ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-06-07, 21:11   #1
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
A law enforcement official close to the investigation tells The Associated Press that pro wrestler Chris Benoit strangled his wife and smothered his son before hanging himself in the weight room of the family's suburban Atlanta home. Authorities also said they are investigating whether steroids may have been a factor in the deaths.

נו ברור, עכשיו יאשימו את הסטרואידים.
igorek מנותק  
ישן 27-06-07, 21:58   #2
Eli
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igorek

נו ברור, עכשיו יאשימו את הסטרואידים.

Benoit tragedy not the only one
Kevin Hench
FOXSports.com, Updated 5 hours ago

Professional wrestling is fake.

The carnage it has left in its wake is not.

Add Chris Benoit to the long list of freakishly muscled carnival attractions for whom a pro wrestling career ended tragically.

Toxicology results are pending and Benoit may well have been battling deeper, more primal personal demons when he reportedly killed his wife and son before taking his own life, but only the most naïve observer could ignore the overwhelming evidence that most wrestlers who look like Benoit have undergone countless cycles of chemical enhancement.

The prescription anabolic steroids found at Benoit's home have long been known to contribute to paranoia, depression and the violent outbursts we've come to know as "roid rage." Couple that with the near-compulsory painkillers a wrestler must take to do his job effectively after enduring countless body slams and you have a cocktail for massive, mind-altering mood swings.

The Benoit story is the latest and most tragic installment in an ongoing saga that the men who get rich promoting professional wrestling would prefer their fans didn't know too much about.

Vince McMahon wants you to think about the stars of today and tomorrow, not the cemetery of steroid-fueled bodies his "sport" has helped put in the ground. But on the grim occasion of the deaths of Nancy and Daniel and Chris Benoit, let's remember some of the other pro wrestlers who died before their time.

# Ravishing Rick Rude — Died at 40 of an apparent heart attack in 1999, a bottle of prescription pills for his bad back at his side. The autopsy report said he died of "mixed medications." Rude was an admitted user of anabolic steroids.

# Louis Mucciolo, a.k.a, Louie Spicolli — Died in 1998 at age 27 when he suffocated on his own vomit after ingesting massive amounts of Soma and alcohol. Investigators also found an empty vial of testosterone, pain pills and an anti-anxiety drug at the scene.

# Brian Pillman — An admitted user of steroids, he died of a heart attack at age 35 in 1997 on the morning of WWF's In Your House: Badd Blood pay-per-view event.

# Rick "the Renegade" Williams — Died of a self-inflicted gunshot wound at age 33 after being released from his World Championship Wrestling contract in 1999.

# "Mr. Perfect" Curt Hennig — Found dead of a cocaine overdose at age 44 in his motel room on April 10, 2003, the morning of a match. Hennig's father maintained that steroids and painkillers contributed to his death.

# Rodney "Yokozuna" Anoa'i — Died of a heart attack in 2002 at 34.

# Davey Boy Smith, "The British Bulldog" — Died of a heart attack at age 39 on May 17, 2002. An autopsy report indicated that past steroid use had likely played a part in his death.

# Michael "Road Warrior Hawk" Hegstrand — An admitted steroid user, he died of a heart attack at age 46 in 2003.

# Michael Lockwood, "Crash Holly" — In 2003, at the age of 32, he choked to death on his own vomit after ingesting 90 painkiller pills.

# Jerry Tuite, "The Wall" a.k.a. "Malice" — Died at age 36 in 2003 of an apparent heart attack in his hotel room.

# Raymond "Hercules" Hernandez — Dead of heart failure in 2004 at age 47.

# Ray "The Big Boss Man" Traylor — Found dead of a heart attack in 2004 at age 42.

# Eddie Guerrero — After a long battle with painkillers, he was found dead of a heart attack by his nephew in his hotel room at age 38. The first person his nephew reportedly called was Guerrero's best friend, Chris Benoit.

# Chris Candido — Died in 2005 at age 33 from a blood clot after breaking his tibia and fibula and dislocating his ankle in a pay-per-view event.

# Owen Hart — Fell to his death at age 34 in 1999 when the rigging that was lowering him into the ring malfunctioned.

And then there's the story of the Von Erich wrestling family.

Wrestling patriarch Fritz Von Erich, nee Jack Adkisson, had five wrestling sons: Kevin, David, Kerry, Mike and Chris.

David died in a hotel room in Tokyo at the age of 25 in 1984 just as he was embarking on a three-week pro wrestling tour of Japan. The official cause of death was acute enteritis, severe inflammation of the intestines.

Three years later, Mike committed suicide by overdosing on the tranquilizer Placidyl at the age of 23. After David's death, Mike had suffered a series of setbacks including a serious shoulder injury that had left him severely depressed.

Devastated by the deaths of his older brothers and frustrated by his own limitations as a wrestler, the youngest and smallest brother, Chris, shot himself to death at the age of 21 in 1991.

Two years later, Kerry, who had battled a long addiction to painkillers, died of a self-inflicted gunshot wound at the age of 33, leaving eldest brother Kevin as the only survivor of the sport that had defined his family.

And now Chris Benoit, his wife and son have been added to the long, unbearably sad list of victims claimed, in part, by the brutal chemical calculus that is professional wrestling.

There is no arguing that the physical capabilities of these massive men can provide awesome theater. When Hulk Hogan lifted the 500-pound Andre the Giant and dropped him to the canvas, it was legitimately hugely thrilling.

But keep in mind there is a price these impossibly engorged specimens are paying for your entertainment.

And the price for many of them is their very lives.

מקור : http://msn.foxsports.com/other/story/6964262?MSNHPHMA

Eli מנותק  
ישן 26-06-07, 02:39   #3
jonathan
מנהל מקצועי

שמעתי עליו הרבה..לא ממש ראיתי אותו הרבה..
אבל עושה רע לשמוע שמשפחה מתהה ..
jonathan מנותק  
ישן 26-06-07, 02:45   #4
Der Metzgermeister
חבר פעיל

פיי אני לא מאמין..
אני כבר איזה שנה שלא רואה את זה, אבל פאק! איך אהבתי אותו..
יהיה זכרם ברוך!

The Butcher לשעבר, השתדרגתי.
Der Metzgermeister מנותק  
ישן 26-06-07, 02:53   #5
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

אם יורשה לי לכתוב הספד קצר...

כריס בנואה בעייני מייצג את כל מה שאני רוצה להיות כספורטאי.
במשך כל הקריירה שלו ,בתוך הזירה ומאחורי הקלעים ,כריס בנואה היתעלה על הסיכויים

בתור אוהד שלו מהיום הראשון שראיתי היאבקות , היה קשה להיות אוהד של הדמות שהוא שיחק על המסך ,היה כואב לראות אותו תמיד כמעט מצליח להשיג את התואר הנכסף ,ואז על קצה השיערה מפסיד , ואז הגיעה הרויאל ראמבל שקדם לרסלמניה 20 ....כריס נכנס ראשון ,אני וחבר נוסף שלי שאוהד אותו ישבנו מול השידור באינטרנט מרותקים למסך ,בליבנו כבר הכנו תירוצים ללמה הוא יפסיד בראמבל , אבל אחרי 60 דקות של דרמה , מריטת שיערות ,והרבה אושר בסיום ,כריס בנואה היה המנצח בראמבל ,והוא היה בדרך לרסלמניה 20 ,אולי סוף סוף לזכות בזהב הנכסף ?

רסלמניה 20 הגיעה, המיין איבנט ,במדיסון סקוור גארדן ,קרב משולש מול טריפל H ושון מייקלס , אחד הקרבות הטובים ביותר אי פעם ,הצגת ענק של שלושת הכוכבים האלו , ובסוף הקרב , כנגד כל הסיכויים ,למרות שלא האמנו שזה אפשרי ,כריס בנואה זכה בתור , בדמעות של אושר צפיתי במסך כשהוא הניף את החגורה היקרה מכל הזאת באויר , מול קהל מלא עד אפס מקום ,שכאיש אחד מחאו לו כף ,צעקו את שמו כאילו אומרים לו " תודה לך כריס בנואה ,הענקת לנו אושר שנים רבות ,ועכשיו הרווחת את הפרס הזה " , ואז הרגע נעשה אפילו מרגש יותר , כאשר לזירה יצא אדי גררו ,חבר יקר של כריס ומתאבק ענק בפני עצמו (יהיה זכרו ברוך) , וככה עמדו באותה זירה, שני אלופים גדולים ,שני חברים קרובים ,שני מתאבקים שהקריירות שלהן שזורות אחת בשניה , ולרגע אחד קצר אך נצחי ,העניקו לאוהדי ההיאבקות בעולם כולו אושר ..

תודה לך כריס בנואה , על שנים של בידור ,הנאה ,ואושר שהסבת לנו
ותודה על ההשראה הרבה שנתת לי
יהיה זכרו ברוך
Rest In Peace

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק  
ישן 26-06-07, 02:53   #6
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

מההההההההההההה אין מצב הוא פשוט היה המתאבק הכי אהוב עלי פעם ):
toxicity מנותק  
ישן 26-06-07, 03:02   #7
Dr. Recoba
מושעה

נזכור לנצח.
Dr. Recoba מנותק  
ישן 26-06-07, 04:56   #8
SkyLiNe
חבר פעיל

אני בשוק!!!!!!!!!!! אין לי מילים איך הפלת את זה עכשיו!~!~!~!~! T_t

Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head
SkyLiNe מנותק  
ישן 26-06-07, 06:53   #9
Mr.Bazooka

מהההההההההההההההההההההההההההההההההה אלוהים אדירים
יהיה זכרו ברוך איך אהבתי אותו "וולברין".
היה אחד הפייבוריטים שלי

באתר רשום:
Double Murder-suicide

לא מאמין שהוא רצח את אשתו ובנו והתאבד.
אין מצב שבעולם לא הוא!!
היה מתאבק אדיר נורא אהבתי אותו ולאלה ממכם שלא מכירים אותו:
הוא היה מתאבק ממש טוב ממש השתדל ולא נהיה מתאבק ג'ובר אלא היה ממש בהמון מיין איבנטרים.
לא משנה כמה הוא התאמץ וכמה הוא התאבק לא קיבל את התואר עד שלבסוף הוויח אותו ביושר והוא בכה מרוב התרגשות וזה לא היה מבויים כלכך שמחתי בשבילו ממש אהבתי אותו.
כשהוא הוא נתן את המכה האחרוה שלו לפיתת גרון אף אחד לא יכל להשתחרר מזה והוא תמיד
ניצח.
איך אדם כזה יכול למות:cry_1:
אניחושב שלאדם כזה צריכים להגיד תודה על זה שהעניק לנו מופע מדהים אין אחד שלא אהב אותו!!

נוח על משכבך בשלום.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק  
ישן 28-06-07, 15:45   #10
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Bazooka
מהההההההההההההההההההההההההההההההההה אלוהים אדירים
יהיה זכרו ברוך איך אהבתי אותו "וולברין".
היה אחד הפייבוריטים שלי

באתר רשום:
Double Murder-suicide

לא מאמין שהוא רצח את אשתו ובנו והתאבד.
אין מצב שבעולם לא הוא!!
היה מתאבק אדיר נורא אהבתי אותו ולאלה ממכם שלא מכירים אותו:
הוא היה מתאבק ממש טוב ממש השתדל ולא נהיה מתאבק ג'ובר אלא היה ממש בהמון מיין איבנטרים.
לא משנה כמה הוא התאמץ וכמה הוא התאבק לא קיבל את התואר עד שלבסוף הוויח אותו ביושר והוא בכה מרוב התרגשות וזה לא היה מבויים כלכך שמחתי בשבילו ממש אהבתי אותו.
כשהוא הוא נתן את המכה האחרוה שלו לפיתת גרון אף אחד לא יכל להשתחרר מזה והוא תמיד
ניצח.
איך אדם כזה יכול למות:cry_1:
אניחושב שלאדם כזה צריכים להגיד תודה על זה שהעניק לנו מופע מדהים אין אחד שלא אהב אותו!!

נוח על משכבך בשלום.

אין מצב בחיים הרי רוב הדמויות בWWE לא רחוקות יותר מידי מהמציאות רק מוקצנות וכריס בנואה הוא אחד הגברים ראיתי סרט עליו משנת 2004 והוא ממש אהב את המישפחה שלו מוזר....

///Efi/// מנותק  
ישן 26-06-07, 08:22   #11
עוז20
חבר פעיל

הסמל האישי שלעוז20

כללי:: .............
עוסק ב:: ..........

אני בהלם
ישן 26-06-07, 08:39   #12
IRON-MASS
חבר פעיל

הסמל האישי שלIRON-MASS

אלוהים ישמור

כל מה שצריך זה אמונה!
IRON-MASS מנותק  
ישן 26-06-07, 08:50   #13
megashape
חבר פעיל

כללי:: aristocrat
עוסק ב:: web developing

וואי וואי מתאבק בין האהובים עליי, Rip

אגב, אז הרעילו אותם או שהוא הרג את כולם?...לא הבנתי.
ישן 26-06-07, 08:56   #14
IRON-MASS
חבר פעיל

הסמל האישי שלIRON-MASS

יש 2 מסקנות
או שהרעילו אותם
או שהוא רצח את משפחתו ואז התאבד.
מעניין יהייה לדעת מה התפתח.

כל מה שצריך זה אמונה!
IRON-MASS מנותק  
ישן 26-06-07, 09:05   #15
PcGunMan
חבר פעיל

פייי אני בהלם!
איך זה קרה?
PcGunMan מנותק  
ישן 26-06-07, 09:30   #16
ShaySE
חבר פעיל

הסמל האישי שלShaySE

לא מכיר את הבן אדם ממש...

אבל לפי מה שהבנתי, רצח את אשתו ואז התאבד...

כנראה עברה עליו תקופה קשה מאוד עד שהתאבד...

מישהו יודע מה עבר עליו בשנים האחרונות? הרי זה לא הגיוני שסתם תרצח את אישתך ותתאבד...
:dry: :dry: :dry:

יו"ר האגודה למען הצלת הלשון העברית
ShaySE מנותק  
ישן 26-06-07, 09:42   #17
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

עצוב,לא בדיוק רואה Wwe וכול זה,אבל עצוב !
Bodybuilder מנותק  
ישן 26-06-07, 09:55   #18
סהר!
חבר פעיל

רציתי לפתוח על זה גם נושא בתור אחד שמכור לWWE.
ואת בנואה אני לא ממש אהבתי.
זאת לא חלק מהעלילה כמו שוינס עשה לעצמו
Benoit found dead WWE is sad to report that Chris Benoit and his family have
been found dead in their home. Police are currently investigating the circumstances surrounding the deaths. Tonight's Raw will be a tribute to Chris and his family.
זה מה שבאתר של הWWE פרסמו.
וגם זה לא הפתיע לא הוא לא השתתף בקרב בוונגס.
עצוב מאוד כריס בנואה RIP
1967-2007

דווקא בתקופה האחרונה הוא התקדם עבר לECW בדרפט ויהיה במאיין איבנט על החגורה נגד CM PUNK בוונגס
סהר! מנותק  
ישן 26-06-07, 09:56   #19
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

יששש!!!!!!!!
Ori-Silver מנותק  
ישן 26-06-07, 10:06   #20
Yoshi-Moto

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori-Silver
יששש!!!!!!!!
אתה פשוט דביל, אפילו בצחוק לא הייתי אומר את זה.
קיבלת ממני מוניטין שלילי.

כריס בנואה לא באמת היה מהחביבים עליי, אבל כשראיתי את ההודעה נכנסתי להלם רציני שעד עכשיו לא יצאתי ממנו.

Rest In Peace.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.

Yoshi-Moto מנותק  
נושא נעול