ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-01-08, 15:15   #1
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
ברירת מחדל ללא עצמאיים מבינכם [בנוגע לקניית אוכל]:

תגידו לא צובט לכם בלב על הכסף של ההורים שלכם בנוגע לאוכל? וואלה אני מאמין שלרוב פה יוצא בסביבות ה1000+\- שקל בחודש רק על אוכל [לא מדובר על תוספים כי זה אני מניח שהרוב קונים מהכסף שלהם], וואלה נראה לי כל המשפחה שלי ביחד לא מגיעים לסכום כזה של כסף.
לא כואב לכם על הכסף? אני שובר את הראש, מנסה כל הזמן להכניס אוכל זול, אבל כמה שלא משחקים עם זה, זה חור לכיס.
אני יודע שוואלה זה תחביב וכל תחביב עולה כסף, אבל זה אשכרה כסף שבא מההורים. מילא אם יש פה אנשים שמממנים לעצמם את האוכל אז שאפו, אני יודע ש80% מהפורום לא כזה, ואני אישית גם לא כזה ובאמת שלא נעים לי מההורים שלי. הם כמובן לא אומרים לי כלום וקונים לי הכל, אבל כל הזמן כשאני רואה את הכמות כסף שאני מוציא על אוכל באמת שאני מתבאס על זה.

נכון שיש כאלה לדוגמא שמשחקים כדורגל אז ההורים מוציאים אלפי שקלים בשנה על נסיעות, אימונים וכו', אבל לא כל הילדים כאלה. רוב הילדים הם נטולי תחביבים יקרים [מחשב-טלויזיה-מוסיקה-קצת ספורט וזהו], לא משהו שמצריך הוצאה כזאת גבוהה..

מה דעתכם? S:
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט