ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-07-11, 08:05   #41
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אופיר גם אם נניח שאתה צודק, עוד 20 שקל פחות 20 שקל זה לא שיקול רציני בלבוא או לא לבוא.
למרבה הצער, רוב הפטפטנים - ואני יודע שאתה לא אחד מהם - לא היו מגיעים גם אם זה היה חינם לגמרי, עצלנות נטו.
בחייך נניח 70 שקל, אחת לשנה, זה כזה גליק?
גם אני הייתי רוצה שזה יעלה 15 שקל, אל תשכח שיש קהל שבא איתי, כולם משלמים כמו גדולים.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 08:29   #42
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

גם אם זה חינם לא יבואו
אז לפחות שמי שבא שיוציאו ממנו כמה מרשרשים להחזיר את השכירות של המתנ"ס
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 11:23   #43
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אופיר גם אם נניח שאתה צודק, עוד 20 שקל פחות 20 שקל זה לא שיקול רציני בלבוא או לא לבוא.
למרבה הצער, רוב הפטפטנים - ואני יודע שאתה לא אחד מהם - לא היו מגיעים גם אם זה היה חינם לגמרי, עצלנות נטו.
בחייך נניח 70 שקל, אחת לשנה, זה כזה גליק?
גם אני הייתי רוצה שזה יעלה 15 שקל, אל תשכח שיש קהל שבא איתי, כולם משלמים כמו גדולים.

אתה כנראה לא יודע עם מי אתה מדבר, אופיר המפצל הלאטח שהוא במקרה אחד האנשים הקמצנים ביותר ארץ ישראל. להגיד לו "עוד 20 ש"ח פחות 20 ש"ח" כאילו זה כלום, מכניס אותו לרייג'
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 11:44   #44
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

כמה אתם חושבים עולה השכרות? אני יודע את התשובה לאחר הבדיקה. סתם,כמה אתם חושבים שזה?
ישן 08-07-11, 11:48   #45
nadavmoore
חבר פעיל

אם זה רק ליום אחד והם לוקחים יותר מ1000 ש"ח זה שוד לאור היום
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 11:50   #46
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אתה כנראה לא יודע עם מי אתה מדבר, אופיר המפצל הלאטח שהוא במקרה אחד האנשים הקמצנים ביותר ארץ ישראל. להגיד לו "עוד 20 ש"ח פחות 20 ש"ח" כאילו זה כלום, מכניס אותו לרייג'
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מלך
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 14:30   #47
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אם זה רק ליום אחד והם לוקחים יותר מ1000 ש"ח זה שוד לאור היום
בסביבות ה 3. שזה 50 כרטיסים של 70 ש"ח...
ישן 08-07-11, 14:32   #48
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

נדב, אני לא יודע אם זה הומור פרטי או שאתה מתכוון ברצינות, אני לא מכיר את אופיר, אבל עובדה שבשנה שעברה הוא הגיע וגם לא הצטער על כך.
אני לא יכול להגיד את זה על הרבה אחרים שכותבים פה נכון?

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 08-07-11, 14:46   #49
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

כי חשוב לאופיר לקדם את התחום אז הוא מגיע
כל הכבוד לו
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 16:35   #50
שובידובי
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kalina צפה בהודעה
בסביבות ה 3. שזה 50 כרטיסים של 70 ש"ח...
יותר לכיוון ה 40.
אבל העיקר הבילדינג אחי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי msi123 צפה בהודעה
איזה מפלצת הייתי רוצה להכנס לגוף שלו לכמה ימים :p

Uploaded with ImageShack.us
שובידובי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 17:04   #51
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אם אני בא זה כי זה מעניין אותי ברמה מספיקה. שנה שעברה נאבבא היה הרבה יותר אטרקטיבי מהשנה, לדעתי. ברגע שיש עוד איגור זה גורע מהאיכות של האיגודים האחרים (הכוונה כמות המתחרים האיכותיים).
במקרה זה בכפ"ס וזה מאוד נוח, ואני מניח שיש גם כמה חברים שירצו לבוא. אם זה היה יותר רחוק סביר להניח שלא הייתי מגיע.
צריך גם לחשוב על הקהל ביניים כמוני, יש אנשים שהביקוש שלהם לתחרויות האלה יהיה תמיד קשיח ויבואו לתמוך לראות ולהראות לא משנה אם זה 20 או 200. מה שנקרא הגרעין של הקהילה הזאת. אבל תמיד יש אנשים שחושבים פעמיים. סתם דוגמא שנה שעברה עלה כניסה 80, היה גם את IFBB, והיה גם אחרי זה את מר ישראל קלאסיק של NAC אם אני לא טועה. להוציא על כל תחרות 80 ש"ח+דלק+לא לעבוד - זה לא ריאלי. אם הייתה תחרות אחת עיקרית אז באמת 80 ש"ח זה לא ביג דיל, אבל יש 3 איגודים, ולא לכל אחד זה קרוב לבית. לדעתי השיווק צריך לשחק גם על ה"הפנינג" ולעשות באמת מתחם מרשים עם טעימות חינם וכו'. ראוי לציון ששנה שעברה הביאו רקדניות ומופע ראווה של אלון צוקרמן שזה תורם ל"show" ולתחושת החוויה, אבל מצד שני התחרות הייתה מאוד מאוד מאוד ארוכה ומייגעת, ולקח מעל שעתיים (הערכה גסה) להגיע בכלל לבוגרים. יש המון דרכים שיווקיות לקדם את התחום, לדוגמא ל"הרצאה" של רוני קולמן, שעלה מחיר לא מבוטל (לא זוכר כמה אבל מעל 100) הגיעו המון אנשים. המון. הרבה יותר מבכל תחרות אני בטוח. ככה שיש קהל יעד לתחום, רק צריך להנגיש את זה ולהפוך את זה לאטרקטיבי אם זה בארגון יותר יעיל וזורם, הורדת מחירי כניסה, הפנינג של מכירות ואביזרים, מופעי ראווה וכו'.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 17:13   #52
macho man
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
אם אני בא זה כי זה מעניין אותי ברמה מספיקה. שנה שעברה נאבבא היה הרבה יותר אטרקטיבי מהשנה, לדעתי. ברגע שיש עוד איגור זה גורע מהאיכות של האיגודים האחרים (הכוונה כמות המתחרים האיכותיים).
במקרה זה בכפ"ס וזה מאוד נוח, ואני מניח שיש גם כמה חברים שירצו לבוא. אם זה היה יותר רחוק סביר להניח שלא הייתי מגיע.
צריך גם לחשוב על הקהל ביניים כמוני, יש אנשים שהביקוש שלהם לתחרויות האלה יהיה תמיד קשיח ויבואו לתמוך לראות ולהראות לא משנה אם זה 20 או 200. מה שנקרא הגרעין של הקהילה הזאת. אבל תמיד יש אנשים שחושבים פעמיים. סתם דוגמא שנה שעברה עלה כניסה 80, היה גם את ifbb, והיה גם אחרי זה את מר ישראל קלאסיק של nac אם אני לא טועה. להוציא על כל תחרות 80 ש"ח+דלק+לא לעבוד - זה לא ריאלי. אם הייתה תחרות אחת עיקרית אז באמת 80 ש"ח זה לא ביג דיל, אבל יש 3 איגודים, ולא לכל אחד זה קרוב לבית. לדעתי השיווק צריך לשחק גם על ה"הפנינג" ולעשות באמת מתחם מרשים עם טעימות חינם וכו'. ראוי לציון ששנה שעברה הביאו רקדניות ומופע ראווה של אלון צוקרמן שזה תורם ל"show" ולתחושת החוויה, אבל מצד שני התחרות הייתה מאוד מאוד מאוד ארוכה ומייגעת, ולקח מעל שעתיים (הערכה גסה) להגיע בכלל לבוגרים. יש המון דרכים שיווקיות לקדם את התחום, לדוגמא ל"הרצאה" של רוני קולמן, שעלה מחיר לא מבוטל (לא זוכר כמה אבל מעל 100) הגיעו המון אנשים. המון. הרבה יותר מבכל תחרות אני בטוח. ככה שיש קהל יעד לתחום, רק צריך להנגיש את זה ולהפוך את זה לאטרקטיבי אם זה בארגון יותר יעיל וזורם, הורדת מחירי כניסה, הפנינג של מכירות ואביזרים, מופעי ראווה וכו'.
א. מה איגור קשור?
ב. הביקוש של אף אחד לתחרויות בילדינג לא קשיח. ב150 שקל כניסה לא הרגל שלך ולא של אף אחד תדרוך שם.

לדעתי ובלי לפגוע, התחרויות בילדינג צריכות להיות בכניסה חופשית ובלי קשר לאיגודים, כי:
1. באמת זה לא מעניין אף אחד, וכדי שזה איכשהו יתחיל לעניין, צריך שיפתחו את זה לקהל הרחב
2. לסגור את כל האיגודים או למצוא דרך שכל הטובים יתחרו בבמה אחת - זה לא מעניין אותי ולא אף אחד לראות מתחרים של 75 קילו עולים לבמה, יש מספיק כאלה בחדרי כושר, למה שאני אשלם בשביל לראות עוד כאלה. מי שבא לראות רוצה לראות מפלצות.
3. גם ככה לאף מתחרה זה לא כלכלי לעלות לבמה, ולאיגודים המסריחים האלה זה לא כלכלי לארגן את האירוע, אז לפחות שיבואו יותר מ12 איש. ה700 שקל פדיון מכרטיסים של האירועים האלה ממש לא מכסים שום הוצאה.
macho man מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 17:37   #53
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי macho man צפה בהודעה
א. מה איגור קשור?
ב. הביקוש של אף אחד לתחרויות בילדינג לא קשיח. ב150 שקל כניסה לא הרגל שלך ולא של אף אחד תדרוך שם.

לדעתי ובלי לפגוע, התחרויות בילדינג צריכות להיות בכניסה חופשית ובלי קשר לאיגודים, כי:
1. באמת זה לא מעניין אף אחד, וכדי שזה איכשהו יתחיל לעניין, צריך שיפתחו את זה לקהל הרחב
2. לסגור את כל האיגודים או למצוא דרך שכל הטובים יתחרו בבמה אחת - זה לא מעניין אותי ולא אף אחד לראות מתחרים של 75 קילו עולים לבמה, יש מספיק כאלה בחדרי כושר, למה שאני אשלם בשביל לראות עוד כאלה. מי שבא לראות רוצה לראות מפלצות.
3. גם ככה לאף מתחרה זה לא כלכלי לעלות לבמה, ולאיגודים המסריחים האלה זה לא כלכלי לארגן את האירוע, אז לפחות שיבואו יותר מ12 איש. ה700 שקל פדיון מכרטיסים של האירועים האלה ממש לא מכסים שום הוצאה.
א. עיגור ידו בכל ויד כל בו.
ב. הוא כן קשיח. אנשים שמאוד אוהבים את התחום ישלמו מחירים מופקעים. גם 80 שח זה מחיר מופקע ביחס לאירועים "דומים". משפחה / חברים וכו' שבאים לעודד - ישלמו.
1. אם יפתחו את זה לקהל הרחב זה לא יביא אנשים. פרסום מביא אנשים.
2. צודק, אבל לא ריאלי. לגבי 75 - טועה. אלברט אם אני לא טועה התחרה בעד 82 שנה שעברה. הוא הביא רמה שלא הייתה בארץ בכל הנוגע למתחרים. איתי בושארי לפני שנתיים היה בעד 75 וגם כן הביא רמת ייבוש וחיטוב שלא הייתה קיימת כאן. גם מתחרים 100+ על אחוז שומן דו ספרתי לא חסרים.
3. כאן אתה צודק בהחלט, אבל התשלום אמור להיות בשביל פרסים כספיים למתחרים, שזה ההגיון היחיד כאן...
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 18:40   #54
dmiftah
חבר פעיל

התחרות בכפר סבא בקריית ספיר..
תאכלס,אני לא יודע איזה רמה תהיה שם,אבל אני מתכוון לבוא בעיקר בגלל שזה מאוד קרוב לבית
dmiftah מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-07-11, 19:41   #55
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
צריך גם לחשוב על הקהל ביניים כמוני, יש אנשים שהביקוש שלהם לתחרויות האלה יהיה תמיד קשיח ויבואו לתמוך לראות ולהראות לא משנה אם זה 20 או 200. מה שנקרא הגרעין של הקהילה הזאת. אבל תמיד יש אנשים שחושבים פעמיים. סתם דוגמא שנה שעברה עלה כניסה 80, היה גם את ifbb, והיה גם אחרי זה את מר ישראל קלאסיק של nac אם אני לא טועה. להוציא על כל תחרות 80 ש"ח+דלק+לא לעבוד - זה לא ריאלי. אם הייתה תחרות אחת עיקרית אז באמת 80 ש"ח זה לא ביג דיל, אבל יש 3 איגודים, ולא לכל אחד זה קרוב לבית. לדעתי השיווק צריך לשחק גם על ה"הפנינג" ולעשות באמת מתחם מרשים עם טעימות חינם וכו'. ראוי לציון ששנה שעברה הביאו רקדניות ומופע ראווה של אלון צוקרמן שזה תורם ל"show" ולתחושת החוויה, אבל מצד שני התחרות הייתה מאוד מאוד מאוד ארוכה ומייגעת, ולקח מעל שעתיים (הערכה גסה) להגיע בכלל לבוגרים. יש המון דרכים שיווקיות לקדם את התחום, לדוגמא ל"הרצאה" של רוני קולמן, שעלה מחיר לא מבוטל (לא זוכר כמה אבל מעל 100) הגיעו המון אנשים. המון. הרבה יותר מבכל תחרות אני בטוח. ככה שיש קהל יעד לתחום, רק צריך להנגיש את זה ולהפוך את זה לאטרקטיבי אם זה בארגון יותר יעיל וזורם, הורדת מחירי כניסה, הפנינג של מכירות ואביזרים, מופעי ראווה וכו'.
אתה מוזמן ללהצתרף לשורותינו או לכל איגוד אחר שתבח ולעשות את מה שאתה מציא,כמו שאחרים רבים עושים.
דוגמה-יש פה חברי שעזרו עם דפוס,ויש כאלה שעבדו כסדרנים ויש כאלה שעזרו עם נותני חסות- כל אחד שבאמת רוצה לעשות- מוצא מה לעשות..
ישן 09-07-11, 22:21   #56
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

להגיד שמתחרים עד 75 זה זבל ויש כאלה בכל חדר כושר, זה לדבר שטויות במיץ עגבניות, זה בורות גמורה.
ברור שיש לך 75 קילו בחדרי כושר אבל באיזה יחס גובה משקל, באיזה שייפ?
תומר שוקרון היה 95 קילו במאסה שלו, הוא יהיה 75 יבש על פחות ממטר 70, זה אתה רואה כל יום? אחד כמו מוטי הרוש נמצא בכל חדר כושר, או דימה רסקין?
קשקוש בלבוש.
המשקל הוא פונקציה, כולם רוצים להיות 100 חטוב אש, זה לא באמת קורה, צריך להבין שנוזלים לבד זה 6, 7 קילו לפעמים,קח אנשים שנראים לך "עבים", תוריד אותם בשומן ומים, כמה אתה חושב שנשאר מזה?
מה שחשוב הוא המראה הכללי.
איתי בושר ב 2009 נתן שואו ב 75, עד היום מדברים עליו שתדע לך, מתחרה עולמי כמו אלון צוקרמן, שעוזר לי קצת בחודש הזה (ותודה לו על כך!) מדבר בכבוד על מה שבושרי עשה ב 75, זה אומר משהו לא?

ישן 09-07-11, 22:45   #57
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

פייר? ב 2009 הגיע ל בושרי עובראול. היה הכי מוכן .
ישן 10-07-11, 04:06   #58
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

אם תעשו הגרלה ש3 צופים בקהל יקבלו נגיד דלי חלבון, חבילת חטיפים, קריאטין, ג'ק או מה שבא למארגנים
אני יודע שאנטון יכול לארגן את זה באיגוד שלו, באיגודים אחרים קצת קשה יותר

ותחלקו לכל אחד חולצה אולי הקהל יבוא וירגיש שיש תמורה לתשלום שלו
וגם תוכלו לגבות קצת יותר כסף
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-11, 13:05   #59
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

לא ישכח בחיים- במר צפון 2010 לאחד ממרי ישראל בולטים ב נאבבה (לא יזכיר את שמו)הייתה איזה בעיה אם הכניסה- אמנון לא הכניס אותו...בישביל 40 שח כרטיס נדמה לי...אתה אומר יחלק דברים לקהל?
ישן 10-07-11, 15:04   #60
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kalina צפה בהודעה
לא ישכח בחיים- במר צפון 2010 לאחד ממרי ישראל בולטים ב נאבבה (לא יזכיר את שמו)הייתה איזה בעיה אם הכניסה- אמנון לא הכניס אותו...בישביל 40 שח כרטיס נדמה לי...אתה אומר יחלק דברים לקהל?
בגלל זה אני אומר שרק הארגון שלכם יכול לעשות דבר כזה כי אתם לא קמצנים וחושבים רחוק
moo מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה