ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-05-11, 01:24   #41
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

אמרון, תראה לי מישהו שעושה 180 קילו סקוואט ל5 חזרות עם רגליים קטנות או מידה 32 בג'ינס... שתהיה לו גנטיקה של פליט דרפורי מצידי, הוא חייב להיות עם רגליים נורמליות או גדולות מהממוצע שרואים
אם בנאדם שופף 120 קילו לחצי טווח תנועה הרגליים שלו לא יהיו מאסיביות, לא יעזור לו אם יעשה סקוואט פעמיים ביום גם

יש לך דוגמה על איש הלילה מהפורום(מהסקוואטרים החזקים בארץ) עם ג'ינס 52, והוא גם התחיל 10 מידות פחות.
לא צריך להיות עילוי גנטי ולא בולשיט, תזונה נכונה(+תוספים מן הסתם), והרבה סקוואטים כבדים= רגל מאסיבית

אין סיבה שגבר שמתאמן שנתיים+ לא ישפוף 180 קילו ל5 חזרות, במיוחד בנאדם שלוקח את התחום ברצינות ומתחרה/מקפיד על תזונה ושינה

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 01:29   #42
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

חברה מסכים איתכם מה שאני אומר ש99 אחוז מהבודיבלדרים בארץ עובדים סקוואט רציני ולא רק מכונות כמו שהבחור אמר. זאת הייתה הכוונה שלי

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 01:30   #43
SmokingSnake

בסדר, לא באתי לזלזל, בילדרים שעושים סקוואט כבד(מאור זרדז נגיד) הם 3-4 רמות מעל האחרים לקחתי אותו כדוגמה כי אני לא מכיר אנשים ומה הם עושים, פשוט ראיתי סרטונים שלו ורואים פשוט שלבנאדם יש רגל כמו בול עץ/ בנאדם שמתחרה

אם כולם היו שופפים 80% ממה שהוא שופף הרמה פה הייתה אחרת לגמרי
באחריות

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

ישן 30-05-11, 01:31   #44
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איש הבוקר צפה בהודעה
ישראל, אם לומר את האמת זה טיפה מקומם כל העסק הזה, זה מרתיח אותי שרק בישראל ואני מדגיש רק בישראל אנשים ממציאים כללי משחק חדשים, והיופי בכל זה שנותנים להם ללכת עם זה עד הסוף ונותנים להם לזכות וכד'.

להמציא את הbb מחדש לא ילך, חלק מהעסק זה רגליים - הם חלק בלתי נפרד מהגוף, ואם אדם מחליט שהוא bb עם רגלי תרנגולת שיבושם לו, אבל מכאן ועד לתת לו לזכות ולהכתיר אותו בתואר אזורי, זה מוגזם, מבחינתי שלא יתנו לאף אחד לזכות שיסגרו את התחרויות המבישות האלה.
אי אפשר מצד אחד להתלונן למה זה לא מתקדם בארץ ומצד שני לעודד הזנחה של חלקים בגוף, ולהציג מופעי ליצנות בסגנון שלעיל, אם אראל אורון לא מספיק בנאדם בשביל להניח את האגו שלו בצד עם התרגילים המפוקפקים שהוא עושה לרגליים ולהתחיל לעבוד כמו בנאדם שפשוט לא יעלה על הבמה ולא יקרא לעצמו bb.
אני חובב ומעריץ מאוד גדול של bb איכותי וטוב, זה לא בא מנסיון להטריל וכד', זו המציאות ואם אף אחד לא רוצה לשמוע אותה, אז אל תצפו שהתחום הזה יתפתח בארץ.
מסכים איתך ברוב מה שאתה אומר אבל לא הכל זה כמו שאתה רוצה יש חוקים לאיגוד כדי שהאיגוד יתקיים הוא מחוייב לעשות לפחות 4 תחרויות בשנה ולא מעניין כמה מתחרים יהיו התחרות חייבת להתקיים ולגבי זה שנותנים לבן אדם שאין לו רגליים לזכות לפעמים שהפלג גוף עליון גובר על כולם בהרבה בגודל ובחיטובים אז הוא ינצח בתחרות אין מה לעשות אראל היה הכי מרשים בתחרות והוא ניצח בצדק

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 30-05-11, 01:33   #45
SmokingSnake

לדעתי זה עיוות של המציאות מה שרשמת על השיפוט, אבל אני לא שופט בבילדינג
מה שבטוח אם היה מגיע מישהו עם רגל בהיקף 90 ס"מ לעומת פלג גוף עליון בפיגור, הוא בטח היה מסיים מקום אחרון אבל להפך זה עובר

ישן 30-05-11, 01:33   #46
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
בסדר, לא באתי לזלזל, בילדרים שעושים סקוואט כבד(מאור זרדז נגיד) הם 3-4 רמות מעל האחרים לקחתי אותו כדוגמה כי אני לא מכיר אנשים ומה הם עושים, פשוט ראיתי סרטונים שלו ורואים פשוט שלבנאדם יש רגל כמו בול עץ/ בנאדם שמתחרה

אם כולם היו שופפים 80% ממה שהוא שופף הרמה פה הייתה אחרת לגמרי
באחריות
לא אמרתי שאתה מזלזל אני פשוט אומר שרוב הבילדרים שאני מכיר עובדים סקוואט כבד וכל אחד שיעבוד לפי המשקלים שלו אתה לא מצפה למשל ממני להרים מה שמאור זרדז מרים כן

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 30-05-11, 01:37   #47
SmokingSnake

לא אמרתי לך להרים מה שזרדז מרים, מן הסתם גם הוא לא התחיל מ300 קילו, אבל צריך לשאוף להתקדם בסקוואט מאשר לחשוב על סופר סטים וטכניקות התשה לבייספס(לדעתי כמובן, אתה תעשה מה שעובד בשבילך לתחרות ומה שמתאים)

ישן 30-05-11, 01:37   #48
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
אמרון, תראה לי מישהו שעושה 180 קילו סקוואט ל5 חזרות עם רגליים קטנות או מידה 32 בג'ינס... שתהיה לו גנטיקה של פליט דרפורי מצידי, הוא חייב להיות עם רגליים נורמליות או גדולות מהממוצע שרואים
אם בנאדם שופף 120 קילו לחצי טווח תנועה הרגליים שלו לא יהיו מאסיביות, לא יעזור לו אם יעשה סקוואט פעמיים ביום גם

יש לך דוגמה על איש הלילה מהפורום(מהסקוואטרים החזקים בארץ) עם ג'ינס 52, והוא גם התחיל 10 מידות פחות.
לא צריך להיות עילוי גנטי ולא בולשיט, תזונה נכונה(+תוספים מן הסתם), והרבה סקוואטים כבדים= רגל מאסיבית

אין סיבה שגבר שמתאמן שנתיים+ לא ישפוף 180 קילו ל5 חזרות, במיוחד בנאדם שלוקח את התחום ברצינות ומתחרה/מקפיד על תזונה ושינה
אתה מצחיק שאתה אומר שאיש הלילה לא עילוי גנטי. אני לא חושב שיש עוד 5 אנשים(טבעיים) בארץ שהגיעו למשקלים שלו בסקוואט על המשקל שלו.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 01:37   #49
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
לדעתי זה עיוות של המציאות מה שרשמת על השיפוט, אבל אני לא שופט בבילדינג
מה שבטוח אם היה מגיע מישהו עם רגל בהיקף 90 ס"מ לעומת פלג גוף עליון בפיגור, הוא בטח היה מסיים מקום אחרון אבל להפך זה עובר
מה לעשות אחי שזה ככה וזה באמת ככה מקום שישי בתחרות אתמול היה עם רגליים מצויינת אבל פלג גוף עליון לא ברמה והוא הפסיד ככה זה בתחום ותאמין לי שאני הייתי מעדיף שישפטו את אלה עם הפרופרציה בין הרגליים לפלג גוף עליון הייתי מקבל מקום גבוהה יותר

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 30-05-11, 01:39   #50
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
לא אמרתי לך להרים מה שזרדז מרים, מן הסתם גם הוא לא התחיל מ300 קילו, אבל צריך לשאוף להתקדם בסקוואט מאשר לחשוב על סופר סטים וטכניקות התשה לבייספס(לדעתי, אתה תעשה מה שעובד בשבילך לתחרות שלך)
אחי סקוואטים אני עובד הכי כבד שאני יכול וככה גם לחיצת חזה וככה גם כפיפות ידיים עם מוט אתם לא הבנתם אותי נכון אבל אני משלב גם זה וגם זה

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 30-05-11, 01:51   #51
SmokingSnake

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אתה מצחיק שאתה אומר שאיש הלילה לא עילוי גנטי. אני לא חושב שיש עוד 5 אנשים(טבעיים) בארץ שהגיעו למשקלים שלו בסקוואט על המשקל שלו.
תסתכל בפוסט שלי, רשמתי שהוא מהסקוואטרים החזקים בארץ! לא מגיעים לזה ככה סתם הוא מיוחד

לא רוצה לדבר עליו גם יותר מדי, אבל הוא מן הסתם חזק וברמה גבוהה, ובכל זאת אני חושב שהוא לא עילוי גנטי, חזק מאוד, עובד נכון מאוד ולא מתעסק בשטויות
יש הרבה אנשים שלא שומעים עליהם, בלי חומרים ובלי שטויות שלוחצים 180 קילו(הכי חזק אצלנו 193) ומושכים 240(הכי חזק שראיתי אצלנו 220 ל5), הם לא עילויים גנטיים ואתה מוזמן לבוא לראות אותם יש אצלנו כמה שלוחצים 160 ומושכים 220 לחזרות

קח בנאדם עם פוטנציאל טוב, תן לו 4-5 תוכניות אימונים טובות(שנתיים וחצי נאמר), התאוששות טובה(אוכל, ויטמינים, שינה) בלי יותר מדי בלגאן מסביב ותקבל תוצאות מדהימות

ד"א איש הלילה, אתה הסקבטר הטוב בארץ לטעמי

עריכה:
ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אחי סקוואטים אני עובד הכי כבד שאני יכול וככה גם לחיצת חזה וככה גם כפיפות ידיים עם מוט אתם לא הבנתם אותי נכון אבל אני משלב גם זה וגם זה
שאפו, ואני מאמין שיש לך רגליים מאסיביות יחסית למתאמנים בקטגוריה שלך שלא ככה

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 30-05-11 בשעה 01:55.
ישן 30-05-11, 02:00   #52
1HBK
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
מאיפה אתה יודע מה כל אחד עושה? כמו שאני יודע 99 אחוז מהמתחרים לא מוותרים על סקוואט זה שיש כאלה שהרגליים שלהם לא בשמיים זה גם עיניין של גנטיקה אל תשכח
זה עניין שהם לא יודעים להתאמן והם מוקפים בסטיגמות ומגזינים, ומעדיפים חצי מהאימון לעשות כפיפות מרפקים וכל מיני שטויות אחרות במקום לעבוד קשה וכבד.

התוצאות מדברות בשטח - תסתכל את הרגליים של המתחרים פה, חוץ ממאור ומגלעד אתה לא יכול להגיד על אף בילדר שהרגליים הם החלק הכי טוב שלו, כשבכלל לרוב אין דבר כזה שנקרא רגליים.

ציטוט:
לעשות רבע סקוואט בסמית' עם 200 קילו זה אגו? נראה אותו מגיע לגו אקטיב בוויצמן ועושה את האימון רגליים שלו כל האימון יידפקו עליו סתלבט.

הוא עושה את זה בדיוק בגלל מה שאמרת , יש לו לגיטימציה לעשות את זה בשביל מה להשקיע בסקוואט אמיתי אם יש לו 2 אנשים בקטגוריית משקל שלו או שהוא מתחרה בתחרויות לייצניות וזוכה , מה רע לו בחיים העיקר שזה עוזר לו למכור את הדיאטות שלו כי מהתחום עצמו שקל הוא לא ייראה.
אני יסביר לך בדיוק למה הוא עושה את זה
הוא שוקל 65 קילו משקל תחרות, שזאת קטגורייה שרק הוא משתתף בה, זוכה בה כי הוא המתחרה היחיד, ואז יכול לנפנף בזה שהוא לכאורה מר ישראל. את האוברול הוא כמובן לעולם לא ייקח.

ברגע שהוא יתחיל לסקבט, יחד עם החומרים, יהיו לו כמויות עצומות של טסט בדם והוא פשוט יגדל יותר מדי, יצטרך לעלות קגטרייה ואז לאכול בראש מילדים בני 16.

ציטוט:
במדינה של אנורקסים כמו שלנו זה ממש לא מפתיע.
אני עכשיו ב10 שניות יכול להראות לך 50 איש שמסקבטים יותר מאיש הלילה.
כמובן שהוא חזק מאוד, אבל אין פה בכלל מודעות לענפי הכוח אז מה אתה מצפה שיהיה?

נערך לאחרונה על ידי 1HBK, 30-05-11 בשעה 02:03.
1HBK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 02:06   #53
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 1hbk צפה בהודעה
זה עניין שהם לא יודעים להתאמן והם מוקפים בסטיגמות ומגזינים, ומעדיפים חצי מהאימון לעשות כפיפות מרפקים וכל מיני שטויות אחרות במקום לעבוד קשה וכבד.

התוצאות מדברות בשטח - תסתכל את הרגליים של המתחרים פה, חוץ ממאור ומגלעד אתה לא יכול להגיד על אף בילדר שהרגליים הם החלק הכי טוב שלו, כשבכלל לרוב אין דבר כזה שנקרא רגליים.

אני יסביר לך בדיוק למה הוא עושה את זה
הוא שוקל 65 קילו משקל תחרות, שזאת קטגורייה שרק הוא משתתף בה, זוכה בה כי הוא המתחרה היחיד, ואז יכול לנפנף בזה שהוא לכאורה מר ישראל. את האוברול הוא כמובן לעולם לא ייקח.

ברגע שהוא יתחיל לסקבט, יחד עם החומרים, יהיו לו כמויות עצומות של טסט בדם והוא פשוט יגדל יותר מדי, יצטרך לעלות קגטרייה ואז לאכול בראש מילדים בני 16.

הרגליים לא צריכות להיות החלק הכי חזק בגוף הם צריכות להיות שוות לפלג גוף עליון ועוד זה שלא לכולם אין רגליים כמו של מאור זה לא אומר שהם לא עובדים כמו שצריך בלי היוצאים מן הכלל

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 30-05-11, 02:07   #54
SmokingSnake

אני מפרגן למי שצריך לפרגן ג2ר, לא מעבר לזה
בקשר לאיש הקקה, הוא יודע שאני מעריך אותו, לא רציתי שנדב צ1רררר יוציא אותי מניאק על לא עוול בכפי
עילוי גנטי הוא לא, כי אין פה עילויים גנטיים אז חלאס

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 30-05-11 בשעה 08:00.
ישן 30-05-11, 02:08   #55
איש הבוקר
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SmokingSnake צפה בהודעה
אני מפרגן למי שצריך לפרגן ג2ר, לא מעבר לזה
צוחק אחי.

ולמה אין פה עילויים גנטיים???

איש הבוקר הוא דוגמא מעולה לגנטיקה מעולה - עוד לא התחיל לסקבט רציני וכבר קפץ שתי מידות בג'ינס... שלא נדבר על להחליף את כל ההלבשה התחת1נה...
איש הבוקר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 02:10   #56
nadavmoore
חבר פעיל

אני אשמח אם תראה לי 50 איש בארץ שמסקביטים 250 קילו (והם מתחת ל118 קילו אם אני לא טועה לא זוכר כמה אופק אמר לי שהא שוקל) והם טבעיים.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 02:11   #57
איש הבוקר
Banned

תגיד נדב צר1ר מה עם "משפט עברי" סיימת איתו כבר?
איש הבוקר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 02:14   #58
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

זה הדרך החדשה לבדוק כמה אתה טוב בסקוואט לפי הג'ינס

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 30-05-11, 02:20   #59
SmokingSnake

HBK אמר הכל, אין מודעות בארץ לליפטינג, יש לך ילדים בני 18 בעולם ששופפים 300 קילו בתחרויות של IPF, ראיתי לא מזמן סרטון של ילד בן 15 בחליפה ששופף בחוקי IPF(עמוק מכולם פה) יותר מ300
קח כל מתאמן שני בAverage Broz ילדים בני 19 שם לא רק שעושים סקוואט מקביל אלא יורדים כמעט לרצפה עם משקלים כאלה(פט מנדס מישהו?)
וכל אלה ממקומות רנדומליים, קח מקומות שמאגדים PLים ותראה מה זה בהמות, כמו WS או nazareth barbell שאנשים שם דוחקים 220 קילו לחזרות כמו שאני דוחק 60

צר1ר, הרמה בארץ בליפטינג לא שלא גבוהה, היא פשוט לא קיימת, יש כמה פנומנים בודדים שאפשר לספור על 2 ידיים, זה המצב

בכל מקרה לא נגלוש בדיון הזה זה לא מעניין

ישן 30-05-11, 02:42   #60
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

אביב..יודע את העבודה?!??!?!?!

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

מוכר לך המשפט??

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה