ישן 04-08-07, 00:19   #133
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
אם כמה שאני אוהב את גדי ,ואני מאוד אוהב אותו (אל תשכח בויה ,אימון חזה בטרגט יום ראשון ! )
אבל גדי כרגע עיין לא יכול לנצח את נאור ,הוא יכול לעמוד איתו בפוזות מסויימות ,אבל לא לנצח,מצד שני ,ראינו מנאור מעט מאוד תמונות ,יכול להיות שתהיה פאשלה בימים האחרונים של התחרות והוא יגיע לא טוב ,קרו כבר דברים מעולם שמתחרה פישל והרס לעצמו את התחרות .

לא אחי, נאור זה ליגה אחרת.
הוא לפחות 25 סנטימטר פחות מגדי וזה עושה אותו מאסיבי כמו פיל!
ולא תהייה לו שום פשלה, זה אחד האנשים הכי מקצועיים בישראל.
אולי אני ארים לו טלפון השבוע לשאול מה עניינים ואראה לאיזה קטגוריה הוא מכוון, אבל 82 יבש בגובה שלו נראה לי בהחלט סביר.
אבל שוב, לעיתים גם מקום שני, שלישי, ואפילו חמישי זה יפה מאוד - הכל תלוי מול מי אתה עומד.
גדי צריך להגיע הכי טוב, להאמין בעצמו, ולהשתדל ליהנות.
סך הכל תחרות ראשונה, אני בטוח שעתיד גדול צפוי לצמד האחים המוצלחים שלנו

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 04-08-07, 00:50   #134
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
לא אחי, נאור זה ליגה אחרת.
הוא לפחות 25 סנטימטר פחות מגדי וזה עושה אותו מאסיבי כמו פיל!
ולא תהייה לו שום פשלה, זה אחד האנשים הכי מקצועיים בישראל.
אולי אני ארים לו טלפון השבוע לשאול מה עניינים ואראה לאיזה קטגוריה הוא מכוון, אבל 82 יבש בגובה שלו נראה לי בהחלט סביר.
אבל שוב, לעיתים גם מקום שני, שלישי, ואפילו חמישי זה יפה מאוד - הכל תלוי מול מי אתה עומד.
גדי צריך להגיע הכי טוב, להאמין בעצמו, ולהשתדל ליהנות.
סך הכל תחרות ראשונה, אני בטוח שעתיד גדול צפוי לצמד האחים המוצלחים שלנו

בהחלט

ישן 04-08-07, 10:33   #135
גדי 21

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
מה עוד לא השתכנעת?

ניגרי ידידי,
אהבתי את ההלצות לגבי IFBB, כל כך עצוב שזה רק בנימה צינית אבל הכל נכון.
אני מקווה שמישל יופיע גם בנאבבא, בגדול הוא רוצה כרטיס מקצוען, ומפחד שאם יילך לארגון המתחרה מר פריג' לא ייתן לו כרטיס.
את קטגוריית הצעירים שינו מ - עד גיל 21 ל - עד גיל 20. אני בין לבין, כך שכבר הקטגוריה פסולה.
רציתי ללכת ל - עד 75 קילו, אך הגעתי למסקנה שחרף הדיאטה והייבוש אינני יכול להוריד 11(!!) קילו ממשקל גופי.. אני לא מזלזל באיש, לא בליבנה, לא בעאדל ובשאר.. סה"כ עד כמה שיהיו טובים אני בטוח שאוכל לעמוד לצידם, להיראות טוב ואף לתת פייט, מול נאור לא אוכל לעמוד.
נחזור לעניין הרגליים - באופן כללי הרגליים שלי מאוד גדולות ונראות טוב וביחס לרוב מפתחי הגוף בארץ הן קרובות לשלמות, אתה מבין? אני מדבר ביחס, תמיד יש מה לשפר, אני למשל, חייב לחזק את האמסטרינג..
וזו לא תחרות ראשונה שלי, התחריתי בעבר בקטגוריית נוער ב - 2004, לא הגעתי מוכן בכלל, לא ידעתי מימיני ומשמאלי ולקחתי מקום 4 מתוך 11. אני מבטיח לך שהיום המצב שונה.. מאוד.

אמצא דרך לסדר את הפרופיל.. כרגע אני מעצל אפילו להגיב להודעות..

לסיכום, תודה על העצות ונראה גם אותך ב"ה ב - 30 לחודש.
ישן 04-08-07, 10:36   #136
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
ניגרי ידידי,
אהבתי את ההלצות לגבי IFBB, כל כך עצוב שזה רק בנימה צינית אבל הכל נכון.
אני מקווה שמישל יופיע גם בנאבבא, בגדול הוא רוצה כרטיס מקצוען, ומפחד שאם יילך לארגון המתחרה מר פריג' לא ייתן לו כרטיס.
את קטגוריית הצעירים שינו מ - עד גיל 21 ל - עד גיל 20. אני בין לבין, כך שכבר הקטגוריה פסולה.
רציתי ללכת ל - עד 75 קילו, אך הגעתי למסקנה שחרף הדיאטה והייבוש אינני יכול להוריד 11(!!) קילו ממשקל גופי.. אני לא מזלזל באיש, לא בליבנה, לא בעאדל ובשאר.. סה"כ עד כמה שיהיו טובים אני בטוח שאוכל לעמוד לצידם, להיראות טוב ואף לתת פייט, מול נאור לא אוכל לעמוד.
נחזור לעניין הרגליים - באופן כללי הרגליים שלי מאוד גדולות ונראות טוב וביחס לרוב מפתחי הגוף בארץ הן קרובות לשלמות, אתה מבין? אני מדבר ביחס, תמיד יש מה לשפר, אני למשל, חייב לחזק את האמסטרינג..
וזו לא תחרות ראשונה שלי, התחריתי בעבר בקטגוריית נוער ב - 2004, לא הגעתי מוכן בכלל, לא ידעתי מימיני ומשמאלי ולקחתי מקום 4 מתוך 11. אני מבטיח לך שהיום המצב שונה.. מאוד.

אמצא דרך לסדר את הפרופיל.. כרגע אני מעצל אפילו להגיב להודעות..

לסיכום, תודה על העצות ונראה גם אותך ב"ה ב - 30 לחודש.

הבנתי אותך...ניפגש גם לפני, בתחרות של אי אף בי בי. תחזיק מעמד בימים הקשים האלה.

ישן 04-08-07, 10:37   #137
גדי 21

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
אל תדאג חביבי ,אתה עוד תבדוק את ההיסטורית הודעות שלך ותגלה על עצמך הרבה דברים שלא ידעת

*ארבל מדמיין את גדי יושב מול המחשב וחושב לעצמו " מתי כתבתי בפורום שאני נהנה אורגיות שכוללות 4 גמדים ,אלפקה וגמל ?!"*

אוי ואבוי לך, אני בכלל לא נמשך לגמדים, אלפקות וגמלים..
ישן 04-08-07, 10:37   #138
גדי 21

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
הבנתי אותך...ניפגש גם לפני, בתחרות של אי אף בי בי. תחזיק מעמד בימים הקשים האלה.

תודה, אני משתדל.
ישן 04-08-07, 11:04   #139
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
אוי ואבוי לך, אני בכלל לא נמשך לגמדים, אלפקות וגמלים..
עזוב אותך שטויות,אני אתקשר אליך ברגע שתצא שבת לגבי האימון חזה ביום ראשון (בסוף זה כן מסתדר לי)

ישן 04-08-07, 11:23   #140
גדי 21

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
עזוב אותך שטויות,אני אתקשר אליך ברגע שתצא שבת לגבי האימון חזה ביום ראשון (בסוף זה כן מסתדר לי)
מצויין, נעשה אימון בטרגט ולכן זה יהיה לפי סדר התרגילים שלי כפי שסיכמנו.
חזה עליון - דחיקה
דמבלים עליון
האמר עליון
האמר בסיס
לחיצה בסיס + דמבלים בסיס - סןפר סט
ולסיום - כבלים.

אח"כ קצת בטן ותאומים.

תשתה הרבה קפה ותאכל טוב..
תגובה