ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-07-08, 01:00   #11
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הארדקור צפה בהודעה
השאלה האים הפורום הזה שייך לילדודס שמצאו חצי מישרה והיפסיקו להיתאמן או שהוא שייך למיעוט הקטן של אנשים שהחיים שלהם זה באדיבילדינג
לא מעניין אותי שתעריכו אותי מעניין אותי שתשנו את דרככם
אים אתם לא באים לתחרויות אים ליראות גברים בבגדי ים ניראה לכם מעשה של הומואים כמו שהיה כאן איזה חכמולוג שאמר אז ביחיאת רעבאק אל תגיבו את השטויות שלכם
אני לא באתי רק לפרק אני מפרגן למי שמגיע ושימו לב שפירגנתי לאדמור ולהיט מן ולבחור מהנוער שהעחלה תמונות ובטח לאסיד שהוא מדהים בעיני אבל אני לא אחשבן לכול הקקות החובבנים שמורידים את הפורום הזה לזכות וכן יש לי גיבוי מלא מההנהלה מיפני שגם הם היבינו שיש כאן בעיה רצינית מאוד של זילות בפורום כי הרמה היא ירדה ובמקומות אחרים קוראחם לזה גנון אז מי שאיכפת לו צריך לחשוב טיפה ולהבין ואולי גם להישתנות ולא ליתקוך את מי שבא לעזור למרות שאני אגרסיבי וגם קצת שחצן ביחיאת דינק אני משקיע כל כך הרבה מגיע לי להיות קצת שחצן ליד ילדי החצי מישרה מבטל אימון
אני חושב אישית שזה נורא חמוד שיש לך אוצר מילים רחב, ובתחילת ההודעות שלך התנסחת והתחביר שלך היה בהתאם, והיום אתה מתאמץ לשתול שגיאות כתיב וסימני פיסוק. הניק שלך מאויית לא כמו סגנון הכתיבה, כך גם החתימה. לא אעשה אאוטינג, אבל בערך אחרי ההודעה הראשונה שלך היה לי ברור מי אתה, וזאת רק מחמאה שאתה מתלבט ככה, לא אגיד איך, אבל אני מניח שהבנת.

כנ"ל לגבי פרו xxl, מאחל לשניכם הצלחה ואם אתם בוחרים להתבטא ככה (לחלוטין מבין את זה), אני אכבד את זה. אתם אוהבים את הספורט וזה בדם שלכם, לדידי, זה ראוי להערכה.

רק, חבל שאתה משתמש בזה בתור הקטרזיס שלך, אתה רק משרש את הסטיגמה, כשציפית דווקא מבחור כמוך שישריש אותה.

בכל מקרה, הזהות שלכם לא כואבת וחשובה, או מערערת את הסדר הציבורי כמו ידיעה שבחור שחור וגדול נמצא עם גלעד שליט כיום, ככה שצריכים למצוא נושא אחר להתעסק בו, אביב עוד מעט בא אלינו ויש דברים יותר אקוטים, אנשים סופרים את הימים לתחרות כמו עד סוף העומר, אז תתעסקו בזה!

לילה טוב.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט