ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-08-07, 09:43   #21
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

קודם כל קבל ח"ח על מה שכתבת.
דברייך נשמעים ראציונאלים, מגובים בטענות שנוגעות לכל אחד ואחד פה. גם אני לא אוהב להיות קיצוני מאוד, קל וחומר שהקיצוניות עלולה לסכן את חייך ותפקודך, ולא משנה במה מדובר.
אני מאמין שתשאר בענף פיתוח הגוף בתור תחביב, ותראה כי לא עשית ויתור כואב, אלא רק התגמשת עם עצמך, ובתמורה קיבלת לפאנים והנאות אחרות, שכל אדם היה רוצה לחוות.
אתה נראה מעולה (על פי התמונות שהעלת), ויש על מה לשמור ואפילו לשאוף עוד מעט להתקדם, אם תרצה בכך, וכמובן שבצורה טבעית, אחרי הכל גם אני תומך בדרך הזו. אחרים לפני אמרו שאפשר לשלב את תחביב הבודיבילדינג עם שאר הנאות, והשאלה היא מה המידה שאת מקדש לכל אחד מהם.

בשורה התחתונה, תגיע לעמק השווה ושיהיה לך בהצלחה באשר תעשה

ישן 08-08-07, 10:07   #22
גדי 21
מר ישראל עד 75 ק"ג 2007 ו2008

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hell
טוב, ההחלטה קשה מאוד ואני בטוח אחשוב על זה עוד,
אך נכון לעכשיו החלטתי לפרוש ולא לעלות לבמה בעוד שנה וחודש.
הסבר :
כידוע לכולכם אין מה לחפש על הבמה בלי חומרים.
התחלתי עם החומרים לפני שלושה שבועות בערך וקשה לי עם הקטע הזה.
מרגיש כמו נרקומן.
אני חושב כל הזמן על בעד ונגד. כל היום מחשבות על הסיכונים ותופעות לוואי.
אני לא צעיר כבר...בן 30, עם מקצוע מכובד. פשוט החלטתי ללכת על הפיתוח גוף התחרותי בעקבות עידוד של חברים שאמרו שיש לי גנטיקה טובה וסיכוי לזכות.
עכשיו נגיד ואני זוכה, מה הלאה? מה אני אעשה עם הגביע מפלסטיק שמקבלים?
נגיד שאני אקח אפילו את אלוף האלופים, מה אז? בשביל להתחרות בחו"ל חובה להיכנס לחומרים "כבדים" יותר.
בחצי שנה האחרונה ויתרתי על כל כך הרבה דברים :
כל לילה אני הולך לישון בשעה קבועה ומתעורר בבוקר בשעה קבועה. כולל שישי שבת.
שכחתי מה הטעם של בירה או כל אלכוהול אחר.
אוכל כמו רובוט כל שעתיים וחצי, שלוש.
מתאמן 5-6 פעמים בשבוע.
ויתרתי על עבודות מסוימות רק כי לא הסתדר לי עם הארוחות.
הפסקתי לרכב על אופנועים מחשש שאחליק ואפצע..ואז לא אוכל להתאמן יותר.
יותר מדי ויתורים בשביל מעט מדי תמורה.
התוצאות שראיתם בתמונות שפרסמתי הגיעו אחרי אימונים של 4 פעמים בשבוע בקושי...כולל שתיית אלכוהול בסופי שבוע. (חוץ מתקופת החיטוב), אני חושב שאני נראה סביר גם בלי החומרים האלה.
אין לי את המוטיבציה כרגע ללכת לתחרות.
איבדתי את זה.
ניסיתי לעבוד על זה, אבל זה לא זה...
אני אמשיך לקרוא כאן...אבל עם הזמן אני אחזור לפיתוח גוף כתחביב שולי.

זה המקום לאחל בהצלחה לכל המתחרים שיעלו החודש על הבמה, באמת שאני מעריך אתכם ומבין כמה שאתם מקריבים.
בהצלחה לכולם.
מאוד מאוד חבל לי לשמוע את זה, בעיקר לאחר השיפור האדיר שעשית.. אתה נראה מצויין ומתקדם בצעדי ענק. אתה אדם שנותן מוטיבציה ונראה כאחד בעל מוטיבציה רבה ללא צורך מעידוד או תמיכה מאחרים, הייתי בטוח שנהנית נורא מכל ההתקדמות, בעיקר מאז התחלת עם החומרים (פעם ראשונה, יש לציין) ופשוט נראית טוב יותר מיום ליום.
למרות זאת, אני יודע בדיוק על מה אתה מדבר ועד כמה נכונים הם דבריך, גם בהקשר לתמורה (יש דבר כזה בארץ?) וגם מבחינת ההקרבה, ההשקעה והסבל (הפיסי והנפשי כאחד), פשוט אורח חיים קשה, מדכא וללא מהות..
גם אני לא מוצא עבודה שבה אוכל לאכול כל שעתיים וחצי, שאוכל לשבת ולנוח, גם אני לא זוכר את טעמו של האלכוהול, או אפילו את ניחוח הבילוי, אני לא יכול להיות מחוץ לבית למעלה משעתיים כי אז אני צריך לאגור הרבה אוכל שאני נושא עמי בשקית, אני כבר לא הולך מכות מחשש שאפצע :-)
בקיצור.. סיוט מתמשך. לנו ובעיקר לקרובים לנו ולסובבים אותנו.
אייל, אני כבר בוודאי אתקשר אליך בניסיון למנוע את פרישתך ולא בגלל שישראל תאבד את הנציג שיחליף את אלי האנה אלא בגלל שהספורט הזה יאבד עוד שם חשוב, עוד אדם יקר שדוחף את הספורט הזה קדימה, מעודד את האחרים והכי חשוב, מבין טוב בתחום.
אני מאחל דרך צלחה ומקווה לראותך בהקדם במכון.. אימון חזה??
גדי 21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 11:53   #23
הזברה
IsraelBody VIP - חבר יהלום

אתה צודק. יש דברים יותר חשובים בחיים מעוד סנטימטר בבייספס. להיות מפתח גוף טבעי זה כבר, ניצול של זמן, כשאדם הופך למקצועי הוא צריך להחליט אם הזמן ממשיך להיות מנוצל למטרה טובה, או שהוא כבר מתחיל להתבזבז.
עזוב את מה שאחרים אומרים לך, תסתכל על עצמך ,אם אתה מקריב זמן יקר, את הנאות החיים ומסכן את הבריאות, אז זה צריך להיות למען מטרה שתצדיק את המחיר בעיני עצמך...

יאללה, תחזור כבר לבירות...
הזברה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 12:02   #24
Roi2
חבר פעיל

אין מה להגיד אתה צודק מיליון אחוז ואני אומר את זה בלי להכיר אותך כל אחד וההחלטות שלו בחיים בארץ פה בשנים האחרונות הרמה עולה זה בטוח אבל עדיין האיגודים רחוקים מלהיות ברמה לא של חו"ל אלא ברמה נורמלית
בשביל להגיע ולקחת אלוף האלופים צריך לשים בשנה לפחות 20 אלף שקל על חומרים וזה עוד בלי כל המסביב אוכל אבקות וכל זה שזה כמעט 3 אלף שקל בחודש ומה הלאה זכית אלוף האלופים כמו שאמרת גביע מפלסטיק סע לחו"ל כמות החומרים שהם לוקחים כל אחד זה פי 3 מבארץ ונגיד ותזכה ב Ifbb מקום ראשון באירופה עדיין לא תקבל על זה כסף צריך להגיע לnpc באמריקה ושם הרמה בכלל ליגה אחרת מאירופה צריך לפחות 10 אלף דולר בחודש בשביל להתחרות ברמה הזאת בחו"ל בקיצור אתה צודק בכל מה שאמרת אני השנה מתחרה פעם ראשונה וכבר מרגיש את הכיס שלי שלא נשאר לי שקל מכל העניין הזה וזה מדכא אותי כי אני אוהב את הספורט הזה משקיע את כל החיים שלי בזה ולא יוצא לך כלום! חוץ מהנאה אישית כמובן שגם את זה אפשר להשיג באימונים טבעיים קריאטין גיינר וכל השאר הרבה הרבה יותר זול ובלי בלאגן בהמשך החיים
Roi2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 12:09   #25
hell
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלhell

וואלה אנשים, אתם לא מתארים לעצמכם כמה קשה זה לוותר על חלום.
תודה לכולכם על התמיכה, באופן כללי, נראה לי שכולם מסכימים עם ההחלטה שלי.
מי שלא מסכים, כנראה שלא היה שם ולא מבין מה צריך לוותר ומה מקבלים בתמורה (או שבעצם מה לא מקבלים), פרט לגדי21 שכמובן כבר שם ואני מעריך אותו, אבל ביני לבין גדי (שהוא אחל'ה בנאדם ואני פשוט מעריץ אותו), מפרידות 10 שנים תמימות, עשר שנים עושות הרבה מאוד לחשיבה ולסדרי העדיפויות.

כמו כן בתחרות מר "שכונת" תל-אביב והמרכז כבר די הגעתי להחלטה הזאת, ראיתי שאין עתיד עם הפיתוח גוף בארץ. פשוט אנשים משקיעים ממיטב כספם ובריאותם ובסוף שמים אותם על הדשא בבריכה בשמש, פשוט התעללות.

היום הסתובבתי ברחוב בהרגשה שלא בא לי בכלל ללכת היום להתאמן בחדר כושר...
הכל נראה אפור פתאום, לא יודע מה לעשות...אני פשוט לא מוכן להיכנס לחומרים האלה בשביל התחרות, אפילו אם הזכיה תהיה מובטחת לי ב100%.
אני חושב שאתחיל לקחת קריאטין וכו'....אולי זה יעלה אותי איזה קילו ואני ארגע קצת.
במילה אחת :

דיכאון

שוב, תודה לכולכם, עושה רושם שההחלטה שלי במקום.

גדי, נתראה אצל גיל ביום שישי.
hell מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 12:17   #26
MagneZium
חבר פעיל

סתם שאלה
מה אתה עושה ביום יום ? זאת אומרת מהו מקום העבודה שלך\במה אתה עובד?
ישן 08-08-07, 12:25   #27
סוליקו
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלסוליקו

דבר ראשון כל הכבוד על ההשקעה
ובהחלט התחרויות זה לא הכל ....אתה יכול להמשיץך עם האימונים ולא להתחרות ועוד כמה שנים אולי תרצה ואז תהיה עוד יותר מוכן אחרי המסה שתצבור ( תחשוב חיובי )
בהצלחה בכל מקרה גבר
סוליקו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 12:26   #28
Roi2
חבר פעיל

אחי אין הרבה מה לעשות תעשה מה שהלב שלך אומר ומה שאתה יכול אז תתאמן פחות משקלים פחות מטורף תהיה טבעי תשמור על גוף יפה וגדול זה לא כל כך בעיה אני מכיר הרבה אנשים שהיו לוקחים והפסיקו עם כל הטירוף הזה ועדיין נשמרים עם השנים ואני מדבר על אנשים בני 35 28 וגילאים כאלה ועדיין נראים טוב מאוד אולי לא נראים מפוצצים בחומרים עם ורידים מכל מקום אפשרי אבל עדיין נראים הרבה יותר שונה מאנשים רגילים ברחוב ועדיין יש גאווה מזה שאתה מתאמן ונהנים להתאמן אפילו אם זה 3 פעמים בשבוע רק וגם אני בגיל של גדי בן 21 והייתי במר תל אביב יפו ובאמת בושה ועוד אני משלם דמי השתתפות עכשיו לשנה שלמה 550 שקל על מה אני אפילו לא מבין פשוט לבזבז עוד ועוד ועוד כסף אינסוף כסף כאילו יש לי משכורת של 20 אלף שקל נטו בחודש ועובד בהייטק 8 שעות מול מחשב ביום
Roi2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 13:10   #29
Tamir H
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hell
הפסקתי לרכב על אופנועים מחשש שאחליק ואפצע..ואז לא אוכל להתאמן יותר.
ראיתי באשכול אחר שיש לך R1000
רק לוותר על עליו לא שווה את הכל

ועכשיו קצת יותר רציני
להגיע לחו"ל ברמה גבוהה יש לך סיכויי נמוך (בגלל הגיל והחומרים)
כמו שלי אין סיכויי להיות ולנטינו רוסי כי לא התחלתי לרכב בגיל 5 ואין פה מסלול
כמו שאמרת גם אתה כבר לא בן 20 ואולי בגיל הזה זה נראה אחרת
אז אם אתה מרגיש שמר ישראל ולהיות מקצועי בארץ לא שווה את כל הוויתורים
עשית החלטה נכונה...
Tamir H מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 13:30   #30
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori-Silver
זה באמת קללה,במקום לקחת את זה באיזי ולהתעסק בדברים אחרים במקביל ולשים את זה בתור תחביב אנשים לוקחים את זה לקיצוניות עד שזה מגיע לרמה שהם לא זזים מהבית כי הם לא רוצים להפסיד ארוחה ויש פה הרבה אנשים כאלה......
אתה יודע יש כאלו רוצים רציניים בתחום שרוצים להיות אלופים, אז איך אומרים מי שרוצה להיות אלוף שיתנהג כמו אלוף ויעשה את הוויתורים שלו לבד!!

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 14:09   #31
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

מרגיש כמו נרקומן ?
אתה צריך להיות גאה שהגעת לרמה שמצדיקה שימוש בחומרים... זאת דעתי.
ישן 08-08-07, 14:20   #32
hell
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלhell

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Meir787
מרגיש כמו נרקומן ?
אתה צריך להיות גאה שהגעת לרמה שמצדיקה שימוש בחומרים... זאת דעתי.
אחי, שלא תבין אותי לא נכון, אני לא חושב שמי שלוקח חומרים מתנהג כמו נרקומן.
זה משהו בתפיסה שלי. יש לי משהו נגד תרופות וכו' ובעיקר נגד זריקות. (לאנשים בריאים).
אפילו כשאני חולה, אני לא נוגע בכדורים.
כמו שאמרתי בתחילה, אני מעריך אנשים שהולכים עם זה עד הסוף. ומגיעים לרמה של לעמוד על הבמה.
hell מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 14:22   #33
IRON-MASS
חבר פעיל

הסמל האישי שלIRON-MASS

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ori-Silver
זה באמת קללה,במקום לקחת את זה באיזי ולהתעסק בדברים אחרים במקביל ולשים את זה בתור תחביב אנשים לוקחים את זה לקיצוניות עד שזה מגיע לרמה שהם לא זזים מהבית כי הם לא רוצים להפסיד ארוחה ויש פה הרבה אנשים כאלה......
מצטער אבל כוס אוחתוק זה כל כך נכון!
פעם הייתי ממש מושפע[בכיתה י'] , הייתי מוכן להקריב הכל עד שגיליתי בסוף שזה לא השתלם לי אפילו במעט, אפילו לא ראו עליי שאני מתאמן, סתם פנאטיות מיותרת.
המון אמרו כאן יפה, לא שווה לך להכנס לכל הקטע של החומרים, במיוחד לא בגיל 30, צריך להנות מהחיים כי חיים פעם אחת. כל הקטע של הבודיבילדינג- תחביב בלבד, לא שווה לבנות בשביל זה צורת חיים מיוחדת ולא שווה להשתגע בשביל זה.

בהצלחה אייל! אתה בן אדם רציני!

אל תרגיש רע איתך ותתעודד כי לא קרה כלום, להיפך , רק הרווחת..שלא ויתרת על הזכות לחיות כמו בן אדם!

אני מצטער מראש שאולי חלק מהתגובות שלי לא היו לטעמם של המתחרים, תמשיכו להתמיד כי אתם כבר נכנסתם לעסק ואייל לא.

כל מה שצריך זה אמונה!
IRON-MASS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 14:25   #34
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

עוסק ב:: סטודנט

אני כל כך מבין אותך אחי, גם יומי קרב ובא
Di-Bol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 14:35   #35
mmatan
חבר פעיל

גם אני חושב בידיוק כמוהו .. מי שמתעסק ברצינות בבודי בילדינג אין לו חיים.
זה באמת לחיות כמו רובוט וכל יום שאתה מסיים והתאמנת ואכל כמו שצריך אתה רק מרגיש טוב וזה לקום כל בוקר מחדש ולעשות את אותו הדבר בלי איך אומרים "לראות את האופק" הוא צודק אם הוא יקח את מר ישראל באמת מה הלאה?! זה ספורט שאם מתעסקים בו ברצינות זה דיי ביזבוז זמן .
mmatan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 14:48   #36
eyalamzleg
חבר פעיל

אייל , לא נורא תחייה את הרגע רק ככה לומדים מטעיות
בהצלחה בהמשך
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 15:11   #37
Moshe
Banned

וכמו שנאמר חיים רק פעם אחת ואני באמת לא מבין אנשים שעולים על במה , מה הם מקבלים מזה אולי יש כאלה בודדים שממש ממש נהנים מזה ומוכנים להקריב את הבריאות שלהם , בחו"ל זה אפילו משתלם אבל בארץ? , בארץ עושים את זה בשביל חופשה בסוף שבוע שזה בעצם הפרס "הכספי" שאתה מקבל ובמקרה הטוב הכרה , אבל מה ההכרה הזו שווה כשילדים בני 14 אחרי זה מבקרים אותך ...
בכל מקרה תעשה מה שהלב שלך אומר לך לנכון , אני לא חושב שלסכן בריאות של בן אדם שווה באמת את הגביע מפלסטיק הזה שאמרת...
יש לך אחלה גוף אני לא חושב שצריך מעבר לזה אתה גם יחסית חטוב עכשיו לא ממליץ בכלל לעשות מסה מלוכלכת תעלה לאט לאט ותשמור על הקיים אתה נראה בובה ..
בהצלחה בהמשך בכל מה שתבחר תנסה לעשות הפסקה גם אם זה ממש מעיק עליך של כמה שבועות אפילו
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 15:23   #38
TheGift
חבר פעיל

אני קטן ממך כמעט ב-10 שנים, כך שהניסיון שלי בתחום הזה קטן בהרבה משלך, אבל עדיין אני מצליח להזדהות עם כול מילה שכתבת. פיתוח גוף זה ספורט שלוקח ממך כ"כ הרבה ורק מעטים, לא רק בארץ אלא בעולם, משיגים מזה באמת משהו. כפי שכתבת - הצורך להכריח את עצמך לאכול כול 2 וחצי-שלוש שעות , האימונים כמעט במשך כול השבוע ובעיקר החומרים שלוקחים בכדי להגיע לרמת תחרות - כול הדברים האלה מפריעים מאד לשיגרת החיים. לא תמיד אנחנו עושים דברים כי אנחנו שלמים איתם, לפעמים אנחנו מכריחים את עצמנו לעשות דברים מסוימים בידיעה שהם פוגעים ומזיקים בנו, ללא סיבה מוצדקת.
אני בדעה שמי שאוהב את זה ושלם עם זה - אז שיילך עם זה עד הסוף. אבל, תמיד כדאי לעצור ולשאול את עצמך אם זה באמת שווה את זה.
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 16:19   #39
AkunaMatata
חבר פעיל

תכלס זה מה שמבאס בספורט הזה...
שאתה לא יכול להגיע למשו רציני בלי חומרים
אבל במוקדם או במאוחר אתה מגלה שה"חומרים" האלה זה לא כזה נורא כמו שעושים מי זה....
AkunaMatata מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-07, 16:43   #40
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

לא חייבים להתחרות , אני בעצמי לא אוהב כלכך את הקטע של להתחרות.
אתה יכול להמשיך כמו שאתה, טבעי אם זה נוח לך , הגעת לגוף מרשים אתה יכול להרשות לעצמך לחפף מדי פעם. אם פעם בכמה זמן יבוא לך לגדול תעשה סייקלון יבש ויפה וזה הכל לא צריך יותר מזה...

השאיפה שלי למשל זה להיות יחסית יבש ועל אחוז שומן 9 ככה כל השנה...עם מסה של בודיבילדר מקצועי כמובן חח
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה