ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-09-08, 10:42   #61
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי raffib צפה בהודעה
כמו שכבר אמרתי ניסיתי להוביל לכיוונים אחרים אבל הם פשוט חתכו בעריכה והשאירו את התשובות של יוסי על כמה בייצים אתה אוכל בארוחה.
גם אותי שאלו שאלות כאלו וניסיתי למשוך אותם להבין שלא הכל עומד על כמות הבייצים, אבל תשובה כמו של יוסי מושכת רייטינג וזה מה שמעניין ערוץ מסחרי.
אי אפשר לבוא אליהם יותר מדי בטענות. ערוץ מסחרי לא יעשה כתבה מקצועית על תחרות ספורט, זה התפקיד של ערוץ 5 שם אני מצפה לכתבה יותר רצינית.
כאן זה היה סיקור חביב על העולם וההכנות לתחרות.

למרות זה אין לי ספק שהייתי מוביל להם את הכתבה למקומות אחרים, כי יש לי את הכריזמה לעשות את זה. הם היו מקבלים ממני כאלה הד ליינים שלא היה להם אחר כך שום רצון להשתמש בקלישאה המטומטמת על הביצים.
תראה, בשלב מסויים היא שכנעה אותי, ואמרתי לה שאחרי התחרות או ביום עצמו אני מוכן להתראיין, אבל היא התעקשה שצוות הצילום יגיע אלי הבייתה יום לפני, וזה היה יותר מידי בשבילי.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-08, 13:26   #62
Raffib
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלRaffib

כללי:: רפי
עוסק ב:: מתחרה, מאמן אישי ויועץ תזונה
חדר כושר: D-CLAB

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
למרות זה אין לי ספק שהייתי מוביל להם את הכתבה למקומות אחרים, כי יש לי את הכריזמה לעשות את זה. הם היו מקבלים ממני כאלה הד ליינים שלא היה להם אחר כך שום רצון להשתמש בקלישאה המטומטמת על הביצים.
תראה, בשלב מסויים היא שכנעה אותי, ואמרתי לה שאחרי התחרות או ביום עצמו אני מוכן להתראיין, אבל היא התעקשה שצוות הצילום יגיע אלי הבייתה יום לפני, וזה היה יותר מידי בשבילי.
זה לא עובד ככה.
לא משנה מה תגיד ולאן תוביל, חדר העריכה הוא זה שקובע ושם הם משאירים רק מה שמביא רייטניג.
אני אומר שוב הם חתכו את כל הראיון איתי והשאירו רק את הראיון הקלישאי אם יוסי ואת זה שהספורט הוא מאוד יקר ואנחנו מוציאים המון כסף. עצוב אבל זה מה שקרה בפועל, זה בכלל לא משנה שראיינו אותי כמעט שעה ושנסעתי בשבילם עד לתל-אביב (ואני מדבר איתך על יום לפני התחרות שכולי יבש וכמעט ולא שותה) כדי שלא יצטרכו להגיע לנצרת עילית (למרות שאם הייתי מתעקש הם היו באים אלי, פשוט לא רציתי להכניס את כל המשפחה שלי לסיפור הזה). זה ערוץ מסחרי ומה שמעניין אותם זה הרייטניג.
אם זאת ולמרות הכל, הכתבה הייתה הרבה יותר אוהדת מהכתבה של דנה וייס שהציגה אותנו כגורילות שכל מה שמעניין אותם זה גודל השריר.
לפחות כאן הוא הציג את העובדה שהאנשים שמתעסקים בתחום פיתוח הגוף הם אנשים נורמטיבים (יוסי איש מכירות ואני איש הייטק) מתוך אהבה לנושא ואם זאת יש להם גם עבודה וחיים מעבר לכך. עצם זה זה כבר שבירת סטיגמה עלינו והעולם שלנו.
ישן 07-09-08, 13:40   #63
Ido
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIdo

עוסק ב:: צה"ל
שלח הודעה דרך ICQ אל Ido שלח הודעה דרך AIM אל Ido שלח הודעה דרך MSN אל Ido שלח הודעה דרך Yahoo אל Ido Send a message via Skype™ to Ido

רפי אתה יכול להסביר לי למה לא שומעים את הסרטון הזה מערוץ 10? איזה עצבים זה !!! רק רואים ולא שומעים !

יש עוד מקום שאפשר לראות את זה אולי?
ישן 07-09-08, 14:01   #64
מתחרה מקצועי
חבר מתחיל

http://news.nana10.co.il/Article/?Ar...579756&sid=126

שומעים...עכשיו ראיתי את המתחרה של יורי נראה מדהים מגיע לו מקום שלישי

ילד תפעיל רמקולים
מתחרה מקצועי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-08, 14:42   #65
Ido
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIdo

עוסק ב:: צה"ל
שלח הודעה דרך ICQ אל Ido שלח הודעה דרך AIM אל Ido שלח הודעה דרך MSN אל Ido שלח הודעה דרך Yahoo אל Ido Send a message via Skype™ to Ido

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתחרה מקצועי צפה בהודעה
http://news.nana10.co.il/article/?ar...579756&sid=126

ילד תפעיל רמקולים
וואי שכחתי אין לי רמקולים חחחחחח

תגיד לי יא חתיכת נטחן? נראה לך שאני מפגר?
ישן 07-09-08, 14:56   #66
Ferrari F430
חבר פעיל

ציטוט:
http://news.nana10.co.il/article/?ar...579756&sid=126

ילד תפעיל רמקולים
זה יעני עקיצה לגלעד ?

בכל אופן, גלעד נראה יותר טוב ממנו.
Ferrari F430 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-08, 15:02   #67
מתחרה מקצועי
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ido צפה בהודעה
וואי שכחתי אין לי רמקולים חחחחחח

תגיד לי יא חתיכת נטחן? נראה לך שאני מפגר?
למה אתה מתעצבן,רשמתי לך בצחוק

תבדוק מה הבעיה שלך במחשב...כי שומעים יופי
מתחרה מקצועי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-08, 15:24   #68
femulo
חבר מתחיל

אני חושב שהכתבה היתה מעניינת. כמובן, תמיד מלגלגים בתקשורת על פיתוח הגוף, כי קשה להם להגדיר מה זה. במיוחד כאשר לא מוגדר פרס כספי. קשה לאנשים להבין משהו שכסף לא משמש בו תמורה. לאובססיה לגבי ה"טבעי" בספורט הזה יש זקן ארוך מאוד, אבל היא אף פעם לא נמאסת.
ככתבה שגרתית על ספורט (במידה ומגדירים את פיתוח הגוף כספורט) זאת כתבה שגרתית. קשה לצפות מהם להראות את החלקים שהמעריצים מגדירים כמעניינים.
femulo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-08, 15:40   #69
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
http://news.nana10.co.il/Article/?Ar...579756&sid=126

ילד תפעיל רמקולים
באמת שאתה מצחיק
אני ארשום לך הודעה אחת ואחרי זה אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה כמה שאתה רוצה זה ממש לא יזיז לי

שי-מתחרה מדהים!באמת שאני מפרגן לו גם עכשיו הוא קטן ממני בשנתיים וניראה ממש ענק לגיל 18 ובא באמת בשייפ טוב לתחרות אולי הוא היה אמור לקחת אותי אולי לא חחח אתה לא שופט אתה לא יכול לקבוע והשיפוט הראה שאני הגעתי בשייפ טוב יותר וגם התמונות מהתחרותבכל זאת אני עדין מפרגן לו ומאחל לו בהצלחה בתחום ואני אישית יריע לו בתחרות הבאה שלו,ולא אקלל אותו או יאיים עליו כמו שאתה רוצה שאני יעשה מר מתחרה מקצועי(מתחרה בספאם אולי)

יורי-סתם בכיין,אני מבין את המוניטין שלו להגן על המתחרה שלו אבל חבל שזה יוצא מפה של בן אדם שמתחרה כבר כמה שנים בורח מאיגוד לאיגוד וכל שנה ניראה אותו דבר
כניראה ששי צריך לאמן אותך יורי...ואולי אתה הייתה מגיע בשייפ יותר טוב והיו מתיחסים אליך יותר ברצינות,ואם תביט בתמונות תריאה שאני ניראה הרבה יותר מרשים מימך ככה שאני אשמח להתחרות מולך יום אחד ולאמת את ההודעה שלי ואז להגיד אותו דבר עליך בטלויזיה,אין בטן אין כלום בסדר נו...

בכל מקרה אני יודע מי אתה אגב..ואני גם לא ארשום פה את השם שלך או יאיים עליך אני פשוט אמשיך להשתין עליך בדרך המקצועית ואמשיך להיתקדם ואתה תאכל תלב אם היקף יד ה40 שלך יא שחיפון לבקן אם פצעי בגרותאני חושב שזרקתי רמז מי אתה לא?חחח

יאלה יום טוב לך ידידי.

נ.ב
רפי וד"ר מאסל אל תיתיחסו להודעה שלי כי ההודעות שלכם שאתם רושמים לי איזה 10 שורות למה אתה מתיחס למה אתה מתיחס הן אלו שבאמת מעצבנות אותי ההודעות של האידיוט הזה לא מזיזות לי בשיט.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-08, 15:44   #70
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

מי זה באמת?

לא מבין מה הקטע של אנשים להרשם בשמות בדויים ואז לנסות לעקוץ אחרים, מה יעני אתם מפחדים?

אם יש לכם משהו להגיד אז תגידו בפנים עם השם האמיתי שלכם ואל תשחקו אותה גברים עם שם בדוי...
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-08, 15:47   #71
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodykilo צפה בהודעה
מי זה באמת?

לא מבין מה הקטע של אנשים להרשם בשמות בדויים ואז לנסות לעקוץ אחרים, מה יעני אתם מפחדים?

אם יש לכם משהו להגיד אז תגידו בפנים עם השם האמיתי שלכם ואל תשחקו אותה גברים עם שם בדוי...
אם אני אגיד לך אחי אתה תבכה...חחחחחחחחחחחחחחחחחח התואר האחרון שמגיע לבן אדם הזה זה מתחרה מקצועי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עזוב ניתן לו לשחק קצת בפורום תכף שהסבתאל'ה שלו ששומרת עליו כי אמא ואבא בעבודה תילך הוא יוכל להכנס לאתרי פורנו ולאונן אבל כל עוד סבתא שומרת עליו הוא לא יכול
ישן 07-09-08, 15:56   #72
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe צפה בהודעה
באמת שאתה מצחיק
אני ארשום לך הודעה אחת ואחרי זה אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה כמה שאתה רוצה זה ממש לא יזיז לי

שי-מתחרה מדהים!באמת שאני מפרגן לו גם עכשיו הוא קטן ממני בשנתיים וניראה ממש ענק לגיל 18 ובא באמת בשייפ טוב לתחרות אולי הוא היה אמור לקחת אותי אולי לא חחח אתה לא שופט אתה לא יכול לקבוע והשיפוט הראה שאני הגעתי בשייפ טוב יותר וגם התמונות מהתחרותבכל זאת אני עדין מפרגן לו ומאחל לו בהצלחה בתחום ואני אישית יריע לו בתחרות הבאה שלו,ולא אקלל אותו או יאיים עליו כמו שאתה רוצה שאני יעשה מר מתחרה מקצועי(מתחרה בספאם אולי)

יורי-סתם בכיין,אני מבין את המוניטין שלו להגן על המתחרה שלו אבל חבל שזה יוצא מפה של בן אדם שמתחרה כבר כמה שנים בורח מאיגוד לאיגוד וכל שנה ניראה אותו דבר
כניראה ששי צריך לאמן אותך יורי...ואולי אתה הייתה מגיע בשייפ יותר טוב והיו מתיחסים אליך יותר ברצינות,ואם תביט בתמונות תריאה שאני ניראה הרבה יותר מרשים מימך ככה שאני אשמח להתחרות מולך יום אחד ולאמת את ההודעה שלי ואז להגיד אותו דבר עליך בטלויזיה,אין בטן אין כלום בסדר נו...

בכל מקרה אני יודע מי אתה אגב..ואני גם לא ארשום פה את השם שלך או יאיים עליך אני פשוט אמשיך להשתין עליך בדרך המקצועית ואמשיך להיתקדם ואתה תאכל תלב אם היקף יד ה40 שלך יא שחיפון לבקן אם פצעי בגרותאני חושב שזרקתי רמז מי אתה לא?חחח

יאלה יום טוב לך ידידי.

נ.ב
רפי וד"ר מאסל אל תיתיחסו להודעה שלי כי ההודעות שלכם שאתם רושמים לי איזה 10 שורות למה אתה מתיחס למה אתה מתיחס הן אלו שבאמת מעצבנות אותי ההודעות של האידיוט הזה לא מזיזות לי בשיט.

אני צריך פה שופט אגרוף שיספור אחורה 5...4...3...2..1...נוק אאוט אחי!

מקצועית לבחור הצעיר מעפולה יש עתיד ופוטנציאל אולם כרגע הוא לא בשל לקטגוריית הצעירים, ולהשוות אותו לגלעד זה פשוט לעג לרש, או במילים אחורות: נו באמת.
אם הייתה קטגוריה של עד 18 זה היה סיפור אחר מבחינתו, אבל כאן הוא עמד מול אנשים שגדולים ממנו, בגיל הזה כל שנה של אימונים זה הבדל מטורף.
רק על הרגליים שגלעד הביא לתחרות כבר הגיע לו הרבה הרבה הרבה כבוד, שלא לדבר על המאסה, ולא, לפחות בינתיים מר ישראל עדיין לא הפכה לתחרות מר פיטנס עם כי יש כמה שהיו רוצים שזה יקרה, אבל גם אני הייתי רוצה לראות 120 מנדטים לימין ואני "נשאר ברצון" אז תרגיעו.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 07-09-08, 16:00   #73
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אני צריך פה שופט אגרוף שיספור אחורה 5...4...3...2..1...נוק אאוט אחי!

מקצועית לבחור הצעיר מעפולה יש עתיד ופוטנציאל אולם כרגע הוא לא בשל לקטגוריית הצעירים, ולהשוות אותו לגלעד זה פשוט לעג לרש, או במילים אחורות: נו באמת.
אם הייתה קטגוריה של עד 18 זה היה סיפור אחר מבחינתו, אבל כאן הוא עמד מול אנשים שגדולים ממנו, בגיל הזה כל שנה של אימונים זה הבדל מטורף.
רק על הרגליים שגלעד הביא לתחרות כבר הגיע לו הרבה הרבה הרבה כבוד, שלא לדבר על המאסה, ולא, לפחות בינתיים מר ישראל עדיין לא הפכה לתחרות מר פיטנס עם כי יש כמה שהיו רוצים שזה יקרה, אבל גם אני הייתי רוצה לראות 120 מנדטים לימין ואני "נשאר ברצון" אז תרגיעו.
תאמת אחי לדעתי היה דווקא צריך לפתוח את הקטגוריה הזאת ...היו בקטגורית הצעירים עוד 2 מתחרים אחי לא כולל שי שהיו בני 18 וחודש ושי הגיע לתחרות בידיוק בן 18 וחודשיים ואם הייתה הקטגוריה הזאת נפתחת הוא היה לוקח מקום ראשון בהליכה.

נ.ב
זאת ההודעה הראשונה שלך אחי היקר מאז התחרות שבא לא הוזכר שם סוג של אוכל
חחחחח אוהב אותך אחי!
ישן 07-09-08, 16:22   #74
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
תאמת אחי לדעתי היה דווקא צריך לפתוח את הקטגוריה הזאת ...היו בקטגורית הצעירים עוד 2 מתחרים אחי לא כולל שי שהיו בני 18 וחודש ושי הגיע לתחרות בידיוק בן 18 וחודשיים ואם הייתה הקטגוריה הזאת נפתחת הוא היה לוקח מקום ראשון בהליכה.

נ.ב
זאת ההודעה הראשונה שלך אחי היקר מאז התחרות שבא לא הוזכר שם סוג של אוכל
חחחחח אוהב אותך אחי!

לדעתי אין הצדקה לקטגורייה של מתחת לחמישה משתתפים, וגם זה מעט.
אני חושב שלראות תחרות כמו של אדון פריג' עם קטגוריות של 2 משתתפים, זה אפילו לא פאתטי, צריך למצוא מילה חדשה.
מתחרה מדהים כמו עמית ספיר עומד מול מתחרה אחד, איזה מין דבר זה?
עם זה ככה הייתי משנה את הקטגוריות, עושה הפרשים גדולים יותר נגיד עד 70 עד 80 ועד 90, מבטל את קטגוריות הביניים של 65, 75 ו 85, ומנסה איכשהו להעמיד תחרות שלא תהייה מביכה.
לגבי האוכל אחי..אני עמדתי היטב בתוכנית שלי, חגגתי כמו שהיה מגיע לי, אבל מיום חמישי אני כבר בתפריט מסודר, אוכל נקי בלי שטויות. כמובן אוכל טוב ומשביע, פחמימות איכותיות, טיבול איכותי.
זרקתי החוצה את הג'אנק, אוכל במקום זה פירות (גם כן תחת בקרה).
חזרתי היום לאימונים יותר רציניים עם אלכס, אני עדיין קצת חלש יחסית במשקלים מה שמראה שהגוף טרם התאושש לגמרי.
לעומת זאת אני מרגיש נפלא לראות את עצמי עדיין חטוב ולא להפוך שוב לפרה אולימפית.
המטרה לגדול לאט ובכיף עד ינואר ואז לתת "בוסט" כמתוכנן...
צ'יטינג בשישי שבת זה די והותר עבורי.

ישן 08-09-08, 12:24   #75
יוסי אדרי
מר ישראל עד 82 ק"ג לשנת 2008

עוסק ב:: יועץ תוספי מזון ומאמן אישי
חדר כושר: ספורטיב

לפחות כיכבתי שם עם השעווה אני מקווה שאבא שלי לא ידע על זה ...
יוסי אדרי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-08, 13:04   #76
hasman90
חבר פעיל

חדר כושר: בצבא כרגע בקושי מתאמן
שלח הודעה דרך ICQ אל hasman90 שלח הודעה דרך MSN אל hasman90

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yosiple צפה בהודעה
לפחות כיכבתי שם עם השעווה אני מקווה שאבא שלי לא ידע על זה ...

אני שם מיליון דולר שאתה זה לא יוסי הזה מהכתבה..

If you dont use it,you lose it

מדריך כושר מוסמך מטעם וינגייט
hasman90 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-08, 13:43   #77
doldol360
חבר פעיל

זה רק אני שחושב שאלי האנה יצא חרמן\טיפש שנישק לבחורה הזאת את הבטן?
doldol360 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה