ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-08-07, 03:30   #21
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

בנימה קלה של הרחבה כי ממש מגיע לבחור הזה

שמישהו יקום ויגיד לי שמאור זדרז לא ברמה עולמית ,אני רוצה לראות את הבן אדם שמעז.
יש הרבה קווים במבנה שלו שמזכירים את פלקס בצעירותו ,הוא פשוט פנומן ,הרגליים שלו הן בין הטובות בהיסטוריה של הפיתוח גוף בישראל ואני לא מגזים (בראש הפרמידה הזאת יושב דודי ששון ) ,והגב שלו נכנס פשוט לכל Top 10 בifbb ,ואין על זה ויכוח
פשוט נראה מדהים ואני חרד מהיום שאני צריך לחלוק איתו במה.פנומן ואין מילה אחרת.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 03:39   #22
dstyle
חבר פעיל

הסמל האישי שלdstyle

מי לקח שני למה כולם מסרבים להגיד..בצעירים

DsTyLe
dstyle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 03:44   #23
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dstyle
מי לקח שני למה כולם מסרבים להגיד..בצעירים

מורדכי משהו ,לא זכור לי השם משפחה , מתחרה איכותי ללא ספק,הוא נראה טוב מאוד ,אבל החיטוב שלו לקה בחסר קצת והוא עלה בלי צבע.

ישן 19-08-07, 03:49   #24
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

מה עם שאר הקטגוריות?
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 03:50   #25
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
מה עם שאר הקטגוריות?

כתבתי רק על הקטגוריות שראיתי/זוכר
מצטער.

ישן 19-08-07, 04:09   #26
יותם טלר
חבר פעיל

כל הכבוד לחבר'ה שייצגו אותנו בתחרות, היה ברור לחלוטין שכל הנציגים של ישראלבודי הציגו הופעה מקצועית שהיא ברמה אחת או שתיים מעל יתר המתחרים, היה תענוג לפרגן לאנשים שנתנו 100% מעצמם.

גם הייתה נוכחות בולטת של חבר'ה שסתם באו לפרגן ולעודד את המתחרים, האוירה באירוע הייתה מעולה והיו רגעים שבהם העידוד באולם לא נפל ממשחק כדורסל או כדורגל. הספורט הזה עולה על המפה!

לא הכרתי יותר מידי פרצופים מהפורום, אני אישית העברתי את התחרות בחברתם (המפוקפקת משהו... ) של ארבלוס וגל טי(שירט) מיודעינו, בילינו את הזמן בניתוח מעמיק של התחרות וההיצע הנשי במקום - שאגב התעלה על כל הציפיות שהיו עשויים להיות לי, מי אמר שאין כוסיות בפיתוח גוף (אמנם בקהל, אבל העיקר שיש ).

הקתרזיס של הערב היה כמובן במוזס, בו המשכנו במסורת ארוכת שנים של וויכוחים בלתי פוסקים עם צוות המארחות וההנהלה, שהסתיים כמו תמיד כשידינו על העליונה (מה הכוונה אין חיטה מלאה, Biatch? ).

לסיכום, אני רוצה לציין שזו הייתה הפעם הראשונה שהגעתי לתחרות פיתוח גוף וזו הייתה חוויה מעניינת ומיוחדת, אני חושב שכל מי שמתאמן ומקדיש מעצמו בספורט הזה יכול לא רק להינות באופן אישי - אלא גם יכול לתרום לקידום הענף הזה ע"י הגעה פעם בשנה לתחרות, להפגין נוכחות ולפרגן לחבר'ה שחיים את זה עד הסוף.

שבוע טוב,
יותם.
יותם טלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 07:50   #27
IRON-MASS
חבר פעיל

הסמל האישי שלIRON-MASS

גילי זכה 5 מתוך כמה?
נשמע שהיה אחלה תחרות ושהביאו הרבה כבוד הביתה.

כל מה שצריך זה אמונה!
IRON-MASS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 08:18   #28
j3d
חבר פעיל

סרטון מאלוף האלופים http://www.youtube.com/watch?v=Q_lCtOnE5_M
j3d מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 09:51   #29
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

עוסק ב:: סטודנט

[quote=SmaMMiT]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Di-Bol

ראיתי תמונות שלך פה ושם אבל אף פעם לא עם פנים...

אתה הבחור שישב עם אליאב?
סלח לי על הביטוי אבל הנמוך? זה שבגובה שלי?
כן ומה רע בנמוך סלחתי
Di-Bol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 10:13   #30
Raffib
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלRaffib

כללי:: רפי
עוסק ב:: מתחרה, מאמן אישי ויועץ תזונה
חדר כושר: D-CLAB
ברירת מחדל אחלה תחרות

הייתה אתמול.

הגעתי מהצפון (נצרת עילית), וזה פשוט היה שווה את כל הפקקים בדרך ואת הנסיעה הארוכה.
אני חדש בפורום הזה ולכן לא כולם מכירים אותי, אבל אני נמצא בקשר עם ישראל בודי כבר כמעט שנתיים (עם גיל), אני נמצא תחת חסותו המקצועית כמו הרבה אחרים.

המתחרים השקיעו ונראו מצויין.
אין על מאור, הבחור פשוט נראה מילון דולר !
שוב פעם הוא הוכיח לאיזה חיטוב הוא מצליח להגיע בתחרות (ומי שראה אותו באוף סיזן יודע שהוא היה גדול).
ראובן סולומון גם היה מצויין ונראה טוב מאוד.
גם עמית ספיר ומישל טרוני נראו מעולה.
כל המתחרים של ישראל-בודי נראו מצויין וכל הכבוד על כך.

וכמובן שהם היו השלישיה של התחרות האמיתית באלוף האלופים והיה ממש צמוד, לפני ההודעה על הזוכה הייתה פשוט דממת מוות באולם זה היה מדהים.

אני לא מכיר את גלעד ולא ידעתי שזו תחרות ראשונה שלו, אבל כל הכבוד על האומץ ובהצלחה בהמשך הדרך.

בקיצור מבחינתי זאת הייתה ממש חוויה לראות את הרמה של המתחרים בארץ כל הכבוד.

לאחר התחרות, רציתי לרדת למטה להפגש עם החברה של ישראל-בודי אבל לא נתנו לנו להכנס לחלק התחתון.
חיכיתי בחוץ מעל חצי שעה אבל ראיתי שזה לוקח הרבה זמן והייתה לי עוד נסיעה ארוכה חזרה לצפון ולכן וויתרתי.

מאוד רציתי לפגוש אותך ארבל כדי להכיר אותך אני מאמין שיהיו עוד הזדמנויות (אולי בתחרות של נאבבא ?)

Di-Bol היה נחמד לפגוש אותך אתמול סוף סוף.

להתראות במר-ישראל של נאבבא
ישן 19-08-07, 10:16   #31
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit
ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
סיכום התחרות שלי

בואו נתחיל בפן החברתי שכן הוא החלק היותר קל לכתיבה
היה לי תענוג לעבוד עם המתחרים שלנו מאחורי הקלעים בחלק הארי של התחרות ,הייתי האחראי על הצבע של גלעד ,ובאופן כללי יצא לי לעזור למתחרים מאחורה וזה היה לי לעונג גדול ,וכבוד ענק לעזור לחבר'ה האלו שבאמת השקיעו את הנשמה.

היה לי את העונג לשוחח רבות היום עם נאור זיו ,שהוא בצורה הכי כנה שאפשר להגיד אחד האנשים הכי נחמדים שיצא לי לפגוש בספורט הזה ,פשוט בן אדם זהב ,מעבר לכך יצא לי לראות אותו עושה פוזינג והוא פשוט נראה מ-ד-ה-י-ם אפילו הרגליים הישתפרו וזה נותן לו מראה הרבה יותר שלם.
אביב עומר בן אדם מגניב לאללה ובאמת שהיה כיף להריץ איתו כמה דאחקות בקהל .
גם היה שיא מסויים לערב למי שעמד לידי ליד יותם וליד גל T בזמן שהרצנו בדיחות בנינו על כל מיני נושאים שקשורים לתחרות ,באמת שהיינו ציינים כל כך שזה היה רעיל. יישר כוח חבר'ה.

פגשתי הרבה חבר'ה נחמדים מהפורום ,וגם חבר'ה שפגשתי גם קודם היה תענוג להכיר,באמת טוב שבאתם חבר'ה.

מהבחינה המקצועית:
אני לא ארחיב על כל התחרות ,שכן לא את כל הקטגוריות ראיתי כי הייתי מאחורי הקלעים אז אני אדבר רק על הקטגוריות שראיתי

הנוער :
אני לא אגיד שאני אובקייטיבי ,אבל אין לי שמץ של מושג ירוק איך אור ביטון קיבל מקום שלישי ,הוא מבחינתי רץ על המקום הראשון עם ראובן ואני לא היחיד שאמר את זה , 3/4 קהל קילל את ההחלטה הזאת ,ולא הגיוני שמתחרה שלא שם צבע ,שם יותר מדי שמן , לא הגיע לשיפוט המקדים בבוקר , ולא ביצע פוזות כמו שצריך ,ייקח מקום שני כשיש מתחרה שהוא יותר איכותי ממנו .

ראובן ניצח את התחרות עם קלאסה ,ועמד על הבמה עם המון נוכחות ,היה תענוג לראות אותו זוכה.תמיד כיף לראות מישהו שמגיע לו זוכה.

אור ביטון נשדד לאור יום ,אבל הוא בחור חזק ואני יודע שזה לא הולך לשבור אותו ,הוא ימשיך הלאה ויתקדם ויעשה הרבה צרות להמון אנשים בפיתוח הגוף בישראל ,מילה של ארבל שאור ביטון יהיה מפלצת אמיתית.

גלעד בן יעקב היה המתחרה הכי גדול בקטוריית הנוער ,אבל הוא לא הגיע מוכן מבחינת חיטוב (גלעד אתה יודע שאני אוהב אותך ,אבל זה נכון ) ,גלעד יודע מה הוא צריך לעשות כדי לשפר את זה ,והוא יקח את הצעדים שצריך כדי לתקן את מה שצריך לתקן . כולנו מחזיקים לך אצבעות גלעד ,אתה עוד תעשה טרור בפיתוח הגוף בארץ.

הקטגורייה של עמית ספיר :
אין הרבה מה להרחיב פה ,עמית היה הכי טוב בקטגוריה ,לקח תואר מר ישראל שני ברציפות ,ותואר שני ברציפות השנה בצורה מאוד משכנעת.

הקטגורייה של מישל :
גם פה ,מישל לקח בצורה מאוד משכנעת , עבד קעדן מתחרה מאוד איכותי ,אבל על הגובה שלו הוא צריך עוד מסה כדי לעמוד מול מישל או מישהו בסיגנון , היה נורא קל לשופטים להחליט פה , מישל מר ישראל וזה תענוג מבחינתי להגיד את זה כי אני חולה על הבן אדם הזה ברמות על . כל הכבוד מישל ,אתה משפחה בישראל בודי ושלא תשכח את זה אף פעם.

משקל מעל 90 :
מאור לקח ללא עוררין ,הבחור שעלה מולו לא היה חטוב ,ולא היו לו פרופורציות בשיט . מאור מר ישראל במשקל פתוח בלי תחרות בכלל ,כל הכבוד מאור.

אלוף האלופים :
כאן למעשה היה שיא המתח ,היה מאוד צמוד בין מישל ,לעמית למאור , אבל בסופו של דבר מאור ניצח עם הרגליים והגב הכי מרשימים שראיתי בארץ בהמון המון המון זמן , פשוט מדהים איך הוא הישתפר ,גנטיקת על יש לבחור הזה ,כל הכבוד מאור ,כולנו נורא גאים בך .

קטגוריית הנשים :
כאן למעשה היה מאוד צמוד ,ארוסתו של מאור וחברה של עמית ספיר נראו מעולה ,אבל הגובה של חברה של עמית ספיר עובד לרעתה ,ויש לה מסה להוסיף כדי למלא את המסגרת שלה , למרות כל זאת ,החיטוב שלה היה מטורף לחלוטין וכל הכבוד על השייפ המטורף שהיא הגיע בו , קארין ארוסתו של מאור נראתה מדהים ,והיו לא רגליים מטורפות (הרגליים שלה היו יותר טובות משל חלק מהמתחרים בגברים למעשה ) ,כל הכבוד גם לך קארין ,באמת הישג מרשים

עכשיו לקטע הכי כיף של הערב :
הארוחה של אחרי !!
צוות ישראל בודי כולל עבדכם הנאמן יצא לסעודת מלכים במוז'ס ,בליווי מישל ,לוליק ,ראובן סולומון והחברה המקסימה שלו ,חברה של מישל ,ועוד בחורה יקרה שתשאר פה בעילום שם אבל היא יודעת שאני חולה עליה ,כולנו זללנו ,שתינו ,נהנינו ולמעשה הגעתי הביתה רק עכשיו ...תענוג לשבת באווירה כזאת (למרות שבמוזס בטח שונאים אותנו רצח על הרעש שעשינו ,אבל בתאכלס ? כוס אמא שלהם ! שני מרי ישראל יושבים איתנו בשולחן אחרי תחרות ,לא נעשה להם כבוד ? ) היה מצחיק אש ,ואני מוכרח לציין שרועי מצוות ישראל בודי הוא האדם הכי מצחיק שהכרתי מימי .

יאללה חבר'ה ,לילה טוב ,אני צריך להפריש קצת (לפחות קצת ) GH הלילה
אדיוס !
תודה אחי אני מעריך את זה (=
ישן 19-08-07, 11:15   #32
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
ברירת מחדל הסיכום שלי

נגרם הרבה הבל להרבה מתחרים . חוסר צדק מוכיח שוב שחייבים תמיד להיות "קרובים לצלחת " על מנת לקבל מקום טוב יותר.

בקטגורייה של יוסי לוי שלקח מקום שני אתמול , למה ? אך יתכן שאחד שלקח מקום רביעי לפני שבועיים במר תל אביב כאשר באותה תחרות לקח יוסי שני , הוא היה נראה כמו התינוק של יוסי אולי טיפה יותר חטוב ברגליים לא יותר . באותה קטגורייה לקח איזה רוסי אחד בשם אלכס מקום שלישי בכלל לא היה מגיע לו שלישי , יום לפני כן ביום שישי בצוהוריים כאשר הייתי שם ראיתי אותו עוזר לדודי ששון לתלות שלטים עובד שם בחינם על מנת לקבל דירוג טוב יותר למה ?

הכי מצחיק היה שעבד קאעדן לא הסכים לקבל את החלטת השופטים מול מישל טורני זה היה מגוחך ממש . בקטגורייה של מישל היה רק מישל ועאבד .

בקטגוריית משקל גוף עד שמונים ק"ג בוגדן שלקח מר הצפון 2006 ניצח את לבנה שביט איזה שטויות פשוט עצוב .

לחדי עין שהיו בקהל יכלו לשים לב שממש כמעט מיד לבנה עמד לקפוץ ולהרים ידיים לפני שצעקו את מספר 12 למקום השני (לבנה היה 12 ) זה לא היה צודק כלל .

כל החלטות הפסולות הללו לא ניתנים לויכוח בכלל אין על מה להתלבט ,

בכל אופן אני בתור חובב מושבע של ספורט פיתוח הגוף בארץ הבטחתי לעצמי לא להגיע יותר לתחרויות שמקיים האיגוד ה- IFBB . יש זילזול בקהל עצום לתת לו לשבת למעלה ביציע ולראות את המתחרים כל כך מרחוק כל התמונות שצלמתי יצאו על הפנים קטנות ממש .

אשר אמר לי שאני יכול לשבת למטה אבל אסור לי לצלם מה זה שווה ?

כאשר פגשתי את דודי ששון ביום שישי בצוהוריים ביקשתי ממנו אם הוא יסכים להתראיין למגזין החדש ?

(אתם לא תאמינו מה הוא אמר לי )

רק בתיאום מורשה מאשר פריג"!!!! אסור לבן אדם להתראיין בלי אישור של אשר .
כאשר פניתי לאשר הוא דרש על כך תשלום .

זה כמו שאני יפנה לגיא שלמון והוא יצטרך לקבל אישור מאלי , חשבתי שאנחנו חיים במדינה חופשית כנראה שלא כולם כאן חושבים כך .
בכלל לא התכוונתי לראיין אותו כשופט וחבר איגוד אלה כמתחרה לשעבר שלדבריו אומר שהוא מתכון לחזור למעגל התחרויות בקרוב .

לא הכל היה שחור. הופעת אורח של אלון צוקרמן הייתה מאוד מרשימה .
היו כמה קטגוריות עלובות שביזבזו זמן יקר לקהל שצריך לקום מוקדם בבוקר למחרת לעבודה .

1. המסטרס של צביקה סוייקה האגדי התחרה לבד .
2. הקטגורייה של מעל גיל 60 הייתה מיותרת , למרות שאני חייב לציין שיש לי כבוד והערכה רבה למתחרים כולם במיוחד לאלו שבגיל הזהב .
3. "הטפיחות לשכם " העצמאיות של קהל השופטים מחלקים לעצמם מדליות באמצע ההופעה הייתה מיותרת לחלוטין .

דבר יפה היה לראות את מאור ועמית לפני האלוף האלופים מעודדים את החברות שלהן מתחרות זו בזו .
העדפתי האישית הייתה דוקא לשירי בן ארי חברתו של עמית שלקחה שנייה הייתה הרבה יותר גבוה ,ארוכה, ואצילה. מאוד סקסית . .

אך ללא ספק שקארין ניניו הייתה הרבה יותר חטובה ויבשה מה גם שהופעתה של קארין הייתה הרבה יותר מושקעת מלווה באביזרים ופעלולי אקרובטיקה מרשימים .
הופעתה של שירי הייתה יותר חושנית וסקסית .

מישל טורני היה ממש מדהים בסוף התחרות נתן לכל אחד להצטלם איתו וכל אחד החזיק את הגביע שלו של מישל מצולם איתו נחמד מצידו מאוד סבלני יש לי תמונה של לוליק מתנשק עם מישל ממש מרגש .

היה לי מזל גדול וכבוד רב להכיר קצת יותר מקרוב לשיחות אישיות ומעמיקות את נאור זיו התותח ואת חוסם מצרי המלך איזה אנשים אייכותיים ממש ניתן לשאוב מהם המון השראה ומוטיבצייה . הם לא התחרו ישבו איתי "בבוטקה " של המגזינים ושוחחנו רבות לפני התחרות .

לסיכום :
לא שווה לבזבז את מוצאי השבת על אשר וחבורתו שלא מאורגנים ומביעים בוז רב שנה אחרי שנה לקהל הנאמן שמגיע אך אני שם לב שמשנה לשנה פחות קהל מגיע לתחרות של אשר . להערכתי היו פחות מי 200 איש , אני מצטער מאוד שהלכתי היה עדיף לבלות זמן איכותי עם המשפחה שווה יותר .
אני מאמין ואף רוצה לקוות שהתחרות של אלי תהייה טובה יותר בכמה וכמה רמות .

שבוע טוב לכולם .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 11:25   #33
jonathan
מנהל מקצועי

אם התחרות הייתה ב9 הייתי מגיע
לפי הסיכומים פה המתחרים היו נראים סוף,מאור נראה מעולה יאללה..חבל
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 11:33   #34
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב
נגרם הרבה הבל להרבה מתחרים . חוסר צדק מוכיח שוב שחייבים תמיד להיות "קרובים לצלחת " על מנת לקבל מקום טוב יותר.

בקטגורייה של יוסי לוי שלקח מקום שני אתמול , למה ? אך יתכן שאחד שלקח מקום רביעי לפני שבועיים במר תל אביב כאשר באותה תחרות לקח יוסי שני , הוא היה נראה כמו התינוק של יוסי אולי טיפה יותר חטוב ברגליים לא יותר . באותה קטגורייה לקח איזה רוסי אחד בשם אלכס מקום שלישי בכלל לא היה מגיע לו שלישי , יום לפני כן ביום שישי בצוהוריים כאשר הייתי שם ראיתי אותו עוזר לדודי ששון לתלות שלטים עובד שם בחינם על מנת לקבל דירוג טוב יותר למה ?

הכי מצחיק היה שעבד קאעדן לא הסכים לקבל את החלטת השופטים מול מישל טורני זה היה מגוחך ממש . בקטגורייה של מישל היה רק מישל ועאבד .

בקטגוריית משקל גוף עד שמונים ק"ג בוגדן שלקח מר הצפון 2006 ניצח את לבנה שביט איזה שטויות פשוט עצוב .

לחדי עין שהיו בקהל יכלו לשים לב שממש כמעט מיד לבנה עמד לקפוץ ולהרים ידיים לפני שצעקו את מספר 12 למקום השני (לבנה היה 12 ) זה לא היה צודק כלל .

בכל אופן אני בתור חובב מושבע של ספורט פיתוח הגוף בארץ הבטחתי לעצמי לא להגיע יותר לתחרויות שמקיים האיגוד ה- IFBB . יש זילזול בקהל עצום לתת לו לשבת למעלה ביציע ולראות את המתחרים כל כך מרחוק כל התמונות שצלמתי יצאו על הפנים קטנות ממש .

כאשר פגשתי את דודי ששון ביום שישי בצוהוריים ביקשתי ממנו אם הוא יסכים להתראיין למגזין החדש ?

זה כמו שאני יפנה לגיא שלמון והוא יצטרך לקבל אישור מאלי , חשבתי שאנחנו חיים במדינה חופשית כנראה שלא כולם כאן חושבים כך .
בכלל לא התכוונתי לראיין אותו כשופט וחבר איגוד אלה כמתחרה לשעבר שלדבריו אומר שהוא מתכון לחזור למעגל התחרויות בקרוב .

היו כמה קטגוריות עלובות שביזבזו זמן יקר לקהל שצריך לקום מוקדם בבוקר למחרת לעבודה .

2. הקטגורייה של מעל גיל 60 הייתה מיותרת , למרות שאני חייב לציין שיש לי כבוד והערכה רבה למתחרים כולם במיוחד לאלו שבגיל הזהב .
3. "הטפיחות לשכם " העצמאיות של קהל השופטים מחלקים לעצמם מדליות באמצע ההופעה הייתה מיותרת לחלוטין .

דבר יפה היה לראות את מאור ועמית לפני האלוף האלופים מעודדים את החברות שלהן מתחרות זו בזו .
העדפתי האישית הייתה דוקא לשירי בן ארי חברתו של עמית שלקחה שנייה הייתה הרבה יותר גבוה ,ארוכה, ואצילה. מאוד סקסית . .

אך ללא ספק שקארין ניניו הייתה הרבה יותר חטובה ויבשה מה גם שהופעתה של קארין הייתה הרבה יותר מושקעת מלווה באביזרים ופעלולי אקרובטיקה מרשימים .

מישל טורני היה ממש מדהים בסוף התחרות נתן לכל אחד להצטלם איתו וכל אחד החזיק את הגביע שלו של מישל מצולם איתו נחמד מצידו מאוד סבלני יש לי תמונה של לוליק מתנשק עם מישל ממש מרגש .

היה לי מזל גדול וכבוד רב להכיר קצת יותר מקרוב לשיחות אישיות ומעמיקות את נאור זיו התותח ואת חוסם מצרי המלך איזה אנשים אייכותיים ממש ניתן לשאוב מהם המון השראה ומוטיבצייה . הם לא התחרו ישבו איתי "בבוטקה " של המגזינים ושוחחנו רבות לפני התחרות .

לסיכום :
לא שווה לבזבז את מוצאי השבת על אשר וחבורתו שלא מאורגנים ומביעים בוז רב שנה אחרי שנה לקהל הנאמן שמגיע אך אני שם לב שמשנה לשנה פחות קהל מגיע לתחרות של אשר . להערכתי היו פחות מי 200 איש , אני מצטער מאוד שהלכתי היה עדיף לבלות זמן איכותי עם המשפחה שווה יותר .

שבוע טוב לכולם .
תמיד יבוא קהל ויבואו אנשים לתחרויות IFBB כי אנשים "נשרפו" עכשיו ל3 שנים הבאות לא תיהיה ברירה
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 11:43   #35
parkhot
חבר מתחיל

ברירת מחדל ספונסר עולמי

אתה צודק ב100% לגבי יוסי כהן הוא היה צריך לקחת מקום ראישון לא מתקבל על הדעת אך לפני 10 ימים יוסי לקח 2 והמתחרה שהיה במקום ה5 לוקח מקום 1 במר ישראיל יש פו שוחד צריך לפרסם את הדבר הזה בועד העולימפי שיתנו הסברים יוסי היגיעה במצב מצוין לתחרות היה יבש ומחוטב ויש עוד דילמות כמו בוגדן וליבנה שביט אני חושב שליבנה היה יותר טוב לגבי מישל אין מה להגיד מגיעה לו מקום 1 למרות שהיו 2 מתחרים פדיחה אבל הדבר אחי לו מובן זה שיוסי לו לקח מקום 1 הוא היה ב3 דרגות יותר טוב
parkhot מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 11:56   #36
Raffib
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלRaffib

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב

לסיכום :

שבוע טוב לכולם .
אני מסכים לגבי לבנה, גם אני ראיתי שהוא כמעט הניף את הידים כשהודיעו הצער שמספר 12 (לבנה) במקום שני, הוא היה בטוח שהוא זוכה והאמת הגיע לו הוא נראה הכי טוב בקטגוריה שלו, אני גם לא הבנתי מה גרם לשופטים להחליט החלטה זאת בקטגוריה. דרך אגב מי הייתה האשה שצעקה על השופטים לאחר ההחלטה התמוהה הזאת ? אמא של לבנה ?

גם לגבי עבד קאעדן, זה באמת היה מצחיק שהוא לא קיבל את החלטת השופטים, איפה הוא ואיפה מישל.

באמת היה מגניב לראות את מאור ואת עמית מעודדים את החברות שלהם מהצד.
כמו כן היה יפה לראות את מאור לוחץ יד לכל המתמודדים האחרים לאחר נצחונו ונותן להם כבוד.
המון כבוד למאור.
ישן 19-08-07, 12:06   #37
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

טוב חבר'ה היה נדיר מתחרים באמת מרשימים אבל מה קרה כולם שכחו את הבודיבילדר הכי יפה שהיה על הבמה?

אני מדבר על אלון צוקרמן אלוף האלופים של 2006 אשקרא עלה לבמה עם טייץ מגפיים ומשקפי שמש כולו בקרחנה הולך עומד על הכיסאות של הקהל עושה פוזות כאילו זה רוני קולמן בא לעלות למר ישראל איזה ביטחון , איזה אומץ , פוזינג מדהים וכמובן נראה מעולה וכל זה בפאקינג אוף סיזון אין הוא האליל הישראלי שלי הוא עלה לבמה עם ביטחון כאילו זה הבית שלו
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-07, 12:14   #38
Raffib
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלRaffib

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
טוב חבר'ה היה נדיר מתחרים באמת מרשימים אבל מה קרה כולם שכחו את הבודיבילדר הכי יפה שהיה על הבמה?

אני מדבר על אלון צוקרמן אלוף האלופים של 2006 אשקרא עלה לבמה עם טייץ מגפיים ומשקפי שמש כולו בקרחנה הולך עומד על הכיסאות של הקהל עושה פוזות כאילו זה רוני קולמן בא לעלות למר ישראל איזה ביטחון , איזה אומץ , פוזינג מדהים וכמובן נראה מעולה וכל זה בפאקינג אוף סיזון אין הוא האליל הישראלי שלי הוא עלה לבמה עם ביטחון כאילו זה הבית שלו
אתה צודק הוא באמת דפק הופעה עם המון בטחון עצמי והוא באמת נראה טוב מאוד.
דרך אגב למה הוא לא התחרה ?
ישן 19-08-07, 12:15   #39
MagneZium
חבר פעיל

ראבון מקום ראשון אור שלישי מי לקח מקום שני בנוער?
ואפה לעזעזל תמונות?
ישן 19-08-07, 12:19   #40
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

[quote=MagneZium]ראבון מקום ראשון אור שלישי מי לקח מקום שני בנוער?
ואפה לעזעזל תמונות?[/quote

בחור בשם בוחניק דתי מבני ברק ,זו גם הסיבה שהוא לא הופיע במוקדמות בבוקר שומר שבת . בעבר נאור זיו היה מכין אותו .במר הצפון 2006 NABBA הוא התחרה לבד בקטגורייה של הנוער הוא עלה אז עם משקפיים כבדים .

אל תתפסו אותי במילה אך עד כמה שידוע לי הוא עבר את גיל ה-21 מזמן אם אני לא טועה
ט.ל.ח .

חוץ מזה היה צמוד מאוד בינו לבין ראובן היה לו חזה וגב מדהימים חבל שהוא לא שם צבע בכלל .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה