ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-03-11, 16:40   #41
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness

אז אני חושב שבתור בעל החתימה, אני צריך גם להגיב, אז ככה -

אין בתוכן החתימה להעליב / לפגוע / להשפיל אי אילו מבאי ומשתמשי הפורום.

אני חושב שבאדיבלדינג זה כלל לא ענף ספורט כי אם יצירת אומנות אחת גדולה, יצירת אומנות של הגוף האנושי, עם כל זאת מתוך התגובות של המשתמשים היקרים שלנו פה ניכר בברור כי כל עיסוקם הוא ההפך ממה שהם מציינים - במקום לחתור לתוצאה הסופית של גוף בעל מסה אדירה עם אחוזי שומן נמוכים הם מנסים להראות שהם באמת אנשים שמסת השריר שלהם מתורגמת אכן לכוח אמיתי ומשמעותי שיכול להוזיז משקלים כבדים מאוד אפילו עד פי 3 ממשקל גופם.
יכול להיות שזה נכון ויכול להיות שלא, כמו שרובנו יודעים כאשר bb מן המניין המקבל גישה לסמים חוקיים / לא חוקיים הדאגה שלו היא כבר לא כמה משקל הוא דוחק / מושך / לוחץ וכן על זה הדרך.. רוב הדברים שהוא יעשה יתאימו לו כל עוד הוא מסתמם כראוי (ושוב אין פה שום זלזול זו המציאות בלבד), זה בדיוק הסיבה למה גבר ששוקל 100-120 קילו מסת שריר מסתפק במשקלים מינורים (לרמה שלו כמובן) אז מה אם הוא נראה ענק, כמו שניגרי אמר - הפוזה היא החשובה ולא המראה.

ועכשיו לתוכן של הפוסט - מאור זרדז עושה סקוואט עם 350 קילו, מרשים מאוד! ניכר על מאור שהוא בחור חזק, ובכלל לרמה שמאור הגיע מישהו בכלל יכול לפצות את פיו ולדבר בו סרה?! לא נראה לי, ובכלל (שוב) הכוונה פה לא למאור, או לרוני שעשה סקוואט מדהים של 800 פאונד או לבילדרים אחרים.
כוחם במקומו מונח, ויש כוח בזה אין לי ספק, הכוונה פה לאנשים (כמוני בעברי הלא כל כך רחוק) שחושבים שהדרך למסת שריר איכותית ויפה עוברת בתוכניות בידודים ופיצולים באלפי לחיצות מזוויות שונות ומשונות בפלייס בשכיבה/ בעמידה / על הראש / מתוך שינה וכהנה וכהנה.
אז זהו שלא. שבנאדם נכנס ביום הראשון שלו לחדר כושר הוא מבין שהבייספס שלו צריכים לקבל 40 אחוז מהזמן, החזה 40 אחוז מהזמן וכל השאר 20 אחוז, בלי שום ידע בתכנון אימונים (כמו שהצגתי פה את הידע הדל שלי רק שנכנסתי, מי שיודע - יודע על מה אני מדבר) - לזה בדיוק הייתה הכוונה.
בתור אחד שחובב גם באדיבילדינג אני חושב שהבנתי שהדרך למסה איכותית ואמיתית עוברת דרך אימוני הכוח, זה לא יעזור לניגרי ולא לאף אחד הדרך האמיתית היא הדרך הקשה של המוט על הגב, של המוט על הרצפה, ושל המוט בספסל.

ניקח למשל את מנהל הפורום היקר - אביב עומר, ציינתה באחד הפוסטים שהצלחתה לדחוק 150 ל - 6 חזרות יפות, אכן זה משקל מרשים, אבל תסכים איתי אביב שאם אני אראה אותך ברחוב (ואין לי שום ידע באימונים/כף רגלי מעולם לא דרכה בחדר כושר)אני אחשוב שאתה מעיף לפחות 200 קילו באוויר בלי למצמץ, ולמה אני אחשוב ככה?! - כי זה בדיוק מה שמסת השריר שלך משדרת - כוח. (כמובן שאין פה ולו נימה אחת של זלזול בהישגים היפים שלך, כמובן שלא ממני הקטן), אני מדבר תכלס גלוי ופתוח ואני חושב שחלקכם באמת יכולים להזדהות עם מה שאני אומר ואפילו להסכים.
לגבי מאור היקר (שאני אישית חושב שהוא הבחור היחיד שבאמת רציני בארץ ב B זה מרשים מה שהוא עשה, אבל ממה שאני יודע אם זה כבד מדיי בשביל לשבור קו מקביל, זה כבד מדיי בשביל לשים על הגב, מה עוד שהספוטר ממש עולה איתו ומייצב אותו בצורה יוצאת דופן, שזה בעצם מה שאנחנו מחפשים בסקוואט עבודה משותפת של כל השרירים והמייצבים המשתתפים בתנועה, מה שהוא עשה זה פשוט - שם על עצמו משקל אדיר, ניסה לשבור מקביל, לא הצליח גם עם הספוטר שתפס אותו, אני חושב שהיה יותר מרשים אם היה מוריד 60-70 ק"ג מהמשקל, יורד סולו בלי ספוטר ושובר קו מקביל - דבר שאני משוכנע שהוא מסוגל לעשות, אז למה ה - 350 ק"ג (שאלה שאין עליה תשובה).

בפעם האחרונה שאני בדקתי (שוב) בתחרויות bb לא עניין את התחת של שום שופט מי המתחרה שדוחק הכי הרבה חזה / עושה סקוואטים חולניים, אלא - מי חתוך הכי יפה... אז למה הדיון הזה שוב פעם גולש לפסים מגעילים, ולנסות להוכיח שזה ההפך.?!?

אני ממש לא מעוניין שזה מה שישתמע מדבריי - זלזול, אף אחד לא מזלזל פה באף אחד, בסופו של יום החתימה נכתבה ברוח טובה והומוריסטית, חבל שאנשים לוקחים את זה קשה ועפים פה על עצמם...
החתימה מבטאת בסופו של דבר את האני מאמין שלי, גם אם זה חצי רצינות חצי צחוק.

בשביל הסדר הטוב אני מוכן למחוק את השורה הזאת מהחתימה שהסעירה את המדינה (מחר עוד יהיה על זה כתבות ב - YNET)

נערך לאחרונה על ידי Shai 22, 22-03-11 בשעה 16:45.
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 16:43   #42
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קפטן שלד צפה בהודעה

אתה טועה, אבל זה לא משנה כרגע כי זה לא הפורום המתאים לדון בכמה או למה ספוטר מוסיף xמשקל

לא דיברתי על הספוטר אלה על המלא לא מלא שבמקרה שלו זה היה די קרוב, ואפילו זה עם 350 מבחינתי מכובד מאוד...ודווקא אנשים ששמים לב יותר על כוח באימונים שלהם צריכים יותר להעריך את זה
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 16:45   #43
Nitric Oxide Troll
Guest

חחח שי, יש לך יותר מדי זמן פנוי.
ישן 22-03-11, 16:47   #44
Shai 22
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nitric oxide troll צפה בהודעה
חחח שי, יש לך יותר מדי זמן פנוי.
אחי אני בעבודה, עד 23, עם אינטרנט חופשי, אני מ.נ.צ.ל את זה!!!
ישן 22-03-11, 16:51   #45
Nitric Oxide Troll
Guest

חחח לבריאות
ישן 22-03-11, 17:22   #46
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

מה שקורה פה כרגע זה דיון רציני ומעשיר, שדרכו אפשר לגלות שיש פה המון אנשים עם שכל טוב.
נו, לא יותר טוב ככה?
לא יותר מכובד, לא יותר נעים?

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 17:29   #47
הליצן המרקד
חבר פעיל

ניגרי חלק מהטיעונים שלך נכונים, אתה צודק שיש חלק שבאמת הורסים סתם אם אפשר לקרוא לזה ככה, אבל הרוב הגדול לא, למשל subzero1122 למרות שיש לו תגובות עוקציניות, אני יכול להצביע על עשרות אם לא מאות הודעות שהוא באמת אשכרה ישב הסביר העיר והאיר, כך גם רבים אחרים.

אף אחד פה לא עושה עליהום, ומי שבאמת נכנס לפורום פיתוח גוף תחרותי ומטריל בלי סיבה הוא דביל, בייחוד אם הוא עושה את זה על בסיס קבוע (פעם פעמיים לצחוקים ניחא).
הליצן המרקד מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 17:46   #48
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

תשמע יכול להיות שפעם היו לו הערות מקצועיות, אני יודע גם שיש לו פה עבר, אבל אם הוא משנה את עורו באופן כזה העבר לא עומד לזכותו.
לקרוא לי בכיין? כוס אמק ערס לך תקרע קודם זוג כפפות, ותשלם פעם אחת שכר דירה.
ילד מושתן.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 20:08   #49
אנדרוליזם
חבר פעיל

עוסק ב:: מחובר 24 שעות למזרקים
חדר כושר: Go Kartiv

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
מה שקורה פה כרגע זה דיון רציני ומעשיר, שדרכו אפשר לגלות שיש פה המון אנשים עם שכל טוב.
נו, לא יותר טוב ככה?
לא יותר מכובד, לא יותר נעים?
לגמרי
אנדרוליזם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 21:26   #50
AssafShe
חבר מתחיל

אני חושב שמה שצריך לזכור בדיון כזה, שגידול של שריר (Muscle hypertrophy) מתרחש בשתי דרכים:
sarcoplasmic ו- myofibrillar
בעוד שהראשון מגדיל בעיקר את הגודל של השריר, השני מגביר את הכוח "והצפיפות" של השריר.
כל קבוצה של מתאמנים עובדת בצורה אחרת ומגרה את השריר בצורה שונה, שריר גדול יותר לא אומר בהכרח שריר חזק יותר.
bb רוצים שריר גדול יותר, pl רוצים שריר חזק יותר, זה הכל.
AssafShe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 21:46   #51
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

לא חושב שזה נכון להגדיר שpl בונה שרירים יותר "צפופים" ... "דחיסות" זה עניין גנטי ומבנה גוף וותק וכו'
השריר יכול לגדול או לקטון, לא להצטופף (הוספת תאי שריר שמתרחשת אם אני לא טועה במקרים מאוד מאוד נדירים)

תקנו אותי אם אני טועה..
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 21:50   #52
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

אתה צודק במה שאתה אומר
אבל pl אמורים להרים כמה שיותר משקל והתחרות מחולקת לפי קטגוריות אז הם מנסים להשאר על משקל כמה שיותר נמוך אז זה לא שהם "צפופים" הם פשוט מתאימים את המאסה שלהם למשקל
נגיד בתחרות עד 80 קילו בן אדם צריך לדחוס את המאסה שלו גם בפלג גוף עליון וגם בתחתון ב80 קילו האלה

מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי איכשהו חחח
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 21:53   #53
Shai 22
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Cuba צפה בהודעה
אתה צודק במה שאתה אומר
אבל pl אמורים להרים כמה שיותר משקל והתחרות מחולקת לפי קטגוריות אז הם מנסים להשאר על משקל כמה שיותר נמוך אז זה לא שהם "צפופים" הם פשוט מתאימים את המאסה שלהם למשקל
נגיד בתחרות עד 80 קילו בן אדם צריך לדחוס את המאסה שלו גם בפלג גוף עליון וגם בתחתון ב80 קילו האלה

מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי איכשהו חחח
קבל Like יא קובה חמוסטה
ישן 22-03-11, 22:04   #54
AssafShe
חבר מתחיל

ציטוט מויקפדיה, אני מאמין שאפשר למצוא מקור יותר "אמין":

There are two different types of muscular hypertrophy: sarcoplasmic and myofibrillar. During sarcoplasmic hypertrophy, the volume of sarcoplasmic fluid in the muscle cell increases with no accompanying increase in muscular strength. During myofibrillar hypertrophy, actin and myosin contractile proteins increase in number and add to muscular strength as well as a small increase in the size of the muscle. Sarcoplasmic hypertrophy is characteristic of the muscles of certain bodybuilders while myofibrillar hypertrophy is characteristic of Olympic weightlifters.[1] These two forms of adaptations rarely occur completely independently of one another, one can experience a large increase in fluid with a slight increase in proteins, a large increase in proteins with a small increase in fluid, or a relatively balanced combination of the two.

"בצפיפות" אני מתכוון לשריר יותר קטן אבל יותר חזק, שזה סוג של צפיפות, לא??
AssafShe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:34   #55
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
צודק, כוח זה עניין יחסי, ובאותה מידה: פאאורליפטר יכול להיראות נהדר, אבל בקנה מידה של פיתוח גוף אתה בדרך כלל תמצא מעטים שיכולים להתמודד באמת מול מי שעוסק בבאדיבילדינג באופן מקצועי.
אבל שוב, אין שום סתירה בין שני הענפים, זו לגמרי המצאה של כמה מתוסכלים שחושבים שהם הקימו עאלק קומונה.
יש ועוד איך סטירה.
ברמות הכי גבוהות בילדר וליפטר מאוד שונים
ברמות יותר נמוכות, ליפטר יוכל להתמודד בשתי הקטגוריות, בעוד שבילדר רק באחת.

אנשים כמו ג'וני ג'קסון וסטן אפדרינג יש מעט מאוד.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:36   #56
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai 22 צפה בהודעה
אז אני חושב שבתור בעל החתימה, אני צריך גם להגיב, אז ככה -

אין בתוכן החתימה להעליב / לפגוע / להשפיל אי אילו מבאי ומשתמשי הפורום.

אני חושב שבאדיבלדינג זה כלל לא ענף ספורט כי אם יצירת אומנות אחת גדולה, יצירת אומנות של הגוף האנושי, עם כל זאת מתוך התגובות של המשתמשים היקרים שלנו פה ניכר בברור כי כל עיסוקם הוא ההפך ממה שהם מציינים - במקום לחתור לתוצאה הסופית של גוף בעל מסה אדירה עם אחוזי שומן נמוכים הם מנסים להראות שהם באמת אנשים שמסת השריר שלהם מתורגמת אכן לכוח אמיתי ומשמעותי שיכול להוזיז משקלים כבדים מאוד אפילו עד פי 3 ממשקל גופם.
יכול להיות שזה נכון ויכול להיות שלא, כמו שרובנו יודעים כאשר bb מן המניין המקבל גישה לסמים חוקיים / לא חוקיים הדאגה שלו היא כבר לא כמה משקל הוא דוחק / מושך / לוחץ וכן על זה הדרך.. רוב הדברים שהוא יעשה יתאימו לו כל עוד הוא מסתמם כראוי (ושוב אין פה שום זלזול זו המציאות בלבד), זה בדיוק הסיבה למה גבר ששוקל 100-120 קילו מסת שריר מסתפק במשקלים מינורים (לרמה שלו כמובן) אז מה אם הוא נראה ענק, כמו שניגרי אמר - הפוזה היא החשובה ולא המראה.

ועכשיו לתוכן של הפוסט - מאור זרדז עושה סקוואט עם 350 קילו, מרשים מאוד! ניכר על מאור שהוא בחור חזק, ובכלל לרמה שמאור הגיע מישהו בכלל יכול לפצות את פיו ולדבר בו סרה?! לא נראה לי, ובכלל (שוב) הכוונה פה לא למאור, או לרוני שעשה סקוואט מדהים של 800 פאונד או לבילדרים אחרים.
כוחם במקומו מונח, ויש כוח בזה אין לי ספק, הכוונה פה לאנשים (כמוני בעברי הלא כל כך רחוק) שחושבים שהדרך למסת שריר איכותית ויפה עוברת בתוכניות בידודים ופיצולים באלפי לחיצות מזוויות שונות ומשונות בפלייס בשכיבה/ בעמידה / על הראש / מתוך שינה וכהנה וכהנה.
אז זהו שלא. שבנאדם נכנס ביום הראשון שלו לחדר כושר הוא מבין שהבייספס שלו צריכים לקבל 40 אחוז מהזמן, החזה 40 אחוז מהזמן וכל השאר 20 אחוז, בלי שום ידע בתכנון אימונים (כמו שהצגתי פה את הידע הדל שלי רק שנכנסתי, מי שיודע - יודע על מה אני מדבר) - לזה בדיוק הייתה הכוונה.
בתור אחד שחובב גם באדיבילדינג אני חושב שהבנתי שהדרך למסה איכותית ואמיתית עוברת דרך אימוני הכוח, זה לא יעזור לניגרי ולא לאף אחד הדרך האמיתית היא הדרך הקשה של המוט על הגב, של המוט על הרצפה, ושל המוט בספסל.

ניקח למשל את מנהל הפורום היקר - אביב עומר, ציינתה באחד הפוסטים שהצלחתה לדחוק 150 ל - 6 חזרות יפות, אכן זה משקל מרשים, אבל תסכים איתי אביב שאם אני אראה אותך ברחוב (ואין לי שום ידע באימונים/כף רגלי מעולם לא דרכה בחדר כושר)אני אחשוב שאתה מעיף לפחות 200 קילו באוויר בלי למצמץ, ולמה אני אחשוב ככה?! - כי זה בדיוק מה שמסת השריר שלך משדרת - כוח. (כמובן שאין פה ולו נימה אחת של זלזול בהישגים היפים שלך, כמובן שלא ממני הקטן), אני מדבר תכלס גלוי ופתוח ואני חושב שחלקכם באמת יכולים להזדהות עם מה שאני אומר ואפילו להסכים.
לגבי מאור היקר (שאני אישית חושב שהוא הבחור היחיד שבאמת רציני בארץ ב bb) זה מרשים מה שהוא עשה, אבל ממה שאני יודע אם זה כבד מדיי בשביל לשבור קו מקביל, זה כבד מדיי בשביל לשים על הגב, מה עוד שהספוטר ממש עולה איתו ומייצב אותו בצורה יוצאת דופן, שזה בעצם מה שאנחנו מחפשים בסקוואט עבודה משותפת של כל השרירים והמייצבים המשתתפים בתנועה, מה שהוא עשה זה פשוט - שם על עצמו משקל אדיר, ניסה לשבור מקביל, לא הצליח גם עם הספוטר שתפס אותו, אני חושב שהיה יותר מרשים אם היה מוריד 60-70 ק"ג מהמשקל, יורד סולו בלי ספוטר ושובר קו מקביל - דבר שאני משוכנע שהוא מסוגל לעשות, אז למה ה - 350 ק"ג (שאלה שאין עליה תשובה).

בפעם האחרונה שאני בדקתי (שוב) בתחרויות bb לא עניין את התחת של שום שופט מי המתחרה שדוחק הכי הרבה חזה / עושה סקוואטים חולניים, אלא - מי חתוך הכי יפה... אז למה הדיון הזה שוב פעם גולש לפסים מגעילים, ולנסות להוכיח שזה ההפך.?!?

אני ממש לא מעוניין שזה מה שישתמע מדבריי - זלזול, אף אחד לא מזלזל פה באף אחד, בסופו של יום החתימה נכתבה ברוח טובה והומוריסטית, חבל שאנשים לוקחים את זה קשה ועפים פה על עצמם...
החתימה מבטאת בסופו של דבר את האני מאמין שלי, גם אם זה חצי רצינות חצי צחוק.

בשביל הסדר הטוב אני מוכן למחוק את השורה הזאת מהחתימה שהסעירה את המדינה (מחר עוד יהיה על זה כתבות ב - ynet)

אני לא מסכים איתך ברבע מהדברים קודם כל על זה שאתה אומר שרק להתאמן כבד זה עובד כל אחד והגוף שלו וכל אחד ומה שעובד עליו הרי אם הייתה נוסחה אחת אז כולם ממיזמן היו עובדים לפיה ולא כל אחד והשיטה שלו דבר שני מה הקטע הזה של טנק עם מנוע טוסטוס זה כזה חרטא pl מתאמן רק על משקלים כבדים ולכן הטכניקה שלו במשקלים כבדים יותר טובה אבל אני למשל עובד דרופסטים ובן אדם ששוקל כפול ממני והרבה יותר מפותח ממני לא הצליח לעמוד בדרופסטים שלי אז מה אני יותר חזק אתם סתם מדברים שטויות ועוד משהוא אם בן אדם שיראה את ניגרי וישאל אותו כמה הוא מרים אז תיהיה בטח שלא תיהיה לו הערכה כי הוא לא מבין בזה כלום כל מה שיגידו לו הוא יתלהב

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:37   #57
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
זה לא היה כזה רחוק ממלא וכוסומו זה 350 קילו!נגיד עם 320 הוא היה עושה מלא , זה לא משקל מספיק טוב?ועוד הוא "בילדר" שאמור להיות איטי וחלש...
לא יקרה כלום אם תפרגן טיפה לפעמים...
רוצה לשים על זה כסף?
אין לך מושג כנראה מה זה 300 קילו בכלל
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:40   #58
Shai 22
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אני לא מסכים איתך ברבע מהדברים קודם כל על זה שאתה אומר שרק להתאמן כבד זה עובד כל אחד והגוף שלו וכל אחד ומה שעובד עליו הרי אם הייתה נוסחה אחת אז כולם ממיזמן היו עובדים לפיה ולא כל אחד והשיטה שלו דבר שני מה הקטע הזה של טנק עם מנוע טוסטוס זה כזה חרטא pl מתאמן רק על משקלים כבדים ולכן הטכניקה שלו במשקלים כבדים יותר טובה אבל אני למשל עובד דרופסטים ובן אדם ששוקל כפול ממני והרבה יותר מפותח ממני לא הצליח לעמוד בדרופסטים שלי אז מה אני יותר חזק אתם סתם מדברים שטויות ועוד משהוא אם בן אדם שיראה את ניגרי וישאל אותו כמה הוא מרים אז תיהיה בטח שלא תיהיה לו הערכה כי הוא לא מבין בזה כלום כל מה שיגידו לו הוא יתלהב
תהיה בריא
http://www.forum.trshady.com/images/.../TR_coffee.gif
ישן 22-03-11, 22:40   #59
YYY
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
קשה לי להאמין שהדרופ סט המטורף הזה היה עד כדי כך מטורף. עם כמה משקל עבדת וכמה חזרות?
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:46   #60
Shai 22
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
יש ועוד איך סטירה.
ברמות הכי גבוהות בילדר וליפטר מאוד שונים
ברמות יותר נמוכות, ליפטר יוכל להתמודד בשתי הקטגוריות, בעוד שבילדר רק באחת.

אנשים כמו ג'וני ג'קסון וסטן אפדרינג יש מעט מאוד.
וואלה רק לפני כמה ימים נודע לי המאמן של ג'וני זה אד כוהן
תגובה