ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-09-08, 15:45   #1
BenM
חבר פעיל

הסמל האישי שלBenM

כללי:: אני שמנמן מגניב
עוסק ב:: להתבטל
חדר כושר: בולבול
שלח הודעה דרך MSN אל BenM

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi/// צפה בהודעה
ישראל מבחינת תרבות/ השקפת עולם זה חיקוי של ארה"ב, רק שבארצות הברית זה מצליח להם
זה ממש נכון
ישן 25-09-08, 15:02   #2
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gilsxm צפה בהודעה
פיי עשיתם מארה"ב לא יודע מה
היחס של האנשים שמה אחד כלפי השני גועל נפש...
אם מישהו מת באמצע הרחוב לאפחד לא אכפת...
לא שבארץ יותר טוב מבחינת כלשהן
אבללכל מדינה יש מינוסים ויש פלוסים
זה הדבר הכי מטומתם ששמעתי בעולם, אל תגיד דברים כאלה למה אתה יוצא דפוק,
ואם אתה לא זוכר תבדוק שוב , לפני כמה זמן היה תכתבה בטלוויזה וזה היה מצולם

היה אחד בארץ שנפל עם האופנוע בכביש(לא כביש מהיר) ובמשך 2 דקות המכוניות המשיכו עקפו אותו
והוא שכב על הריצפה אז מה אתה אומר על המדינה עכשיו,
itaiprz1 מנותק  
ישן 25-09-08, 15:25   #3
TheRock
משתמש פעיל

הסמל האישי שלTheRock

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itaiprz1 צפה בהודעה

היה אחד בארץ שנפל עם האופנוע בכביש(לא כביש מהיר) ובמשך 2 דקות המכוניות המשיכו עקפו אותו
והוא שכב על הריצפה אז מה אתה אומר על המדינה עכשיו
,

ובסוף הוא מת ! בגלל האנשים שלא עזרו לו הוא שכב על הכביש כולו מדמם למוות
את המקרה הזה אני לא ישכח בחיים שלי.
אני מאחל מחלה קשה לכל האנשים שעברו שם ולא עזרו למסכן הזה
TheRock מנותק  
ישן 25-09-08, 15:49   #4
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

ציטוט:

ובארה"ב היכה מישהו בנאדם עם פטיש וכולם עמדו והסתכלו בלי לעשות כלום זה יותר טוב?
זאת התנהגות מגעילה רק לחשוב איך לעזוב את המדינה ! אנשים נהרגו ונהרגים כדי שנוכל להמשיך לחיות כאן ולעזוב את המדינה זאת יריקה בפנים לאותם אנשים שמתו כדי להגן עלינו.
HardCor3 מנותק  
ישן 25-09-08, 21:25   #5
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HardCor3 צפה בהודעה
ובארה"ב היכה מישהו בנאדם עם פטיש וכולם עמדו והסתכלו בלי לעשות כלום זה יותר טוב?זאת התנהגות מגעילה רק לחשוב איך לעזוב את המדינה ! אנשים נהרגו ונהרגים כדי שנוכל להמשיך לחיות כאן ולעזוב את המדינה זאת יריקה בפנים לאותם אנשים שמתו כדי להגן עלינו.

ומה היו עושים פה ? נו באמת, חלאס לחפש דברים עם כבר תדבר על המכס
איך הוא מרושש לאנשים פה את הכיס לעומת מדינות אחרות,

ואיזה אנשים איכותיים יש פה אוהבים לזרוק ילדים לירקון,
עזוב אותך אני לא אומר או מעודד לעזוב אבל אני גם לא חיי באשליה שהמדינה שלנו היא the best
ואני יודע גם שמדינות אחרות לא יותר טובות אבל תפסיקו להגיד כל פעם את הסיפור עם הסבתא,
הסיפור:אם סבתא תיפול בארץ כולם יבוא לעזור לה לקום
אבל עם היא תיפול בניו יורק כולם יעקפו אותה בלי להשים לב,

או יש את האלה המאולצים שאומרים: וואלה ההיתי בכל העולם אבל הירח בישראל הוא הכי יפה,

נערך לאחרונה על ידי itaiprz1, 25-09-08 בשעה 21:28.
itaiprz1 מנותק  
ישן 25-09-08, 21:49   #6
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

ציטוט:
ומה היו עושים פה ? נו באמת, חלאס לחפש דברים עם כבר תדבר על המכס
איך הוא מרושש לאנשים פה את הכיס לעומת מדינות אחרות,

ואיזה אנשים איכותיים יש פה אוהבים לזרוק ילדים לירקון,
עזוב אותך אני לא אומר או מעודד לעזוב אבל אני גם לא חיי באשליה שהמדינה שלנו היא the best
ואני יודע גם שמדינות אחרות לא יותר טובות אבל תפסיקו להגיד כל פעם את הסיפור עם הסבתא,
הסיפור:אם סבתא תיפול בארץ כולם יבוא לעזור לה לקום
אבל עם היא תיפול בניו יורק כולם יעקפו אותה בלי להשים לב,

או יש את האלה המאולצים שאומרים: וואלה ההיתי בכל העולם אבל הירח בישראל הוא הכי יפה,
באוסטריה אבא נעל את הבת שלו ואישתו במשך שנים
בגרמניה ההורים התעללו בילדים ואכלו את הבשר שלהם

עוד דוגמאות?!

יש לנו אחלה מדינה תגיד תודה יום יום למה יש לך אוייבים מהצד השני שמתאבדים בשביל המדינה הזו ואתה מזלזל בה.
HardCor3 מנותק  
ישן 25-09-08, 17:37   #7
G-G
חבר פעיל

הסמל האישי שלG-G

אנשים , הוא דיבר על הספורט .. לא להתרגש
וכן .. אין כמו הארץ
ישן 25-09-08, 18:36   #8
gilsXM
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי BodyKilo צפה בהודעה
מה אתה מזיין בשכל?...

מאיפה הבאת את זה?

חלאס להיות מושפעים מסטיגמות ולהגיד דברים לא נכונים... עלק מישהו מת באמצע הרחוב לאף אחד לא אכפת.. יש מיליון ואחת סטיגמות על אמריקאים...

הייתי בארה"ב ותאמין לי שזה ממש אבל ממש לא ככה..
ציטוט:

הייתי בארה"ב מספיק פעמים.. הם נחמדים מאוד זה נכון, אבל הקשר האנושי שמה רופף...
פה האווירה יותר חמה, וזה לא סטיגמה יחמור ככה זה, זה מה שאני ראיתי ומה שאני הרגשתי.
לך תשנה תהרגשות שלי

ואני אמרתי שהמדינה שלנו טובה??? תקרא שוב אולי תלא רואה טוב
ירבאק מה יש לכם רק אמרתי שתפסיקו לצאת מהחלום שארה"ב זה גן עדן, זאת מדינה יותר טובה מפה אבל גן עדן ממש לא, לכל מקום יש יתרונות ושי חסרונות....

ובחיית חברים תלמדו לכתוב עברית כמו בני אדם בקושי הבנתי מה רציתם
gilsXM מנותק  
ישן 25-09-08, 17:54   #9
Antonator1
הושעה

בלי להעליב, ישראל זאת באמת מדינה בכלל לא משהו... אני כבר לא מדבר על ארה"ב, אני מדבר גם על אירופה, רוסיה (שהמצב בערים הגדולות בה השתפר ללא היכר ב-10 שנים האחרונות) וכאלה. ישראל זה לא גן עדן משום בחינה, ישראל זו מדינה דלה, שסועה ומסריחה מדת ופרימיטיביזם. אני לא בקטע של ארה"ב יותר מדי, אבל בשלב מסוים אני כן מתכוון לשקול איזשהו מעבר צפונה לאירופה למשל. באמת, בשיא הכבוד שלי למדינה הזאת, מהניסיון שלי פה - לא מרשים בכלל.
Antonator1 מנותק  
ישן 30-09-08, 00:36   #10
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
בלי להעליב, ישראל זאת באמת מדינה בכלל לא משהו... אני כבר לא מדבר על ארה"ב, אני מדבר גם על אירופה, רוסיה (שהמצב בערים הגדולות בה השתפר ללא היכר ב-10 שנים האחרונות) וכאלה. ישראל זה לא גן עדן משום בחינה, ישראל זו מדינה דלה, שסועה ומסריחה מדת ופרימיטיביזם. אני לא בקטע של ארה"ב יותר מדי, אבל בשלב מסוים אני כן מתכוון לשקול איזשהו מעבר צפונה לאירופה למשל. באמת, בשיא הכבוד שלי למדינה הזאת, מהניסיון שלי פה - לא מרשים בכלל.
הגבתי בנושא עליתי קצת למעלה וידעתי שזה יתחיל ממך...
תקשיב טוב מאוד אתה לא מרוצה אתה יכול לעוף מפה זה לא יזיז לאף אחד.
נכון ישראל זה לא הארץ הכי יפה בעולם מתורבתת ועוד ועוד... אבל כל עוד אתה חי פה אין לך שום זכות
לדברים המסריחים שאמרת...גועל נפש....
ומה אתה מתלהב כל כך מרוסיה מה? אה תן לי לנחש זה בגלל שאתה רוסי ואני בטוח שאם היית נולד פה לא היית מדבר ככה.
ולא אני לא גזעני או משו רוב החברים הטובים שלי רוסים ולפחות להם יש טיפת כבוד למדינה הזאת בניגוד אליך.
יום טוב.
ישן 30-09-08, 10:42   #11
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dethman צפה בהודעה
הגבתי בנושא עליתי קצת למעלה וידעתי שזה יתחיל ממך...
תקשיב טוב מאוד אתה לא מרוצה אתה יכול לעוף מפה זה לא יזיז לאף אחד.
נכון ישראל זה לא הארץ הכי יפה בעולם מתורבתת ועוד ועוד... אבל כל עוד אתה חי פה אין לך שום זכות
לדברים המסריחים שאמרת...גועל נפש....
ומה אתה מתלהב כל כך מרוסיה מה? אה תן לי לנחש זה בגלל שאתה רוסי ואני בטוח שאם היית נולד פה לא היית מדבר ככה.
ולא אני לא גזעני או משו רוב החברים הטובים שלי רוסים ולפחות להם יש טיפת כבוד למדינה הזאת בניגוד אליך.
יום טוב.
טיפת כבוד הייתה לי, הרבה כבוד, המון כבוד - אבל בשלב כלשהו זה פשוט התחיל להעלם. ואיך זה בדיוק התחיל ממני אם מתחיל האשכול זה הכיוון ורק אני פתאום הגזען הרשע והאכזרי? ודרך אגב, בניגוד למה שהנך חושב, אני לא חי פה כדי לקבל קצבאות או לנצל את המדינה, כשעליתי לפה לבד עם אמא שלי עשינו את השמיניות של השמיניות באוויר כדי להתקדם לבד. מה לעשות, מאז אני זוכה לקריאות "רוסי מסריח\ברברי\מגודל\שתיין\גנב וכו", "אשכנזי", "תחזור", "הרסתם לנו את המדינה", "איזה רוסי אתה" ויאדה יאדה יאדה... זה אגב התחיל לא כשהתחלתי לאבד את האהדה שלי למדינה הזאת אלא מהיום שעליתי לפה. ילד בן 8 ששומע ללא סוף את הדברים הנ"ל, בלי סיבה, בלי פרובוקציות. אז חברי, במדינה הזאת צריכים לבדוק טוב טוב מי הגזענים, כי לפי הסטטיסטיקות - פה צעקו יותר אנשים לאמא שלי "רוסיה\קופאית\****", מאשר בלטביה או אוקראינה "יהודונת". כנ"ל לגביי. אז אם לרוב די גדול של המגזר המזרחי והאוכלוסיה המקומית יש בעיה כלשהי איתי, עם הגזע שלי, עם המוצא שלי ועם צבע העור או השיער שלי - אז למה שזה לא יהיה גם להיפך?

כשבביה"ס, כתה ד' עד ו' זרקו לי את החולצה לתוך האסלה, דחפו לי תפוחים רקובים לתוך המעיל, את "רוסי מסריח", "עוף חזרה" שמעתי על בסיס י ו מ י , כשבחצר הבית שלי זרקו עליי פחיות קולה כמו קופים, כשעוד פאקינג לפני שלמדתי עברית כמו שצריך הייתה לי מחנכת כיתתית שסיפרה על כמה שרוסים הם "רעים" לכל הכתה מבלי שאני אבין משפט וחצי משפט מזה, כשהייתי משחק לבד בשלג כילד פה, היו באים משהו כמו 20 מרוקאים, הורסים את כל מה שבניתי וזורקים לי שלג לתוך הפרצוף, ערסים מהביה"ס שמבוגרים ממני בשנתיים או יותר סוחטים ממני כסף, כשעד התיכון אמרו על אמא שלי שהיא קופאית או **** רוסייה, כשבצבא עדיין אני לא מפסיק לשמוע את דעתם של כל מיני עלובי נפש על רוסים, אירופאים ואשכנזים... כשאני חושב על כל זה, כנראה שזה באמת לא המקום בשבילי - לא בגלל שאני לא רוצה, יותר בגלל שלא רוצים אותי פה. ותאמינו לי, איך שזה לא יישמע, אם כל הרוסים והאשכנזים האכזריים והנוראיים יעזבו את הארץ, המדינה תהפוך למדינת עולם שלישי לכל דבר. כנראה שאני פשוט "לבן" או "רוסי" מדי (למרות שטכנית אני בכלל לא רוסי אלא ממוצא של מדינות קרובות לרוסיה שלישראלי הטיפוסי יש נטייה להכליל אותן ל"רוסיה").

ותעשו לי טובה כבר - חלאס לצעוק "גזענות" ו"אנטישמיות" על כ ל פאקינג ד ב ר!!! אתם עושים מעצמכם צחוק. וכן, אני גאה בזה שאני אירופאי, כן אני גאה בזה שנולדתי בבריה"מ. כן כן, אני גאה בצבע עור ובצבע השיער שלי, כן - אני גאה בגנים שלי.

תסבירו לי איך אני יכול להתגאות במדינה שלא שלי? בתרבות מזרח תיכונית\אמריקאית שלא מחוברת אליי משום כיוון? מנסיון, לא מקבלים פה בזרועות פתוחות כל אדם, גם את היהודי הכי הדוק. זאת אחת המדינות הכי גזעניות שקיימות. ויש לי עוד לא מעט מה להגיד אבל סביר להניח שאני לא אפול על אוזן קשבת כאן, וחבל.
Antonator1 מנותק  
ישן 30-09-08, 11:02   #12
blinki
חבר פעיל

ציטוט:
טיפת כבוד הייתה לי, הרבה כבוד, המון כבוד - אבל בשלב כלשהו זה פשוט התחיל להעלם. ואיך זה בדיוק התחיל ממני אם מתחיל האשכול זה הכיוון ורק אני פתאום הגזען הרשע והאכזרי? ודרך אגב, בניגוד למה שהנך חושב, אני לא חי פה כדי לקבל קצבאות או לנצל את המדינה, כשעליתי לפה לבד עם אמא שלי עשינו את השמיניות של השמיניות באוויר כדי להתקדם לבד. מה לעשות, מאז אני זוכה לקריאות "רוסי מסריח\ברברי\מגודל\שתיין\גנב וכו", "אשכנזי", "תחזור", "הרסתם לנו את המדינה", "איזה רוסי אתה" ויאדה יאדה יאדה... זה אגב התחיל לא כשהתחלתי לאבד את האהדה שלי למדינה הזאת אלא מהיום שעליתי לפה. ילד בן 8 ששומע ללא סוף את הדברים הנ"ל, בלי סיבה, בלי פרובוקציות. אז חברי, במדינה הזאת צריכים לבדוק טוב טוב מי הגזענים, כי לפי הסטטיסטיקות - פה צעקו יותר אנשים לאמא שלי "רוסיה\קופאית\****", מאשר בלטביה או אוקראינה "יהודונת". כנ"ל לגביי. אז אם לרוב די גדול של המגזר המזרחי והאוכלוסיה המקומית יש בעיה כלשהי איתי, עם הגזע שלי, עם המוצא שלי ועם צבע העור או השיער שלי - אז למה שזה לא יהיה גם להיפך?

כשבביה"ס, כתה ד' עד ו' זרקו לי את החולצה לתוך האסלה, דחפו לי תפוחים רקובים לתוך המעיל, את "רוסי מסריח", "עוף חזרה" שמעתי על בסיס י ו מ י , כשבחצר הבית שלי זרקו עליי פחיות קולה כמו קופים, כשעוד פאקינג לפני שלמדתי עברית כמו שצריך הייתה לי מחנכת כיתתית שסיפרה על כמה שרוסים הם "רעים" לכל הכתה מבלי שאני אבין משפט וחצי משפט מזה, כשהייתי משחק לבד בשלג כילד פה, היו באים משהו כמו 20 מרוקאים, הורסים את כל מה שבניתי וזורקים לי שלג לתוך הפרצוף, ערסים מהביה"ס שמבוגרים ממני בשנתיים או יותר סוחטים ממני כסף, כשעד התיכון אמרו על אמא שלי שהיא קופאית או **** רוסייה, כשבצבא עדיין אני לא מפסיק לשמוע את דעתם של כל מיני עלובי נפש על רוסים, אירופאים ואשכנזים... כשאני חושב על כל זה, כנראה שזה באמת לא המקום בשבילי - לא בגלל שאני לא רוצה, יותר בגלל שלא רוצים אותי פה. ותאמינו לי, איך שזה לא יישמע, אם כל הרוסים והאשכנזים האכזריים והנוראיים יעזבו את הארץ, המדינה תהפוך למדינת עולם שלישי לכל דבר. כנראה שאני פשוט "לבן" או "רוסי" מדי (למרות שטכנית אני בכלל לא רוסי אלא ממוצא של מדינות קרובות לרוסיה שלישראלי הטיפוסי יש נטייה להכליל אותן ל"רוסיה").

ותעשו לי טובה כבר - חלאס לצעוק "גזענות" ו"אנטישמיות" על כ ל פאקינג ד ב ר!!! אתם עושים מעצמכם צחוק. וכן, אני גאה בזה שאני אירופאי, כן אני גאה בזה שנולדתי בבריה"מ. כן כן, אני גאה בצבע עור ובצבע השיער שלי, כן - אני גאה בגנים שלי.

תסבירו לי איך אני יכול להתגאות במדינה שלא שלי? בתרבות מזרח תיכונית\אמריקאית שלא מחוברת אליי משום כיוון? מנסיון, לא מקבלים פה בזרועות פתוחות כל אדם, גם את היהודי הכי הדוק. זאת אחת המדינות הכי גזעניות שקיימות. ויש לי עוד לא מעט מה להגיד אבל סביר להניח שאני לא אפול על אוזן קשבת כאן, וחבל.
גרמת לזה להישמע כאילו 80% מהאולכסייה מזרחים,עדיין גם היום מרבית צמרת המשק והמדינה מורכבת מאשכנזים ואני לא יודע מאיפה אתה בא אבל איפה שאני גר אני בקושי נתקל בסוג כזאתי של גזענות(יכול להית שהיינו קטנים אבל מצד שני גם לבעל המשקפיים קראו משקפופר וגם לכבד המשקל קראו שמן דובון ככה זה ילדים עם רע) ויש לי הרבה חברים ממוצע רוסי.
למרות שזה גם אותי מכעיס לראות רוסים שמדברים אך ורק בשפה הרוסית ולא מרגישים שום זיקה למדינה וכן זה מעצבן אותי אבל מה שתיארת פה נראה לי מוגזם
blinki מנותק  
ישן 30-09-08, 12:44   #13
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:

אוקיי כמה דברים
א') תקרא את התגובה השניה שלי בדף הקודם
ב') עוד הוכחה לזה שאתה בעל דעות קדומות: "בניגוד למה שהנך חושב, אני לא חי פה כדי לקבל קצבאות או לנצל את המדינה" איפה אמרתי את זה בדיוק? אם אתה חושב שזה מה שאני חושב אז אתה טועה בגדול
ג') אותם אנשים מגעילים שקראו לך ככה\ התייחסו אלייך ככה הם אנשים עלובים והם מייצגים בדיוק כמה שאמרת "ערסים" ואם תשאל כל בנאדם נורמלי מזרחי או אשכנזי הם יגידו לך שהם שונאים אותם.. וגם אני עברתי הרבה התקלליות עם ערסים. מכות\ קללות \סכסוכים ... תפסיק לחשוב שהם מציקים רק לרוסים...
ד') מי אמר שאתה אנטישמי? בכל תגובה אתה מנסה להגן על עצמך.
ה')"אז למה שזה לא יהיה גם להיפך?" הנקודה שלי בדיוק שאמרת את זה בעצם הראת שאתה בדיוק באותה רמה כמוהם... אין מה לעשות זה כבר דבוק אצלך בראש ואתה לא ממש רוצה לשנות את זה, כן אתה לא מת על מזרחים לפי איך שאתה מתבטא... חבל שאתה חושב ש"הרוב" הם ככה האמת שזה דיי עצוב...
ותפסיק לעשות ממך מסכן... אני הכרתי מספיק אשכנזים שלא סובלים מזרחים וההפך... אז אל תגרום לזה להראות חד צדדי כי זה לא!
תראה איך אתה מדבר "אם כל הרוסים והאשכנזים האכזריים והנוראיים יעזבו את הארץ, המדינה תהפוך למדינת עולם שלישי לכל דבר"
אחר כך אתה מתפלא למה אנשים חושבים שאתה מתנשא ושאתה חושב שאתה יותר טוב? אנשים לא חושבים ככה סתם לפחות הרוב.
לדעתי במדינה שלנו הרוסים מתחלקים ל2.. כאלה שלא מסתכלים על עדה ומשתלבים פה יפה עם כל העדות.. וכאלה שמקובעים כמוך ואותו דבר לגביי מזרחים לצערי... ובגלל זה מתפתחים כל הריבים האלה הקללות המיותרות האשמות יחס כל מה שתרצה... אז בעצם לך יש את בחירה איפה אתה רוצה להיות ... אבל אני חושב שכבר החלטת ממזמן וכנראה זה לא ישתנה כי אתה מקובע בראשך על אותם "מרוקאים" שהשפילו אותך שהיית קטן...בדיוק שאותו מרקואי יהיה מקובע על זה שרוסים השפילו אותו שהיה קטן...
מקווה שהבנת למה אני חותר...
יום טוב.
ישן 30-09-08, 12:54   #14
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כמה שאני חולה על המריבות האלו ומת לראות אותן עוד חבר'ה....

תמשיכו בבקשה
Pro_XXL_Universe מנותק  
ישן 25-09-08, 17:55   #15
Antonator1
הושעה

יש יתרונות וחסרונות, אבל חוץ מארה"ב יש עוד מדינות בעולם שישראל לא עולה עליהן בשום פרמטר. פשוט כלום. הרבה פה בעד ישראל נאמר מתוך תסכול שאתם לא שם, אבל חפיף, אתם עוד צעירים, אין מה לדאוג עכשיו יותר מדי.
Antonator1 מנותק  
ישן 25-09-08, 18:40   #16
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

מה הקשר גן עדן אמרת משפט מטומטם, אף אחד לא אמר שזה גן עדן כי זה לא. המשפט שאמרת הוא מפגר...
אין בעיה עם איך שאתה מרגיש, פשוט אתה כותב את זה כאילו בתור עובדה שככה זה...

ומה רע באיך שאני כותב אני לא מבין?

ואני מסכים עם אנטון, אירופה גם זה ליגה אחרת... שוודיה, אנגליה, שוויץ, ספרד, איטליה וכו'...

אבל עדיין אני נשאר בארץ, זה לא שאני עושה "טובה" - פשוט גדלתי פה וזה המקום שאני רגיל אליו, ולא יכול לעזוב... נכון שזה לא המקום הכי מושלם אבל זה מה יש. אם תהיה אפשרות בעתיד לעבור, אני אשקול את זה... בנתיים - ישראל.

נערך לאחרונה על ידי BodyKilo, 25-09-08 בשעה 18:44.
BodyKilo מנותק  
ישן 25-09-08, 18:53   #17
gilsXM
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodykilo צפה בהודעה
מה הקשר גן עדן אמרת משפט מטומטם, אף אחד לא אמר שזה גן עדן כי זה לא. המשפט שאמרת הוא מפגר...
אין בעיה עם איך שאתה מרגיש, פשוט אתה כותב את זה כאילו בתור עובדה שככה זה...

ומה רע באיך שאני כותב אני לא מבין?

ואני מסכים עם אנטון, אירופה גם זה ליגה אחרת... שוודיה, אנגליה, שוויץ, ספרד, איטליה וכו'...

אבל עדיין אני נשאר בארץ, זה לא שאני עושה "טובה" - פשוט גדלתי פה וזה המקום שאני רגיל אליו, ולא יכול לעזוב... נכון שזה לא המקום הכי מושלם אבל זה מה יש. אם תהיה אפשרות בעתיד לעבור, אני אשקול את זה... בנתיים - ישראל.
בקשר לכתב זה לא לגבייך אתה כותב סבבה.

שמע אחי, לי ברוך השם יש 2 אזרחויות.
ברגע שאני אוכל אני אעבור, לא בגלל שאני לא אוהב את המדינה הזאת.
אבל פשוט אחי אין פה עתיד, אם אין לך תואר ראשון או היום אפילו שני אין לך ממש איך לחיות בכבוד....

כל אלה שעוברים או 90% מהם עוברים בגלל מניעים של רמת חיים ורמת חיים משמעה יותר כסף.
gilsXM מנותק  
ישן 25-09-08, 21:45   #18
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

אין לנו ארץ אחרת כושילראבאק
אתה פה מהסיבה שההורים שלכם ברחו מהארצות שהם גדלו בהם ואתם פה בגלל שפה יותר טוב מאשר בחו''ל!

תראו לי נרקומנים שמקבלים יותר כסף מפנסיונרים באמריקה!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק  
ישן 26-09-08, 01:00   #19
Antonator1
הושעה

חחח עאלק האלה שמנגנים על הקטע הישן הזה של "הישראלי האכפתי"... רק בישראל נהגים יהיו מוכנים גם להכנס בך בפרונט רק שתתן להם לעבור כמה שיותר מהר.
Antonator1 מנותק  
ישן 26-09-08, 16:15   #20
ttestt
חבר פעיל

הסמל האישי שלttestt

כללי:: ....

ציטוט:
חחח עאלק האלה שמנגנים על הקטע הישן הזה של "הישראלי האכפתי"... רק בישראל נהגים יהיו מוכנים גם להכנס בך בפרונט רק שתתן להם לעבור כמה שיותר מהר.
אתה מוזמן לחזור לרוסיה או לאן שרק תרצה