ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-06-07, 15:53   #1
Vin diesel
מושעה

עזבו את בולט הוא שחיף.ביגלל זה,זה קל בשבילו.מי שקורע את התחת רואים עליו.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 15:58   #2
damn
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
+1 אח שלי !

זה ספורט קשה מאוד, אבל בגלל שזה הפך לנו לדרך חיים אז זה ניראה יותר קל.

בא לי לאכול אסטרואידים!
damn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 15:59   #3
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:

למה סתם ללכלך

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 16:00   #4
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
חחחחחחח

אני רואה שנידלקת על הסמיילי של הסגריה ?
ישן 03-06-07, 17:27   #5
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
חחחחחחח

אני רואה שנידלקת על הסמיילי של הסגריה ?
הסמיילי של הסיגריה הוא מפורום ששם באמת קורעים את התחת.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
תחושב על ההשקעה שלהם,על הכסף לתזונה,תוספים,חומרים וכו'..

תמיד יהיה ספורטאים יותר גדולים, לא צריך להיות קולמן כדי להגיד שזה קשה..

בולט הפעם באמת דיברת שטויות, כשאמרת שזה קל.
חומרים יש בכל ספורט, מה נראה לך? חוץ מזה אנחנו מדברים פה על מר מרכז, לא מר אולימפיה.
כסף לתזונה? איזה כסף בדיוק? אתם חושבים שאתם אוכלים כל כך הרבה, כשזה בעצם ממש לא נכון. אימון משקולות לא שורף הרבה קלוריות. אימון בריצה תחרותית או רכיבה על אופניים תחרותיים הרבה יותר. אתם חושבים שאתם כאלה גדולים שאתם צריכים לאכול הרבה, כשבעצם קילו שריר זה רק 13 קלוריות.

כמה צריך לאכול איזה אצן שהוא 1.90 על 75 קילו שרץ שעות על גבי שעות בשבוע?
המושג העמסת פחממות הומצא בשביל ספורטאי סיבולת, לא בשביל בודיבילדרים.

מני, יופי שאתה בוכה כשאתה עושה סקוואטים. גם האימונים שלי לא מי יודע מה קלים. אל תשכח שלא כל הבודיבילדרים עושים סקוואט ודדליפט כבדים, חלק פשוט עושים לג פרס וכפיפות רגליים. אני מדבר על הארץ.
גם במכון שלי יש חברה גדולים, גם הם עושים סקוואטים... הם מתאמצים נורא בכל רבע-הסקוואט שהם עושים, תאמין לי. התרגילים זה לא דבר נורא, זה כאב של כמה עשרות שניות ואז זה עובר.

רק בארץ עושים עניין מכל הקטע של הפיתוח גוף הזה. חייב לאכול כל 2.5 שעות, חייב לעשות אימון רק לבייספס, וכו'. בחו"ל לא חסר אנשים שעוקפים את האלופים הארציים שלנו ואצלם פיתוח גוף זה רק תחביב.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 19:51   #6
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
מני, יופי שאתה בוכה כשאתה עושה סקוואטים. גם האימונים שלי לא מי יודע מה קלים. אל תשכח שלא כל הבודיבילדרים עושים סקוואט ודדליפט כבדים, חלק פשוט עושים לג פרס וכפיפות רגליים. אני מדבר על הארץ.
גם במכון שלי יש חברה גדולים, גם הם עושים סקוואטים... הם מתאמצים נורא בכל רבע-הסקוואט שהם עושים, תאמין לי. התרגילים זה לא דבר נורא, זה כאב של כמה עשרות שניות ואז זה עובר.
כאב של עשרות שניות?....אז שוב, אצלך זה כנראה ככה.
אני בימי אימונים הרוס לגמרי ואני צריך אפילו עזרה מבני המשפחה שיעזרו לי ויסחבו אותי על מנת להגיע למטבח...ואני רציני לגמרי בקטע הזה.
תחבר 6 אימונים רצחניים כאלו בשבוע למשך הרבה מאוד זמן...שנים. ואחר כך תבוא ותגיד לי שזה ספורט קל.
ולא דיברתי על סקוואטים בלבד...זו הייתה רק דוגמה, כשאתה לא עושה לעצמך הנחות ונותן הכל בכל סט וחזרה עד שאתה מרגיש את העילפון מתקרב - אז זה באמת אימון חזק.
תנסה מתישהו...

"In a Place There Is Life - There Is Hope"
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 20:00   #7
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי meni32
כאב של עשרות שניות?....אז שוב, אצלך זה כנראה ככה.
אני בימי אימונים הרוס לגמרי ואני צריך אפילו עזרה מבני המשפחה שיעזרו לי ויסחבו אותי על מנת להגיע למטבח...ואני רציני לגמרי בקטע הזה.
תחבר 6 אימונים רצחניים כאלו בשבוע למשך הרבה מאוד זמן...שנים. ואחר כך תבוא ותגיד לי שזה ספורט קל.
ולא דיברתי על סקוואטים בלבד...זו הייתה רק דוגמה, כשאתה לא עושה לעצמך הנחות ונותן הכל בכל סט וחזרה עד שאתה מרגיש את העילפון מתקרב - אז זה באמת אימון חזק.
תנסה מתישהו...
כל סט נמשך עשרות שניות, לא?

שמע גם לי יש דומס כל יום אחרי אימון ואפילו אחרי יומיים, זאת לא סיבה להתבכיין. אתה עושה 6 אימונים בשבוע? איזה אימונים אם אפשר לפרט?

אה ואתה נותן הכל בכל סט וחזרה... אז יופי, אתה עובד לכשל בכל סט. לא חובה לעבוד לכשל כדי לגדול, זה אפילו counter-productive, אבל היי... העיקר שאנחנו Hardcore, לא? אתה צריך את בני המשפחה שיסחבו אותך עד למטבח... אתה חושב שזה פרודקטיבי? אתה חושב שזה יעיל? תראה לי ספורטאי אמיתי אחר שסוחבים אותו למטבח. אנשים חושבים תמיד שמה שיותר קשה וחזק=יותר טוב.

גם האימונים שלי לא קלים במיוחד, אתה יכול לשאול את kachok. לפני כמה ימים עמדתי להתעלף במקום. ולפעמים אני רואה מטושטש בדדליפט רומני ובT-bar, ואם אתה תכנס לסרטון האחרון שלי ותעלה קצת ווליום אתה תשמע אותי שואג בחזרה האחרונה בבנצ' פרס :laugh:

אבל עד כאן לאימונים קשים, כי הם לא. אני בטוח שאימון הנפות אולימפיות הרבה יותר קשה כי הם עובדים בסטים של ~3, ואימונים סיבולת נמשכים הרבה יותר זמן.

ואתה לא הגבת בעניין הקלוריות.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 03-06-07, 16:01   #8
סוליקו
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלסוליקו

שוב הבנות האלה עם התגובות ??

איזה קרוע הבן אדם חחח
סוליקו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 17:20   #9
Antonator1
הושעה

אם אני מוצא את הדניאלה הזאת שצילמה אהי נשבע לכם אני עוקר לה את הראש מהיסוד. לפחות יש נשים שם בסרטון שחושבות שזה סקסי. ומעניין שהדניאלה הזאת בעצמה נראית כמו קליפת בננה מהפח. מה זה "הכל תעשייתי" - היא הבינה בכלל מה היא אמרה?! ממש הורגות אותי כל התגובות האלה - "אל תתאמנו, זה יהפוך לשומן." לא, עדיף לשבת על הכורסה כל היום, לחשש, לזלול ולראות טלוויזיה ולהיות עצלן מסריח - זה בטוח יגרום לכל אחד להיות חטוב לקראת גיל הזהב. ועל התגובות אני כבר לא אדבר כי אתם יודעים הכל בעצמכם. עצוב, פשוט עצוב. ואם אתם חושבים שבשאר המדינות זה לא ככה - אתם טועים. זאת הנחמה היחידה אולי. זה והעובדה שבכל זאת יש הרבה אנשים שאוהבים לפתח את הגוף - רק לא לרמות מקצועיות. כל זה לא ממש משנה, כי את כל הדברים האלה אתם מכירים מצויין בעצמכם ובטח נתקלתם בהם המון פעמים. כל מילה נוספת מיותרת כי אני בטוח שכל אחד מאיתנו כבר יודע את האמת.

אגב, לדעתי יוסי הזה עם השפם נראה הרבה יותר טוב מגדי. גדי באמת נראה זוועה.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 18:08   #10
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1

אגב, לדעתי יוסי הזה עם השפם נראה הרבה יותר טוב מגדי. גדי באמת נראה זוועה.
הוא משייפ נתניה, איפה שאני ומשה מתאמנים.
PoweRule מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 17:30   #11
eyalamzleg
חבר פעיל

לדעתי הוא יחסית לשאר ענפי הספורט
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 17:39   #12
עוז20
חבר פעיל

הסמל האישי שלעוז20

כללי:: .............
עוסק ב:: ..........

כתבה טובה ....
ישן 03-06-07, 17:47   #13
Troya
מושעה

כללי:: אוהב הליכות רומנטיות לאורך חוף הים לצפות בשקיעה ולהתחבק תחת אור הכוכבים

חחחחחחחחחחחחחחחחחח המישל הזה חולה בראש!
Troya מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 17:56   #14
Antonator1
הושעה

האמת שאני מצד אחד מסכים ומצד שני לא מסכים עם בולט לגבי זה שזה ספורט קל. אי אפשר להשוות כי זה בניגוד לספרינטים, שחייה או הרמת משקולות - זהו לא ספורט אבסולוטי, כלומר אין פה את הקטע שמי שקבע את התוצאה הטובה ביותר ניצח. בניגוד לענפים האבסולוטיים, שבהם הצד הפיזי הוא הדומיננטי, ענף פיתוח הגוף מתבסס יותר על תכונות מנטאליות וגנטיות, למרות שכמובן יש את הצד הפיזי. כל ספורט קשה בדרך שלו.

אבל הנקודה שרציתי להעלות דווקא חושפת את המצב המוזר הבא: יש ענפים, כגון הרמת משקולות, ספרינט מקצועי, הטלת כידון, חלק מעפי ההתעמלות, אפילו קראטה מקצועי מודרני הקטע של המשקולות החופשיות, האימונים הקשים, הסקוואטים ודומיהם מהווים חלק יותר חשוב מבענף אסטטי כמו פיתוח הגוף. אמרתם שאתם עושים סקוואטים, מזיעים תחת מוטות ברזל, אבל האמת שבענף כמו הרמת משקולות, לעומת הפיתוח גוף שבו יש שימוש רב במכשירים וכאלה, הקטע של הסקוואטים והדברים שהבאתם כדוגמה לקושי של פיתוח הגוף לעומת ענפים אחרים - הרבה יותר דומיננטי.

פיתוח גוף מבוסס הרבה יותר על גנטיקה ומשמעת עצמית מאשר על מאמץ פיזי. והמסקנה היא שהכל קשה בדרך שלו. יש אנשים שיותר קשה להם להתאמץ פיזית, ולעומת זאת יש אנשים שקשה להם לשלוט בעצמם. אבל בכל מקרה אני רוצה להגיד שאימון של מפתח גוף יותר קל "לשרוד" לדעתי מאשר אימון של דקאתלט, שחיין או מרים אולימפי.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 18:11   #15
guyzys
חבר פעיל

פיתוח גוף הוא ספורט שנגיש לכולם ומראה תוצאות, ולכן באופן יחסי יותר עוסקים בו.

ועדיין, כמה אנשים אכן מגיעים לתוצאות? כמה אנשים אכן רואים בזה ספורט חובבני אך בעל משמעות מספיק גדולה כדי להשפיע על כל סדר היום? מעטים מאוד.

אתה לא יכול להשוות אצנים מקצועיים(וכדומה) למפתחי גוף חובבנים. אם אתה רוצה להשוות ספורט מול ספורט, אז תעשה את ההקבלה המתאימה - מר מרכז מול הליגה למקומות עבודה(למשל). עכשיו תגיד לי - מי עובד יותר קשה?

ברגע שאתה מדבר על מפתחי הגוף המקצוענים אז התמונה שונה לגמרי. האימונים שהם מבצעים קשים פי כמה ממה שאני או אתה מבצעים, ואצלם זהו מקצוע. האם זה יותר קל מספורט אחר? ייתכן, אבל זה עדיין יותר קשה ממה שכל חובבן מבצע בספורט כזה או אחר.

באוכ' הנורמלית, שבקרבה הספורט הוא אמצעי ותחביב ולא המטרה - ספורט פיתוח הגוף הוא התובעני ביותר, משום שהוא היחיד שדורש ממך להתאים אליו את כל סדר היום.

-------------------

בעניין אחר, לגבי הכתבה: א. חשבתי שמישל דור כותב רק על מחשבים. כנראה שסוף סוף מישהו הבין שחסר לבחור קצת ידע בחומרה .
ב. התגובה הזאת הכי הצחיקה אותי, והיא גם משקפת דעה רווחת בציבור: " זו בדיוק הסיבה למה אני לא הולך להתאמן במכון, לא רוצה כזה גוף".
מצחיק לחשוב שחלק גדול מהאנשים בטוחים שבתוך חודשיים(ללא כל תזונה או מאמץ) הם יהפכו ל'רוני קולמן' הבא.
guyzys מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 03:21   #16
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
האמת שאני מצד אחד מסכים ומצד שני לא מסכים עם בולט לגבי זה שזה ספורט קל. אי אפשר להשוות כי זה בניגוד לספרינטים, שחייה או הרמת משקולות - זהו לא ספורט אבסולוטי, כלומר אין פה את הקטע שמי שקבע את התוצאה הטובה ביותר ניצח. בניגוד לענפים האבסולוטיים, שבהם הצד הפיזי הוא הדומיננטי, ענף פיתוח הגוף מתבסס יותר על תכונות מנטאליות וגנטיות, למרות שכמובן יש את הצד הפיזי. כל ספורט קשה בדרך שלו.

אבל הנקודה שרציתי להעלות דווקא חושפת את המצב המוזר הבא: יש ענפים, כגון הרמת משקולות, ספרינט מקצועי, הטלת כידון, חלק מעפי ההתעמלות, אפילו קראטה מקצועי מודרני הקטע של המשקולות החופשיות, האימונים הקשים, הסקוואטים ודומיהם מהווים חלק יותר חשוב מבענף אסטטי כמו פיתוח הגוף. אמרתם שאתם עושים סקוואטים, מזיעים תחת מוטות ברזל, אבל האמת שבענף כמו הרמת משקולות, לעומת הפיתוח גוף שבו יש שימוש רב במכשירים וכאלה, הקטע של הסקוואטים והדברים שהבאתם כדוגמה לקושי של פיתוח הגוף לעומת ענפים אחרים - הרבה יותר דומיננטי.

פיתוח גוף מבוסס הרבה יותר על גנטיקה ומשמעת עצמית מאשר על מאמץ פיזי. והמסקנה היא שהכל קשה בדרך שלו. יש אנשים שיותר קשה להם להתאמץ פיזית, ולעומת זאת יש אנשים שקשה להם לשלוט בעצמם. אבל בכל מקרה אני רוצה להגיד שאימון של מפתח גוף יותר קל "לשרוד" לדעתי מאשר אימון של דקאתלט, שחיין או מרים אולימפי.
בגדול זה לא יכול להיחשב ממש "לספורט" כיון שזה מבוסס על מראה חיצוני ולא על יכולת וביצועים גופניים. זה יותר קרוב לדוגמנות, המטרה של האימון בפיתוח גוף הוא לשפר מראה חיצוני ולבסוף שופטים אותך בתצוגה בלבד מול דוגמני גוף אחרים.
ישן 03-06-07, 18:18   #17
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

באיזה אופן בדיוק הוא דורש ממך להתאים את סדר היום?
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 03-06-07, 18:45   #18
guyzys
חבר פעיל

להכניס 6 ארוחות ביום, לישון 8 שעות בלילה, ולהתאמן 4-5 פעמים בשבוע. תוסיף את זה ל10 שעות עבודה ביום, חברה, עבודה נוספת באתר במשרה חלקית, ו'זמן פנוי'(שבכלל לא נשאר).
guyzys מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 19:19   #19
YOYO
חבר פעיל

הסמל האישי שלYOYO

אני נוטה להסכים עם Bullet

פיתוח גוף זה קשור יותר לאסטטיות
ברור שכדי להגיע למטרה זה דורש אימונים אינטנסיביים ותזונה נכונה
אבל האימונים הם רק עזר כדי להגיע לגוף גדול וחטוב

בענפי ספורט תחרותיים אחרים כמו אתלטיקה,שחייה פווארליפטינג וכו'
המטרה היא כל הזמן להשתפר ביכולת הפיזית שזה יותר קשה מפיתוח גוף.
YOYO מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 19:20   #20
angrymofo
חבר פעיל

הסמל האישי שלangrymofo

אני אגיד לכם מה רקוב. ממה שראיתי, חוץ מהבחור שזכה, אף אחד שם לא מגיע לרמה של מפלצתיות. כולם בעלי גוף שהוא לא הרבה מעל רמה של דוגמנים מסתיים (וזה מעולה כן? שלא תבינו אותי לא נכון).
הפוסטמה שאומרת שזה מגעיל אפילו לא רואה אותם מולה. היא רואה את המיתוס מהתחרויות העולמיות של בהמות השרירים כמו רוני קולמן. וזה עצוב שאנשים עיוורים.
תגובה