ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-03-11, 09:08   #1
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן
ברירת מחדל מישל ויוני האנה בתמונה מלפני כמה ימים

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-03-11, 14:31   #2
אוריין ברוך22
חבר פעיל

זה מספטמבר לא מלפני כמה ימים
ישן 01-03-11, 14:35   #3
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

עדכנית, עד כמה שהבנתי.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 01-03-11, 15:28   #4
lifton
חבר פעיל

חלילה אני לא מזלזל, אני מאוד מעריך את מפתחי הגוף בארץ, ומאוד מכבד אותם על הישגים שלהם..אבל אני פשוט חייב לשאול את זה..
למה יש שוני כל כך גדול בין מפתחי הגוף בארץ לאלה שבחו"ל ואני לא מדבר על רוני קולמן או ג'אי קטלר אלא על מפתחים צעירים יותר שפשוט גדולים ו"סימטרים" יותר מאשר אצלנו?
ישן 01-03-11, 15:36   #5
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גם מאור בוזגלו לא ממש מזכיר את כריסטיאנו רונאלדו.
אם אתה משווה לאולימפיה, לאנשים הכי טובים בייקום בספורט הזה, אנחנו לא בליגה הזאת.
אבל קח תחרויות אירופאיות ברמה טובה, ותראה שהרבה יכולים להשתלב.
אלירן מורגן, עוד לא בן 18, כבר עשה הישג יפה מאוד השנה בתחרות בינלאומית.
עמית מתחרה בהצלחה בחו"ל, נאור, סטאס עשה מקום 2 מר עולם והשנה נחזיק לו אצבעות שגם ייקח את התחרות.
בראנץ' וורן בכבודו ובעצמו התרשם מאוד ממאור ואמר שיש לו סיכוי לעשות את זה בגדול כמקצוען.
דודי ששון עשה דברים יפים, אלי האנה כמובן, בשיאו היה שם דבר גם בעולם: 3 פעמים מר עולם, זה הישג שלא רבים יכולים לקשור לעצמם.
אנשים עובדים ומתקדמים, מגיע להם המון כבוד, להשוות אותם כרגעכ לפיל הית' לזה לעשות להם עוול.
תזכור גם שבחו"ל יש ספונסרים, חשיפה, והרבה יותר כסף, ככה שהכל הופך להיות הרבה יותר נגיש וקל.

ישן 01-03-11, 15:37   #6
Chest
חבר פעיל

חדר כושר: Go Active

בארץ זה קשה להיות מפתח גוף לפי דעתי, בגלל כמה דברים.. פה זה תחום ממש נחות.. אין פה פרסים ששווה להתחרות בשבילם.. כאילו מפתחי הגוף שסובלים הכי הרבה מקבלים מענקים שלא שווים לתחת.. בתכלס לפי דעתי זה הקטגורית ספורט הכי קשה ומורכבת והכי לא רווחית [אוכל של 10 בני אדם לאדם אחד, אבקות, ממתקים למפתחי גוף ברמה קצת מעל] אני מדבר ספיציפית על הארץ, לא יודע מה הולך בחו"ל חוץ מזה שיש שם לגדולים ספונסרים שמשלמים להם את הרב, ופרסים ששווה להתחרות בשבילם.
גם הקטע של הצבא, אחי הגדול כרגע בן 20, לפני שנתיים הוא היה עצום ממש.. הוא היה באוף סיזן אני זוכר איזה 104קילו על 180, הוא פעם היה מורעל הוציא גם תעודת מדריך מטעם ווינגיט.. והנה תראה אותו היום, איבד הרבה שריר, bb זה לא הכי בראש שלו והוא רוצה להמשיך קבע.
הרבה אוכלים סיבוב בקטע של הצבא. זאת לפי דעתי הטענה לשאלה שלך..
ישן 01-03-11, 15:47   #7
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

הצבא זו לא סיבה.
הרבה ספורטאים נכנסים לתחום אחרי הצבא, והרבה פורשים ממיליון סיבות.
אני מציע להסתכל על מה שיש ולא על מה שאין: יש ספורטאים מצוינים שמתקדמים ועובדים קשה, אף אחד מהם הוא לא ג'י קטלר כרגע, אבל עדיין יש הישגים ויש עתיד.

ישן 01-03-11, 16:52   #8
Chest
חבר פעיל

חדר כושר: Go Active

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
הצבא זו לא סיבה.
הרבה ספורטאים נכנסים לתחום אחרי הצבא, והרבה פורשים ממיליון סיבות.
אני מציע להסתכל על מה שיש ולא על מה שאין: יש ספורטאים מצוינים שמתקדמים ועובדים קשה, אף אחד מהם הוא לא ג'י קטלר כרגע, אבל עדיין יש הישגים ויש עתיד.
זאת רק הייתה דעתי, בתור אחד שנכנס לתחום הזה בגלל אחיו.. אני אומר לך כל הארון שלו גופיות של האריה הזה או כל מני גופיות באדיבילדינג, כל המדף שלו אבקות noexplode מגזינים באלגנים והנה עכשיו זה לא הכי בראש שלו בגלל הצבא. הוא גם ירד ממש במאסה. 3שנים זה המון והצבא קצת מפריע פה לקידום העסק. וסתם דוגמה תראה את לוסקוב.. הוא עוד ילד אם היה לו צבא על הראש אני בטוח הוא לא היה מגיע לאותם תוצאות שהוא הגיע איתם כיום.. וגם לי פריסט, מאז גיל 12 הוא סוס..
יש גם הרבה שנכנסים לתחום הזה גם מגיל צעיר..
ישן 01-03-11, 16:58   #9
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

לדעתי הכל עניין של כסף, כמו כל תחום במדינה הזאת שקשור בספורט לצערי, גם בתחום הזה מפתחי גוף צריכים לממן לעצמם את רוב הדברים חוץ מהבודדים שיש להם ספונסרים חלקיים או מישהו שלפחות יכסה אותם מבחינת תוספי תזונה שזה גם לא מובן מאליו.

במדינה ששולחת לך מדליסטים בג'ודו או קפיצה לגובה לאולימפיאדה ואומרת להם לשלם לעצמם על הכרטיס, "קצת" קשה להתקדם. אני מאמין שהמצב דומה בפיתוח גוף.

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-03-11, 18:06   #10
Eliranf
חבר פעיל

אשת הברזל נינה פקרמן עובדת בשתי עבודות בשביל לממן את התחרויות שלה ולה עוד יש ספונסרים.
אז מה אתה מצפה ועוד בתכלס אין מה לעשות פיתוח גוף זה לא ענף ספורט אולימפי.
Eliranf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-03-11, 18:27   #11
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

עוסק ב:: גירבוץ
חדר כושר: לא זמין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי chest צפה בהודעה
זאת רק הייתה דעתי, בתור אחד שנכנס לתחום הזה בגלל אחיו.. אני אומר לך כל הארון שלו גופיות של האריה הזה או כל מני גופיות באדיבילדינג, כל המדף שלו אבקות noexplode מגזינים באלגנים והנה עכשיו זה לא הכי בראש שלו בגלל הצבא. הוא גם ירד ממש במאסה. 3שנים זה המון והצבא קצת מפריע פה לקידום העסק. וסתם דוגמה תראה את לוסקוב.. הוא עוד ילד אם היה לו צבא על הראש אני בטוח הוא לא היה מגיע לאותם תוצאות שהוא הגיע איתם כיום.. וגם לי פריסט, מאז גיל 12 הוא סוס..
יש גם הרבה שנכנסים לתחום הזה גם מגיל צעיר..
דווקא אחרי הצבא זה מתי שנכנסתי לתחום ממש חזק
ladybug מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-03-11, 20:08   #12
האדמור
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2006

הסמל האישי שלהאדמור

כללי:: אופיר בכר
עוסק ב:: מדריך כושר ראשי בכיר

פששש...איזה יד מפלצתית ליוני!

יש שוני כל כך גדול בין מפתחי הגוף בארץ לאלה שבחו"ל מכמה סיבות:
1- לדעתי הם הרבה יותר רציניים, קפדנים, משמעת עצמית הרבה יותר גבוהה ונחושים! לא רק בגלל הכסף והתמריצים אלה בגלל תרבות ואופי!
2- האוכלוסייה שם הרבה יותר גדולה כך שמבחינת אחוזים יכול להיות שזה די קרוב.
3- בחו"ל החומרים נגישים לכל אחד.
4- חו"ל זה חו"ל!

רוצה להיות באדיבילדר? כדאי שתתחיל כבר מהיום הראשון שאתה מגלה חרמנות, אחרת זה מאוחר מידי וחבל!!!
השתתפתי בתחרויות בנאבא עד 75 ק"ג: מר צפון 2004 מקום 3, מר ישראל 2004 מקום 3, מר צפון 2005 מקום 4, מר ישראל 2006 מקום 1, מר ישראל 2007 לא דורגתי בטופ 3, מר צפון 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2011 מקום 4,מר הצפון 2012 מקום 4. מר ישראל 2015 איאףביבי מקום 1. מר הצפון 2016 איאףביבי מקום 3.פיתוח גוף=משמעת עצמית גבוהה מאוד!!!
האדמור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-03-11, 20:37   #13
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
גם מאור בוזגלו לא ממש מזכיר את כריסטיאנו רונאלדו.
אם אתה משווה לאולימפיה, לאנשים הכי טובים בייקום בספורט הזה, אנחנו לא בליגה הזאת.
אבל קח תחרויות אירופאיות ברמה טובה, ותראה שהרבה יכולים להשתלב.
אלירן מורגן, עוד לא בן 18, כבר עשה הישג יפה מאוד השנה בתחרות בינלאומית.
עמית מתחרה בהצלחה בחו"ל, נאור, סטאס עשה מקום 2 מר עולם והשנה נחזיק לו אצבעות שגם ייקח את התחרות.
בראנץ' וורן בכבודו ובעצמו התרשם מאוד ממאור ואמר שיש לו סיכוי לעשות את זה בגדול כמקצוען.
דודי ששון עשה דברים יפים, אלי האנה כמובן, בשיאו היה שם דבר גם בעולם: 3 פעמים מר עולם, זה הישג שלא רבים יכולים לקשור לעצמם.
אנשים עובדים ומתקדמים, מגיע להם המון כבוד, להשוות אותם כרגעכ לפיל הית' לזה לעשות להם עוול.
תזכור גם שבחו"ל יש ספונסרים, חשיפה, והרבה יותר כסף, ככה שהכל הופך להיות הרבה יותר נגיש וקל.

ניגרי יקר, אבקש להזכירך כי פיתוח גוף איננו ספורט.

אגב, מה הקטע של בילדרים עם פאוצ'ים? חחחחחח שמתי לב שמלא מלא בילדרים, בעיקר בחו"ל, הולכים וגם לפעמים תמתאמנים איתם.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-03-11, 21:40   #14
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
ניגרי יקר, אבקש להזכירך כי פיתוח גוף איננו ספורט.

אגב, מה הקטע של בילדרים עם פאוצ'ים? חחחחחח שמתי לב שמלא מלא בילדרים, בעיקר בחו"ל, הולכים וגם לפעמים תמתאמנים איתם.
לשים שם חזה עוף ל1ל
לא לשכוח שבחו"ל יש אנשים עם גנטיקה הרבה יותר טובה מהישראלי הממוצע
וזה מקרין לכל תחום
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-03-11, 22:45   #15
HeavyWeight
חבר פעיל

הסמל האישי שלHeavyWeight

אנחנו האספס1ף הגנטי
ישן 02-03-11, 00:19   #16
ירין מוסקוביץ
חבר פעיל

כללי:: אני בחור טוב
עוסק ב:: לימודים

דילאי מטורף התמונה הזו כמה חודשים טובים בפייסבוק .......
16.9.2010
http://www.facebook.com/photo.php?fb...401635&theater
ישן 02-03-11, 00:35   #17
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

אכן תמונה ישנה... יוני פשוט חיה!
ישן 02-03-11, 00:42   #18
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

הוא היה בקהל במר ישראל האחרון..פשוט לא להאמין הוא מטווורף

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 01:31   #19
Musanony
חבר פעיל

כמעט בכל ענף ספורט אפשר לטעון שהצבא מפריע להתקדמות, וגם אם נתייחס לפיתוח גוף כאל ספורט (למרות שהוא ממש לא...), הצבא הוא לא באמת גורם שעומד בדרך. הוא אפילו יכול לתרום למתחרים בארגון איי.אף.בי.בי שכבר בצבא מתרגלים לזה שאירועים מרכזיים וחשובים נערכים על הדשא מול קהל של 20 אנשים וגבר שמן שצועק על כולם כל הזמן.
הגיל הממוצע של הזוכים באולימפיה הוא 33, הגיל הממוצע של המתחרות השנה היה 40. מי שרוצה לעסוק בענף ברצינות יגיע אליו אחרי הצבא. יש לא מעט מתחרים בתחרויות הגדולות ביותר שבתקופת הקולג' היו בכלל שחקני פוטבול או ענפים אחרים. עמית ספיר היה אלוף ישראל בהרמת משקולות לפני שהוא הגיע לפיתוח גוף.
עניין הספונסרים הוא בעייתי בכל העולם ולא רק בישראל. היחידים שמצליחים להתפרנס מפיתוח גוף נטו הוא מספר מאוד מצומצם של מתחרים מובילים. אלה שהתמזל מזלם והצליחו למצוא ספונסרים יכולים לחיות טוב וכל השאר נדרשים גם לעבוד לפרנסתם, אם זה כמדריכי כושר פרטיים במקרה הטוב ודוגמנות לירחוני גייז במקרה הפחות סימפטי. כשזה עוד נפלא לעומת המצב של הנשים שאפילו הפרס הראשון באולימפיה בקושי מכסה את ההוצאות שלהן ורובן, אפילו הגדולות שבהן, נאלצות "למכור" את גופן לגברים חובבי שרירניות, בתמונות, סרטים ולעיתים אפילו במפגשי אחד על אחד שיכולים להגיע לעיתים אפילו למגע מיני מלא.

ויש לי המון כבוד לאלירן מורגן על ההשקעה, וההישג, אבל עושה רושם שהוא יצא להתחרות השנה רק בגלל שסטאס רצה להראות לאיגודים האחרים שהוא מוציא מתחרים לחו"ל בכל הקטגוריות. גם לו וגם ללימור אזוגי לא הייתה מזיקה עוד שנה של הכנה לפני היציאה לזירה הבינלאומית.
Musanony מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-11, 03:30   #20
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

אני חושב שכל הקטע של הצבא זה שגם לאלו שמתחילים אחרי הצבא יש קצת חיסרון של הגיל(רוב הבילדרים התחילו מגיל 16-17 ומאז לא הפסיקו להתאמן, כשפה גם אם אתה מתחיל ב-16, יש לך את העצירה של השלוש שנים ואפילו יותר שמחזירים אותך כמה צעדים אחורה), אני לא עושה הכללות, ברור שיש גם בילדרים שהתחילו בגיל יותר מאוחר(פיל הית', אבל לו היה את היתרון שג'אי קאטלר אימן אותו מיום א' וגם שלא נדבר על כמות הממתקים), אבל אני כן חושב שהצבא קצת, אפשר להגיד לא מי יודע מה "תורם" להתקדמות של הבילדרים הצעירים.

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה