ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-10-06, 21:46   #1
אליאב
חבר פעיל

בעיית התאוששות שלאחר אימון + הסבר מפורט.

שלום לכולם
מאז שאני לקוח של גיל (מזה חודש ושבוע) (אני בתקופת עליה במסה) אני מאוד מרוצה והתזונה מאוד נכונה והכל טוב ויפה, לאחרונה אני מרגיש בפירוש שהתחזקתי (גם במשקלים וגם במאמץ) כל אימון זה ממש קריעת תחת (והנאה גדולה) וממש אני מזיע כמו חמור (דבר טוב לדעתי) וממש מרגיש מעולה.

יש לי רק בעיה אחת, האימונים מתישים אותי הרבה יותר מפעם (שלא הייתי אצל גיל ועשיתי מלא שטויות וגם בעבר הרחוק שהתאמנתי בתקופת התיכון ממזמן (לפני ההפסקה של שנתיים שלא נגעתי במשקולת) אני זוכר בפירוש שאז האימונים היו סבבה אבל אחר כך מתנהג כרגיל ויום למחרת אולי קצת תפוס אבל מתפקד סבבה רץ ועושה שטויות בבית ספר (אחח איזה ימים, אני בצבא כבר שנה וחצי ומתגעגע לתקופות האילה).

לעניין !!!
יש לי בעיה של התאוששות, אני מתאמן מצוין ונותן 100 אחוז מוטיבציה לאימון, אבל יום למחרת אין לי כח לזוז ממש לא מתעצל להוזיז את היד לבקבוק מים (אגב אני שותה פי 4 יותר מים לא יודע מה קורה לי...) אני ממש עייף מלזוז (ונרדם יותר מוקדם וישן לפחות 7-8 שעות מה שפעם הייתי יושן 5-6 שעות גג) ואני ממש אבל ממש תשוש. זה טוב כי זה מראה שהגוף עבד ויפה, אבל מצד שני אולי מומלץ לי איזה תוסף מזון או משהו לא יודע מה להתאושש, אני מדבר ברצינות אין לי כח פרט לאימון לעשות כלוםםםםםםםם ממש תשוש הגוף עייף גם שאני לא עייף לישון אני עייף לזוז מטר.

ברור שאני ידבר עם גיל ופגישה הקרובה על זה. ברור שזה טוב ומראה שאני מתאמן נכון. ברור שיש מקום להכניס משהו שיעזור לי להתאושש. ברור שכל זה גיל צריך לדעת.
אבל עדיין אני רוצה לשתף פה אותכם ולשמוע את דעתייכם משום שאני מעריך תפורום הזה ואוהב לעזור/ללמוד פה.

אליאב.
אליאב מנותק   הגב עם ציטוט