ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-07-07, 12:15   #1
aer
חבר פעיל

ברירת מחדל על מנת להעלות מסת שריר - ניתן לשלב אבקת חלבון + מזון שייתן פחמימות?

פשוט אחרי שקצת קראתי אני ממש מפחד מגיינר (לא רוצה להעלות באחוזי שומן - מעדיף שהעלייה במסת השריר שלי תהיה יותר איטית ולשמור על חיטוב סביר)

אז במקום לקחת גיינר אחרי אימון ולהפוך לדובון - יש אפשרות לקחת אבקת חלבון מי גבינה שהיא נקייה יחסית מפחמימות ולשב איתה מזון שייתן את ה]חמימות הדרושות לבנייה לאחר האימון?(ככה שאני גם אוכל אוכל שישביע אותי, וגם כמות הפחמימה שאני ידחוף תהיה נמוכה מזה שיש בגיינר) או שזה לא ייתן את אותו אפקט?

ואם כן - איזה פחמימות (ואיזה אבקה) לשלב?

מצטער שאני פותח על זה נושא חדש.

תודה מראש.
aer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-07, 12:19   #2
YOYO
חבר פעיל

הסמל האישי שלYOYO

קח אבקת חלבון אחרי אימון בתוספת פחמימה פשוטה כמו בננות או תמרים
כדי לדעת כמה פחמימות אתה צריך תכפיל את משקל הגוף שלך ב 0.8

עריכה: בקשר לאבקה לך על חברת אופטימום
YOYO מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-07, 13:42   #3
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya

אם אתה מעדיף לאכול זה סבבה אבקה זה כמו אוכל לא משנה אם תיקח גיינר או תאכל התוצאה אותו הדבר אם אתה מעדיף לאכול אז תיקח אחרי אימון פחמימה זמינה תמרים בננה סוכר ענבים וכו ואחרי 45 דקות תאכל ארוחה מלאה .
ובקשר לזה שתשמין מגיינר לא משמינים ממשהו מסוים משמינים אם אתה צורך יותר ממה שאתה צריך ולא משנה אם זה גיינר או פסטה עודף קלורי = השמנה
ישן 17-07-07, 17:33   #4
aer
חבר פעיל

זהו, שבגיינר, יש כמות שאפשר לקרוא לה די מטורפת של פחמימות וקלוריות=סיכויים יותר גדולים לעודף קלורי.

ואם אני ייקח אבקה שהיא נטו חלבון וישלב את זה עם פחמיה אחרת - תמרים/בננה וכד' אני יקבל פחמימה במידה מתונה יותר, וככה הסיכויים שלי לעודף קלורי יהיו נמוכים יותר, ובכל זאת אכלתי (לאכול זה יתרון מסויים מבחינת זה שזה משביע אותך) פחמימה עם החלבון לאחר האימון, והחלבון יתאקלם בגוף.

לא עדיף ככה? או שזה הכרחי היחס המטורף של הפחמימות לעומת החלבונים שיש בגיינר?
aer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-07, 17:51   #5
ironman
חבר פעיל

ברירת מחדל לא הכרחי

בדר"כ חברה מתחילים יותר לוקחים שלא מאורגנים על תפריט הכי מסודר או סובלים מחוסר זמן תאבון וכו.. חלבון זה יותר נכון כדי שאתה תתאים לך את היחסים המתאימים לך ספציפי ולא יהיה שום הבדל משמעותי אם תאכל את הפחמימות או תקבל אותם מגיינר. אתה יכול להכין את הגיינר בעצמך גיינר ביתי כזה של פירות שיבולת שועל ואולי גם שומן איכותי כמו חמאת בוטנים. לא צריך להזים אם כמות פחמימות המוטרפת שיש בגינרים אם כבר גיינר אז שיהיה יותר מאוזן מבחינת יחסים לפי דעתי.
ironman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 01:51   #6
aer
חבר פעיל

אז עדיף אבקה של חלבון נקי + איזה פחמימות?
aer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 14:17   #7
Acid Rain
חבר מתחיל

למה כמות קלוריות מטורפת בגיינר?
יש כאלה ויש כאלה.
אישית השתמשתי עד היום בשתי גיינרים.
אחד בשביל מנת חלבון (בערך 30 גרם) הייתי צורך 300 קלוריות - זה היה גיינר ממש קליל של 1.2 גרם פחממות לגרם חלבון.
והגיינר השני היה קצת יותר מ- 500 קלוריות למנת חלבון (25 גרם חלבון מהגיינר + 2 כוסות חלב 1%).

וממש לא השמנתי באחוזי שומן. פשוט צריך לחשב את זה בדיאטה שלך. זה אחלה תחליף ארוחה לפני שינה או בבוקר עם קרח וקפה בפנים שאין לך תיאבון לאכול...
Acid Rain מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-07-07, 17:48   #8
aer
חבר פעיל

אז קודם כל הגיינר שאתה שהתמשת בו הוא לא בדיוק גיינר אם זה 1.2 פחמ' לגר' חלבון.
כזה גיינר לא הייתה לי בעייה לשתות.

הגיינר שנתנו לי במכון זה muscle juice (שלשמחתי גם היה כשר) ויש בו כמות מטורפת של פחמימות (למנה שאני עושה זה יוצא בערך 1:4)

ואני אחד שפעם היה שמן וכמעט כל המשפחה שלי שמנה, אז אמנם עכשיו אני לא שמן, אבל הייתי אומר שיש לגוף שלי נטייה להשמנה, אז כמות פחמימות כזאת (וזה עוד רק אחרי אימון) מבחינתי זה פתח לאסון..וגם שמעתי על אנשים שהשמינו מגיינרים.

פחמימות זה לא ממש דבר שבעיה לאכול..רק חלבון, בגלל זה חשבתי לשלב חלבון באבקה + פחמימות ממזון.

כמה פעמים שתית את הגיינר הזה ביום וכמה פעמים התאמנת בשבוע?
aer מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה