ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-01-07, 03:24   #21
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אני כבר אמרתי שזה בכלל לא קשור לגיל ושאני בכלל לא מנסה להתחרות בו , מה נסגר איתך? על מה אתה מדבר בכלל? אני מדבר על היחס למחקרים , אין לי מושג מה גיל עושה או לא עושה ואמרתי את זה כבר.
הוא דיבר עליי.

ותקשיב גבר אני שותק ולא אומר מה שאני חושב, אני מכבד את גיל ואולי אם זה לא היה שרת שלו הייתי מדבר אחרת במקרים מסויימים.
במקרה הזה אני לא מבין מה אמרתי כלכך נורא שאמור להעליב.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק  
ישן 14-01-07, 03:15   #22
גיל גרנות
מייסד הפורום

הסמל האישי שלגיל גרנות

כללי:: גיל גרנות
גיל:: מצוות הנהלת הפורום.מדריך כושר מוסמך ממכללת וינגייט - מאמני חדר כושר.יועץ לתזונת ספורט,מתמחה בפיתוח ג
עוסק ב:: יועץ תזונה וכושר
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nimrod
הוא דיבר עליי.

ותקשיב גבר אני שותק ולא אומר מה שאני חושב, אני מכבד את גיל ואולי אם זה לא היה שרת שלו הייתי מדבר אחרת במקרים מסויימים.
במקרה הזה אני לא מבין מה אמרתי כלכך נורא שאמור להעליב.
היי נמרוד
מצטער, אך אני לא מבין את הגישה שלך.
השיטה שלנו, או איך שלא תקרא לזה, לא באה לשכנע אנשים לעשות מה שלא בא להם.
אנחנו בעיקר מסתמכים על הניסיון שצברנו במשך 5-6 שנים מול אלפי אנשים.
כאשר אתה עובד מול בני אדם אתה צריך לזכור ששינם פרמטרים נוספים אותם צריכים לזכור והעיקרי בינהם הוא ההשפעה הפסיכולוגית וההשפעה הסביבתית על אותו אדם.

ישנם אין ספור מחקרים מידי שנה, אך לצערי, מנגד לא פעם עולים גם מחקרים מנוגדים.
תחשוב לבד, אנחנו לא יכולים כל יום לשנות את הגישה שלנו ע"פ מחקר אחד שנערך או מאמר אחד שנכתב ע"י תזונאי זה או אחר ללא כל ביסוס בשטח או לאורך זמן. אחרת בקלות רבה היינו מצליחים לבלבל ללא הצורך את הגולשים ולקוחות החברה ולהוריד את האמינות שלנו לרצפה.
אל תשכח , שלא כל המתאמנים נמצאים בתנאי מעבדה כל היום. ו99% מכלל המתאמנים הם בני אדם רגילים ולא מקצוענים קיצוניים כמו שנהוג לחשוב.

לדוגמא, כאשר קיד היה מפרסם טיפים או מאמרים חדשים בנושא תזונה ותוספים שפורסמו מקורות מידע אמינים אך ללא הוכחות וותיקות "בשטח", רבים היו פשוט נכנסים למצב של בלבול, חוסר וודאות ואף כעס (כזה או אחר) כנגדו.

לפעמים הגישה שלנו היא מעט "מיושנת" או "שמרנית" מסיבה אחת, האחריות האדירה שיש לנו כלפי קהילת הגולשים שלנו. לדוגמא, הסיבה לכך שאנו חורצים ומוחקים את נושא הסטוראידים בפורום. בניגוד לפורומים "מחתרתיים" שאינם מגלים אחריות כלפי קהל הגולשים (בעיקר הצעירים).

מטרתנו הראשונית היא לעמוד תמיד בקדמה ולהביא לאתר את המידע החדש והרלוונטי ביותר, אך אנו מעדיפים לעשות זאת בצורה מבוקרת, לעיתים איטית אך בטוחה ולא להתלהב יתר על המידה ולהוריד מהמקצועיות או המוניטין בגלל פזיזות כזאת או אחרת.

מקווה שירדת לעומק דעתי,

גיל גרנות,

נ,ב
אני עדיין מחכה ממך למייל .
אתה תמיד מוזמן, אני מאמין שיש לנו על מה ואשמח לשאול גם אותך

צוות ישראלבודי- הנהלה
יועץ לתזונת ספורט, תוספי מזון ופעילות גופנית.
GilGranot@israelbody.org - ליעוץ, תמיכה ושאלות
גיל גרנות מנותק  
ישן 14-01-07, 09:54   #23
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

נמרוד, איך אתה לא מתבייש לזלזל ככה באנשים שנמצאים בתחום פי 4 זמן ממך, מבינים פי 4 ממך, למה אתה דווקא מנסה לגרום למלחמה, לזלזל, להעליב, לגרום למריבות, אתה לא יודע שזה בדיוק המקום להמנע מהשטויות הללו?!?!?!
נמרוד, אתה ילד בן 14 שחש את עצמו יותר מדיי, אתה חייב להפסיק עם זה, זה לא עוזר לא לאף אחד ובטח שלא תורם לפורום, תרד מהענן הקטן שאתה נמצא עליו ותחזור לקרקע, ושוב אני אומר, מספיק להתנשאות, מספיק לזלזל, ומספיק לנסות לגרום למריבות!!
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק  
ישן 14-01-07, 10:52   #24
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גיל גרנות

גיל גרנות,

נ,ב
אני עדיין מחכה ממך למייל .
אתה תמיד מוזמן, אני מאמין שיש לנו על מה ואשמח לשאול גם אותך
גיל? שלחתי לך מייל לפני 3 ימים בערך, קיבלת אותו?
ישן 14-01-07, 11:05   #25
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גיל גרנות
** מחקתי מטעמי נוחות שההודעה לא תיהיה גדולה **
גיל תודה על התגובה הנחמדה!
אני מודע לעבודה שאתה מסתמך בדברים מסויימים על הנסיון ולא תשנה את דרכך בגלל "טרנדים" ואתה רוצה לחכות שמשהו יהיה יותר מקובל לפני שתשתנה.
הדבר היחיד שקצת צורם לי זה עניין הקריאטין אקסטרים (צרפתי מחקר עדכני בנושא- שים לב למספרים).
בקשר לאי מייל, אשמח לדון איתך בכל מיני נושאים ואני בטוח שיש לך טונות של דברים ללמד אותי, פשוט הייתי מעדיף לעשות את זה על גבי הפורום שעוד אנשים יוכלו להשתתף, ללמד וללמוד, כפי שאתה רואה אני פעיל פה מאוד.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גולן
נמרוד, איך אתה לא מתבייש לזלזל ככה באנשים שנמצאים בתחום פי 4 זמן ממך, מבינים פי 4 ממך, למה אתה דווקא מנסה לגרום למלחמה, לזלזל, להעליב, לגרום למריבות, אתה לא יודע שזה בדיוק המקום להמנע מהשטויות הללו?!?!?!
נמרוד, אתה ילד בן 14 שחש את עצמו יותר מדיי, אתה חייב להפסיק עם זה, זה לא עוזר לא לאף אחד ובטח שלא תורם לפורום, תרד מהענן הקטן שאתה נמצא עליו ותחזור לקרקע, ושוב אני אומר, מספיק להתנשאות, מספיק לזלזל, ומספיק לנסות לגרום למריבות!!
מה אתה רוצה? אני יודע שגיל מבין פי 1000 יותר ממני בתחום ובעל נסיון פי 100000 ממני.
מותר לי להתווכח וזה הדרך שלי, אני מתווכח עם כולם וככה אני לומד, אם כל בן אדם עם קצת יותר נסיון ממני אני אגיד "כן המפקד" לכל מילה שלו לא אלמד.
אני לא מתנשאה בכלל ואני לא מזלזל, אני מעביר ביקורת.

Factors affecting skeletal muscle creatine uptake

After creatine supplementation, some individuals experience a marked increase in muscle creatine concentrations (>30%), whereas others experience little or no change.[55] Several factors can explain this large intersubject variability, but initial muscle creatine content may be the most important determinant of muscle creatine uptake after supplementation. [55] For instance, subjects with lower muscle creatine concentrations have the largest increase in muscle creatine after supplementation, whereas subjects with higher muscle creatine concentrations have little or no increase in muscle creatine after supplementation ( Figure 1).

(4K)
Fig. 1.
Higher baseline muscle PCr concentrations are inversely related to the increase in muscle PCr after creatine supplementation (adapted from Rawson et al.[63 and 67]). PCr, phosphocreatine.

It has been known for many years that insulin enhances the transport of creatine from the circulation into the skeletal muscle of rats.[56 and 57] Supplement manufacturers exploited these early studies and marketed supplements that combined creatine and simple sugars based on the assumption that the simple sugars would produce a blood insulin spike that would subsequently increase muscle creatine uptake. Several subsequent studies addressed the influence of insulin on muscle creatine uptake in humans by measuring muscle and urine creatine during creatine supplementation with infused insulin, [58] carbohydrate ingestion, [59, 60 and 61] or combined protein and carbohydrate ingestion. [62]
Steenge et al.[58] demonstrated that insulin increases muscle creatine accumulation in humans when present at physiologically high or supraphysiologic concentrations. However, the use of insulin by athletes to increase muscle creatine uptake is impractical and dangerous. In two separate studies, Green et al. demonstrated reduced urine creatine losses [60] and increased muscle creatine accumulation [59] in subjects ingesting creatine concurrently with high-dose carbohydrate (≈ 90 g, four times/d). However, these doses of carbohydrate are impractical because of the caloric density (≈ 1400 kcal/d) and poor palatability. More recent studies have examined the effects of carbohydrate and protein combinations [62] and lower doses of carbohydrate [61] on muscle creatine uptake. For instance, Steenge et al. [62] reported that the ingestion of creatine with 50 g of protein and 50 g of carbohydrate results in similar muscle creatine increases as ingesting creatine with approximately 100 g of carbohydrate. Preen et al. [61] established that creatine supplementation combined with 1 g of glucose per kilogram of body mass twice per day increases muscle total creatine 9% more than creatine supplementation alone.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים

נמרוד

Nimrod מנותק  
ישן 14-01-07, 14:47   #26
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ד"א
בעניין הקריאטין אקסטרים זה לא "טרנד" חדש העניין שזה לא מועיל, זה לא שהיו 20 מחקרים שאמרו שזה מועיל והיה נהוג לחשוב ככה ופתאום אני מגלה את אמריקה.
מאז שהקריאטין התחיל להיות נפוץ לפני יותר מעשור לא היה ביסוס מחקרי או הגיוני לחשוב שהמובילי קריאטין האלו עוזרים במשהו יותר מ10 אחוז, הדבר היחיד שהם עושים בו יותר מ10 אחוז זה עולים, בערך 300 אחוז.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים

נמרוד

Nimrod מנותק  
ישן 15-01-07, 11:40   #27
גיל גרנות
מייסד הפורום

הסמל האישי שלגיל גרנות

כללי:: גיל גרנות
גיל:: מצוות הנהלת הפורום.מדריך כושר מוסמך ממכללת וינגייט - מאמני חדר כושר.יועץ לתזונת ספורט,מתמחה בפיתוח ג
עוסק ב:: יועץ תזונה וכושר

Idan, נסה לשלוח לי שוב. לעיתים יש בעיות מכתובות של Walla. נסה לשלוח תגובה דרך מערכת הפניות "צור קשר" שבאתר, אני אחזור אליך דרך זה.

נמרוד, לצערי אתה שוב מעלה את נושא הקריאטין אקסטרים, שהרי הסברתי לך בפירוש את ההבדלים ואת הסיבות למה אנשים בכל זאת מעדיפים את המוצר הזה או מוצרים אחרים ממשפחתו.
לעיתים, אני מעדיפים לשלם יותר בכדי לראות תוצאות מהר יותר. (להזכירך את טירוף והצלחת הסל טק מלפני 4-7 כמה שנים).
אתה קורא מאמרים, זה יפה מאוד ותמשיך כך. גם אני שוקד לקרוא ולהתעדכן. אך עדיין אני יודע מתי לשים את הגבול ולנתב בין תאוריה לפרקטיקה, אנחנו בישראלבודי עוסקים מידי יום בביצוע של הדברים בשטח מול אלפי אנשים שחוזרים אלינו עם הרשמים והתגובות הסופיות.

אם כולם היו יכולים לקרוא ולהצליח לבדם, לא היו צריכים מורי נהיגה, מאמנים בחדר הכושר ומדריכי דרך אחרים שהרי הכל היום אפשר ללמוד מהאינטרנט.

אם אתה ממשיך להתעקש אחרת, זוהי בחירתך המלאה. אך במקרה מסוג זה, לא משנה מה תגיד וכמה תגיד, פה הניסיון בשטח והוותק עולים על המאמרים והחלק התאורטי.
כמו שגולן אמר, זכור- אין חכם כבעל ניסיון.

צוות ישראלבודי- הנהלה
יועץ לתזונת ספורט, תוספי מזון ופעילות גופנית.
GilGranot@israelbody.org - ליעוץ, תמיכה ושאלות
גיל גרנות מנותק  
ישן 15-01-07, 12:40   #28
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

הגיע הזמן לנעול את השרשור, ונמרוד, תלמד לכבד אנשים גדולים ממך וחכמים ממך, זה יעזור לך בחיים, נעול!
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק  
נושא נעול