ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-05-08, 22:12   #21
maradona
חבר פעיל

הסמל האישי שלmaradona

שלח הודעה דרך ICQ אל maradona שלח הודעה דרך MSN אל maradona

כך מה שיותר זול ומה שיותר טעים
אף אחד לא יוביל לתוצאות טובות יותר בזה תיהיה בטוח.

maradona מנותק  
ישן 13-05-08, 22:14   #22
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי helbon
מתעסק בשטויות?? ניסית את המוצר? תראה לי משהו שמשווה תוצאות מחלבון רגיל למוצר הזה בלקיחה למשך שנים. אתה לא יודע, גם אני לא יודע, אז אל תבלבל את הביצים כאילו אתה חכם, מה סתם חרטא מה? גם אני יכול להגיד לך שאופטימום או חברות אחרות מוכרות הם חרטא, איך אתה יודע שהם טובים? ולמה להשתמש בהם? ומה הקשר לאכול נורמלי? דווקא בגלל שאוכלים נורמלי כדאי להוסיף דברים ואם כבר שיהיו טובים טובים, הרי לא כל היום מתבסס על איזה אבקה. מה זה? הגעתי לפורום של ילדים שלא מבינים שממציאים דברים או מה?

אם כבר משתמשים במוצר, רוצים שהוא יהיה איכותי ואם כבר תוסף אז עדיף שיהיה מיותר מקורות חלבון שאולי אתה לא אוכל באותו היום, ובטח לא כל החלבונים שמופיעים במוצר הזה, ואולי המוצר מכיר יותר מרכיבים ביולוגיים (כפי שרשום). אז בוא ותגיד לי למה לא להשקיע על יותר כשאפשר.
ואם אתה אומר שסתם רושמים והכל שטויות ומשקרים, אז יכול להיות שמשקרים גם במוצר שאתה משתמש בו (במידה ואתה משתמש). ויכול להיות גם להפך, שהכל מציאותי, ואתה פשוט הוזה.

וחלבונים מסוג אחר לא חסכוניים יותר מזה ולא כלום, רק בישראל בודי או בארץ הוא יקר, בחוץ לארץ הוא אותו מחיר כמו הפרו קומפלקס למשל.
המוצר נמצא בראש של רשימת הנמכרים ביותר בBB
אתה מייחס חשיבות גדולה מדי לאבקות חלבון ,כמה שזה מוצר חיוני ,זה בסך הכל אוכל ,סוג אבקת החלבון שאתה לוקח לא יהיה ההבדל בינך לבין עוד 20 קילו של מסת שריר (למרות שמן הסתם אתה תרצה לקנות חלבון איכותי מיצרן מוכר כדי שתדע שמדובר במוצר אמין ) ,תתאמן חזק,תאכל טוב ,והכל יהיה בסדר.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק  
ישן 13-05-08, 22:21   #23
ArschGesicht
חבר פעיל

הסמל האישי שלArschGesicht

ציטוט:
פורסם במקור על ידי helbon
מתעסק בשטויות?? ניסית את המוצר? תראה לי משהו שמשווה תוצאות מחלבון רגיל למוצר הזה בלקיחה למשך שנים. אתה לא יודע, גם אני לא יודע, אז אל תבלבל את הביצים כאילו אתה חכם, מה סתם חרטא מה? גם אני יכול להגיד לך שאופטימום או חברות אחרות מוכרות הם חרטא, איך אתה יודע שהם טובים? ולמה להשתמש בהם? ומה הקשר לאכול נורמלי? דווקא בגלל שאוכלים נורמלי כדאי להוסיף דברים ואם כבר שיהיו טובים טובים, הרי לא כל היום מתבסס על איזה אבקה. מה זה? הגעתי לפורום של ילדים שלא מבינים שממציאים דברים או מה?

אם כבר משתמשים במוצר, רוצים שהוא יהיה איכותי ואם כבר תוסף אז עדיף שיהיה מיותר מקורות חלבון שאולי אתה לא אוכל באותו היום, ובטח לא כל החלבונים שמופיעים במוצר הזה, ואולי המוצר מכיר יותר מרכיבים ביולוגיים (כפי שרשום). אז בוא ותגיד לי למה לא להשקיע על יותר כשאפשר.
ואם אתה אומר שסתם רושמים והכל שטויות ומשקרים, אז יכול להיות שמשקרים גם במוצר שאתה משתמש בו (במידה ואתה משתמש). ויכול להיות גם להפך, שהכל מציאותי, ואתה פשוט הוזה.

וחלבונים מסוג אחר לא חסכוניים יותר מזה ולא כלום, רק בישראל בודי או בארץ הוא יקר, בחוץ לארץ הוא אותו מחיר כמו הפרו קומפלקס למשל.
המוצר נמצא בראש של רשימת הנמכרים ביותר בBB
אתה בן אדם חופר..
אתה נכנס עם הראש בקיר
כולם אומרים לך שהחלבון הזה לא מה שישנה
אתה מבקש עצות ואח"כ אומר לי שאני לא מבין, אומר שכולם לא מבינים ומשפט אחרי זה שאתה גם לא מבין?
אם אתה לא מבין אז מאיפה אתה שתגיד לי אם אני מבין או לא מבין
אם אתה כ"כ רוצה את החלבון הזה אז קנה אותו, אל תבקש עצות ואז תגיד שנכנסת לפורום של ילדים - באמת שאין לי כוח להגיב על מה שכתבת, קראתי כמה שורות ראשונות, קבלתי כאב ראש ועכשיו אני הולך להתקלח ולישון
ועוד פעם,חושב שזה מה שישנה? אז כמו שאמרתי לך כבר, תקנה אותו ואז תגיד לנו כמה הוא עזר לך
באמת שהכסף שלך לא מעניין לי את הלחי השמאלי של התחת שלי..
תיהיה בריא ולילה טוב
SlipknoT - Skin Ticket
2.11 סליפנוט בארץ!!!
ואת הכרטיס שלי כבר קניתי = והחזרתי
עצוב לי..
ArschGesicht מנותק  
ישן 13-05-08, 22:46   #24
helbon
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
אתה מייחס חשיבות גדולה מדי לאבקות חלבון ,כמה שזה מוצר חיוני ,זה בסך הכל אוכל ,סוג אבקת החלבון שאתה לוקח לא יהיה ההבדל בינך לבין עוד 20 קילו של מסת שריר (למרות שמן הסתם אתה תרצה לקנות חלבון איכותי מיצרן מוכר כדי שתדע שמדובר במוצר אמין ) ,תתאמן חזק,תאכל טוב ,והכל יהיה בסדר.
אני מייחס חשיבות לחלבון כמו לכל מרכיב חיוני אשר אני צורך במהלך היום, העניין הוא רק כתוספת לתפריט וקל יותר מאשר מאכל מוצק וכבד כשמוסיפים לתפריט.
אבקות חלבון הם לא קסם ולא סמים, זה כל כך ברור, השאלה היא, אם כבר משתמשים באוכל הקל הזה עם המרכיב העיקרי "חלבון" איזה תוסף חלבון ואיזו חברה הכי כדאית מהבחינת המרכיבים שלו.
אני חושב, למה מוסיפים עוד מרכיבים ועושים אותו "מיוחד" כל כך במקום להשאיר אותו חלבון לבד מסוג אחד בלי כל התוספות האלו. המטרה היא שיווקית? או שבאמת יש מחקרים או מקורות שמאמינים שבאמת יש תועלת באפקט ובאיכות החלבון? כי אם כבר הייצור הוא סינטטי, יכול להיות שכל התוספות ששמים כמו במוצר שאני מדבר עליו, יכולים להתקרב לערך הביולוגי שלו כמה שיותר, והכוונה שלי שמנסים להתקרב כמה שיותר למזון מהמקור הטבעי.

(מיסלר-אלפא, ביתא גבינין [קזאינים] ו- קזאינטים עשיר בחלבון חלב אלפא ,מטריצה של חלבון מיסלר [פנים תאי] רב-שימושי) -האם בתיאור יש דברי אמת? האם האיכות היא שווה לכל חלבון מי גבינה במוצר אחר? לא ניראה לי...

מספיק שבתוספי מזון אין איכות כמו במזון מוצק וטרי, אז כשצורכים אבקת חלבון, כניראה שיש מרכיבים מסוימים שמצליחים להפתיע לעומת אבקת חלבון עם חלבון מסוג אחד ללא שום מרכיב מיוחד, לדוגמא חלבון מי גבינה של אופטימום שמכיל מי גבינה מרוכזים ומבודדים.
helbon מנותק  
ישן 13-05-08, 23:17   #25
helbon
חבר פעיל

מה אתם חושבים חברה?

ולא עניתם לי על השאלות האחרות... אם אפשר בתודה מראש:

איזה סוג חלבון נמצא בדגים? זה נחשב חלבון בשר?

כשצורכים את אבקת החלבון, משנה כמה מים נוסיף לו? סתם לדוגמא, אם נפריז ונצרוך עם מנה אחת חצי ליטר מים (לעומת רבע ליטר מים) זה ישפיע על העיכול והספיגה? האם בחצי ליטר הרבה יופרש בשתן יחד עם החלבון?
helbon מנותק  
ישן 13-05-08, 23:52   #26
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ההודעות נמחקו בגלל צורת הכתיבה ,ההודעה שלך נמחקה בגלל שציטטת אותה
לצאת נגד החנות בהאשמה של " שוד לאור יום" זה חצוף ,במיוחד בהתחשב בזה שזה פורום של החנות

אפשר תמיד לדבר על המחיר ,אבל מה שאנחנו מבקשים (וזאת לא בקשה מוגזמת) זה לדבר כמו בני אדם.

בנוגע למחיר המוצר בחו"ל ? אנשים שוכחים כמה ידיים המוצר עובר בדרך לארץ ,מה שמייקר את העלות של להביא אותו ,החנות מוכרת את המוצר במחיר הזול ביותר שמתאפשר לה,תהיו הגיוניים ואל תצפו מבית עסק שיפסיד כסף.

arbel2 מנותק  
ישן 14-05-08, 00:15   #27
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

לאחר בירור מעמיק..

אני לא יודע מאיפה המחירים הללו שהבאת, את המחיר קובע היבואן ולא החנות.
לחנויות אין אופצייה בד"כ לרדת ולתת הנחות רציניות ולכן ישראלבודי דואגת למתנות שוות לא מעט, כמו גווארנה בחינם או Bcaa וכל מיני דברים אחרים.
אני מבקש, לא לפרסם ולא "לחשוף" מחירים לא נכונים באתר שזה בעצם לא פייר כנגד החנות וכנגד הגולשים.
מבחינתי זאת אזהרה אחרונה, בוא נשמור על הפורום. תודה

arbel2 מנותק  
נושא נעול